Detsa (b.2004-05):
Plovdiv - Zonalna grupa 2018/19

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
        | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Current matches:

25 May 2019, Saturday, 10:00 EEST / Round 22:
Botev (Plovdiv) - Chavdar (Plovdiv)                        - 
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                   - 
25 May 2019, Saturday, 10:30 EEST / Round 22:
Orleta (Pazardzhik) - Spartak 1947 (Plovdiv)               - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)     - 
25 May 2019, Saturday, 13:00 EEST / Round 22:
Paldin (Plovdiv) - Neftohimik 1962 (Burgas)                - 
26 May 2019, Sunday, 11:00 EEST / Round 22:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Beroe (Stara Zagora)             - 

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Spartak 1947 (Plovdiv)             20   14   5   1   47:15   47
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Botev (Plovdiv)                    19   14   1   4   53:15   43
 3. Sokol (Markovo)                    19   12   3   4   46:23   39 [1 0 0  3:2  3]
 4. Paldin (Plovdiv)                   20   11   6   3   48:22   39 [0 0 1  2:3  0]
 5. Maritsa 1921 (Plovdiv)             21   10   5   6   36:24   35
 6. Neftohimik 1962 (Burgas)           21   10   1  10   41:39   31
 7. Beroe (Stara Zagora)               19    9   2   8   40:32   29
 8. Asenovets 2005 (Asenovgrad)        20    6   3  11   30:32   21
 9. Lokomotiv 1926 (Plovdiv)           21    5   3  13   27:34   18
10. Hebar 1918 (Pazardzhik)            20    4   4  12   15:50   16
11. Chavdar (Plovdiv)                  21    4   1  16   27:61   13
12. Orleta (Pazardzhik)                19    4   0  15   16:79   12

Notes
  - The teams play their home games at the following grounds:
    - Asenovets 2005 (Asenovgrad) - st."Shipka", Asenovgrad;
    - Beroe (Stara Zagora) - st."Beroe" - artificial field, Stara Zagora;
    - Botev (Plovdiv) - "Botev 1912" complex, kv.Komatevo, Plovdiv;
    - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - st."Lokomotiv", Plovdiv;
    - Maritsa 1921 (Plovdiv) - st."Maritsa", Plovdiv;
    - Neftohimik 1962 (Burgas) - Gradski stadion, Balgarovo;
    - Orleta (Pazardzhik) - in Glavinitsa;
    - Paldin (Plovdiv) - in Trud;
    - Sokol (Markovo) - in Markovo;
    - Spartak 1947 (Plovdiv) - st."Todor Diev", Plovdiv (rounds 1-11) and Rabotnicheski kompleks, Plovdiv (rounds 12-22);
    - Hebar 1918 (Pazardzhik) - st."Georgi Benkovski", Pazardzhik;
    - Chavdar (Plovdiv) - st."Plovdiv", Plovdiv (rounds 1-11), in Orizari (roudns 12-22).

                           Round 1

15 September 2018, Saturday, 10:00 EEST:
Botev (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv)                  1:0 
15 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Paldin (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                        postponed 
Orleta (Pazardzhik) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)         0:7 
15 September 2018, Saturday, 11:00 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Chavdar (Plovdiv)                  6:2 
15 September 2018, Saturday, 13:00 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Neftohimik 1962 (Burgas)       0:2 
16 September 2018, Sunday, 12:00 EEST:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik)          3:1 
1 December 2018, Saturday, 10:30 EET:
Paldin (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                        2:3 

                           Round 2

22 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Chavdar (Plovdiv)               1:0 
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Botev (Plovdiv)             1:2 
Sokol (Markovo) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                4:3 
22 September 2018, Saturday, 11:00 EEST:
Spartak 1947 (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)             4:1 
22 September 2018, Saturday, 13:00 EEST:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Orleta (Pazardzhik)           11:1 
27 September 2018, Thursday, 16:00 EEST:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Paldin (Plovdiv)                 postponed 
1 November 2018, Thursday, 13:00 EET:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Paldin (Plovdiv)                 1:1 

                           Round 3

29 September 2018, Saturday, 10:00 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)        0:1 
29 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv)         1:1 
Orleta (Pazardzhik) - Sokol (Markovo)                     0:5 
29 September 2018, Saturday, 12:00 EEST:
Chavdar (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv)                0:1 
29 September 2018, Saturday, 13:00 EEST:
Botev (Plovdiv) - Neftohimik 1962 (Burgas)                5:1 
30 September 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Paldin (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                5:1 

                           Round 4

6 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Chavdar (Plovdiv)           1:3 
Sokol (Markovo) - Botev (Plovdiv)                         3:1 
Paldin (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)               3:2 
6 October 2018, Saturday, 11:00 EEST:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Beroe (Stara Zagora)           3:2 
6 October 2018, Saturday, 12:00 EEST:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Orleta (Pazardzhik)              4:0 
7 October 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Spartak 1947 (Plovdiv)          0:2 

                           Round 5

13 October 2018, Saturday, 10:00 EEST:
in Stara Zagora, "Lokomotiv" st.:
Beroe (Stara Zagora) - Sokol (Markovo)                    0:3 
13 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik)        1:0 
Orleta (Pazardzhik) - Paldin (Plovdiv)                    0:4 
13 October 2018, Saturday, 12:00 EEST:
Botev (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv)                  0:1 
14 October 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Spartak 1947 (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)      1:1 
14 October 2018, Sunday, 13:00 EEST:
Chavdar (Plovdiv) - Neftohimik 1962 (Burgas)              0:1 

                           Round 6

20 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Sokol (Markovo) - Chavdar (Plovdiv)                       postponed 
Paldin (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                        postponed 
20 October 2018, Saturday, 12:00 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Orleta (Pazardzhik)            2:0 
20 October 2018, Saturday, 13:00 EEST:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)             1:2 
21 October 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)     2:1 
22 October 2018, Monday, 13:00 EEST:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Spartak 1947 (Plovdiv)         postponed 
8 November 2018, Thursday, 13:00 EET:
Sokol (Markovo) - Chavdar (Plovdiv)                       8:1 
27 November 2018, Tuesday, 14:30 EET:
Paldin (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                        1:2 
1 December 2018, Saturday, 13:00 EET:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Spartak 1947 (Plovdiv)         2:3 

                           Round 7

27 October 2018, Saturday, 10:00 EEST:
Botev (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                1:0 
Beroe (Stara Zagora) - Paldin (Plovdiv)                   1:4 
Chavdar (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv)                0:6 
27 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Orleta (Pazardzhik) - Hebar 1918 (Pazardzhik)             1:4 
28 October 2018, Sunday, 10:30 EET:
Spartak 1947 (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                  4:0 
28 October 2018, Sunday, 12:30 EET:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Neftohimik 1962 (Burgas)    0:0 

                           Round 2 - postponed match

1 November 2018, Thursday, 13:00 EET:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Paldin (Plovdiv)                 1:1 

                           Round 8

1 November 2018, Thursday, 11:30 EET:
Sokol (Markovo) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)             1:2 
3 November 2018, Saturday, 10:30 EET:
Paldin (Plovdiv) - Chavdar (Plovdiv)                      5:0 
Orleta (Pazardzhik) - Botev (Plovdiv)                     1:6 
3 November 2018, Saturday, 11:00 EET:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)           1:3 
3 November 2018, Saturday, 12:00 EET:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv)           1:2 
4 November 2018, Sunday, 13:00 EET:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Neftohimik 1962 (Burgas)        0:3 

                           Round 6 - postponed match

8 November 2018, Thursday, 13:00 EET:
Sokol (Markovo) - Chavdar (Plovdiv)                       8:1 

                           Round 9

10 November 2018, Saturday, 10:00 EET:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Maritsa 1921 (Plovdiv)      0:1 
10 November 2018, Saturday, 10:30 EET:
in Orizari:
Chavdar (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)              1:4 
10 November 2018, Saturday, 11:00 EET:
Beroe (Stara Zagora) - Orleta (Pazardzhik)                8:0 
11 November 2018, Sunday, 09:00 EET:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Sokol (Markovo)                1:2 
11 November 2018, Sunday, 10:30 EET:
Botev (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                 6:0 
Spartak 1947 (Plovdiv) - Paldin (Plovdiv)                 3:3 

                           Round 10

17 November 2018, Saturday, 10:00 EET:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Sokol (Markovo)                 0:0 
17 November 2018, Saturday, 10:30 EET:
Paldin (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)            2:0 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv)         0:2 
Orleta (Pazardzhik) - Chavdar (Plovdiv)                   1:7 
17 November 2018, Saturday, 11:00 EET:
Botev (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)                    1:1 
17 November 2018, Saturday, 13:00 EET:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Neftohimik 1962 (Burgas)         3:0 

                           Round 11

24 November 2018, Saturday, 10:00 EET:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)    2:1 
24 November 2018, Saturday, 10:30 EET:
in Orizari:
Chavdar (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                       0:5 
Sokol (Markovo) - Maritsa 1921 (Plovdiv)                  0:0 
24 November 2018, Saturday, 11:00 EET:
Beroe (Stara Zagora) - Hebar 1918 (Pazardzhik)            1:1 
24 November 2018, Saturday, 13:00 EET:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Paldin (Plovdiv)               postponed 
25 November 2018, Sunday, 10:30 EET:
Spartak 1947 (Plovdiv) - Orleta (Pazardzhik)              7:0 
8 December 2018, Saturday, 13:00 EET:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Paldin (Plovdiv)               1:3 

                           Round 6 - postponed match

27 November 2018, Tuesday, 14:30 EET:
Paldin (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                        1:2 

                           Round 1 - postponed match

1 December 2018, Saturday, 10:30 EET:
Paldin (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                        2:3 

                           Round 6 - postponed match

1 December 2018, Saturday, 13:00 EET:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Spartak 1947 (Plovdiv)         2:3 

                           Round 11 - postponed match

8 December 2018, Saturday, 13:00 EET:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Paldin (Plovdiv)               1:3 

                           Round 12

16 March 2019, Saturday, 10:30 EET:
Sokol (Markovo) - Paldin (Plovdiv)                        postponed 
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Orleta (Pazardzhik)         4:1 
in Plovdiv, Rabotnicheski kompleks /"Vekta"/:
Spartak 1947 (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                  2:0 
Chavdar (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)                  1:2 
16 March 2019, Saturday, 13:00 EET:
in kv.Dolno Ezerovo, Burgas:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)       3:2 
17 March 2019, Sunday, 10:30 EET:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Maritsa 1921 (Plovdiv)          2:2 

                           Round 13

20 March 2019, Wednesday, 16:30 EET:
Botev (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)             5:0 
22 March 2019, Friday, 18:00 EET:
Chavdar (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik)               1:2 
23 March 2019, Saturday, 10:30 EET:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                0:3 
23 March 2019, Saturday, 12:00 EET:
Beroe (Stara Zagora) - Spartak 1947 (Plovdiv)             postponed 
23 March 2019, Saturday, 13:00 EET:
Orleta (Pazardzhik) - Neftohimik 1962 (Burgas)            0:2 
24 March 2019, Sunday, 10:00 EET:
Paldin (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv)                 1:0 
10 April 2019, Wednesday, 16:30 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Spartak 1947 (Plovdiv)             1:2 

                           Round 14

30 March 2019, Saturday, 10:00 EET:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)         3:2 
30 March 2019, Saturday, 10:30 EET:
Sokol (Markovo) - Orleta (Pazardzhik)                     3:2 
30 March 2019, Saturday, 11:00 EET:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Beroe (Stara Zagora)        1:3 
30 March 2019, Saturday, 13:00 EET:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Botev (Plovdiv)                postponed 
31 March 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Paldin (Plovdiv)                1:1 
1 April 2019, Monday, 11:00 EEST:
Spartak 1947 (Plovdiv) - Chavdar (Plovdiv)                3:1 
10 April 2019, Wednesday, 13:00 EEST:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Botev (Plovdiv)                2:1 

                           Round 15

5 April 2019, Friday, 10:30 EEST:
Orleta (Pazardzhik) - Maritsa 1921 (Plovdiv)              1:0 
6 April 2019, Saturday, 10:00 EEST:
Botev (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                         2:0 
6 April 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Chavdar (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)           3:1 
6 April 2019, Saturday, 12:00 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Paldin (Plovdiv)               0:0 
6 April 2019, Saturday, 15:00 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Neftohimik 1962 (Burgas)           3:1 
7 April 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Spartak 1947 (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik)          4:0 

                           Round 13 - postponed match

10 April 2019, Wednesday, 16:30 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Spartak 1947 (Plovdiv)             1:2 

                           Round 14 - postponed match

10 April 2019, Wednesday, 13:00 EEST:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Botev (Plovdiv)                2:1 

                           Round 16

13 April 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Paldin (Plovdiv) - Orleta (Pazardzhik)                    2:0 
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Spartak 1947 (Plovdiv)      postponed 
13 April 2019, Saturday, 11:00 EEST:
Sokol (Markovo) - Beroe (Stara Zagora)                    0:3 
14 April 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)        0:3 
14 April 2019, Sunday, 13:00 EEST:
in kv.Izgrev, Burgas:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Chavdar (Plovdiv)              1:0 
14 April 2019, Sunday, 14:00 EEST:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                  0:5 
1 May 2019, Wednesday, 10:30 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Spartak 1947 (Plovdiv)      0:1 

                           Round 17

18 April 2019, Thursday, 17:00 EEST:
Chavdar (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                       1:2 
19 April 2019, Friday, 13:00 EEST:
Botev (Plovdiv) - Paldin (Plovdiv)                        2:1 
20 April 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Hebar 1918 (Pazardzhik)     postponed 
Orleta (Pazardzhik) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)            1:0 
20 April 2019, Saturday, 12:00 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Maritsa 1921 (Plovdiv)             1:2 
21 April 2019, Sunday, 13:00 EEST:
Spartak 1947 (Plovdiv) - Neftohimik 1962 (Burgas)         2:0 

                           Round 18

25 April 2019, Thursday, 16:30 EEST:
Paldin (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)                   4:1 
26 April 2019, Friday, 10:00 EEST:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Chavdar (Plovdiv)                1:2 
27 April 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Orleta (Pazardzhik)             0:1 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                1:3 
Sokol (Markovo) - Spartak 1947 (Plovdiv)                  postponed 
27 April 2019, Saturday, 14:30 EEST:
in kv.Izgrev, Burgas:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)    1:6 

                           Round 16 - postponed match

1 May 2019, Wednesday, 10:30 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Spartak 1947 (Plovdiv)      0:1 

                           Round 19

4 May 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Sokol (Markovo)             0:0 
Chavdar (Plovdiv) - Paldin (Plovdiv)                      1:1 
Botev (Plovdiv) - Orleta (Pazardzhik)                     postponed 
4 May 2019, Saturday, 12:00 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)           1:0 
5 May 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Spartak 1947 (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv)           2:2 
5 May 2019, Sunday, 13:30 EEST:
in kv.Izgrev, Burgas:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Hebar 1918 (Pazardzhik)        4:0 

                           Round 20

10 May 2019, Friday, 10:30 EEST:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Botev (Plovdiv)                 0:5 
11 May 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Chavdar (Plovdiv)              3:0 
11 May 2019, Saturday, 11:00 EEST:
Orleta (Pazardzhik) - Beroe (Stara Zagora)                postponed 
11 May 2019, Saturday, 13:00 EEST:
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)      1:0 (0:0) 
Sokol (Markovo) - Neftohimik 1962 (Burgas)                3:1 
12 May 2019, Sunday, 17:00 EEST:
Paldin (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv)                 1:1 

                           Round 21

17 May 2019, Friday, 17:00 EEST:
Sokol (Markovo) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                 6:0 
18 May 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Paldin (Plovdiv)            2:4 
Chavdar (Plovdiv) - Orleta (Pazardzhik)                   3:6 
18 May 2019, Saturday, 13:00 EEST:
in kv.Izgrev, Burgas:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Maritsa 1921 (Plovdiv)         1:3 
18 May 2019, Saturday, 13:30 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Botev (Plovdiv)                    postponed 
19 May 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Spartak 1947 (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)         1:1 

                           Round 22

25 May 2019, Saturday, 10:00 EEST:
Botev (Plovdiv) - Chavdar (Plovdiv)                        - 
Maritsa 1921 (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                   - 
25 May 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Orleta (Pazardzhik) - Spartak 1947 (Plovdiv)               - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)     - 
25 May 2019, Saturday, 13:00 EEST:
Paldin (Plovdiv) - Neftohimik 1962 (Burgas)                - 
26 May 2019, Sunday, 11:00 EEST:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Beroe (Stara Zagora)             - 

Results grid
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Spartak 1947 (Plovdiv) XXX 2:0 4:0 3:3 2:2 2:0 4:1 1:1 1:1 4:0 3:1 7:0 2. Botev (Plovdiv) 1:0 XXX 2:0 2:1 0:1 5:1 1:1 5:0 1:0 6:0 -:- -:- 3. Sokol (Markovo) -:- 3:1 XXX -:- 0:0 3:1 0:3 1:2 4:3 6:0 8:1 3:2 4. Paldin (Plovdiv) 1:1 1:2 2:3 XXX 1:0 -:- 4:1 2:0 3:2 5:1 5:0 2:0 5. Maritsa 1921 (Plovdiv) 1:2 0:5 -:- 1:1 XXX 3:0 1:2 1:0 3:2 3:1 1:2 4:0 6. Neftohimik 1962 (Burgas) 2:3 2:1 1:2 1:3 1:3 XXX 3:2 1:6 3:2 4:0 1:0 11:1 7. Beroe (Stara Zagora) 1:2 -:- 0:3 1:4 1:2 3:1 XXX 0:1 1:0 1:1 6:2 8:0 8. Asenovets 2005 (Asenovgrad) 0:1 1:2 0:0 2:4 0:1 0:0 1:3 XXX 2:1 -:- 1:3 4:1 9. Lokomotiv 1926 (Plovdiv) 0:2 1:3 0:3 0:0 1:1 0:2 1:3 -:- XXX 1:0 3:0 2:0 10. Hebar 1918 (Pazardzhik) 0:2 0:5 0:0 1:1 2:2 0:3 -:- 2:1 0:3 XXX 1:0 0:1 11. Chavdar (Plovdiv) 0:1 0:5 1:2 1:1 0:6 0:1 1:2 3:1 1:4 1:2 XXX 3:6 12. Orleta (Pazardzhik) -:- 1:6 0:5 0:4 1:0 0:2 -:- 0:7 1:0 1:4 1:7 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- top