«  Saturday, 15 February 2020 (34 games)  »

Parva profesionalna liga - First phase
14:45  Levski (Sofia) - CSKA (Sofia)                             0:0  /Diema Sport/ Video
17:30  Ludogorets 1945 (Razgrad) - Botev (Vratsa)                6:0 (2:0)  /Diema Sport/ Video

Vtora profesionalna liga
12:00  Neftohimik 1962 (Burgas) - Montana 1921 (Montana)         0:2 (0:1)  /Diema Sport/ Video
12:30  Botev (Galabovo) - Pirin (Blagoevgrad)                    0:0 

B OG Blagoevgrad - podgrupa "Struma" 1
15:00  Lokomotiv (Damyanitsa) - Sportist (Struma)                1:1 
15:00  Gradeshnitsa (Dolna Gradeshnitsa) - Spartak (Sklave)      3:0 awd 

Friendlies: Winter-Spring
10:30  Montana 1921 U19 (Montana) - Drenovets (Drenovets)        1:2 (1:0) 
10:30  Levski U19 (Sofia) - Botev 1937 (Ihtiman)                 0:3 (0:3) 
11:00  Chernomorets 1919 (Burgas) - Nesebar (Nesebar)            2:0 (2:0) Video
11:00  Botev U19 (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                     3:3 
11:00  Kozaro (Botevgrad) - Varshets 2012 (Varshets)             3:0 (3:0) Video
12:00  Karnobat (Karnobat) - Sozopol (Sozopol)                   1:1 
12:00  Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Cherno more U19 (Varna)        2:2 (1:2) 
12:00  Borislav 2009 (Parvomay) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)    5:0 (4:0) 
12:00  Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Shumen 2007 (Shumen)    2:4 (0:3) 
12:00  Levski (Karlovo) - Nadezhda (Dobroslavtsi)                 - 
12:30  Belasitsa (Petrich) - Rilski sportist 2011 (Samokov)      1:0 (1:0) 
13:00  Ludogorets 1945 U19 (Rz) - Chernolomets 1919 (Popovo)     0:1 (0:1) 
13:00  Mesta (Hadzhidimovo) - Pirin 1941 (Razlog)                0:4 
13:30  Parva atomna (Kozloduy) - Partizan (Cherven bryag)        2:1 (1:1) 
13:30  Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Pavlikeni (Pavlikeni)         2:2 
14:00  Minyor (Radnevo) - Zagorets (Nova Zagora)                 0:0 
14:00  Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Rodopa Smolyan (Smolyan)       0:3 
14:00  Minyor (Pernik) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)            0:1 (0:1) 
14:00  Vihren 1925 (Sandanski) - Sasa (M.Kamenica, MKD, 2)       3:0 
14:00  Gigant (Saedinenie) - Bratsigovo (Bratsigovo)             7:0 (5:0) 
15:30  Tryavna (Tryavna) - Yantra 2019 (Gabrovo)                 0:5 (0:1) 

DPG11: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - First phase, Group A
09:00  N sport (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Botunets, Sofia)        4:1 
10:10  Levski II (Sofia) - CSKA (Sofia)                          3:0 
11:20  Ferion (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik)                   9:8 
12:30  Ultrasport akademia (Sofia) - DIT Sport (Sofia)           2:6 
13:40  Slavia 1913 (Sofia) - Razvitie MF (Sofia)                13:0 
14:50  Barokko (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)      0:13 
16:00  Sportist 13 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                   0:3 awd