Detsa (b.2004-05):
« Blagoevgrad - Oblastna grupa 2018/19

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
        | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Belasitsa (Petrich)                24   20   1   3   80:9    61
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Nevrokop (Gotse Delchev)           24   16   5   3   61:19   53
 3. Malesh (Mikrevo)                   24   17   1   6  114:37   52
 4. Vihren 1925 (Sandanski)            24   15   6   3   92:20   51
 5. Mechetata (Petrich)                24   15   3   6   79:25   48
 6. Pirin (Blagoevgrad)                24   14   3   7   78:34   45
 7. Pirin 1912 (Gotse Delchev)         24    9   6   9   46:51   33
 8. Pirin 1941 (Razlog)                24    9   3  12   48:47   30
 9. Bansko (Bansko)                    24    7   6  11   52:55   27
10. Pirin 2001 (Blagoevgrad)           24    7   5  12   45:54   26
11. Septemvri (Simitli)                24    4   1  19   24:136  13
12. Perun 1978 (Kresna)                24    2   0  22   38:147   6
13. Mesta (Hadzhidimovo)               24    1   0  23   16:139   3

                           Round 1

8 September 2018, Saturday, 11:00 EEST:
Nevrokop (Gotse Delchev) - Malesh (Mikrevo)               3:2 
Mesta (Hadzhidimovo) - Pirin 1941 (Razlog)                0:9 
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Septemvri (Simitli)          6:0 
Perun 1978 (Kresna) - Bansko (Bansko)                     3:5 
Vihren 1925 (Sandanski) - Belasitsa (Petrich)             2:0 
9 September 2018, Sunday, 11:00 EEST:
Mechetata (Petrich) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)            1:0 
Pirin (Blagoevgrad)                                       bye

                           Round 2

15 September 2018, Saturday, 11:00 EEST:
Bansko (Bansko) - Mechetata (Petrich)                     1:4 
Septemvri (Simitli) - Perun 1978 (Kresna)                 4:5 
Pirin 1941 (Razlog) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)          1:2 
Malesh (Mikrevo) - Mesta (Hadzhidimovo)                  11:0 
Pirin (Blagoevgrad) - Nevrokop (Gotse Delchev)            0:0 
16 September 2018, Sunday, 11:00 EEST:
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Vihren 1925 (Sandanski)        2:2 
Belasitsa (Petrich)                                       bye

                           Round 3

22 September 2018, Saturday, 11:00 EEST:
Mesta (Hadzhidimovo) - Pirin (Blagoevgrad)                0:11 
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Malesh (Mikrevo)             1:1 
Perun 1978 (Kresna) - Pirin 1941 (Razlog)                 0:2 
Mechetata (Petrich) - Septemvri (Simitli)                12:0 
Vihren 1925 (Sandanski) - Bansko (Bansko)                 5:0 
23 September 2018, Sunday, 11:00 EEST:
Belasitsa (Petrich) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)            3:0 
Nevrokop (Gotse Delchev)                                  bye

                           Round 4

29 September 2018, Saturday, 11:00 EEST:
Bansko (Bansko) - Belasitsa (Petrich)                     1:3 
Septemvri (Simitli) - Vihren 1925 (Sandanski)             0:9 
Pirin 1941 (Razlog) - Mechetata (Petrich)                 1:6 
Malesh (Mikrevo) - Perun 1978 (Kresna)                    7:2 
Pirin (Blagoevgrad) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)          1:1 
Nevrokop (Gotse Delchev) - Mesta (Hadzhidimovo)           5:1 
Pirin 2001 (Blagoevgrad)                                  bye

                           Round 5

6 October 2018, Saturday, 11:00 EEST:
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Nevrokop (Gotse Delchev)     0:2 
Perun 1978 (Kresna) - Pirin (Blagoevgrad)                 3:8 
Mechetata (Petrich) - Malesh (Mikrevo)                    1:2 
Vihren 1925 (Sandanski) - Pirin 1941 (Razlog)             3:1 
Belasitsa (Petrich) - Septemvri (Simitli)                11:0 
7 October 2018, Sunday, 11:00 EEST:
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Bansko (Bansko)                0:0 
Mesta (Hadzhidimovo)                                      bye

                           Round 6

13 October 2018, Saturday, 11:00 EEST:
Pirin 1941 (Razlog) - Belasitsa (Petrich)                 1:4 
Malesh (Mikrevo) - Vihren 1925 (Sandanski)                3:0 
Pirin (Blagoevgrad) - Mechetata (Petrich)                 3:1 
Nevrokop (Gotse Delchev) - Perun 1978 (Kresna)            4:1 
Mesta (Hadzhidimovo) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)         2:5 
14 October 2018, Sunday, 11:00 EEST:
Septemvri (Simitli) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)            1:3 
Bansko (Bansko)                                           bye

                           Round 7

20 October 2018, Saturday, 11:00 EEST:
Perun 1978 (Kresna) - Mesta (Hadzhidimovo)                3:2 
Mechetata (Petrich) - Nevrokop (Gotse Delchev)            1:1 
Vihren 1925 (Sandanski) - Pirin (Blagoevgrad)             3:1 
Belasitsa (Petrich) - Malesh (Mikrevo)                    1:0 
Bansko (Bansko) - Septemvri (Simitli)                     8:0 
21 October 2018, Sunday, 11:00 EEST:
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Pirin 1941 (Razlog)            postponed 
25 May 2019, Saturday, 11:00 EEST:
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Pirin 1941 (Razlog)            0:0 
Pirin 1912 (Gotse Delchev)                                bye

                           Round 8

27 October 2018, Saturday, 11:00 EEST:
Pirin 1941 (Razlog) - Bansko (Bansko)                     3:1 
Pirin (Blagoevgrad) - Belasitsa (Petrich)                 1:0 
Nevrokop (Gotse Delchev) - Vihren 1925 (Sandanski)        1:1 
Mesta (Hadzhidimovo) - Mechetata (Petrich)                0:8 
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Perun 1978 (Kresna)          9:1 
28 October 2018, Sunday, 11:00 EET:
Malesh (Mikrevo) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)               4:2 
Septemvri (Simitli)                                       bye

                           Round 9

3 November 2018, Saturday, 11:00 EET:
Mechetata (Petrich) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)          2:0 
Vihren 1925 (Sandanski) - Mesta (Hadzhidimovo)            3:0 
Belasitsa (Petrich) - Nevrokop (Gotse Delchev)            1:0 
Bansko (Bansko) - Malesh (Mikrevo)                        3:4 
Septemvri (Simitli) - Pirin 1941 (Razlog)                 0:4 
4 November 2018, Sunday, 11:00 EET:
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Pirin (Blagoevgrad)            1:2 
Perun 1978 (Kresna)                                       bye

                           Round 10

10 November 2018, Saturday, 11:00 EET:
Malesh (Mikrevo) - Septemvri (Simitli)                   11:0 
Pirin (Blagoevgrad) - Bansko (Bansko)                     3:4 
Mesta (Hadzhidimovo) - Belasitsa (Petrich)                1:8 
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Vihren 1925 (Sandanski)      0:6 
Perun 1978 (Kresna) - Mechetata (Petrich)                 0:7 
11 November 2018, Sunday, 11:00 EET:
Nevrokop (Gotse Delchev) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)       4:0 
Pirin 1941 (Razlog)                                       bye

                           Round 11

17 November 2018, Saturday, 11:00 EET:
Vihren 1925 (Sandanski) - Perun 1978 (Kresna)            17:3 
Belasitsa (Petrich) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)          1:0 
Bansko (Bansko) - Nevrokop (Gotse Delchev)                1:4 
Septemvri (Simitli) - Pirin (Blagoevgrad)                 0:4 
Pirin 1941 (Razlog) - Malesh (Mikrevo)                    1:2 
18 November 2018, Sunday, 11:00 EET:
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Mesta (Hadzhidimovo)           9:2 
Mechetata (Petrich)                                       bye

                           Round 12

24 November 2018, Saturday, 11:00 EET:
Pirin (Blagoevgrad) - Pirin 1941 (Razlog)                 2:3 
Nevrokop (Gotse Delchev) - Septemvri (Simitli)            4:0 
Mesta (Hadzhidimovo) - Bansko (Bansko)                    0:10 
Perun 1978 (Kresna) - Belasitsa (Petrich)                 0:5 
Mechetata (Petrich) - Vihren 1925 (Sandanski)             1:1 
25 November 2018, Sunday, 11:00 EET:
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)     1:1 
Malesh (Mikrevo)                                          bye

                           Round 13

1 December 2018, Saturday, 11:00 EET:
Belasitsa (Petrich) - Mechetata (Petrich)                 2:1 
Bansko (Bansko) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)              0:0 
Septemvri (Simitli) - Mesta (Hadzhidimovo)                postponed 
Pirin 1941 (Razlog) - Nevrokop (Gotse Delchev)            1:1 
Malesh (Mikrevo) - Pirin (Blagoevgrad)                    1:2 
2 December 2018, Sunday, 11:00 EET:
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Perun 1978 (Kresna)            5:0 
25 May 2019, Saturday, 11:00 EEST:
Septemvri (Simitli) - Mesta (Hadzhidimovo)                6:0 
Vihren 1925 (Sandanski)                                   bye

                           Round 14

9 March 2019, Saturday, 11:00 EET:
Malesh (Mikrevo) - Nevrokop (Gotse Delchev)               3:1 
Pirin 1941 (Razlog) - Mesta (Hadzhidimovo)                7:0 
Septemvri (Simitli) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)          0:2 
Bansko (Bansko) - Perun 1978 (Kresna)                     5:1 
Belasitsa (Petrich) - Vihren 1925 (Sandanski)             0:0 
10 March 2019, Sunday, 11:00 EET:
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Mechetata (Petrich)            1:0 
Pirin (Blagoevgrad)                                       bye

                           Round 15

16 March 2019, Saturday, 11:00 EET:
Mechetata (Petrich) - Bansko (Bansko)                     6:0 
Perun 1978 (Kresna) - Septemvri (Simitli)                 2:4 
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Pirin 1941 (Razlog)          2:1 
Mesta (Hadzhidimovo) - Malesh (Mikrevo)                   0:10 
Nevrokop (Gotse Delchev) - Pirin (Blagoevgrad)            1:0 
17 March 2019, Sunday, 11:00 EET:
Vihren 1925 (Sandanski) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)        4:0 
Belasitsa (Petrich)                                       bye

                           Round 16

23 March 2019, Saturday, 11:00 EET:
Pirin (Blagoevgrad) - Mesta (Hadzhidimovo)                3:0 
Malesh (Mikrevo) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)            12:1 
Pirin 1941 (Razlog) - Perun 1978 (Kresna)                 7:2 
Septemvri (Simitli) - Mechetata (Petrich)                 2:4 
Bansko (Bansko) - Vihren 1925 (Sandanski)                 0:3 
24 March 2019, Sunday, 11:00 EET:
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Belasitsa (Petrich)            0:3 
Nevrokop (Gotse Delchev)                                  bye

                           Round 17

30 March 2019, Saturday, 11:00 EET:
Belasitsa (Petrich) - Bansko (Bansko)                     3:0 
Vihren 1925 (Sandanski) - Septemvri (Simitli)            12:0 
Mechetata (Petrich) - Pirin 1941 (Razlog)                 0:1 
Perun 1978 (Kresna) - Malesh (Mikrevo)                    3:8 
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Pirin (Blagoevgrad)          1:3 
Mesta (Hadzhidimovo) - Nevrokop (Gotse Delchev)           1:4 
Pirin 2001 (Blagoevgrad)                                  bye

                           Round 18

6 April 2019, Saturday, 11:00 EEST:
Nevrokop (Gotse Delchev) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)     2:0 
Pirin (Blagoevgrad) - Perun 1978 (Kresna)                13:0 
Malesh (Mikrevo) - Mechetata (Petrich)                    1:4 
Pirin 1941 (Razlog) - Vihren 1925 (Sandanski)             0:5 
Septemvri (Simitli) - Belasitsa (Petrich)                 0:12 
7 April 2019, Sunday, 11:00 EEST:
Bansko (Bansko) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)                2:0 
Mesta (Hadzhidimovo)                                      bye

                           Round 19

13 April 2019, Saturday, 11:00 EEST:
Belasitsa (Petrich) - Pirin 1941 (Razlog)                 4:0 
Vihren 1925 (Sandanski) - Malesh (Mikrevo)                5:1 
Mechetata (Petrich) - Pirin (Blagoevgrad)                 2:0 
Perun 1978 (Kresna) - Nevrokop (Gotse Delchev)            1:6 
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Mesta (Hadzhidimovo)         4:1 
14 April 2019, Sunday, 11:00 EEST:
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Septemvri (Simitli)           10:0 
Bansko (Bansko)                                           bye

                           Round 20

20 April 2019, Saturday, 11:00 EEST:
Mesta (Hadzhidimovo) - Perun 1978 (Kresna)                3:2 
Nevrokop (Gotse Delchev) - Mechetata (Petrich)            5:1 
Pirin (Blagoevgrad) - Vihren 1925 (Sandanski)             2:1 
Malesh (Mikrevo) - Belasitsa (Petrich)                    0:3 
Septemvri (Simitli) - Bansko (Bansko)                     1:1 
21 April 2019, Sunday, 11:00 EEST:
Pirin 1941 (Razlog) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)            3:1 
Pirin 1912 (Gotse Delchev)                                bye

                           Round 21

27 April 2019, Saturday, 11:00 EEST:
Bansko (Bansko) - Pirin 1941 (Razlog)                     0:0 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Malesh (Mikrevo)               1:9 
Belasitsa (Petrich) - Pirin (Blagoevgrad)                 1:0 
Vihren 1925 (Sandanski) - Nevrokop (Gotse Delchev)        1:2 
Mechetata (Petrich) - Mesta (Hadzhidimovo)                3:0 
Perun 1978 (Kresna) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)          1:5 
Septemvri (Simitli)                                       bye

                           Round 22

4 May 2019, Saturday, 11:00 EEST:
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Mechetata (Petrich)          1:6 
Mesta (Hadzhidimovo) - Vihren 1925 (Sandanski)            0:3 
Nevrokop (Gotse Delchev) - Belasitsa (Petrich)            postponed 
Malesh (Mikrevo) - Bansko (Bansko)                        4:0 
Pirin 1941 (Razlog) - Septemvri (Simitli)                 1:3 
5 May 2019, Sunday, 11:00 EEST:
Pirin (Blagoevgrad) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)            6:0 
25 May 2019, Saturday, 11:00 EEST:
Nevrokop (Gotse Delchev) - Belasitsa (Petrich)            1:2 
Perun 1978 (Kresna)                                       bye

                           Round 23

11 May 2019, Saturday, 11:00 EEST:
Septemvri (Simitli) - Malesh (Mikrevo)                    0:5 
Bansko (Bansko) - Pirin (Blagoevgrad)                     2:2 
Belasitsa (Petrich) - Mesta (Hadzhidimovo)                3:0 
Vihren 1925 (Sandanski) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)      0:0 
Mechetata (Petrich) - Perun 1978 (Kresna)                 6:2 
12 May 2019, Sunday, 11:00 EEST:
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Nevrokop (Gotse Delchev)       0:0 
Pirin 1941 (Razlog)                                       bye

                           Round 24

18 May 2019, Saturday, 11:00 EEST:
Perun 1978 (Kresna) - Vihren 1925 (Sandanski)             2:5 
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Belasitsa (Petrich)          0:4 
Nevrokop (Gotse Delchev) - Bansko (Bansko)                4:1 
Pirin (Blagoevgrad) - Septemvri (Simitli)                 7:0 
Malesh (Mikrevo) - Pirin 1941 (Razlog)                    4:1 
19 May 2019, Sunday, 11:00 EEST:
Mesta (Hadzhidimovo) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)           3:4 
Mechetata (Petrich)                                       bye

                           Round 25

22 May 2019, Wednesday, 11:00 EEST:
Pirin 1941 (Razlog) - Pirin (Blagoevgrad)                 0:2 
Septemvri (Simitli) - Nevrokop (Gotse Delchev)            0:3 
Bansko (Bansko) - Mesta (Hadzhidimovo)                    5:0 
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)     1:3 
Belasitsa (Petrich) - Perun 1978 (Kresna)                 6:0 
Vihren 1925 (Sandanski) - Mechetata (Petrich)             1:1 
Malesh (Mikrevo)                                          bye

                           Round 7 - postponed match

25 May 2019, Saturday, 11:00 EEST:
Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Pirin 1941 (Razlog)            0:0 

                           Round 13 - postponed match

25 May 2019, Saturday, 11:00 EEST:
Septemvri (Simitli) - Mesta (Hadzhidimovo)                6:0 

                           Round 22 - postponed match

25 May 2019, Saturday, 11:00 EEST:
Nevrokop (Gotse Delchev) - Belasitsa (Petrich)            1:2 

                           Round 26

1 June 2019, Saturday, 11:00 EEST:
Mechetata (Petrich) - Belasitsa (Petrich)                 1:0 
Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Bansko (Bansko)              2:2 
Mesta (Hadzhidimovo) - Septemvri (Simitli)                0:3 
Nevrokop (Gotse Delchev) - Pirin 1941 (Razlog)            3:0 
Pirin (Blagoevgrad) - Malesh (Mikrevo)                    2:9 
2 June 2019, Sunday, 11:00 EEST:
Perun 1978 (Kresna) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)            1:4 
Vihren 1925 (Sandanski)                                   bye

Results grid
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Belasitsa (Petrich) XXX 1:0 1:0 0:0 2:1 1:0 1:0 4:0 3:0 3:0 11:0 6:0 3:0 2. Nevrokop (Gotse Delchev) 1:2 XXX 3:2 1:1 5:1 1:0 2:0 3:0 4:1 4:0 4:0 4:1 5:1 3. Malesh (Mikrevo) 0:3 3:1 XXX 3:0 1:4 1:2 12:1 4:1 4:0 4:2 11:0 7:2 11:0 4. Vihren 1925 (Sandanski) 2:0 1:2 5:1 XXX 1:1 3:1 0:0 3:1 5:0 4:0 12:0 17:3 3:0 5. Mechetata (Petrich) 1:0 1:1 1:2 1:1 XXX 2:0 2:0 0:1 6:0 1:0 12:0 6:2 3:0 6. Pirin (Blagoevgrad) 1:0 0:0 2:9 2:1 3:1 XXX 1:1 2:3 3:4 6:0 7:0 13:0 3:0 7. Pirin 1912 (Gotse Delchev) 0:4 0:2 1:1 0:6 1:6 1:3 XXX 2:1 2:2 1:1 6:0 9:1 4:1 8. Pirin 1941 (Razlog) 1:4 1:1 1:2 0:5 1:6 0:2 1:2 XXX 3:1 3:1 1:3 7:2 7:0 9. Bansko (Bansko) 1:3 1:4 3:4 0:3 1:4 2:2 0:0 0:0 XXX 2:0 8:0 5:1 5:0 10. Pirin 2001 (Blagoevgrad) 0:3 0:0 1:9 2:2 1:0 1:2 1:3 0:0 0:0 XXX 10:0 5:0 9:2 11. Septemvri (Simitli) 0:12 0:3 0:5 0:9 2:4 0:4 0:2 0:4 1:1 1:3 XXX 4:5 6:0 12. Perun 1978 (Kresna) 0:5 1:6 3:8 2:5 0:7 3:8 1:5 0:2 3:5 1:4 2:4 XXX 3:2 13. Mesta (Hadzhidimovo) 1:8 1:4 0:10 0:3 0:8 0:11 2:5 0:9 0:10 3:4 0:3 3:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- top