Detsa (b.2004-05):
Veliko Tarnovo - Mezhduoblastna grupa 2018/19 »

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
        | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Etar VT (Veliko Tarnovo)           22   18   4   0   89:13   58
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Yantra 1919 (Gabrovo)              22   17   2   3   65:17   53
 3. Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)      22   16   3   3   83:17   51
 4. Sevlievo (Sevlievo)                22   15   2   5   54:15   47
 5. Levski 2007 (Levski)               22   12   1   9   74:51   37
 6. Yantra Gabrovo (Gabrovo)           22   10   3   9   50:40   33
 7. Tryavna (Tryavna)                  22    7   5  10   40:55   26
 8. Pavlikeni (Pavlikeni)              22    7   4  11   46:72   25
 9. Spartak (Pleven)                   22    7   0  15   40:79   21
10. Akademik (Svishtov)                22    4   2  16   18:77   14
11. Lokomotiv 1927 (Dryanovo)          22    3   2  17   21:84   11
12. Yantra (Polski Trambesh)           22    2   0  20   25:85    6

                           Round 1

8 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Levski 2007 (Levski) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)      4:7 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)         8:0 
8 September 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Akademik (Svishtov)           10:0 
Spartak (Pleven) - Yantra 1919 (Gabrovo)                  0:5 
Tryavna (Tryavna)                                         bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye

                           Round 2

11 September 2018, Tuesday, 15:00 EEST:
Sevlievo (Sevlievo) - Pavlikeni (Pavlikeni)               3:0 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Levski 2007 (Levski)              2:4 
Tryavna (Tryavna) - Etar VT (Veliko Tarnovo)              0:6 
11 September 2018, Tuesday, 15:30 EEST:
Yantra (Polski Trambesh) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)       4:2 
Akademik (Svishtov) - Spartak (Pleven)                    0:2 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo)                                 bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye

                           Round 3

15 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Spartak (Pleven) - Tryavna (Tryavna)                      5:0 
Levski 2007 (Levski) - Akademik (Svishtov)                4:2 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Sevlievo (Sevlievo)           0:3 
15 September 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)  1:3 
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye

                           Round 4

22 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Tryavna (Tryavna) - Levski 2007 (Levski)                  1:1 
22 September 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Yantra (Polski Trambesh) - Pavlikeni (Pavlikeni)          2:4 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)          1:0 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Spartak (Pleven)               5:0 
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye
Lokomotiv 1927 (Dryanovo)                                 bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Akademik (Svishtov)                                       bye

                           Round 5

29 September 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Levski 2007 (Levski) - Etar VT (Veliko Tarnovo)           0:4 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Yantra (Polski Trambesh)      0:7 
29 September 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Akademik (Svishtov)            8:1 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)     0:5 
Spartak (Pleven)                                          bye
Tryavna (Tryavna)                                         bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye

                           Round 6

6 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Yantra (Polski Trambesh) - Sevlievo (Sevlievo)            0:1 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) 5:0 
Tryavna (Tryavna) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)              2:2 
Spartak (Pleven) - Levski 2007 (Levski)                   1:5 
6 October 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Yantra 1919 (Gabrovo) - Pavlikeni (Pavlikeni)             4:0 
Akademik (Svishtov)                                       bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye

                           Round 7

9 October 2018, Tuesday, 14:30 EEST:
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo)       4:4 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Akademik (Svishtov)               5:1 
9 October 2018, Tuesday, 15:00 EEST:
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Yantra 1919 (Gabrovo)         0:3 
Sevlievo (Sevlievo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)       1:0 
Levski 2007 (Levski)                                      bye
Spartak (Pleven)                                          bye
Tryavna (Tryavna)                                         bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye

                           Round 8

13 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Yantra 1919 (Gabrovo) - Sevlievo (Sevlievo)               2:0 
Akademik (Svishtov) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)           2:2 
Tryavna (Tryavna) - Pavlikeni (Pavlikeni)                 3:3 
13 October 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Spartak (Pleven) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)               0:2 
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Levski 2007 (Levski)                                      bye

                           Round 9

20 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Levski 2007 (Levski)           3:1 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Tryavna (Tryavna)             0:1 
Sevlievo (Sevlievo) - Akademik (Svishtov)                 1:0 
20 October 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Pavlikeni (Pavlikeni) - Etar VT (Veliko Tarnovo)          1:5 
Yantra (Polski Trambesh) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)  0:7 
Spartak (Pleven)                                          bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye

                           Round 10

27 October 2018, Saturday, 10:30 EEST:
Tryavna (Tryavna) - Sevlievo (Sevlievo)                   1:3 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)      3:0 
27 October 2018, Saturday, 11:30 EEST:
Yantra 1919 (Gabrovo) - Yantra (Polski Trambesh)          2:0 
Spartak (Pleven) - Pavlikeni (Pavlikeni)                  4:6 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Akademik (Svishtov)                                       bye
Levski 2007 (Levski)                                      bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye

                           Round 11

3 November 2018, Saturday, 10:30 EET:
Pavlikeni (Pavlikeni) - Levski 2007 (Levski)              0:3 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Spartak (Pleven)              2:5 
Sevlievo (Sevlievo) - Etar VT (Veliko Tarnovo)            0:0 
3 November 2018, Saturday, 11:30 EET:
Yantra (Polski Trambesh) - Akademik (Svishtov)            0:2 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Yantra 1919 (Gabrovo)     2:0 
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Tryavna (Tryavna)                                         bye

                           Round 12

10 November 2018, Saturday, 10:30 EET:
Tryavna (Tryavna) - Yantra (Polski Trambesh)              5:1 
Spartak (Pleven) - Sevlievo (Sevlievo)                    2:1 
Levski 2007 (Levski) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)         10:0 
10 November 2018, Saturday, 11:30 EET:
Akademik (Svishtov) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)       0:4 
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye

                           Round 13

13 November 2018, Tuesday, 13:00 EET:
Sevlievo (Sevlievo) - Levski 2007 (Levski)                4:0 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Tryavna (Tryavna)         4:0 
13 November 2018, Tuesday, 13:30 EET:
Pavlikeni (Pavlikeni) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)          1:4 
Yantra (Polski Trambesh) - Etar VT (Veliko Tarnovo)       1:7 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Akademik (Svishtov)               9:2 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo)                                 bye
Spartak (Pleven)                                          bye

                           Round 14

17 November 2018, Saturday, 10:30 EET:
Tryavna (Tryavna) - Yantra 1919 (Gabrovo)                 0:3 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)      5:2 
17 November 2018, Saturday, 11:30 EET:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)  1:0 
Spartak (Pleven) - Yantra (Polski Trambesh)               4:2 
Akademik (Svishtov)                                       bye
Levski 2007 (Levski)                                      bye
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye

                           Round 15

24 November 2018, Saturday, 10:30 EET:
Sevlievo (Sevlievo) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)            3:0 
Yantra (Polski Trambesh) - Levski 2007 (Levski)           0:5 
Akademik (Svishtov) - Tryavna (Tryavna)                   0:4 
24 November 2018, Saturday, 11:30 EET:
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Spartak (Pleven)          8:1 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo)          1:1 
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Lokomotiv 1927 (Dryanovo)                                 bye

                           Round 16

2 March 2019, Saturday, 10:30 EET:
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Levski 2007 (Levski)      3:1 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Pavlikeni (Pavlikeni)         1:1 
2 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Akademik (Svishtov) - Etar VT (Veliko Tarnovo)            0:2 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Spartak (Pleven)                  4:0 
Tryavna (Tryavna)                                         bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye

                           Round 17

9 March 2019, Saturday, 10:30 EET:
Pavlikeni (Pavlikeni) - Sevlievo (Sevlievo)               0:3 
Levski 2007 (Levski) - Yantra 1919 (Gabrovo)              1:5 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Tryavna (Tryavna)              2:2 
9 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Yantra (Polski Trambesh)       4:2 
Spartak (Pleven) - Akademik (Svishtov)                    0:1 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo)                                 bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye

                           Round 18

16 March 2019, Saturday, 10:30 EET:
Tryavna (Tryavna) - Spartak (Pleven)                      4:1 
Akademik (Svishtov) - Levski 2007 (Levski)                0:8 
Sevlievo (Sevlievo) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)           5:0 
16 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)  0:0 
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye

                           Round 19

23 March 2019, Saturday, 10:30 EET:
Levski 2007 (Levski) - Tryavna (Tryavna)                  6:1 
23 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Pavlikeni (Pavlikeni) - Yantra (Polski Trambesh)          5:4 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Yantra 1919 (Gabrovo)          0:1 
Spartak (Pleven) - Etar VT (Veliko Tarnovo)               0:5 
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye
Lokomotiv 1927 (Dryanovo)                                 bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Akademik (Svishtov)                                       bye

                           Round 20

30 March 2019, Saturday, 10:30 EET:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Levski 2007 (Levski)           postponed 
Yantra (Polski Trambesh) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)      0:3 
30 March 2019, Saturday, 11:30 EET:
Akademik (Svishtov) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)            3:0 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Pavlikeni (Pavlikeni)     9:1 
10 April 2019, Wednesday, 15:00 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Levski 2007 (Levski)          10:0 
Spartak (Pleven)                                          bye
Tryavna (Tryavna)                                         bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye

                           Round 21

6 April 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Sevlievo (Sevlievo) - Yantra (Polski Trambesh)            3:0 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) 0:5 
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Tryavna (Tryavna)              2:1 
Levski 2007 (Levski) - Spartak (Pleven)                   3:1 
6 April 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Pavlikeni (Pavlikeni) - Yantra 1919 (Gabrovo)             0:5 
Akademik (Svishtov)                                       bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye

                           Round 22

10 April 2019, Wednesday, 15:00 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)       postponed 
Akademik (Svishtov) - Pavlikeni (Pavlikeni)               1:1 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)         5:1 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Sevlievo (Sevlievo)       0:0 
17 April 2019, Wednesday, 15:00 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)       4:0 
Levski 2007 (Levski)                                      bye
Spartak (Pleven)                                          bye
Tryavna (Tryavna)                                         bye
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye

                           Round 20 - postponed match

10 April 2019, Wednesday, 15:00 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Levski 2007 (Levski)          10:0 

                           Round 23

13 April 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Sevlievo (Sevlievo) - Yantra 1919 (Gabrovo)               1:2 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Akademik (Svishtov)           2:0 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Tryavna (Tryavna)                 0:0 
13 April 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Spartak (Pleven)               5:0 
Yantra (Polski Trambesh)                                  bye
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Levski 2007 (Levski)                                      bye

                           Round 22 - postponed match

17 April 2019, Wednesday, 15:00 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)       4:0 

                           Round 24

20 April 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Levski 2007 (Levski) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)           3:1 
Tryavna (Tryavna) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)             4:2 
Akademik (Svishtov) - Sevlievo (Sevlievo)                 0:2 
20 April 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Yantra (Polski Trambesh)  6:0 
22 April 2019, Monday, 11:30 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Pavlikeni (Pavlikeni)          5:0 
Spartak (Pleven)                                          bye
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye

                           Round 25

24 April 2019, Wednesday, 15:00 EEST:
Yantra (Polski Trambesh) - Yantra 1919 (Gabrovo)          0:3 
Sevlievo (Sevlievo) - Tryavna (Tryavna)                   8:0 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo)      0:3 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Spartak (Pleven)                  6:3 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)                             bye
Akademik (Svishtov)                                       bye
Levski 2007 (Levski)                                      bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye

                           Round 26

4 May 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Levski 2007 (Levski) - Pavlikeni (Pavlikeni)              6:2 
Spartak (Pleven) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)              6:4 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Sevlievo (Sevlievo)            3:2 
4 May 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Akademik (Svishtov) - Yantra (Polski Trambesh)            2:1 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)     1:1 
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye
Tryavna (Tryavna)                                         bye

                           Round 27

11 May 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Yantra (Polski Trambesh) - Tryavna (Tryavna)              0:4 
Sevlievo (Sevlievo) - Spartak (Pleven)                    6:0 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Levski 2007 (Levski)          1:0 
11 May 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Akademik (Svishtov)       5:0 
Yantra 1919 (Gabrovo)                                     bye
Etar VT (Veliko Tarnovo)                                  bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Yantra Gabrovo (Gabrovo)                                  bye

                           Round 28

15 May 2019, Wednesday, 15:00 EEST:
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Pavlikeni (Pavlikeni)          1:2 
Levski 2007 (Levski) - Sevlievo (Sevlievo)                postponed 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra (Polski Trambesh)       5:1 
Tryavna (Tryavna) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)         3:4 
Akademik (Svishtov) - Yantra 1919 (Gabrovo)               1:4 
18 May 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Levski 2007 (Levski) - Sevlievo (Sevlievo)                2:3 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo)                                 bye
Spartak (Pleven)                                          bye

                           Round 29

18 May 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Yantra 1919 (Gabrovo) - Tryavna (Tryavna)                 postponed 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Yantra Gabrovo (Gabrovo)      1:3 
18 May 2019, Saturday, 11:30 EEST:
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Etar VT (Veliko Tarnovo)  0:2 
Yantra (Polski Trambesh) - Spartak (Pleven)               0:4 
24 May 2019, Friday, 10:30 EEST:
Yantra 1919 (Gabrovo) - Tryavna (Tryavna)                 2:1 
Akademik (Svishtov)                                       bye
Levski 2007 (Levski)                                      bye
Sevlievo (Sevlievo)                                       bye
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye

                           Round 28 - postponed match

18 May 2019, Saturday, 10:30 EEST:
Levski 2007 (Levski) - Sevlievo (Sevlievo)                2:3 

                           Round 30

22 May 2019, Wednesday, 15:00 EEST:
Yantra Gabrovo (Gabrovo) - Sevlievo (Sevlievo)            3:1 
Levski 2007 (Levski) - Yantra (Polski Trambesh)           7:0 
Spartak (Pleven) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)          1:5 
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra 1919 (Gabrovo)          2:1 
Tryavna (Tryavna) - Akademik (Svishtov)                   3:0 
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye
Lokomotiv 1927 (Dryanovo)                                 bye

                           Round 29 - postponed match

24 May 2019, Friday, 10:30 EEST:
Yantra 1919 (Gabrovo) - Tryavna (Tryavna)                 2:1 

Results grid
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Etar VT (Veliko Tarnovo) XXX 2:1 1:0 3:2 10:0 4:0 2:2 5:0 5:0 10:0 3:0 5:1 2. Yantra 1919 (Gabrovo) 1:1 XXX 1:1 2:0 2:4 1:0 2:1 4:0 4:0 9:2 5:1 2:0 3. Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) 0:2 2:0 XXX 0:0 3:1 0:0 4:0 9:1 8:1 5:0 5:0 6:0 4. Sevlievo (Sevlievo) 0:0 1:2 1:0 XXX 4:0 3:0 8:0 3:0 6:0 1:0 5:0 3:0 5. Levski 2007 (Levski) 0:4 1:5 4:7 2:3 XXX 3:1 6:1 6:2 3:1 4:2 10:0 7:0 6. Yantra Gabrovo (Gabrovo) 4:4 0:1 1:3 3:1 3:1 XXX 2:1 1:2 5:0 8:1 5:2 4:2 7. Tryavna (Tryavna) 0:6 0:3 3:4 1:3 1:1 2:2 XXX 3:3 4:1 3:0 4:2 5:1 8. Pavlikeni (Pavlikeni) 1:5 0:5 0:5 0:3 0:3 1:4 0:0 XXX 6:3 5:1 8:0 5:4 9. Spartak (Pleven) 0:5 0:5 1:5 2:1 1:5 0:2 5:0 4:6 XXX 0:1 6:4 4:2 10. Akademik (Svishtov) 0:2 1:4 0:4 0:2 0:8 3:0 0:4 1:1 0:2 XXX 2:2 2:1 11. Lokomotiv 1927 (Dryanovo) 0:3 0:3 0:5 0:3 1:0 1:3 0:1 1:1 2:5 2:0 XXX 0:7 12. Yantra (Polski Trambesh) 1:7 0:3 0:7 0:1 0:5 4:2 0:4 2:4 0:4 0:2 0:3 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- top