Detsa (b.2005-06):
« Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa 2019/20


Detsa "A"

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
        | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Septemvri (Sofia) 14 13 0 1 70:13 39 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 14 11 1 2 67:10 34 3. Sofia sport (Sofia) 14 11 0 3 77:13 33 4. Chavdar (Etropole) 14 8 3 3 34:11 27 5. Obelya (kv.Obelya, Sofia) 14 6 2 6 32:34 20 6. Levski Rakovski (Sofia) 14 5 2 7 34:31 17 7. Pobeda 2013 (Sofia) 14 4 2 8 35:57 14 8. Natsional (Sofia) 14 2 3 9 17:47 9 9. Botev 57 SOU (Sofia) 14 2 2 10 18:63 8 10. Granit (Vladaya) 14 0 1 13 3:108 1
Notes - Natsional (Sofia) plays its home games at the "NSA" st. in Sofia. - Pobeda 2013 (Sofia) plays its home games at the "Lokomotiv" st. in Sofia. - Septemvri (Sofia) plays its home games at the "57-mo uchilishte" st. in Sofia. - Sofia sport (Sofia) plays its home games at the VSU "Lyuben Karavelov" st. in Sofia. - The other teams play their home games at the home stadium of their club. Round 1 1 September 2019, Sunday, 09:30 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) 8:0 1 September 2019, Sunday, 11:30 EEST: Chavdar (Etropole) - Granit (Vladaya) postponed Septemvri (Sofia) - Natsional (Sofia) 3:0 awd Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 11:2 Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:0 15 October 2019, Tuesday, 11:30 EEST: Chavdar (Etropole) - Granit (Vladaya) 10:0 Round 2 7 September 2019, Saturday, 17:00 EEST: Botev 57 SOU (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 1:5 8 September 2019, Sunday, 09:30 EEST: Pobeda 2013 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 4:2 Natsional (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:11 8 September 2019, Sunday, 11:30 EEST: Granit (Vladaya) - Sofia sport (Sofia) 0:17 Chavdar (Etropole) - Septemvri (Sofia) 2:1 Round 3 15 September 2019, Sunday, 09:30 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Natsional (Sofia) 2:2 15 September 2019, Sunday, 10:00 EEST: in kv.Dragalevtsi, Sofia: Septemvri (Sofia) - Granit (Vladaya) 15:0 15 September 2019, Sunday, 11:30 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Chavdar (Etropole) 1:1 Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 1:1 15 September 2019, Sunday, 15:00 EEST: in kv.Boyana, Sofia, Natsionalna futbolna baza: Sofia sport (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) 14:1 Round 4 22 September 2019, Sunday, 11:30 EEST: Granit (Vladaya) - Botev 57 SOU (Sofia) 0:3 Natsional (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 1:6 Chavdar (Etropole) - Levski Rakovski (Sofia) 1:0 22 September 2019, Sunday, 15:30 EEST: in kv.Dragalevtsi, Sofia: Septemvri (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 2:1 22 September 2019, Sunday, 16:30 EEST: Pobeda 2013 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 0:6 Round 5 26 September 2019, Thursday, 11:30 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Granit (Vladaya) 13:0 Levski Rakovski (Sofia) - Septemvri (Sofia) postponed in kv.Boyana, Sofia, Natsionalna futbolna baza: Sofia sport (Sofia) - Natsional (Sofia) 3:0 awd * * - initially postponed, then awarded. 26 September 2019, Thursday, 16:00 EEST: Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Chavdar (Etropole) 0:1 26 September 2019, Thursday, 17:00 EEST: Botev 57 SOU (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 6:3 9 October 2019, Wednesday, 11:30 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Septemvri (Sofia) 1:3 Round 6 28 September 2019, Saturday, 10:00 EEST: Natsional (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) 3:1 29 September 2019, Sunday, 09:30 EEST: Septemvri (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 10:1 29 September 2019, Sunday, 11:30 EEST: Granit (Vladaya) - Pobeda 2013 (Sofia) 2:9 Chavdar (Etropole) - Sofia sport (Sofia) 0:1 Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 5:0 Round 7 5 October 2019, Saturday, 16:00 EEST: Pobeda 2013 (Sofia) - Natsional (Sofia) 2:2 6 October 2019, Sunday, 10:30 EEST: in kv.Boyana, Sofia, Natsionalna futbolna baza: Sofia sport (Sofia) - Septemvri (Sofia) 3:4 6 October 2019, Sunday, 11:30 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Granit (Vladaya) 6:1 Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 1:2 6 October 2019, Sunday, 16:00 EEST: Botev 57 SOU (Sofia) - Chavdar (Etropole) 0:0 Round 5 - postponed match 9 October 2019, Wednesday, 11:30 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Septemvri (Sofia) 1:3 Round 8 13 October 2019, Sunday, 09:00 EEST: Levski Rakovski (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 1:1 13 October 2019, Sunday, 11:30 EEST: Granit (Vladaya) - Natsional (Sofia) 0:5 Chavdar (Etropole) - Pobeda 2013 (Sofia) 4:0 Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:1 13 October 2019, Sunday, 16:00 EEST: Septemvri (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) 4:0 Round 1 - postponed match 15 October 2019, Tuesday, 11:30 EEST: Chavdar (Etropole) - Granit (Vladaya) 10:0 Round 9 19 October 2019, Saturday, 09:30 EEST: Pobeda 2013 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 1:4 20 October 2019, Sunday, 11:30 EEST: Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Granit (Vladaya) 5:0 in kv.Boyana, Sofia, Natsionalna futbolna baza: Sofia sport (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 5:0 Natsional (Sofia) - Chavdar (Etropole) 1:1 20 October 2019, Sunday, 16:00 EEST: Botev 57 SOU (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:5 Round 10 29 October 2019, Tuesday, 11:30 EET: Granit (Vladaya) - Chavdar (Etropole) 0:6 Natsional (Sofia) - Septemvri (Sofia) 1:3 Pobeda 2013 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:8 Botev 57 SOU (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 0:4 Sofia sport (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 7:0 Round 11 2 November 2019, Saturday, 11:30 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Natsional (Sofia) postponed Septemvri (Sofia) - Chavdar (Etropole) postponed 3 November 2019, Sunday, 09:30 EET: Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) postponed 3 November 2019, Sunday, 11:30 EET: Sofia sport (Sofia) - Granit (Vladaya) postponed Levski Rakovski (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) postponed 30 November 2019, Saturday, 11:30 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Natsional (Sofia) 1:0 1 December 2019, Sunday, 09:00 EET: Levski Rakovski (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 3:1 1 December 2019, Sunday, 09:30 EET: Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) 6:3 1 December 2019, Sunday, 10:00 EET: in kv.Boyana, Sofia, Natsionalna futbolna baza: Sofia sport (Sofia) - Granit (Vladaya) 5:0 1 December 2019, Sunday, 15:30 EET: in kv.Dragalevtsi, Sofia: Septemvri (Sofia) - Chavdar (Etropole) 4:2 Round 12 9 November 2019, Saturday, 14:00 EET: Botev 57 SOU (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:4 10 November 2019, Sunday, 09:30 EET: Natsional (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 1:6 Pobeda 2013 (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 3:0 10 November 2019, Sunday, 11:30 EET: Granit (Vladaya) - Septemvri (Sofia) 0:10 Chavdar (Etropole) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 1:2 Round 13 16 November 2019, Saturday, 09:30 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 1:2 16 November 2019, Saturday, 14:00 EET: Botev 57 SOU (Sofia) - Granit (Vladaya) 0:0 Levski Rakovski (Sofia) - Chavdar (Etropole) 1:2 17 November 2019, Sunday, 09:30 EET: Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Natsional (Sofia) 4:1 17 November 2019, Sunday, 16:30 EET: in Sofia, "Lokomotiv" st. - artificial field: Sofia sport (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 7:2 Round 14 23 November 2019, Saturday, 11:30 EET: Pobeda 2013 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) 7:1 24 November 2019, Sunday, 09:30 EET: Natsional (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 0:4 24 November 2019, Sunday, 11:30 EET: Granit (Vladaya) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:4 Septemvri (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 5:0 Chavdar (Etropole) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) 3:0 awd Round 11 - postponed matches 30 November 2019, Saturday, 11:30 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Natsional (Sofia) 1:0 1 December 2019, Sunday, 09:00 EET: Levski Rakovski (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) 3:1 1 December 2019, Sunday, 09:30 EET: Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) 6:3 1 December 2019, Sunday, 10:00 EET: in kv.Boyana, Sofia, Natsionalna futbolna baza: Sofia sport (Sofia) - Granit (Vladaya) 5:0 1 December 2019, Sunday, 15:30 EET: in kv.Dragalevtsi, Sofia: Septemvri (Sofia) - Chavdar (Etropole) 4:2 Round 15 spring 2020: Pobeda 2013 (Sofia) - Granit (Vladaya) - Botev 57 SOU (Sofia) - Natsional (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Septemvri (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Round 16 Granit (Vladaya) - Levski Rakovski (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Septemvri (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Botev 57 SOU (Sofia) - Natsional (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) - Round 17 Natsional (Sofia) - Granit (Vladaya) - Pobeda 2013 (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Botev 57 SOU (Sofia) - Septemvri (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Round 18 Granit (Vladaya) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) - Septemvri (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Natsional (Sofia) -
Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Septemvri (Sofia) XXX 2:1 -:- 4:2 10:1 5:0 -:- 3:0* 4:0 15:0 2. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 1:2 XXX 2:1 1:1 -:- 5:0 11:2 1:0 -:- 13:0 3. Sofia sport (Sofia) 3:4 -:- XXX -:- 7:0 5:0 7:2 3:0*14:1 5:0 4. Chavdar (Etropole) 2:1 1:2 0:1 XXX 3:0* 1:0 4:0 -:- -:- 10:0 5. Obelya (kv.Obelya, Sofia) -:- 1:2 2:0 0:1 XXX -:- 1:1 4:1 6:3 5:0 6. Levski Rakovski (Sofia) 1:3 -:- -:- 1:2 1:1 XXX 3:1 2:2 8:0 6:1 7. Pobeda 2013 (Sofia) 1:4 0:8 0:6 -:- 3:0 4:2 XXX 2:2 7:1 -:- 8. Natsional (Sofia) 1:3 0:11 0:4 1:1 1:6 1:6 -:- XXX 3:1 -:- 9. Botev 57 SOU (Sofia) -:- 0:5 2:4 0:0 1:5 0:4 6:3 -:- XXX 0:0 10. Granit (Vladaya) 0:10 0:4 0:17 0:6 -:- -:- 2:9 0:5 0:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top

Detsa "B"

Parva podgrupa

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
        | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Levski (Sofia) 14 12 2 0 52:9 38 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. CSKA (Sofia) 14 11 2 1 51:13 35 3. Natsional (Sofia) 14 8 2 4 41:22 26 4. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 14 8 0 6 29:33 24 5. Razvitie MF (Sofia) 14 6 3 5 37:23 21 6. Slavia 1913 (Sofia) 14 6 2 6 26:27 20 7. Septemvri (Sofia) 14 3 5 6 14:19 14 [1 0 1 2:2 3, 1 away goal] 8. Botev 57 SOU (Sofia) 14 4 2 8 19:33 14 [1 0 1 2:2 3, 0 away goals] 9. Vitosha 13 (Sofia) 14 2 1 11 15:39 7 10. Tsarsko selo 2015 (Sofia) 14 0 1 13 11:77 1
Notes - Vitosha 13 (Sofia) plays its home games at the VTU "Todor Kableshkov" st. in Sofia. - Natsional (Sofia) plays its home games at the "NSA" st. in Sofia. - RMF (Sofia) plays its home games at the Natsionalna futbolna baza in kv.Boyana, Sofia. - Septemvri (Sofia) plays its home games at the "57-mo uchilishte" st. in Sofia. - CSKA (Sofia) plays its home games at the VTU "Todor Kableshkov" st. in Sofia. - The other teams play their home games at the home stadium of their club. Round 1 1 September 2019, Sunday, 09:30 EEST: Levski (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) 1:1 Vitosha 13 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 3:1 Slavia 1913 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 6:0 Natsional (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) postponed 4 September 2019, Wednesday, 10:00 EEST: Botev 57 SOU (Sofia) - CSKA (Sofia) 0:3 12 September 2019, Thursday, 18:30 EEST: Natsional (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 5:1 Round 2 8 September 2019, Sunday, 09:30 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 4:2 Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) 0:0 Levski (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 6:0 8 September 2019, Sunday, 14:30 EEST: Septemvri (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 1:1 8 September 2019, Sunday, 15:00 EEST: CSKA (Sofia) - Natsional (Sofia) 6:3 Round 1 - postponed match 12 September 2019, Thursday, 18:30 EEST: Natsional (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 5:1 Round 3 15 September 2019, Sunday, 09:30 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 2:5 Slavia 1913 (Sofia) - Levski (Sofia) 1:2 Botev 57 SOU (Sofia) - Septemvri (Sofia) 2:1 Natsional (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 12:1 Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - CSKA (Sofia) 0:7 Round 4 18 September 2019, Wednesday, 09:30 EEST: Levski (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) 6:1 18 September 2019, Wednesday, 16:30 EEST: Vitosha 13 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 1:2 19 September 2019, Thursday, 09:30 EEST: Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - CSKA (Sofia) 2:2 Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Lokomotiv Sf 1929 (Sofia) 1:7 Septemvri (Sofia) - Natsional (Sofia) 0:0 Round 5 21 September 2019, Saturday, 09:30 EEST: Botev 57 SOU (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 4:2 22 September 2019, Sunday, 09:00 EEST: CSKA (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 8:0 22 September 2019, Sunday, 09:30 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 2:2 Natsional (Sofia) - Levski (Sofia) 0:1 Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 1:0 Round 6 29 September 2019, Sunday, 09:00 EEST: Levski (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 5:0 29 September 2019, Sunday, 09:30 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 12:1 Vitosha 13 (Sofia) - Natsional (Sofia) 0:2 29 September 2019, Sunday, 15:30 EEST: in kv.Dragalevtsi, Sofia: Septemvri (Sofia) - CSKA (Sofia) 0:0 29 September 2019, Sunday, 17:00 EEST: Slavia 1913 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) 4:0 Round 7 6 October 2019, Sunday, 09:30 EEST: Botev 57 SOU (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 0:2 Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 2:0 Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 1:5 6 October 2019, Sunday, 16:00 EEST: Natsional (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 3:1 CSKA (Sofia) - Levski (Sofia) 1:5 Round 8 13 October 2019, Sunday, 09:30 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Septemvri (Sofia) postponed Levski (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 7:1 Vitosha 13 (Sofia) - CSKA (Sofia) 1:2 Slavia 1913 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:3 Botev 57 SOU (Sofia) - Natsional (Sofia) 1:1 15 October 2019, Tuesday, 09:30 EEST: Razvitie MF (Sofia) - Septemvri (Sofia) 2:1 Round 9 20 October 2019, Sunday, 09:00 EEST: CSKA (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 3:1 20 October 2019, Sunday, 09:30 EEST: Natsional (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 4:1 Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) 5:2 Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 1:2 20 October 2019, Sunday, 15:30 EEST: in kv.Dragalevtsi, Sofia: Septemvri (Sofia) - Levski (Sofia) 1:1 Round 10 22 October 2019, Tuesday, 14:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Natsional (Sofia) 1:4 23 October 2019, Wednesday, 09:30 EEST: in kv.Dragalevtsi, Sofia: Septemvri (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 1:1 23 October 2019, Wednesday, 13:30 EEST: CSKA (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) 5:0 23 October 2019, Wednesday, 17:00 EEST: Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 2:4 24 October 2019, Thursday, 09:30 EEST: Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - Levski (Sofia) 1:3 Round 11 2 November 2019, Saturday, 09:30 EET: Botev 57 SOU (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) postponed 3 November 2019, Sunday, 09:30 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) postponed Natsional (Sofia) - CSKA (Sofia) postponed Slavia 1913 (Sofia) - Septemvri (Sofia) postponed Vitosha 13 (Sofia) - Levski (Sofia) postponed 30 November 2019, Saturday, 09:30 EET: Botev 57 SOU (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 3:0 awd 1 December 2019, Sunday, 09:30 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 1:0 Natsional (Sofia) - CSKA (Sofia) 0:3 Slavia 1913 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 1:2 Vitosha 13 (Sofia) - Levski (Sofia) 1:2 Round 12 9 November 2019, Saturday, 12:00 EET: CSKA (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 4:0 10 November 2019, Sunday, 09:30 EET: Razvitie MF (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 4:0 Levski (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 7:0 Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Natsional (Sofia) 2:3 10 November 2019, Sunday, 15:30 EET: in kv.Dragalevtsi, Sofia: Septemvri (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) 1:0 Round 13 16 November 2019, Saturday, 09:30 EET: Botev 57 SOU (Sofia) - Levski (Sofia) 1:2 17 November 2019, Sunday, 09:30 EET: Lokomotiv Sf 1929 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 4:1 Slavia 1913 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) 2:1 17 November 2019, Sunday, 11:30 EET: CSKA (Sofia) - Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) 3:1 17 November 2019, Sunday, 13:00 EET: Natsional (Sofia) - Septemvri (Sofia) 4:0 Round 14 22 November 2019, Friday, 16:00 EET: Razvitie MF (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) 0:1 24 November 2019, Sunday, 09:30 EET: Vitosha 13 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) 1:5 Tsarsko selo 2015 (Sofia) - CSKA (Sofia) 0:4 24 November 2019, Sunday, 11:30 EET: Levski (Sofia) - Natsional (Sofia) 4:0 24 November 2019, Sunday, 15:30 EET: in kv.Dragalevtsi, Sofia: Septemvri (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 0:2 Round 11 - postponed matches 30 November 2019, Saturday, 09:30 EET: Botev 57 SOU (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 3:0 awd 1 December 2019, Sunday, 09:30 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) 1:0 Natsional (Sofia) - CSKA (Sofia) 0:3 Slavia 1913 (Sofia) - Septemvri (Sofia) 1:2 Vitosha 13 (Sofia) - Levski (Sofia) 1:2 Round 15 spring 2020: Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) - CSKA (Sofia) - Septemvri (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Levski (Sofia) - Natsional (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - Round 16 Razvitie MF (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - Natsional (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Levski (Sofia) - CSKA (Sofia) - Septemvri (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Round 17 Septemvri (Sofia) - Razvitie MF (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Levski (Sofia) - CSKA (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - Natsional (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) - Round 18 Razvitie MF (Sofia) - Natsional (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) - CSKA (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Levski (Sofia) - Septemvri (Sofia) -
Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Levski (Sofia) XXX -:- 4:0 5:0 1:1 7:0 -:- 6:1 6:0 7:1 2. CSKA (Sofia) 1:5 XXX 6:3 4:0 3:1 3:1 -:- 5:0 -:- 8:0 3. Natsional (Sofia) 0:1 0:3 XXX 5:1 4:1 3:1 4:0 -:- -:- 12:1 4. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) -:- 0:7 1:4 XXX 1:0 -:- 1:0 5:2 2:0 4:1 5. Razvitie MF (Sofia) 1:3 2:2 -:- 4:2 XXX 0:1 2:1 -:- 4:0 12:1 6. Slavia 1913 (Sofia) 1:2 -:- -:- 0:3 2:2 XXX 1:2 4:0 2:1 6:0 7. Septemvri (Sofia) 1:1 0:0 0:0 0:2 -:- 1:1 XXX 1:0 1:1 -:- 8. Botev 57 SOU (Sofia) 1:2 0:3 1:1 -:- 0:2 -:- 2:1 XXX 4:2 3:0* 9. Vitosha 13 (Sofia) 1:2 1:2 0:2 -:- 2:5 1:2 3:1 1:5 XXX -:- 10. Tsarsko selo 2015 (Sofia) -:- 0:4 2:3 1:7 -:- 2:4 1:5 0:0 1:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top

Detsa "B"

Vtora podgrupa

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
        | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Serdika (Sofia) 12 10 1 1 44:26 31 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. RD Sport (Sofia) 12 9 2 1 55:14 29 3. Sofia sport (Sofia) 13 6 2 5 27:19 20 4. Olimpia FK (Sofia) 12 5 3 4 25:16 18 5. Nadezhda (Dobroslavtsi) 13 5 2 6 25:33 17 6. Spartak 2015 (Sofia) 12 4 4 4 25:29 16 7. Orlovets 2015 (Kokalyane) 13 4 3 6 22:26 15 8. Sportist 13 (Sofia) 12 4 0 8 20:32 12 9. Internatsional (Sofia) 13 0 1 12 11:59 1
Notes - Internatsional (Sofia) plays its home games in Mirovyane. - Olimpia FK (Sofia) plays its home games at the "Bonsist" st. in Sofia. - RD Sport (Sofia) plays its home games at the Natsionalna futbolna baza in kv.Boyana, Sofia. - Serdika (Sofia) plays its home games at the Natsionalna futbolna baza in kv.Boyana, Sofia. - Sofia sport (Sofia) plays its home games at the VSU "Lyuben Karavelov" st. in Sofia. - Spartak 2015 (Sofia) plays its home games at the Natsionalna futbolna baza in kv.Boyana, Sofia. - Sportist 13 (Sofia) plays its home games in Mirovyane. - The other teams play their home games at the home stadium of their club. Round 1 31 August 2019, Saturday, 09:30 EEST: RD Sport (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 3:2 Sportist 13 (Sofia) - Internatsional (Sofia) 4:0 Sofia sport (Sofia) - Spartak 2015 (Sofia) 0:3 awd Nadezhda (Dobroslavtsi) - Olimpia FK (Sofia) 0:7 Serdika (Sofia) bye Round 2 7 September 2019, Saturday, 09:30 EEST: Internatsional (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 0:4 Orlovets 2015 (Kokalyane) - Sportist 13 (Sofia) 0:3 awd Serdika (Sofia) - RD Sport (Sofia) 8:6 7 September 2019, Saturday, 11:30 EEST: Spartak 2015 (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 3:1 Olimpia FK (Sofia) bye Round 3 11 September 2019, Wednesday, 09:30 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Serdika (Sofia) 2:4 Sofia sport (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 6:0 Nadezhda (Dobroslavtsi) - Internatsional (Sofia) 4:1 Olimpia FK (Sofia) - Spartak 2015 (Sofia) 6:0 RD Sport (Sofia) bye Round 4 14 September 2019, Saturday, 09:30 EEST: Internatsional (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 1:3 Orlovets 2015 (Kokalyane) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 1:1 Serdika (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 3:0 14 September 2019, Saturday, 11:30 EEST: RD Sport (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 8:0 Spartak 2015 (Sofia) bye Round 5 21 September 2019, Saturday, 09:30 EEST: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Serdika (Sofia) 3:5 Olimpia FK (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 2:1 Spartak 2015 (Sofia) - Internatsional (Sofia) 7:0 21 September 2019, Saturday, 14:00 EEST: in kv.Boyana, Sofia, Natsionalna futbolna baza: Sofia sport (Sofia) - RD Sport (Sofia) 1:1 Sportist 13 (Sofia) bye Round 6 28 September 2019, Saturday, 09:30 EEST: Orlovets 2015 (Kokalyane) - Spartak 2015 (Sofia) 4:0 Serdika (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 3:1 Sportist 13 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 2:3 28 September 2019, Saturday, 11:30 EEST: RD Sport (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 7:2 Internatsional (Sofia) bye Round 7 5 October 2019, Saturday, 09:30 EEST: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Sportist 13 (Sofia) 2:0 Olimpia FK (Sofia) - RD Sport (Sofia) 0:0 5 October 2019, Saturday, 15:00 EEST: Spartak 2015 (Sofia) - Serdika (Sofia) 2:2 5 October 2019, Saturday, 15:30 EEST: Internatsional (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 0:5 Sofia sport (Sofia) bye Round 8 11 October 2019, Friday, 09:30 EEST: Serdika (Sofia) - Internatsional (Sofia) 6:2 11 October 2019, Friday, 11:30 EEST: in kv.Boyana, Sofia, Natsionalna futbolna baza: Sofia sport (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 2:1 11 October 2019, Friday, 13:30 EEST: RD Sport (Sofia) - Spartak 2015 (Sofia) 8:0 12 October 2019, Saturday, 15:00 EEST: Sportist 13 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 3:0 awd Orlovets 2015 (Kokalyane) bye Round 9 19 October 2019, Saturday, 09:30 EEST: Olimpia FK (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 0:4 Spartak 2015 (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 4:1 Orlovets 2015 (Kokalyane) - Serdika (Sofia) 3:4 19 October 2019, Saturday, 15:30 EEST: Internatsional (Sofia) - RD Sport (Sofia) 0:8 Nadezhda (Dobroslavtsi) bye Round 10 29 October 2019, Tuesday, 09:30 EET: Orlovets 2015 (Kokalyane) - RD Sport (Sofia) 0:4 Internatsional (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 2:4 Spartak 2015 (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 1:1 Olimpia FK (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 1:2 Serdika (Sofia) bye Round 11 2 November 2019, Saturday, 09:30 EET: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Spartak 2015 (Sofia) postponed Sofia sport (Sofia) - Internatsional (Sofia) postponed Sportist 13 (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) postponed RD Sport (Sofia) - Serdika (Sofia) postponed 30 November 2019, Saturday, 09:30 EET: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Spartak 2015 (Sofia) 2:1 Sportist 13 (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 0:1 RD Sport (Sofia) - Serdika (Sofia) 4:0 30 November 2019, Saturday, 14:30 EET: Sofia sport (Sofia) - Internatsional (Sofia) 4:1 Olimpia FK (Sofia) bye Round 12 9 November 2019, Saturday, 09:30 EET: Serdika (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) 5:1 Orlovets 2015 (Kokalyane) - Sofia sport (Sofia) 3:1 9 November 2019, Saturday, 11:30 EET: Spartak 2015 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) 1:1 9 November 2019, Saturday, 15:00 EET: Internatsional (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 1:4 RD Sport (Sofia) bye Round 13 16 November 2019, Saturday, 09:30 EET: Olimpia FK (Sofia) - Internatsional (Sofia) 3:0 awd Nadezhda (Dobroslavtsi) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 1:1 16 November 2019, Saturday, 15:00 EET: Sportist 13 (Sofia) - RD Sport (Sofia) 0:3 16 November 2019, Saturday, 16:30 EET: Sofia sport (Sofia) - Serdika (Sofia) 0:1 Spartak 2015 (Sofia) bye Round 14 23 November 2019, Saturday, 09:30 EET: RD Sport (Sofia) - Sofia sport (Sofia) 3:1 Orlovets 2015 (Kokalyane) - Olimpia FK (Sofia) 1:1 23 November 2019, Saturday, 11:30 EET: Serdika (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) 3:2 23 November 2019, Saturday, 15:00 EET: Internatsional (Sofia) - Spartak 2015 (Sofia) 3:3 Sportist 13 (Sofia) bye Round 11 - postponed matches 30 November 2019, Saturday, 09:30 EET: Nadezhda (Dobroslavtsi) - Spartak 2015 (Sofia) 2:1 Sportist 13 (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) 0:1 RD Sport (Sofia) - Serdika (Sofia) 4:0 30 November 2019, Saturday, 14:30 EET: Sofia sport (Sofia) - Internatsional (Sofia) 4:1 Round 15 spring 2020: Spartak 2015 (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Olimpia FK (Sofia) - Serdika (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - RD Sport (Sofia) - Sofia sport (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) - Internatsional (Sofia) bye Round 16 Sportist 13 (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - RD Sport (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - Serdika (Sofia) - Spartak 2015 (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Internatsional (Sofia) - Sofia sport (Sofia) bye Round 17 Internatsional (Sofia) - Serdika (Sofia) - Spartak 2015 (Sofia) - RD Sport (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi) - Sofia sport (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) bye Round 18 Sofia sport (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) - Sportist 13 (Sofia) - Spartak 2015 (Sofia) - RD Sport (Sofia) - Internatsional (Sofia) - Serdika (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) - Nadezhda (Dobroslavtsi) bye
Results grid
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Serdika (Sofia) XXX 8:6 3:0 3:1 3:2 -:- -:- 5:1 6:2 2. RD Sport (Sofia) 4:0 XXX 3:1 -:- 7:2 8:0 3:2 8:0 -:- 3. Sofia sport (Sofia) 0:1 1:1 XXX -:- 2:1 0:3* 6:0 -:- 4:1 4. Olimpia FK (Sofia) -:- 0:0 0:4 XXX 1:2 6:0 2:1 -:- 3:0* 5. Nadezhda (Dobroslavtsi) 3:5 -:- -:- 0:7 XXX 2:1 1:1 2:0 4:1 6. Spartak 2015 (Sofia) 2:2 -:- 1:1 1:1 3:1 XXX -:- 4:1 7:0 7. Orlovets 2015 (Kokalyane) 3:4 0:4 3:1 1:1 1:1 4:0 XXX 0:3* -:- 8. Sportist 13 (Sofia) 2:4 0:3 2:3 3:0* -:- -:- 0:1 XXX 4:0 9. Internatsional (Sofia) -:- 0:8 0:4 1:3 1:4 3:3 0:5 2:4 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- top