Yunoshi starsha vazrast (b.2003-04):
« Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa 2021/22

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
        | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Current matches:

23 September 2021, Thursday, 11:00 EEST / Round 5:
Lokomotiv Sf 1929 (Sofia) - Strumska slava 1927 (Rad)     8:0 
23 September 2021, Thursday, 14:00 EEST / Round 5:
Belasitsa (Petrich) - Vihren (Sandanski)                  postponed 
Chavdar (Etropole) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)            1:2 
Septemvri (Simitli) - Minyor (Pernik)                     postponed 
Orleta (Pazardzhik) - Marek 1915 (Dupnitsa)               0:2 
Levski Rakovski (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)         postponed 
Vitosha (Bistritsa) - Botev 57 SU (Sofia)                 0:0 
23 September 2021, Thursday, 16:00 EEST / Round 5:
in Rila:
Pirin (Blagoevgrad) - Barocco (Sofia)                     5:0 
26 September 2021, Sunday, 12:00 EEST / Round 6:
Vihren (Sandanski) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)          - 
26 September 2021, Sunday, 14:00 EEST / Round 6:
Barocco (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia)                      - 
Kyustendil (Kyustendil) - Vitosha (Bistritsa)              - 
Marek 1915 (Dupnitsa) - Levski Rakovski (Sofia)            - 
Minyor (Pernik) - Orleta (Pazardzhik)                      - 
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Septemvri (Simitli)            - 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Chavdar (Etropole)         - 
Pirin (Blagoevgrad) - Belasitsa (Petrich)                  - 

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 4 4 0 0 15:1 12 [1 0 0 2:1 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Levski Rakovski (Sofia) 4 4 0 0 11:4 12 [0 0 0 0:0 0] 3. Marek 1915 (Dupnitsa) 5 4 0 1 10:5 12 [0 0 1 1:2 0] 4. Pirin (Blagoevgrad) 5 3 1 1 16:6 10 5. Vihren (Sandanski) 4 2 1 1 10:6 7 6. Minyor (Pernik) 4 2 1 1 11:8 7 7. Botev 57 SU (Sofia) 5 2 1 2 5:7 7 8. Belasitsa (Petrich) 4 2 0 2 8:10 6 [1 0 0 2:0 3] 9. Septemvri (Simitli) 4 2 0 2 7:9 6 [1 0 0 4:3 3] 10. Barocco (Sofia) 5 2 0 3 5:13 6 [0 0 0 0:0 0] 11. Kyustendil (Kyustendil) 4 2 0 2 11:6 6 [0 0 1 3:4 0] 12. Tsarsko selo 2015 (Sofia) 4 2 0 2 5:5 6 [0 0 1 0:2 0] 13. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 5 1 1 3 3:4 4 14. Orleta (Pazardzhik) 5 1 0 4 5:12 3 15. Strumska slava 1927 (Radomir) 5 0 1 4 7:23 1 16. Chavdar (Etropole) 5 0 0 5 3:13 0
Notes - Barocco (Sofia) plays its home games at the "Bonsist" st. in Sofia. - Belasitsa (Petrich) plays its home games at the PG "Peyo K.Yavorov" field in Petrich. - Botev 57 SU (Sofia) plays its home games at the "57-mo uchiliste" st. in Sofia. - Vitosha (Bistritsa) plays its home games at the old "Akademik" /4th kilometer/ st. in Sofia. - Kyustendil (Kyustendil) plays its home games at the "Osogovo" st. in Kyustendil. - Levski Rakovski (Sofia) plays its home games at the "Rakovski" st. in Sofia. - Marek 1915 (Dupnitsa) plays its home games in Dzherman. - Minyor (Pernik) plays its home games at the "Zvezda" st. in kv.Dimova mahala, Pernik. - Orleta (Pazardzhik) plays its home games at the "Zona na zdraveto" field in Pazardzhik. - Pirin (Blagoevgrad) plays its home games in Riltsi. - Septemvri (Simitli) plays its home games in Krupnik. - The other teams play their home games at the home stadium of their club. Round 1 29 August 2021, Sunday, 11:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) 1:0 (1:0) Septemvri (Simitli) - Vitosha (Bistritsa) 1:0 29 August 2021, Sunday, 14:00 EEST: Belasitsa (Petrich) - Marek 1915 (Dupnitsa) 1:3 Chavdar (Etropole) - Botev 57 SU (Sofia) postponed Orleta (Pazardzhik) - Levski Rakovski (Sofia) 2:3 1 September 2021, Wednesday, 17:00 EEST: Strumska slava 1927 (Radomir) - Barocco (Sofia) 1:2 Pirin (Blagoevgrad) - Minyor (Pernik) 1:1 1 September 2021, Wednesday, 18:00 EEST: Vihren (Sandanski) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 2:1 8 September 2021, Wednesday, 17:00 EEST: Chavdar (Etropole) - Botev 57 SU (Sofia) 0:2 (0:2) Round 2 5 September 2021, Sunday, 11:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 1:2 5 September 2021, Sunday, 14:00 EEST: Barocco (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 1:2 Vitosha (Bistritsa) - Orleta (Pazardzhik) 2:0 Kyustendil (Kyustendil) - Chavdar (Etropole) 3:1 Minyor (Pernik) - Belasitsa (Petrich) 5:2 Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad) 2:0 Strumska slava 1927 (Radomir) - Vihren (Sandanski) 2:2 5 September 2021, Sunday, 16:00 EEST: Botev 57 SU (Sofia) - Septemvri (Simitli) 3:0 Round 1 - postponed match 8 September 2021, Wednesday, 17:00 EEST: Chavdar (Etropole) - Botev 57 SU (Sofia) 0:2 (0:2) Round 3 12 September 2021, Sunday, 11:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Minyor (Pernik) 4:0 (2:0) 12 September 2021, Sunday, 14:00 EEST: Vihren (Sandanski) - Barocco (Sofia) 5:1 in Rila: Pirin (Blagoevgrad) - Strumska slava 1927 (Radomir) 8:2 Belasitsa (Petrich) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 2:0 Chavdar (Etropole) - Marek 1915 (Dupnitsa) 0:1 Septemvri (Simitli) - Kyustendil (Kyustendil) 4:3 Orleta (Pazardzhik) - Botev 57 SU (Sofia) 3:0 Levski Rakovski (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) 2:1 Round 4 19 September 2021, Sunday, 11:00 EEST: Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Lokomotiv Sf 1929 (Sofia) postponed 19 September 2021, Sunday, 14:00 EEST: Barocco (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 1:0 Botev 57 SU (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) 0:4 Kyustendil (Kyustendil) - Orleta (Pazardzhik) 5:0 Marek 1915 (Dupnitsa) - Septemvri (Simitli) 3:2 Minyor (Pernik) - Chavdar (Etropole) 5:1 Strumska slava 1927 (Radomir) - Belasitsa (Petrich) 2:3 Vihren (Sandanski) - Pirin (Blagoevgrad) 1:2 Round 5 23 September 2021, Thursday, 11:00 EEST: Lokomotiv Sf 1929 (Sofia) - Strumska slava 1927 (Rad) 8:0 23 September 2021, Thursday, 14:00 EEST: Belasitsa (Petrich) - Vihren (Sandanski) postponed Chavdar (Etropole) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) 1:2 Septemvri (Simitli) - Minyor (Pernik) postponed Orleta (Pazardzhik) - Marek 1915 (Dupnitsa) 0:2 Levski Rakovski (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) postponed Vitosha (Bistritsa) - Botev 57 SU (Sofia) 0:0 23 September 2021, Thursday, 16:00 EEST: in Rila: Pirin (Blagoevgrad) - Barocco (Sofia) 5:0 Round 6 26 September 2021, Sunday, 12:00 EEST: Vihren (Sandanski) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - 26 September 2021, Sunday, 14:00 EEST: Barocco (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - Vitosha (Bistritsa) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Levski Rakovski (Sofia) - Minyor (Pernik) - Orleta (Pazardzhik) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Septemvri (Simitli) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Chavdar (Etropole) - Pirin (Blagoevgrad) - Belasitsa (Petrich) - Round 7 3 October 2021, Sunday, 11:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad) - 3 October 2021, Sunday, 14:00 EEST: Belasitsa (Petrich) - Barocco (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Vihren (Sandanski) - Septemvri (Simitli) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Orleta (Pazardzhik) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Minyor (Pernik) - Vitosha (Bistritsa) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Botev 57 SU (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - Round 8 10 October 2021, Sunday, 12:00 EEST: Belasitsa (Petrich) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - 10 October 2021, Sunday, 14:00 EEST: Barocco (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Botev 57 SU (Sofia) - Minyor (Pernik) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Orleta (Pazardzhik) - Vihren (Sandanski) - Septemvri (Simitli) - Pirin (Blagoevgrad) - Chavdar (Etropole) - Round 9 17 October 2021, Sunday, 11:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Barocco (Sofia) - 17 October 2021, Sunday, 14:00 EEST: Chavdar (Etropole) - Belasitsa (Petrich) - Septemvri (Simitli) - Pirin (Blagoevgrad) - Orleta (Pazardzhik) - Vihren (Sandanski) - Levski Rakovski (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Vitosha (Bistritsa) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Minyor (Pernik) - Kyustendil (Kyustendil) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Round 10 24 October 2021, Sunday, 11:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Chavdar (Etropole) - 24 October 2021, Sunday, 14:00 EEST: Barocco (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Minyor (Pernik) - Kyustendil (Kyustendil) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Vitosha (Bistritsa) - Vihren (Sandanski) - Levski Rakovski (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad) - Orleta (Pazardzhik) - Belasitsa (Petrich) - Septemvri (Simitli) - Round 11 31 October 2021, Sunday, 11:00 EET: Septemvri (Simitli) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - 31 October 2021, Sunday, 14:00 EET: Chavdar (Etropole) - Barocco (Sofia) - Orleta (Pazardzhik) - Belasitsa (Petrich) - Levski Rakovski (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Vihren (Sandanski) - Botev 57 SU (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Kyustendil (Kyustendil) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Minyor (Pernik) - Round 12 7 November 2021, Sunday, 11:00 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Orleta (Pazardzhik) - 7 November 2021, Sunday, 14:00 EET: Barocco (Sofia) - Minyor (Pernik) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Kyustendil (Kyustendil) - Vihren (Sandanski) - Botev 57 SU (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad) - Vitosha (Bistritsa) - Belasitsa (Petrich) - Levski Rakovski (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Septemvri (Simitli) - Round 13 14 November 2021, Sunday, 11:00 EET: Levski Rakovski (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - 14 November 2021, Sunday, 14:00 EET: Septemvri (Simitli) - Barocco (Sofia) - Orleta (Pazardzhik) - Chavdar (Etropole) - Vitosha (Bistritsa) - Belasitsa (Petrich) - Botev 57 SU (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad) - Kyustendil (Kyustendil) - Vihren (Sandanski) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Minyor (Pernik) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Round 14 21 November 2021, Sunday, 11:00 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) - 21 November 2021, Sunday, 14:00 EET: Barocco (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Minyor (Pernik) - Vihren (Sandanski) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Pirin (Blagoevgrad) - Kyustendil (Kyustendil) - Belasitsa (Petrich) - Botev 57 SU (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Levski Rakovski (Sofia) - Septemvri (Simitli) - Orleta (Pazardzhik) - Round 15 28 November 2021, Sunday, 11:00 EET: Botev 57 SU (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - 28 November 2021, Sunday, 14:00 EET: Orleta (Pazardzhik) - Barocco (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Septemvri (Simitli) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Chavdar (Etropole) - Kyustendil (Kyustendil) - Belasitsa (Petrich) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Pirin (Blagoevgrad) - Minyor (Pernik) - Vihren (Sandanski) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Strumska slava 1927 (Rad) - Round 16 spring 2022: Barocco (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Vihren (Sandanski) - Minyor (Pernik) - Pirin (Blagoevgrad) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Belasitsa (Petrich) - Kyustendil (Kyustendil) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Vitosha (Bistritsa) - Septemvri (Simitli) - Levski Rakovski (Sofia) - Orleta (Pazardzhik) - Round 17 Levski Rakovski (Sofia) - Barocco (Sofia) - Orleta (Pazardzhik) - Vitosha (Bistritsa) - Septemvri (Simitli) - Botev 57 SU (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Kyustendil (Kyustendil) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Belasitsa (Petrich) - Minyor (Pernik) - Pirin (Blagoevgrad) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Vihren (Sandanski) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Round 18 Barocco (Sofia) - Vihren (Sandanski) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Pirin (Blagoevgrad) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - Minyor (Pernik) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Chavdar (Etropole) - Kyustendil (Kyustendil) - Septemvri (Simitli) - Botev 57 SU (Sofia) - Orleta (Pazardzhik) - Vitosha (Bistritsa) - Levski Rakovski (Sofia) - Round 19 Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Barocco (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Orleta (Pazardzhik) - Kyustendil (Kyustendil) - Septemvri (Simitli) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Chavdar (Etropole) - Minyor (Pernik) - Lokomotiv Sf 1929 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Pirin (Blagoevgrad) - Vihren (Sandanski) - Round 20 Barocco (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad) - Vihren (Sandanski) - Belasitsa (Petrich) - Strumska slava 1927 (Rad) - Lokomotiv Sf 1929 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Minyor (Pernik) - Septemvri (Simitli) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Orleta (Pazardzhik) - Kyustendil (Kyustendil) - Levski Rakovski (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) - Round 21 Botev 57 SU (Sofia) - Barocco (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) - Kyustendil (Kyustendil) - Levski Rakovski (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Orleta (Pazardzhik) - Minyor (Pernik) - Septemvri (Simitli) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Vihren (Sandanski) - Belasitsa (Petrich) - Pirin (Blagoevgrad) - Round 22 Barocco (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - Pirin (Blagoevgrad) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Vihren (Sandanski) - Chavdar (Etropole) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Septemvri (Simitli) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Orleta (Pazardzhik) - Minyor (Pernik) - Levski Rakovski (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Vitosha (Bistritsa) - Kyustendil (Kyustendil) - Botev 57 SU (Sofia) - Round 23 Kyustendil (Kyustendil) - Barocco (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Minyor (Pernik) - Levski Rakovski (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Orleta (Pazardzhik) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Septemvri (Simitli) - Vihren (Sandanski) - Chavdar (Etropole) - Pirin (Blagoevgrad) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - Round 24 Barocco (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - Chavdar (Etropole) - Pirin (Blagoevgrad) - Septemvri (Simitli) - Vihren (Sandanski) - Orleta (Pazardzhik) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Levski Rakovski (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) - Minyor (Pernik) - Botev 57 SU (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Kyustendil (Kyustendil) - Round 25 Marek 1915 (Dupnitsa) - Barocco (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - Minyor (Pernik) - Botev 57 SU (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Levski Rakovski (Sofia) - Vihren (Sandanski) - Orleta (Pazardzhik) - Pirin (Blagoevgrad) - Septemvri (Simitli) - Belasitsa (Petrich) - Chavdar (Etropole) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Round 26 Barocco (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Simitli) - Belasitsa (Petrich) - Orleta (Pazardzhik) - Pirin (Blagoevgrad) - Levski Rakovski (Sofia) - Vihren (Sandanski) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Botev 57 SU (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - Minyor (Pernik) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Round 27 Minyor (Pernik) - Barocco (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Botev 57 SU (Sofia) - Vihren (Sandanski) - Vitosha (Bistritsa) - Pirin (Blagoevgrad) - Levski Rakovski (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - Orleta (Pazardzhik) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Simitli) - Chavdar (Etropole) - Round 28 Barocco (Sofia) - Septemvri (Simitli) - Chavdar (Etropole) - Orleta (Pazardzhik) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - Vitosha (Bistritsa) - Pirin (Blagoevgrad) - Botev 57 SU (Sofia) - Vihren (Sandanski) - Kyustendil (Kyustendil) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Minyor (Pernik) - Round 29 Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Barocco (Sofia) - Minyor (Pernik) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Vihren (Sandanski) - Kyustendil (Kyustendil) - Pirin (Blagoevgrad) - Botev 57 SU (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - Vitosha (Bistritsa) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Orleta (Pazardzhik) - Septemvri (Simitli) - Round 30 Barocco (Sofia) - Orleta (Pazardzhik) - Septemvri (Simitli) - Levski Rakovski (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - Kyustendil (Kyustendil) - Pirin (Blagoevgrad) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Vihren (Sandanski) - Minyor (Pernik) - Strumska slava 1927 (Rad) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) -
Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) XXX -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- 8:0 -:- 2. Levski Rakovski (Sofia) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- 3. Marek 1915 (Dupnitsa) 1:2 -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 3:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Pirin (Blagoevgrad) -:- -:- -:- XXX -:- 1:1 -:- -:- -:- 5:0 -:- -:- -:- -:- 8:2 -:- 5. Vihren (Sandanski) -:- -:- -:- 1:2 XXX -:- -:- -:- -:- 5:1 -:- 2:1 -:- -:- -:- -:- 6. Minyor (Pernik) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 5:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:1 7. Botev 57 SU (Sofia) -:- 0:4 -:- -:- -:- -:- XXX -:- 3:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8. Belasitsa (Petrich) -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- 9. Septemvri (Simitli) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 4:3 -:- 1:0 -:- -:- -:- 10. Barocco (Sofia) -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- 11. Kyustendil (Kyustendil) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 5:0 -:- 3:1 12. Tsarsko selo 2015 (Sofia) -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 13. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- -:- -:- XXX 2:0 -:- -:- 14. Orleta (Pazardzhik) -:- 2:3 0:2 -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 15. Strumska slava 1927 (Radomir) -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- 2:3 -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- XXX -:- 16. Chavdar (Etropole) -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- top