Detsa (b.2004-05):
« Pazardzhik - Oblastna grupa 2018/19 »

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
        | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Hebar 1918 (Pazardzhik)            14   12   0   2   65:12   36
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Lokomotiv 2011 (Septemvri)         14   11   0   3   70:20   33
 3. Chiko Bunara (Byaga)               14   10   1   3   67:21   31 [1 1 0  2:1  4]
 4. Oborishte (Panagyurishte)          14   10   1   3   52:20   31 [0 1 1  1:2  1]
 5. Bratsigovo (Bratsigovo)            14    5   0   9   34:60   15
 6. Chepinets (Velingrad)              14    4   0  10   31:46   12
 7. Vihar (Vetren)                     14    2   0  12   16:71    6
 8. Svoboda 2011 (Peshtera)            14    1   0  13   13:98    3

                           Round 1

16 September 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Lokomotiv 2011 (Septemvri) - Chepinets (Velingrad)        5:1 
Vihar (Vetren) - Chiko Bunara (Byaga)                     1:7 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Svoboda 2011 (Peshtera)         8:1 
Bratsigovo (Bratsigovo) - Oborishte (Panagyurishte)       1:3 

                           Round 2

22 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Svoboda 2011 (Peshtera) - Bratsigovo (Bratsigovo)         1:8 
Chiko Bunara (Byaga) - Hebar 1918 (Pazardzhik)            1:2 
23 September 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Chepinets (Velingrad) - Oborishte (Panagyurishte)         2:4 
Lokomotiv 2011 (Septemvri) - Vihar (Vetren)              10:0 

                           Round 3

29 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Lokomotiv 2011 (Septemvri)      3:2 
Bratsigovo (Bratsigovo) - Chiko Bunara (Byaga)            3:8 
30 September 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Vihar (Vetren) - Chepinets (Velingrad)                    3:1 
Oborishte (Panagyurishte) - Svoboda 2011 (Peshtera)      12:0 

                           Round 4

6 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Chepinets (Velingrad) - Svoboda 2011 (Peshtera)           7:0 
Chiko Bunara (Byaga) - Oborishte (Panagyurishte)          1:1 
Lokomotiv 2011 (Septemvri) - Bratsigovo (Bratsigovo)      9:0 
7 October 2018, Sunday, 10:30 EEST:
Vihar (Vetren) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                  0:5 

                           Round 5

13 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Chepinets (Velingrad)           7:0 
Bratsigovo (Bratsigovo) - Vihar (Vetren)                  4:1 
Oborishte (Panagyurishte) - Lokomotiv 2011 (Septemvri)    3:5 
Svoboda 2011 (Peshtera) - Chiko Bunara (Byaga)            0:8 

                           Round 6

20 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Chepinets (Velingrad) - Chiko Bunara (Byaga)              1:3 
Lokomotiv 2011 (Septemvri) - Svoboda 2011 (Peshtera)      4:0 
Vihar (Vetren) - Oborishte (Panagyurishte)                0:4 
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Bratsigovo (Bratsigovo)         5:0 

                           Round 7

27 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Svoboda 2011 (Peshtera) - Vihar (Vetren)                  6:3 
Chiko Bunara (Byaga) - Lokomotiv 2011 (Septemvri)         5:3 
28 October 2018, Sunday, 10:30 EET:
Bratsigovo (Bratsigovo) - Chepinets (Velingrad)           5:1 
Oborishte (Panagyurishte) - Hebar 1918 (Pazardzhik)       2:6 

                           Round 8

23 March 2019, Saturday, 10:00 EET:
Chiko Bunara (Byaga) - Vihar (Vetren)                     8:0 
Svoboda 2011 (Peshtera) - Hebar 1918 (Pazardzhik)         0:7 
24 March 2019, Sunday, 10:30 EET:
Chepinets (Velingrad) - Lokomotiv 2011 (Septemvri)        0:5 
Oborishte (Panagyurishte) - Bratsigovo (Bratsigovo)       5:2 

                           Round 9

30 March 2019, Saturday, 10:30 EET:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Chiko Bunara (Byaga)            5:0 
31 March 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Oborishte (Panagyurishte) - Chepinets (Velingrad)         3:1 
Bratsigovo (Bratsigovo) - Svoboda 2011 (Peshtera)         6:1 
Vihar (Vetren) - Lokomotiv 2011 (Septemvri)               postponed 
1 May 2019, Wednesday, 10:30 EEST:
Vihar (Vetren) - Lokomotiv 2011 (Septemvri)               1:4 

                           Round 10

6 April 2019, Saturday, 10:00 EEST:
Chiko Bunara (Byaga) - Bratsigovo (Bratsigovo)            9:0 
6 April 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Lokomotiv 2011 (Septemvri) - Hebar 1918 (Pazardzhik)      4:1 
7 April 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Chepinets (Velingrad) - Vihar (Vetren)                    5:1 
Svoboda 2011 (Peshtera) - Oborishte (Panagyurishte)       postponed 
17 April 2019, Wednesday, 10:30 EEST:
Svoboda 2011 (Peshtera) - Oborishte (Panagyurishte)       0:5 

                           Round 11

13 April 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Svoboda 2011 (Peshtera) - Chepinets (Velingrad)           0:4 
Oborishte (Panagyurishte) - Chiko Bunara (Byaga)          0:1 
Bratsigovo (Bratsigovo) - Lokomotiv 2011 (Septemvri)      0:5 
14 April 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Vihar (Vetren)                  7:0 

                           Round 10 - postponed match

17 April 2019, Wednesday, 10:30 EEST:
Svoboda 2011 (Peshtera) - Oborishte (Panagyurishte)       0:5 

                           Round 12

20 April 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Chepinets (Velingrad) - Hebar 1918 (Pazardzhik)           0:6 
Vihar (Vetren) - Bratsigovo (Bratsigovo)                  2:3 
Chiko Bunara (Byaga) - Svoboda 2011 (Peshtera)           12:1 
21 April 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Lokomotiv 2011 (Septemvri) - Oborishte (Panagyurishte)    1:3 

                           Round 13

26 April 2019, Friday, 10:30 EEST:
Chiko Bunara (Byaga) - Chepinets (Velingrad)              3:1 
Oborishte (Panagyurishte) - Vihar (Vetren)                6:0 
Bratsigovo (Bratsigovo) - Hebar 1918 (Pazardzhik)         1:3 
27 April 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Svoboda 2011 (Peshtera) - Lokomotiv 2011 (Septemvri)      2:10 

                           Round 9 - postponed match

1 May 2019, Wednesday, 10:30 EEST:
Vihar (Vetren) - Lokomotiv 2011 (Septemvri)               1:4 

                           Round 14

4 May 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Vihar (Vetren) - Svoboda 2011 (Peshtera)                  4:1 
Lokomotiv 2011 (Septemvri) - Chiko Bunara (Byaga)         3:1 
5 May 2019, Sunday, 10:00 EEST:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Oborishte (Panagyurishte)       0:1 
5 May 2019, Sunday, 10:30 EEST:
Chepinets (Velingrad) - Bratsigovo (Bratsigovo)           7:1 

Results grid
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Hebar 1918 (Pazardzhik) XXX 3:2 5:0 0:1 5:0 7:0 7:0 8:1 2. Lokomotiv 2011 (Septemvri) 4:1 XXX 3:1 1:3 9:0 5:1 10:0 4:0 3. Chiko Bunara (Byaga) 1:2 5:3 XXX 1:1 9:0 3:1 8:0 12:1 4. Oborishte (Panagyurishte) 2:6 3:5 0:1 XXX 5:2 3:1 6:0 12:0 5. Bratsigovo (Bratsigovo) 1:3 0:5 3:8 1:3 XXX 5:1 4:1 6:1 6. Chepinets (Velingrad) 0:6 0:5 1:3 2:4 7:1 XXX 5:1 7:0 7. Vihar (Vetren) 0:5 1:4 1:7 0:4 2:3 3:1 XXX 4:1 8. Svoboda 2011 (Peshtera) 0:7 2:10 0:8 0:5 1:8 0:4 6:3 XXX ------------------------------------------------------------------------------ top