Detsa (b.2004-05):
« Pernik - Mezhduoblastna grupa 2018/19 »

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Kyustendil (Kyustendil)            15   13   1   1   62:13   40
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Minyor 2014 (Bobov dol)            15   10   1   4   40:15   31
 3. Legia (Rudartsi)                   15    9   1   5   37:18   28
 4. Velbazhd (Kyustendil)              15    4   2   9   24:71   14
 5. Marek 1919 (Dupnitsa)              15    2   4   9   28:53   10
 6. Germaneya (Sapareva banya)         15    2   1  12   22:43    7

                           Round 1

22 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Velbazhd (Kyustendil) - Minyor 2014 (Bobov dol)           0:8 
23 September 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Legia (Rudartsi) - Marek 1919 (Dupnitsa)                  7:0 
Germaneya (Sapareva banya) - Kyustendil (Kyustendil)      0:3 

                           Round 2

29 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Velbazhd (Kyustendil) - Legia (Rudartsi)                  0:1 
30 September 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Minyor 2014 (Bobov dol) - Kyustendil (Kyustendil)         1:0 
Marek 1919 (Dupnitsa) - Germaneya (Sapareva banya)        3:1 

                           Round 3

7 October 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Legia (Rudartsi) - Minyor 2014 (Bobov dol)                3:0 
Germaneya (Sapareva banya) - Velbazhd (Kyustendil)        8:0 
Kyustendil (Kyustendil) - Marek 1919 (Dupnitsa)           3:0 

                           Round 4

13 October 2018, Saturday, 10:00 EEST:
Velbazhd (Kyustendil) - Kyustendil (Kyustendil)           0:12 
14 October 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Minyor 2014 (Bobov dol) - Marek 1919 (Dupnitsa)           3:1 
Legia (Rudartsi) - Germaneya (Sapareva banya)             5:0 

                           Round 5

20 October 2018, Saturday, 09:30 EEST:
Marek 1919 (Dupnitsa) - Velbazhd (Kyustendil)             8:3 
21 October 2018, Sunday, 10:00 EEST:
Kyustendil (Kyustendil) - Legia (Rudartsi)                3:1 
21 October 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Germaneya (Sapareva banya) - Minyor 2014 (Bobov dol)      0:2 

                           Round 6

28 October 2018, Sunday, 10:30 EET:
Minyor 2014 (Bobov dol) - Velbazhd (Kyustendil)          10:0 
Marek 1919 (Dupnitsa) - Legia (Rudartsi)                  1:3 
Kyustendil (Kyustendil) - Germaneya (Sapareva banya)      6:1 

                           Round 7

3 November 2018, Saturday, 10:30 EET:
Legia (Rudartsi) - Velbazhd (Kyustendil)                  2:2 
4 November 2018, Sunday, 10:30 EET:
Kyustendil (Kyustendil) - Minyor 2014 (Bobov dol)         3:2 
Germaneya (Sapareva banya) - Marek 1919 (Dupnitsa)        1:1 

                           Round 8

11 November 2018, Sunday, 10:00 EET:
Velbazhd (Kyustendil) - Germaneya (Sapareva banya)        5:3 
11 November 2018, Sunday, 10:30 EET:
Minyor 2014 (Bobov dol) - Legia (Rudartsi)                3:0 
Marek 1919 (Dupnitsa) - Kyustendil (Kyustendil)           0:7 

                           Round 9

7 April 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Marek 1919 (Dupnitsa) - Minyor 2014 (Bobov dol)           1:1 
Kyustendil (Kyustendil) - Velbazhd (Kyustendil)           6:1 
Germaneya (Sapareva banya) - Legia (Rudartsi)             0:3 

                           Round 10

14 April 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Minyor 2014 (Bobov dol) - Germaneya (Sapareva banya)      3:1 
Legia (Rudartsi) - Kyustendil (Kyustendil)                0:2 
Velbazhd (Kyustendil) - Marek 1919 (Dupnitsa)             5:1 

                           Round 11

21 April 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Minyor 2014 (Bobov dol) - Marek 1919 (Dupnitsa)           3:1 
Germaneya (Sapareva banya) - Velbazhd (Kyustendil)        1:2 
Kyustendil (Kyustendil) - Legia (Rudartsi)                4:1 

                           Round 12

5 May 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Marek 1919 (Dupnitsa) - Legia (Rudartsi)                  1:5 
Velbazhd (Kyustendil) - Kyustendil (Kyustendil)           0:4 
Minyor 2014 (Bobov dol) - Germaneya (Sapareva banya)      1:0 

                           Round 13

12 May 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Germaneya (Sapareva banya) - Marek 1919 (Dupnitsa)        4:3 
Kyustendil (Kyustendil) - Minyor 2014 (Bobov dol)         3:1 
Legia (Rudartsi) - Velbazhd (Kyustendil)                  3:0 

                           Round 14

19 May 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Marek 1919 (Dupnitsa) - Velbazhd (Kyustendil)             4:4 
Minyor 2014 (Bobov dol) - Legia (Rudartsi)                2:0 
Germaneya (Sapareva banya) - Kyustendil (Kyustendil)      2:3 

                           Round 15

24 May 2019, Friday, 10:30 EEST:
Legia (Rudartsi) - Germaneya (Sapareva banya)             3:0 
Velbazhd (Kyustendil) - Minyor 2014 (Bobov dol)           2:0 
24 May 2019, Friday, 12:30 EEST:
Kyustendil (Kyustendil) - Marek 1919 (Dupnitsa)           3:3 

Results grid
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Kyustendil (Kyustendil) XXX 3:2 3:1 6:1 3:0 6:1 XXX 3:1 4:1 --- 3:3 --- 2. Minyor 2014 (Bobov dol) 1:0 XXX 3:0 10:0 3:1 3:1 --- XXX 2:0 --- 3:1 1:0 3. Legia (Rudartsi) 0:2 3:0 XXX 2:2 7:0 5:0 --- --- XXX 3:0 --- 3:0 4. Velbazhd (Kyustendil) 0:12 0:8 0:1 XXX 5:1 5:3 0:4 2:0 --- XXX --- --- 5. Marek 1919 (Dupnitsa) 0:7 1:1 1:3 8:3 XXX 3:1 --- --- 1:5 4:4 XXX --- 6. Germaneya (Sapareva banya) 0:3 0:2 0:3 8:0 1:1 XXX 2:3 --- --- 1:2 4:3 XXX -------------------------------------------------------------------- top