«  Wednesday, 9 October 2019 (24 games)  »

Kupa na Amatyorskata futbolna liga (qualification) - Oblast Blavoegrad, Final
16:00  Septemvri (Simitli) - Bansko (Bansko)                     4:1 (3:0) 

Kupa na Amatyorskata futbolna liga (qualification) - Oblast Plovdiv, 1/4 finals
16:00  Spartak 1947 (Plovdiv) - Atletik (Kuklen)                 1:0 (1:0) 
16:00  Maritsa (Milevo) - Maritsa 1921 (Plovdiv)                 1:0 (0:0) 

Kupa na Amatyorskata futbolna liga (qualification) - Oblast Haskovo, 1/2 finals
16:00  FK Haskovo 1957 (Haskovo) - Svilengrad 1921 (Svil)        3:2 (0:0) 

Kupa na Amatyorskata futbolna liga (qualification) - Oblast Burgas, 1/2 finals
16:00  Nesebar (Nesebar) - Sozopol (Sozopol)                     3:2 (0:1) 
16:00  Kameno (Kameno) - Chernomorets 1919 (Burgas)              0:3 awd 

Elitna grupa (U-17)
11:00  Natsional (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)    6:1 (3:0) 
12:00  Slavia 1913 (Sofia) - Spartak 1918 (Varna)                4:0 (2:0) 
13:00  Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Ludogorets 1945 (Razgrad)      1:1 (0:0) 
13:30  Levski (Sofia) - Beroe (Stara Zagora)                     1:2 (1:1) Video
15:00  Sokol (Markovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo)                3:2 (2:0) 
15:00  Levski Rakovski (Sofia) - Septemvri (Sofia)               0:4 (0:1) 
15:00  Botev (Plovdiv) - CSKA (Sofia)                            4:2 (2:0) Video
15:00  Dunav (Ruse) - Cherno more (Varna)                        2:3 (1:2) 

Elitna grupa (U-15)
10:00  Slavia 1913 (Sofia) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)            7:0 (3:0) 
11:00  Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Ludogorets 1945 (Razgrad)      0:3 (0:3) 
11:30  Levski (Sofia) - Beroe (Stara Zagora)                     4:0 (4:0) Video
13:00  Botev (Plovdiv) - CSKA (Sofia)                            2:2 (1:1) Video
14:30  Natsional (Sofia) - Asti AB (Haskovo)                     6:1 (4:1) 
14:30  Vitosha 13 (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo)             1:1 (1:1) 
14:30  Spartak 1919 (Pleven) - Septemvri (Sofia)                 2:0 (1:0) 
14:30  Chernomorets 1919 (Burgas) - Cherno more (Varna)          1:2 (1:1) 

YuSV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa
14:00  Pirin 1941 (Razlog) - Hebar 1918 (Pazardzhik)             0:6 

Detsa "A": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa
11:30  Levski Rakovski (Sofia) - Septemvri (Sofia)               1:3