Yunoshi starsha vazrast (b.2000-01):
Vratsa - Mezhduoblastna grupa 2018/19

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |

                           Current matches:

24 April 2019, Wednesday, 16:00 EEST / Round 15:
Botev (Vratsa) - Dunav 2016 (Selanovtsi)                   - 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Parva atomna (Kozloduy)           - 
Kom (Berkovitsa) - Kariana (Erden)                         - 

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. OFK Lokomotiv (Mezdra)             14   13   0   1   35:7    39
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Kariana (Erden)                    14   10   1   3   36:19   31
 3. Botev (Vratsa)                     14    8   0   6   37:18   24
 4. Parva atomna (Kozloduy)            14    6   1   7   39:34   19
 5. Kom (Berkovitsa)                   14    2   2  10   13:44    8
 6. Dunav 2016 (Selanovtsi)            14    1   0  13    7:45    3

                           Round 1

19 September 2018, Wednesday, 16:00 EEST:
Kom (Berkovitsa) - OFK Lokomotiv (Mezdra)                 2:4 
Kariana (Erden) - Dunav 2016 (Selanovtsi)                 5:1 
21 September 2018, Friday, 17:00 EEST:
Botev (Vratsa) - Parva atomna (Kozloduy)                  postponed 
15 November 2018, Thursday, 15:00 EET:
Botev (Vratsa) - Parva atomna (Kozloduy)                  postponed 
19 February 2019, Tuesday, 10:00 EET:
Botev (Vratsa) - Parva atomna (Kozloduy)                  4:2 

                           Round 2

27 September 2018, Thursday, 17:00 EEST:
Botev (Vratsa) - Kom (Berkovitsa)                         5:0 
28 September 2018, Friday, 16:00 EEST:
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Kariana (Erden)                  0:1 
29 September 2018, Saturday, 17:00 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Dunav 2016 (Selanovtsi)         3:0 

                           Round 3

5 October 2018, Friday, 16:00 EEST:
Kom (Berkovitsa) - Parva atomna (Kozloduy)                1:1 
Kariana (Erden) - Botev (Vratsa)                          4:2 
6 October 2018, Saturday, 11:00 EEST:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - OFK Lokomotiv (Mezdra)          1:4 

                           Round 4

12 October 2018, Friday, 16:00 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - OFK Lokomotiv (Mezdra)          1:2 
Botev (Vratsa) - Dunav 2016 (Selanovtsi)                  postponed 
Kom (Berkovitsa) - Kariana (Erden)                        2:3 
16 February 2019, Saturday, 10:00 EET:
Botev (Vratsa) - Dunav 2016 (Selanovtsi)                  6:0 

                           Round 5

19 October 2018, Friday, 16:00 EEST:
Kariana (Erden) - Parva atomna (Kozloduy)                 4:2 
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Kom (Berkovitsa)                postponed 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Botev (Vratsa)                   1:0 
16 November 2018, Friday, 15:00 EET:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Kom (Berkovitsa)                2:0 

                           Round 6

26 October 2018, Friday, 16:00 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Botev (Vratsa)                  1:5 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Kom (Berkovitsa)                 3:0 
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Kariana (Erden)                 0:2 

                           Round 7

2 November 2018, Friday, 15:00 EET:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Parva atomna (Kozloduy)         1:4 
Kariana (Erden) - OFK Lokomotiv (Mezdra)                  0:3 
Kom (Berkovitsa) - Botev (Vratsa)                         0:4 

                           Round 8

9 November 2018, Friday, 15:00 EET:
Parva atomna (Kozloduy) - Kom (Berkovitsa)                9:1 
Botev (Vratsa) - Kariana (Erden)                          0:3 awd * 
* - the home team doesn't show up.
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Dunav 2016 (Selanovtsi)          3:0 awd * 
* - the visitors don't show up.

                           Round 1 - postponed match

15 November 2018, Thursday, 15:00 EET:
Botev (Vratsa) - Parva atomna (Kozloduy)                  postponed 

                           Round 5 - postponed match

16 November 2018, Friday, 15:00 EET:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Kom (Berkovitsa)                2:0 

                           Round 4 - postponed match

16 February 2019, Saturday, 10:00 EET:
Botev (Vratsa) - Dunav 2016 (Selanovtsi)                  6:0 

                           Round 1 - postponed match

19 February 2019, Tuesday, 10:00 EET:
Botev (Vratsa) - Parva atomna (Kozloduy)                  4:2 

                           Round 9

4 March 2019, Monday, 10:30 EET:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Botev (Vratsa)                  0:5 
15 March 2019, Friday, 15:30 EET:
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Parva atomna (Kozloduy)          6:0 
Kariana (Erden) - Kom (Berkovitsa)                        1:1 

                           Round 10

20 March 2019, Wednesday, 15:30 EET:
Parva atomna (Kozloduy) - Kariana (Erden)                 1:3 
Botev (Vratsa) - OFK Lokomotiv (Mezdra)                   0:1 
23 March 2019, Saturday, 15:30 EET:
Kom (Berkovitsa) - Dunav 2016 (Selanovtsi)                1:0 

                           Round 11

27 March 2019, Wednesday, 15:30 EET:
Kariana (Erden) - Dunav 2016 (Selanovtsi)                 3:0 awd 
Parva atomna (Kozloduy) - Kom (Berkovitsa)                5:1 
Botev (Vratsa) - OFK Lokomotiv (Mezdra)                   1:2 

                           Round 12

3 April 2019, Wednesday, 16:00 EEST:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - OFK Lokomotiv (Mezdra)          0:1 
Kariana (Erden) - Parva atomna (Kozloduy)                 5:3 
6 April 2019, Saturday, 16:00 EEST:
Kom (Berkovitsa) - Botev (Vratsa)                         1:2 

                           Round 13

10 April 2019, Wednesday, 16:00 EEST:
Botev (Vratsa) - Kariana (Erden)                          2:1 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Kom (Berkovitsa)                 3:0 
13 April 2019, Saturday, 16:00 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Dunav 2016 (Selanovtsi)         5:0 

                           Round 14

17 April 2019, Wednesday, 16:00 EEST:
Kariana (Erden) - OFK Lokomotiv (Mezdra)                  1:2 
Parva atomna (Kozloduy) - Botev (Vratsa)                  2:1 
20 April 2019, Saturday, 16:00 EEST:
Dunav 2016 (Selanovtsi) - Kom (Berkovitsa)                2:3 

                           Round 15

24 April 2019, Wednesday, 16:00 EEST:
Botev (Vratsa) - Dunav 2016 (Selanovtsi)                   - 
OFK Lokomotiv (Mezdra) - Parva atomna (Kozloduy)           - 
Kom (Berkovitsa) - Kariana (Erden)                         - 

Results grid
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. OFK Lokomotiv (Mezdra) XXX 0:1 1:0 6:0 3:0 3:0* XXX --- --- -:- 3:0 --- 2. Kariana (Erden) 0:3 XXX 4:2 4:2 1:1 5:1 1:2 XXX --- 5:3 --- 3:0* 3. Botev (Vratsa) 0:1 0:3* XXX 4:2 5:0 6:0 1:2 2:1 XXX --- --- -:- 4. Parva atomna (Kozloduy) 1:2 1:3 1:5 XXX 9:1 3:0 --- --- 2:1 XXX 5:1 5:0 5. Kom (Berkovitsa) 2:4 2:3 0:4 1:1 XXX 1:0 --- -:- 1:2 --- XXX --- 6. Dunav 2016 (Selanovtsi) 1:4 0:2 0:5 1:4 2:0 XXX 0:1 --- --- --- 2:3 XXX -------------------------------------------------------------------- top