Elitna grupa (U-17) 2019/20

Yunoshi mladsha vazrast (b.2003-04):
« Elitna grupa (U-17) 2019/20

| Results grid | Qualifications |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
        | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Current matches:

24 August 2019, Saturday, 11:30 EEST / Round 1:
CSKA (Sofia) - Spartak 1918 (Varna)                        - 
24 August 2019, Saturday, 12:00 EEST / Round 1:
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Vitosha (Bistritsa)            - 
Botev (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                 - 
24 August 2019, Saturday, 17:00 EEST / Round 1:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Cherno more (Varna)             - 
Natsional (Sofia) - Dunav 2010 (Ruse)                      - 
24 August 2019, Saturday, 17:30 EEST / Round 1:
Sokol (Markovo) - Levski (Sofia)                           - 
Levski Rakovski (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)              - 
25 August 2019, Sunday, 11:00 EEST / Round 1:
Septemvri (Sofia) - Beroe (Stara Zagora)                   - 

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Beroe (Stara Zagora)                0    0   0   0    0:0     0    
-------------------------------------------------------------------
  . Botev (Plovdiv)                     0    0   0   0    0:0     0    
  . Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)  0    0   0   0    0:0     0    
  . Dunav 2010 (Ruse)                   0    0   0   0    0:0     0    
  . Etar VT (Veliko Tarnovo)            0    0   0   0    0:0     0    
  . Levski (Sofia)                      0    0   0   0    0:0     0    
  . Levski Rakovski (Sofia)             0    0   0   0    0:0     0    
  . Lokomotiv 1926 (Plovdiv)            0    0   0   0    0:0     0    
  . Ludogorets 1945 (Razgrad)           0    0   0   0    0:0     0    
  . Natsional (Sofia)                   0    0   0   0    0:0     0 [+]
  . Septemvri (Sofia)                   0    0   0   0    0:0     0    
  . Slavia 1913 (Sofia)                 0    0   0   0    0:0     0    
  . Sokol (Markovo)                     0    0   0   0    0:0     0    
  . Spartak 1918 (Varna)                0    0   0   0    0:0     0 [+]
-------------------------------------------------------------------
  . CSKA (Sofia)                        0    0   0   0    0:0     0    
  . Cherno more (Varna)                 0    0   0   0    0:0     0

                           Round 1

24 August 2019, Saturday, 11:30 EEST:
CSKA (Sofia) - Spartak 1918 (Varna)                        - 
24 August 2019, Saturday, 12:00 EEST:
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Vitosha (Bistritsa)            - 
Botev (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                 - 
24 August 2019, Saturday, 17:00 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Cherno more (Varna)             - 
Natsional (Sofia) - Dunav 2010 (Ruse)                      - 
24 August 2019, Saturday, 17:30 EEST:
Sokol (Markovo) - Levski (Sofia)                           - 
Levski Rakovski (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)              - 
25 August 2019, Sunday, 11:00 EEST:
Septemvri (Sofia) - Beroe (Stara Zagora)                   - 

                           Round 2

28 August 2019, Wednesday, 10:30 EEST:
Levski (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                   - 
Dunav 2010 (Ruse) - Sokol (Markovo)                        - 
Spartak 1918 (Varna) - Septemvri (Sofia)                   - 
28 August 2019, Wednesday, 12:00 EEST:
Cherno more (Varna) - Natsional (Sofia)                    - 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - CSKA (Sofia)                   - 
28 August 2019, Wednesday, 13:00 EEST:
Slavia 1913 (Sofia) - Botev (Plovdiv)                      - 
28 August 2019, Wednesday, 17:00 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Etar VT (Veliko Tarnovo)            - 
28 August 2019, Wednesday, 17:30 EEST:
Vitosha (Bistritsa) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)             - 

                           Round 3

11 September 2019, Wednesday:
CSKA (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)          - 
Septemvri (Sofia) - Ludogorets 1945 (Razgrad)              - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Spartak 1918 (Varna)            - 
Natsional (Sofia) - Beroe (Stara Zagora)                   - 
Sokol (Markovo) - Cherno more (Varna)                      - 
Levski Rakovski (Sofia) - Dunav 2010 (Ruse)                - 
Botev (Plovdiv) - Levski (Sofia)                           - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Slavia 1913 (Sofia)             - 

                           Round 4

14 September 2019, Saturday:
Vitosha (Bistritsa) - Slavia 1913 (Sofia)                  - 
Levski (Sofia) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                  - 
Dunav 2010 (Ruse) - Botev (Plovdiv)                        - 
Cherno more (Varna) - Levski Rakovski (Sofia)              - 
Beroe (Stara Zagora) - Sokol (Markovo)                     - 
Spartak 1918 (Varna) - Natsional (Sofia)                   - 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Etar VT (Veliko Tarnovo)       - 
CSKA (Sofia) - Septemvri (Sofia)                           - 

                           Round 5

18 September 2019, Wednesday:
Septemvri (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)     - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - CSKA (Sofia)                    - 
Natsional (Sofia) - Ludogorets 1945 (Razgrad)              - 
Sokol (Markovo) - Spartak 1918 (Varna)                     - 
Levski Rakovski (Sofia) - Beroe (Stara Zagora)             - 
Botev (Plovdiv) - Cherno more (Varna)                      - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Dunav 2010 (Ruse)               - 
Slavia 1913 (Sofia) - Levski (Sofia)                       - 

                           Round 6

21 September 2019, Saturday:
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Levski (Sofia)        - 
Dunav 2010 (Ruse) - Slavia 1913 (Sofia)                    - 
Cherno more (Varna) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)             - 
Beroe (Stara Zagora) - Botev (Plovdiv)                     - 
Spartak 1918 (Varna) - Levski Rakovski (Sofia)             - 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Sokol (Markovo)                - 
CSKA (Sofia) - Natsional (Sofia)                           - 
Septemvri (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo)               - 

                           Round 7

28 September 2019, Saturday:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Vitosha (Bistritsa)             - 
Natsional (Sofia) - Septemvri (Sofia)                      - 
Sokol (Markovo) - CSKA (Sofia)                             - 
Levski Rakovski (Sofia) - Ludogorets 1945 (Razgrad)        - 
Botev (Plovdiv) - Spartak 1918 (Varna)                     - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)            - 
Slavia 1913 (Sofia) - Cherno more (Varna)                  - 
Levski (Sofia) - Dunav 2010 (Ruse)                         - 

                           Round 8

5 October 2019, Saturday:
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Dunav 2010 (Ruse)     - 
Cherno more (Varna) - Levski (Sofia)                       - 
Beroe (Stara Zagora) - Slavia 1913 (Sofia)                 - 
Spartak 1918 (Varna) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)            - 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Botev (Plovdiv)                - 
CSKA (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                     - 
Septemvri (Sofia) - Sokol (Markovo)                        - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Natsional (Sofia)               - 

                           Round 9

12 October 2019, Saturday:
Natsional (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)     - 
Sokol (Markovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo)                 - 
Levski Rakovski (Sofia) - Septemvri (Sofia)                - 
Botev (Plovdiv) - CSKA (Sofia)                             - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Ludogorets 1945 (Razgrad)       - 
Slavia 1913 (Sofia) - Spartak 1918 (Varna)                 - 
Levski (Sofia) - Beroe (Stara Zagora)                      - 
Dunav 2010 (Ruse) - Cherno more (Varna)                    - 

                           Round 10

26 October 2019, Saturday:
Vitosha (Bistritsa) - Cherno more (Varna)                  - 
Beroe (Stara Zagora) - Dunav 2010 (Ruse)                   - 
Spartak 1918 (Varna) - Levski (Sofia)                      - 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Slavia 1913 (Sofia)            - 
CSKA (Sofia) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                    - 
Septemvri (Sofia) - Botev (Plovdiv)                        - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Levski Rakovski (Sofia)         - 
Natsional (Sofia) - Sokol (Markovo)                        - 

                           Round 11

2 November 2019, Saturday:
Sokol (Markovo) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)       - 
Levski Rakovski (Sofia) - Natsional (Sofia)                - 
Botev (Plovdiv) - Etar VT (Veliko Tarnovo)                 - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Septemvri (Sofia)               - 
Slavia 1913 (Sofia) - CSKA (Sofia)                         - 
Levski (Sofia) - Ludogorets 1945 (Razgrad)                 - 
Dunav 2010 (Ruse) - Spartak 1918 (Varna)                   - 
Cherno more (Varna) - Beroe (Stara Zagora)                 - 

                           Round 12

9 November 2019, Saturday:
Vitosha (Bistritsa) - Beroe (Stara Zagora)                 - 
Spartak 1918 (Varna) - Cherno more (Varna)                 - 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Dunav 2010 (Ruse)              - 
CSKA (Sofia) - Levski (Sofia)                              - 
Septemvri (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                    - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)        - 
Natsional (Sofia) - Botev (Plovdiv)                        - 
Sokol (Markovo) - Levski Rakovski (Sofia)                  - 

                           Round 13

16 November 2019, Saturday:
Levski Rakovski (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)              - 
Botev (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                          - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Natsional (Sofia)               - 
Slavia 1913 (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo)             - 
Levski (Sofia) - Septemvri (Sofia)                         - 
Dunav 2010 (Ruse) - CSKA (Sofia)                           - 
Cherno more (Varna) - Ludogorets 1945 (Razgrad)            - 
Beroe (Stara Zagora) - Spartak 1918 (Varna)                - 

                           Round 14

23 November 2019, Saturday:
Vitosha (Bistritsa) - Spartak 1918 (Varna)                 - 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Beroe (Stara Zagora)           - 
CSKA (Sofia) - Cherno more (Varna)                         - 
Septemvri (Sofia) - Dunav 2010 (Ruse)                      - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Levski (Sofia)                  - 
Natsional (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                    - 
Sokol (Markovo) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                 - 
Levski Rakovski (Sofia) - Botev (Plovdiv)                  - 

                           Round 15

30 November 2019, Saturday:
Botev (Plovdiv) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)       - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Levski Rakovski (Sofia)         - 
Slavia 1913 (Sofia) - Sokol (Markovo)                      - 
Levski (Sofia) - Natsional (Sofia)                         - 
Dunav 2010 (Ruse) - Etar VT (Veliko Tarnovo)               - 
Cherno more (Varna) - Septemvri (Sofia)                    - 
Beroe (Stara Zagora) - CSKA (Sofia)                        - 
Spartak 1918 (Varna) - Ludogorets 1945 (Razgrad)           - 

                           Round 16

22 February 2020, Saturday:
Vitosha (Bistritsa) - Ludogorets 1945 (Razgrad)            - 
Spartak 1918 (Varna) - CSKA (Sofia)                        - 
Beroe (Stara Zagora) - Septemvri (Sofia)                   - 
Cherno more (Varna) - Etar VT (Veliko Tarnovo)             - 
Dunav 2010 (Ruse) - Natsional (Sofia)                      - 
Levski (Sofia) - Sokol (Markovo)                           - 
Slavia 1913 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)              - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                 - 

                           Round 17

29 February 2020, Saturday:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Vitosha (Bistritsa)             - 
Botev (Plovdiv) - Slavia 1913 (Sofia)                      - 
Levski Rakovski (Sofia) - Levski (Sofia)                   - 
Sokol (Markovo) - Dunav 2010 (Ruse)                        - 
Natsional (Sofia) - Cherno more (Varna)                    - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Beroe (Stara Zagora)            - 
Septemvri (Sofia) - Spartak 1918 (Varna)                   - 
CSKA (Sofia) - Ludogorets 1945 (Razgrad)                   - 

                           Round 18

4 March 2020, Wednesday:
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - CSKA (Sofia)          - 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Septemvri (Sofia)              - 
Spartak 1918 (Varna) - Etar VT (Veliko Tarnovo)            - 
Beroe (Stara Zagora) - Natsional (Sofia)                   - 
Cherno more (Varna) - Sokol (Markovo)                      - 
Dunav 2010 (Ruse) - Levski Rakovski (Sofia)                - 
Levski (Sofia) - Botev (Plovdiv)                           - 
Slavia 1913 (Sofia) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)             - 

                           Round 19

7 March 2020, Saturday:
Slavia 1913 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                  - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Levski (Sofia)                  - 
Botev (Plovdiv) - Dunav 2010 (Ruse)                        - 
Levski Rakovski (Sofia) - Cherno more (Varna)              - 
Sokol (Markovo) - Beroe (Stara Zagora)                     - 
Natsional (Sofia) - Spartak 1918 (Varna)                   - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Ludogorets 1945 (Razgrad)       - 
Septemvri (Sofia) - CSKA (Sofia)                           - 

                           Round 20

14 March 2020, Saturday:
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Septemvri (Sofia)     - 
CSKA (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo)                    - 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Natsional (Sofia)              - 
Spartak 1918 (Varna) - Sokol (Markovo)                     - 
Beroe (Stara Zagora) - Levski Rakovski (Sofia)             - 
Cherno more (Varna) - Botev (Plovdiv)                      - 
Dunav 2010 (Ruse) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)               - 
Levski (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                       - 

                           Round 21

18 March 2020, Wednesday:
Levski (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)        - 
Slavia 1913 (Sofia) - Dunav 2010 (Ruse)                    - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Cherno more (Varna)             - 
Botev (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)                     - 
Levski Rakovski (Sofia) - Spartak 1918 (Varna)             - 
Sokol (Markovo) - Ludogorets 1945 (Razgrad)                - 
Natsional (Sofia) - CSKA (Sofia)                           - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Septemvri (Sofia)               - 

                           Round 22

21 March 2020, Saturday:
Vitosha (Bistritsa) - Etar VT (Veliko Tarnovo)             - 
Septemvri (Sofia) - Natsional (Sofia)                      - 
CSKA (Sofia) - Sokol (Markovo)                             - 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Levski Rakovski (Sofia)        - 
Spartak 1918 (Varna) - Botev (Plovdiv)                     - 
Beroe (Stara Zagora) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)            - 
Cherno more (Varna) - Slavia 1913 (Sofia)                  - 
Dunav 2010 (Ruse) - Levski (Sofia)                         - 

                           Round 23

4 April 2020, Saturday:
Dunav 2010 (Ruse) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)     - 
Levski (Sofia) - Cherno more (Varna)                       - 
Slavia 1913 (Sofia) - Beroe (Stara Zagora)                 - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Spartak 1918 (Varna)            - 
Botev (Plovdiv) - Ludogorets 1945 (Razgrad)                - 
Levski Rakovski (Sofia) - CSKA (Sofia)                     - 
Sokol (Markovo) - Septemvri (Sofia)                        - 
Natsional (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo)               - 

                           Round 24

16 April 2020, Thursday:
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Natsional (Sofia)     - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Sokol (Markovo)                 - 
Septemvri (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                - 
CSKA (Sofia) - Botev (Plovdiv)                             - 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)       - 
Spartak 1918 (Varna) - Slavia 1913 (Sofia)                 - 
Beroe (Stara Zagora) - Levski (Sofia)                      - 
Cherno more (Varna) - Dunav 2010 (Ruse)                    - 

                           Round 25

25 April 2020, Saturday:
Cherno more (Varna) - Vitosha (Bistritsa)                  - 
Dunav 2010 (Ruse) - Beroe (Stara Zagora)                   - 
Levski (Sofia) - Spartak 1918 (Varna)                      - 
Slavia 1913 (Sofia) - Ludogorets 1945 (Razgrad)            - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - CSKA (Sofia)                    - 
Botev (Plovdiv) - Septemvri (Sofia)                        - 
Levski Rakovski (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo)         - 
Sokol (Markovo) - Natsional (Sofia)                        - 

                           Round 26

2 May 2020, Saturday:
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Sokol (Markovo)       - 
Natsional (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Botev (Plovdiv)                 - 
Septemvri (Sofia) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)               - 
CSKA (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                         - 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Levski (Sofia)                 - 
Spartak 1918 (Varna) - Dunav 2010 (Ruse)                   - 
Beroe (Stara Zagora) - Cherno more (Varna)                 - 

                           Round 27

9 May 2020, Saturday:
Beroe (Stara Zagora) - Vitosha (Bistritsa)                 - 
Cherno more (Varna) - Spartak 1918 (Varna)                 - 
Dunav 2010 (Ruse) - Ludogorets 1945 (Razgrad)              - 
Levski (Sofia) - CSKA (Sofia)                              - 
Slavia 1913 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                    - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Etar VT (Veliko Tarnovo)        - 
Botev (Plovdiv) - Natsional (Sofia)                        - 
Levski Rakovski (Sofia) - Sokol (Markovo)                  - 

                           Round 28

16 May 2020, Saturday:
Vitosha (Bistritsa) - Levski Rakovski (Sofia)              - 
Sokol (Markovo) - Botev (Plovdiv)                          - 
Natsional (Sofia) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)               - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Slavia 1913 (Sofia)             - 
Septemvri (Sofia) - Levski (Sofia)                         - 
CSKA (Sofia) - Dunav 2010 (Ruse)                           - 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Cherno more (Varna)            - 
Spartak 1918 (Varna) - Beroe (Stara Zagora)                - 

                           Round 29

23 May 2020, Saturday:
Spartak 1918 (Varna) - Vitosha (Bistritsa)                 - 
Beroe (Stara Zagora) - Ludogorets 1945 (Razgrad)           - 
Cherno more (Varna) - CSKA (Sofia)                         - 
Dunav 2010 (Ruse) - Septemvri (Sofia)                      - 
Levski (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo)                  - 
Slavia 1913 (Sofia) - Natsional (Sofia)                    - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                 - 
Botev (Plovdiv) - Levski Rakovski (Sofia)                  - 

                           Round 30

30 May 2020, Saturday:
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Botev (Plovdiv)       - 
Levski Rakovski (Sofia) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)         - 
Sokol (Markovo) - Slavia 1913 (Sofia)                      - 
Natsional (Sofia) - Levski (Sofia)                         - 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Dunav 2010 (Ruse)               - 
Septemvri (Sofia) - Cherno more (Varna)                    - 
CSKA (Sofia) - Beroe (Stara Zagora)                        - 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Spartak 1918 (Varna)           - 

Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Beroe (Stara Zagora) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2. Botev (Plovdiv) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Dunav 2010 (Ruse) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Etar VT (Veliko Tarnovo) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Levski (Sofia) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Levski Rakovski (Sofia) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8. Lokomotiv 1926 (Plovdiv) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 9. Ludogorets 1945 (Razgrad) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10. Natsional (Sofia) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 11. Septemvri (Sofia) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 12. Slavia 1913 (Sofia) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 13. Sokol (Markovo) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 14. Spartak 1918 (Varna) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 15. CSKA (Sofia) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 16. Cherno more (Varna) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- top