OG Silistra 2019/20

« OG Silistra 2019/20


Iztochna podgrupa

| Results grid | Rankings |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
        | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Chervena zvezda (Dulovo) 10 8 2 0 28:7 26 [0 1 0 1:1 1, 1 away goal] ------------------------------------------------------------------- 2. Vihar (Lyuben) 10 8 2 0 27:4 26 [0 1 0 1:1 1, 0 away goals] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Ludogorets 2011 (Paisievo) 10 8 0 2 24:8 24 4. Chernolik (Chernolik) 10 6 2 2 21:11 20 5. Pobeda 2009 (Vokil) 9 5 2 2 19:13 17 6. Yaldaram (Yarebitsa) 10 5 0 5 24:19 15 7. Galaktika (Chernik) 10 3 1 6 11:21 10 8. Karadzhata (Bradvari) 10 3 0 7 11:26 9 [+] 9. Relaks (Oven) 9 1 1 7 8:21 4 10. Pravda 1944 (Pravda) 10 1 0 9 5:31 3 11. Svetkavitsa 2020 (Poroyno) 10 0 2 8 6:23 2 [*]
Notes - On 2 July 2019 Svetkavitsa (Poroyno) is renamed to Svetkavitsa 2020. - Vihar (Boil), 11th last season; withdraws. - Karadzhata (Bradvari) joins the group. - Vihar (Lyuben) plays its home games in Dobrotitsa. Round 1 31 August 2019, Saturday, 17:30 EEST: Chervena zvezda (Dulovo) - Karadzhata (Bradvari) 6:1 Svetkavitsa 2020 (Poroyno) - Ludogorets 2011 (Paisievo) 1:3 1 September 2019, Sunday, 17:30 EEST: Yaldaram (Yarebitsa) - Pravda 1944 (Pravda) 4:0 Galaktika (Chernik) - Relaks (Oven) 3:1 Chernolik (Chernolik) - Vihar (Lyuben) 1:1 Pobeda 2009 (Vokil) bye Round 2 7 September 2019, Saturday, 16:30 EEST: in Dobrotitsa: Vihar (Lyuben) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno) 3:0 Pravda 1944 (Pravda) - Galaktika (Chernik) 0:3 8 September 2019, Sunday, 16:30 EEST: Relaks (Oven) - Chernolik (Chernolik) 0:3 Karadzhata (Bradvari) - Yaldaram (Yarebitsa) 1:4 Pobeda 2009 (Vokil) - Chervena zvezda (Dulovo) 2:2 Ludogorets 2011 (Paisievo) bye Round 3 14 September 2019, Saturday, 16:30 EEST: Galaktika (Chernik) - Karadzhata (Bradvari) 3:0 Chernolik (Chernolik) - Pravda 1944 (Pravda) 3:1 15 September 2019, Sunday, 16:30 EEST: Yaldaram (Yarebitsa) - Pobeda 2009 (Vokil) 2:3 Svetkavitsa 2020 (Poroyno) - Relaks (Oven) 1:1 Ludogorets 2011 (Paisievo) - Vihar (Lyuben) 0:2 Chervena zvezda (Dulovo) bye Round 4 21 September 2019, Saturday, 16:30 EEST: Pobeda 2009 (Vokil) - Galaktika (Chernik) 2:0 Chervena zvezda (Dulovo) - Yaldaram (Yarebitsa) 3:0 22 September 2019, Sunday, 16:30 EEST: Relaks (Oven) - Ludogorets 2011 (Paisievo) 1:2 Pravda 1944 (Pravda) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno) 2:1 Karadzhata (Bradvari) - Chernolik (Chernolik) 0:3 Vihar (Lyuben) bye Round 5 28 September 2019, Saturday, 16:30 EEST: Galaktika (Chernik) - Chervena zvezda (Dulovo) 0:2 Svetkavitsa 2020 (Poroyno) - Karadzhata (Bradvari) 0:1 29 September 2019, Sunday, 16:30 EEST: Chernolik (Chernolik) - Pobeda 2009 (Vokil) 1:1 Ludogorets 2011 (Paisievo) - Pravda 1944 (Pravda) 2:0 in Dobrotitsa: Vihar (Lyuben) - Relaks (Oven) 2:0 Yaldaram (Yarebitsa) bye Round 6 5 October 2019, Saturday, 15:30 EEST: Karadzhata (Bradvari) - Ludogorets 2011 (Paisievo) 0:2 Yaldaram (Yarebitsa) - Galaktika (Chernik) 6:0 6 October 2019, Sunday, 15:30 EEST: Pravda 1944 (Pravda) - Vihar (Lyuben) 0:6 Pobeda 2009 (Vokil) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno) 6:2 Chervena zvezda (Dulovo) - Chernolik (Chernolik) 3:1 Relaks (Oven) bye Round 7 12 October 2019, Saturday, 15:30 EEST: Chernolik (Chernolik) - Yaldaram (Yarebitsa) 3:1 in Dobrotitsa: Vihar (Lyuben) - Karadzhata (Bradvari) 3:0 13 October 2019, Sunday, 15:30 EEST: Svetkavitsa 2020 (Poroyno) - Chervena zvezda (Dulovo) 0:1 Ludogorets 2011 (Paisievo) - Pobeda 2009 (Vokil) 2:0 Relaks (Oven) - Pravda 1944 (Pravda) 4:0 Galaktika (Chernik) bye Round 8 19 October 2019, Saturday, 15:30 EEST: Yaldaram (Yarebitsa) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno) 4:0 Galaktika (Chernik) - Chernolik (Chernolik) 1:4 20 October 2019, Sunday, 15:30 EEST: Karadzhata (Bradvari) - Relaks (Oven) 4:1 Pobeda 2009 (Vokil) - Vihar (Lyuben) 2:3 Chervena zvezda (Dulovo) - Ludogorets 2011 (Paisievo) 3:2 Pravda 1944 (Pravda) bye Round 9 2 November 2019, Saturday, 14:30 EET: Svetkavitsa 2020 (Poroyno) - Galaktika (Chernik) 0:0 Ludogorets 2011 (Paisievo) - Yaldaram (Yarebitsa) 6:0 in Dobrotitsa: Vihar (Lyuben) - Chervena zvezda (Dulovo) 1:1 Relaks (Oven) - Pobeda 2009 (Vokil) postponed Pravda 1944 (Pravda) - Karadzhata (Bradvari) 2:3 Chernolik (Chernolik) bye Round 10 9 November 2019, Saturday, 14:30 EET: Yaldaram (Yarebitsa) - Vihar (Lyuben) 0:3 Galaktika (Chernik) - Ludogorets 2011 (Paisievo) 1:3 10 November 2019, Sunday, 14:30 EET: Pobeda 2009 (Vokil) - Pravda 1944 (Pravda) 1:0 Chervena zvezda (Dulovo) - Relaks (Oven) 3:0 Chernolik (Chernolik) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno) 2:1 Karadzhata (Bradvari) bye Round 11 16 November 2019, Saturday, 14:30 EET: Ludogorets 2011 (Paisievo) - Chernolik (Chernolik) 2:0 in Dobrotitsa: Vihar (Lyuben) - Galaktika (Chernik) 3:0 17 November 2019, Sunday, 14:30 EET: Relaks (Oven) - Yaldaram (Yarebitsa) 0:3 Pravda 1944 (Pravda) - Chervena zvezda (Dulovo) 0:4 Karadzhata (Bradvari) - Pobeda 2009 (Vokil) 1:2 Svetkavitsa 2020 (Poroyno) bye Round 12 spring 2020: Karadzhata (Bradvari) - Chervena zvezda (Dulovo) - Pravda 1944 (Pravda) - Yaldaram (Yarebitsa) - Relaks (Oven) - Galaktika (Chernik) - in Dobrotitsa: Vihar (Lyuben) - Chernolik (Chernolik) - Ludogorets 2011 (Paisievo) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno) - Pobeda 2009 (Vokil) bye Round 13 Svetkavitsa 2020 (Poroyno) - Vihar (Lyuben) - Chernolik (Chernolik) - Relaks (Oven) - Galaktika (Chernik) - Pravda 1944 (Pravda) - Yaldaram (Yarebitsa) - Karadzhata (Bradvari) - Chervena zvezda (Dulovo) - Pobeda 2009 (Vokil) - Ludogorets 2011 (Paisievo) bye Round 14 Pobeda 2009 (Vokil) - Yaldaram (Yarebitsa) - Karadzhata (Bradvari) - Galaktika (Chernik) - Pravda 1944 (Pravda) - Chernolik (Chernolik) - Relaks (Oven) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno) - in Dobrotitsa: Vihar (Lyuben) - Ludogorets 2011 (Paisievo) - Chervena zvezda (Dulovo) bye Round 15 Ludogorets 2011 (Paisievo) - Relaks (Oven) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno) - Pravda 1944 (Pravda) - Chernolik (Chernolik) - Karadzhata (Bradvari) - Galaktika (Chernik) - Pobeda 2009 (Vokil) - Yaldaram (Yarebitsa) - Chervena zvezda (Dulovo) - Vihar (Lyuben) bye Round 16 Chervena zvezda (Dulovo) - Galaktika (Chernik) - Pobeda 2009 (Vokil) - Chernolik (Chernolik) - Karadzhata (Bradvari) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno) - Pravda 1944 (Pravda) - Ludogorets 2011 (Paisievo) - Relaks (Oven) - Vihar (Lyuben) - Yaldaram (Yarebitsa) bye Round 17 in Dobrotitsa: Vihar (Lyuben) - Pravda 1944 (Pravda) - Ludogorets 2011 (Paisievo) - Karadzhata (Bradvari) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno) - Pobeda 2009 (Vokil) - Chernolik (Chernolik) - Chervena zvezda (Dulovo) - Galaktika (Chernik) - Yaldaram (Yarebitsa) - Relaks (Oven) bye Round 18 Yaldaram (Yarebitsa) - Chernolik (Chernolik) - Chervena zvezda (Dulovo) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno) - Pobeda 2009 (Vokil) - Ludogorets 2011 (Paisievo) - Karadzhata (Bradvari) - Vihar (Lyuben) - Pravda 1944 (Pravda) - Relaks (Oven) - Galaktika (Chernik) bye Round 19 Relaks (Oven) - Karadzhata (Bradvari) - in Dobrotitsa: Vihar (Lyuben) - Pobeda 2009 (Vokil) - Ludogorets 2011 (Paisievo) - Chervena zvezda (Dulovo) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno) - Yaldaram (Yarebitsa) - Chernolik (Chernolik) - Galaktika (Chernik) - Pravda 1944 (Pravda) bye Round 20 Galaktika (Chernik) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno) - Yaldaram (Yarebitsa) - Ludogorets 2011 (Paisievo) - Chervena zvezda (Dulovo) - Vihar (Lyuben) - Pobeda 2009 (Vokil) - Relaks (Oven) - Karadzhata (Bradvari) - Pravda 1944 (Pravda) - Chernolik (Chernolik) bye Round 21 Pravda 1944 (Pravda) - Pobeda 2009 (Vokil) - Relaks (Oven) - Chervena zvezda (Dulovo) - in Dobrotitsa: Vihar (Lyuben) - Yaldaram (Yarebitsa) - Ludogorets 2011 (Paisievo) - Galaktika (Chernik) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno) - Chernolik (Chernolik) - Karadzhata (Bradvari) bye Round 22 Chernolik (Chernolik) - Ludogorets 2011 (Paisievo) - Galaktika (Chernik) - Vihar (Lyuben) - Yaldaram (Yarebitsa) - Relaks (Oven) - Chervena zvezda (Dulovo) - Pravda 1944 (Pravda) - Pobeda 2009 (Vokil) - Karadzhata (Bradvari) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno) bye
Results grid
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Chervena zvezda (Dulovo) XXX -:- 3:2 3:1 -:- 3:0 -:- 6:1 3:0 -:- -:- 2. Vihar (Lyuben) 1:1 XXX -:- -:- -:- -:- 3:0 3:0 2:0 -:- 3:0 3. Ludogorets 2011 (Paisievo) -:- 0:2 XXX 2:0 2:0 6:0 -:- -:- -:- 2:0 -:- 4. Chernolik (Chernolik) -:- 1:1 -:- XXX 1:1 3:1 -:- -:- -:- 3:1 2:1 5. Pobeda 2009 (Vokil) 2:2 2:3 -:- -:- XXX -:- 2:0 -:- -:- 1:0 6:2 6. Yaldaram (Yarebitsa) -:- 0:3 -:- -:- 2:3 XXX 6:0 -:- -:- 4:0 4:0 7. Galaktika (Chernik) 0:2 -:- 1:3 1:4 -:- -:- XXX 3:0 3:1 -:- -:- 8. Karadzhata (Bradvari) -:- -:- 0:2 0:3 1:2 1:4 -:- XXX 4:1 -:- -:- 9. Relaks (Oven) -:- -:- 1:2 0:3 -:- 0:3 -:- -:- XXX 4:0 -:- 10. Pravda 1944 (Pravda) 0:4 0:6 -:- -:- -:- -:- 0:3 2:3 -:- XXX 2:1 11. Svetkavitsa 2020 (Poroyno) 0:1 -:- 1:3 -:- -:- -:- 0:0 0:1 1:1 -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- top

Zapadna podgrupa

| Results grid | Rankings |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
        | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Dobrudzha (Sitovo) 9 8 0 1 35:10 24 ------------------------------------------------------------------- 2. Sportist (Kaynardzha) 9 7 1 1 24:6 22 [1 0 0 2:1 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) 9 7 1 1 22:6 22 [0 0 1 1:2 0] 4. Dobrudzha (Iskra) 9 6 0 3 19:9 18 5. Rakovski 2005 (Kalipetrovo) 9 3 4 2 11:10 13 [*] [0 1 0 2:2 1, 2 away goals] 6. Levski 96 (Glavinitsa) 9 4 1 4 16:13 13 [0 1 0 2:2 1, 0 away goals] 7. Botev 1936 (Profesor Ishirkovo) 9 3 1 5 9:21 10 8. Aydemir (Aydemir) 9 2 0 7 18:23 6 9. Transmariska 2013 (Tutrakan) 9 1 0 8 8:33 3 [+] 10. Zarya 2006 (Tsar Samuil) 9 0 0 9 3:34 0
Notes - Rakovski 2005 (Kalipetrovo), 9th and removed from the group last season; again joins the group. - Transmariska 2013 (Tutrakan) joins the group. - Levski 96 (Glavinitsa) plays its home games in Nozharevo. Round 1 31 August 2019, Saturday, 17:30 EEST: Botev 1936 (Prof.Ishirkovo) - Dobrudzhanets 2005 (Alfat.) 0:2 Aydemir (Aydemir) - Zarya 2006 (Tsar Samuil) 7:1 in Nozharevo: Levski 96 (Glavinitsa) - Sportist (Kaynardzha) 0:1 1 September 2019, Sunday, 17:30 EEST: Transmariska 2013 (Tutr) - Rakovski 2005 (Kalipetrovo) 0:2 Dobrudzha (Sitovo) - Dobrudzha (Iskra) 4:3 Round 2 7 September 2019, Saturday, 16:30 EEST: Dobrudzha (Iskra) - Levski 96 (Glavinitsa) 2:0 Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) - Aydemir (Aydemir) 4:0 Transmariska 2013 (Tutr) - Botev 1936 (Prof.Ishirkovo) 1:2 8 September 2019, Sunday, 16:30 EEST: Rakovski 2005 (Kalipetrovo) - Sportist (Kaynardzha) 1:1 Zarya 2006 (Tsar Samuil) - Dobrudzha (Sitovo) 0:2 Round 3 14 September 2019, Saturday, 16:30 EEST: Botev 1936 (Prof.Ishirkovo) - Rakovski 2005 (Kalipetrovo) 0:0 Aydemir (Aydemir) - Transmariska 2013 (Tutrakan) 7:0 in Nozharevo: Levski 96 (Glavinitsa) - Zarya 2006 (Tsar Samuil) 5:1 15 September 2019, Sunday, 16:30 EEST: Dobrudzha (Sitovo) - Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) 2:3 Sportist (Kaynardzha) - Dobrudzha (Iskra) 1:0 Round 4 21 September 2019, Saturday, 16:30 EEST: Rakovski 2005 (Kalipetrovo) - Dobrudzha (Iskra) 0:2 Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) - Levski 96 (Glavinitsa) 1:0 Transmariska 2013 (Tutrakan) - Dobrudzha (Sitovo) 0:6 22 September 2019, Sunday, 16:30 EEST: Zarya 2006 (Tsar Samuil) - Sportist (Kaynardzha) 0:2 Botev 1936 (Profesor Ishirkovo) - Aydemir (Aydemir) 2:1 Round 5 28 September 2019, Saturday, 16:30 EEST: Dobrudzha (Sitovo) - Botev 1936 (Profesor Ishirkovo) 5:0 in Nozharevo: Levski 96 (Glavinitsa) - Transmariska 2013 (Tutrakan) 4:1 Dobrudzha (Iskra) - Zarya 2006 (Tsar Samuil) 3:0 29 September 2019, Sunday, 16:30 EEST: Aydemir (Aydemir) - Rakovski 2005 (Kalipetrovo) 0:1 Sportist (Kaynardzha) - Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) 2:1 Round 6 5 October 2019, Saturday, 15:30 EEST: Rakovski 2005 (Kalipetrovo) - Zarya 2006 (Tsar Samuil) 3:0 Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) - Dobrudzha (Iskra) 3:1 Botev 1936 (Prof.Ishirkovo) - Levski 96 (Glavinitsa) 1:3 6 October 2019, Sunday, 15:30 EEST: Transmariska 2013 (Tutrakan) - Sportist (Kaynardzha) 1:6 Aydemir (Aydemir) - Dobrudzha (Sitovo) 2:6 Round 7 12 October 2019, Saturday, 15:30 EEST: in Nozharevo: Levski 96 (Glavinitsa) - Aydemir (Aydemir) 2:0 Dobrudzha (Iskra) - Transmariska 2013 (Tutrakan) 2:0 Zarya 2006 (Tsar Samuil) - Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) 0:4 13 October 2019, Sunday, 15:30 EEST: Dobrudzha (Sitovo) - Rakovski 2005 (Kalipetrovo) 4:1 Sportist (Kaynardzha) - Botev 1936 (Profesor Ishirkovo) 7:1 Round 8 19 October 2019, Saturday, 15:30 EEST: Rakovski 2005 (Kalipetrovo) - Dobrudzhanets 2005 (Alfat.) 1:1 Botev 1936 (Profesor Ishirkovo) - Dobrudzha (Iskra) 0:2 Dobrudzha (Sitovo) - Levski 96 (Glavinitsa) 4:0 20 October 2019, Sunday, 15:30 EEST: Transmariska 2013 (Tutrakan) - Zarya 2006 (Tsar Samuil) 5:1 Aydemir (Aydemir) - Sportist (Kaynardzha) 0:3 Round 9 9 November 2019, Saturday, 14:30 EET: Dobrudzha (Iskra) - Aydemir (Aydemir) 4:1 Zarya 2006 (Tsar Samuil) - Botev 1936 (Prof.Ishirkovo) 0:3 Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) - Transmariska 2013 (Tutr) 3:0 10 November 2019, Sunday, 14:30 EET: in Nozharevo: Levski 96 (Glavinitsa) - Rakovski 2005 (Kalipetrovo) 2:2 Sportist (Kaynardzha) - Dobrudzha (Sitovo) 1:2 Round 10 spring 2020: Rakovski 2005 (Kalipetrovo) - Transmariska 2013 (Tutr) - Dobrudzhanets 2005 (Alfat.) - Botev 1936 (Prof.Ishirkovo) - Zarya 2006 (Tsar Samuil) - Aydemir (Aydemir) - Dobrudzha (Iskra) - Dobrudzha (Sitovo) - Sportist (Kaynardzha) - Levski 96 (Glavinitsa) - Round 11 Sportist (Kaynardzha) - Rakovski 2005 (Kalipetrovo) - in Nozharevo: Levski 96 (Glavinitsa) - Dobrudzha (Iskra) - Dobrudzha (Sitovo) - Zarya 2006 (Tsar Samuil) - Aydemir (Aydemir) - Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) - Botev 1936 (Prof.Ishirkovo) - Transmariska 2013 (Tutr) - Round 12 Rakovski 2005 (Kalipetrovo) - Botev 1936 (Prof.Ishirkovo) - Transmariska 2013 (Tutrakan) - Aydemir (Aydemir) - Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) - Dobrudzha (Sitovo) - Zarya 2006 (Tsar Samuil) - Levski 96 (Glavinitsa) - Dobrudzha (Iskra) - Sportist (Kaynardzha) - Round 13 Dobrudzha (Iskra) - Rakovski 2005 (Kalipetrovo) - Sportist (Kaynardzha) - Zarya 2006 (Tsar Samuil) - in Nozharevo: Levski 96 (Glavinitsa) - Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) - Dobrudzha (Sitovo) - Transmariska 2013 (Tutrakan) - Aydemir (Aydemir) - Botev 1936 (Profesor Ishirkovo) - Round 14 Rakovski 2005 (Kalipetrovo) - Aydemir (Aydemir) - Botev 1936 (Profesor Ishirkovo) - Dobrudzha (Sitovo) - Transmariska 2013 (Tutrakan) - Levski 96 (Glavinitsa) - Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) - Sportist (Kaynardzha) - Zarya 2006 (Tsar Samuil) - Dobrudzha (Iskra) - Round 15 Zarya 2006 (Tsar Samuil) - Rakovski 2005 (Kalipetrovo) - Dobrudzha (Iskra) - Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) - Sportist (Kaynardzha) - Transmariska 2013 (Tutrakan) - in Nozharevo: Levski 96 (Glavinitsa) - Botev 1936 (Prof.Ishirkovo) - Dobrudzha (Sitovo) - Aydemir (Aydemir) - Round 16 Rakovski 2005 (Kalipetrovo) - Dobrudzha (Sitovo) - Aydemir (Aydemir) - Levski 96 (Glavinitsa) - Botev 1936 (Profesor Ishirkovo) - Sportist (Kaynardzha) - Transmariska 2013 (Tutrakan) - Dobrudzha (Iskra) - Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) - Zarya 2006 (Tsar Samuil) - Round 17 Dobrudzhanets 2005 (Alfat.) - Rakovski 2005 (Kalipetrovo) - Zarya 2006 (Tsar Samuil) - Transmariska 2013 (Tutrakan) - Dobrudzha (Iskra) - Botev 1936 (Profesor Ishirkovo) - Sportist (Kaynardzha) - Aydemir (Aydemir) - in Nozharevo: Levski 96 (Glavinitsa) - Dobrudzha (Sitovo) - Round 18 Rakovski 2005 (Kalipetrovo) - Levski 96 (Glavinitsa) - Dobrudzha (Sitovo) - Sportist (Kaynardzha) - Aydemir (Aydemir) - Dobrudzha (Iskra) - Botev 1936 (Prof.Ishirkovo) - Zarya 2006 (Tsar Samuil) - Transmariska 2013 (Tutr) - Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) -
Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Dobrudzha (Sitovo) XXX -:- 2:3 4:3 4:1 4:0 5:0 -:- -:- -:- 2. Sportist (Kaynardzha) 1:2 XXX 2:1 1:0 -:- -:- 7:1 -:- -:- -:- 3. Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) -:- -:- XXX 3:1 -:- 1:0 -:- 4:0 3:0 -:- 4. Dobrudzha (Iskra) -:- -:- -:- XXX -:- 2:0 -:- 4:1 2:0 3:0 5. Rakovski 2005 (Kalipetrovo) -:- 1:1 1:1 0:2 XXX -:- -:- -:- -:- 3:0 6. Levski 96 (Glavinitsa) -:- 0:1 -:- -:- 2:2 XXX -:- 2:0 4:1 5:1 7. Botev 1936 (Profesor Ishirkovo) -:- -:- 0:2 0:2 0:0 1:3 XXX 2:1 -:- -:- 8. Aydemir (Aydemir) 2:6 0:3 -:- -:- 0:1 -:- -:- XXX 7:0 7:1 9. Transmariska 2013 (Tutrakan) 0:6 1:6 -:- -:- 0:2 -:- 1:2 -:- XXX 5:1 10. Zarya 2006 (Tsar Samuil) 0:2 0:2 0:4 -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top