Yunoshi starsha vazrast (b.2004-05):
« Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa 2022/23

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
        | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Current matches:

25 September 2022, Sunday, 13:00 EEST / Round 5:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Hebar 1918 (Pazardzhik)           3:4 
25 September 2022, Sunday, 14:00 EEST / Round 5:
in Marikostinovo:
Belasitsa (Petrich) - Septemvri (Sofia)                   1:4 
Kyustendil (Kyustendil) - Chavdar (Etropole)              7:0 
Vitosha (Bistritsa) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)        1:2 
Minyor (Pernik) - Pirin (Blagoevgrad)                     0:3 
in Dolna Dikanya:
Strumska slava 1927 (Radomir) - Septemvri (Simitli)       4:1 
26 September 2022, Monday, 15:00 EEST / Round 5:
Barocco (Sofia) - Natsional (Sofia)                       0:1 

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Septemvri (Sofia) 5 5 0 0 22:3 15 2. Pirin (Blagoevgrad) 5 5 0 0 20:2 15 3. Natsional (Sofia) 5 4 0 1 15:5 12 4. Hebar 1918 (Pazardzhik) 5 3 0 2 15:11 9 [1 0 0 3:1 3] 5. Kyustendil (Kyustendil) 5 3 0 2 14:12 9 [1 0 1 3:4 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 5 3 0 2 11:6 9 [0 0 1 1:2 0] 7. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 5 2 1 2 12:6 7 [0 1 0 1:1 1, 1 away goal] 8. Strumska slava 1927 (Radomir) 5 2 1 2 7:7 7 [0 1 0 1:1 1, 0 away goals] 9. Barocco (Sofia) 5 2 0 3 8:14 6 10. Minyor (Pernik) 5 2 0 3 9:16 6 11. Belasitsa (Petrich) 5 1 1 3 4:10 4 12. Marek 1915 (Dupnitsa) 5 0 1 4 6:15 1 [0 1 0 2:2 1, -9 overall GD] 13. Septemvri (Simitli) 5 0 1 4 4:19 1 [0 1 0 2:2 1, -15 overall GD] 14. Chavdar (Etropole) 5 0 1 4 1:22 1 [0 0 0 0:0 0]
Notes - Barocco (Sofia) plays its home games at the "Bonsist" /"Barocco"/ st. in Sofia unless noted otherwise. - Belasitsa (Petrich) plays its home games at the PG "Peyo K.Yavorov" field in Petrich unless noted otherwise. - Vitosha (Bistritsa) plays its home games at the old "Akademik" /IVth kilometer/ st. in Sofia unless noted otherwise. - Kyustendil (Kyustendil) plays its home games at the "Osogovo" st. in Kyustendil unless noted otherwise. - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) plays its home games at the "Lokomotiv" st. - artificial field in Sofia unless noted otherwise. - Marek 1915 (Dupnitsa) plays its home games in Dzherman unless noted otherwise. - Minyor (Pernik) plays its home games at the "Zvezda" st. in kv.Dimova mahala, Pernik unless noted otherwise. - Natsional (Sofia) plays its home games at the "NSA" st. in Sofia unless noted otherwise. - Pirin (Blagoevgrad) plays its home games at the "Musala" st. in Rila unless noted otherwise. - Hebar 1918 (Pazardzhik) plays its home games at the "Georgi Benkovski" st. - auxiliary field in Pazardzhik unless noted otherwise. Round 1 27 August 2022, Saturday, 10:30 EEST: in Petrich, "Tsar Samuil" st.: Belasitsa (Petrich) - Pirin (Blagoevgrad) 0:2 28 August 2022, Sunday, 11:00 EEST: Barocco (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 3:2 28 August 2022, Sunday, 14:00 EEST: Chavdar (Etropole) - Natsional (Sofia) 1:4 Septemvri (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 3:2 Kyustendil (Kyustendil) - Septemvri (Simitli) 4:0 31 August 2022, Wednesday, 10:00 EEST: in Dupnitsa, "Bonchuk" st.: Marek 1915 (Dupnitsa) - Strumska slava 1927 (Radomir) 0:1 31 August 2022, Wednesday, 14:00 EEST: Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Minyor (Pernik) 4:0 Round 2 2 September 2022, Friday, 14:00 EEST: Hebar 1918 (Pazardzhik) - Barocco (Sofia) abandoned * * - abandoned due to heavy rain. 4 September 2022, Sunday, 10:30 EEST: Pirin (Blagoevgrad) - Kyustendil (Kyustendil) 8:0 4 September 2022, Sunday, 12:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Belasitsa (Petrich) 2:0 4 September 2022, Sunday, 14:00 EEST: Natsional (Sofia) - Minyor (Pernik) 7:3 Strumska slava 1927 (Radomir) - Vitosha (Bistritsa) 1:1 Septemvri (Simitli) - Marek 1915 (Dupnitsa) 2:2 Chavdar (Etropole) - Septemvri (Sofia) 0:7 14 September 2022, Wednesday, 16:30 EEST: Hebar 1918 (Pazardzhik) - Barocco (Sofia) 4:1 Round 3 9 September 2022, Friday, 10:30 EEST: Belasitsa (Petrich) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 3:2 11 September 2022, Sunday, 11:00 EEST: Kyustendil (Kyustendil) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 2:1 11 September 2022, Sunday, 14:00 EEST: Septemvri (Sofia) - Natsional (Sofia) 1:0 Barocco (Sofia) - Chavdar (Etropole) 4:0 Marek 1915 (Dupnitsa) - Pirin (Blagoevgrad) 1:4 Vitosha (Bistritsa) - Septemvri (Simitli) 5:0 Minyor (Pernik) - Strumska slava 1927 (Radomir) 2:1 Round 2 - replay 14 September 2022, Wednesday, 16:30 EEST: Hebar 1918 (Pazardzhik) - Barocco (Sofia) 4:1 Round 4 16 September 2022, Friday, 14:00 EEST: Chavdar (Etropole) - Belasitsa (Petrich) 0:0 18 September 2022, Sunday, 11:00 EEST: Septemvri (Simitli) - Minyor (Pernik) 1:4 Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) 4:0 18 September 2022, Sunday, 14:00 EEST: Natsional (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) 3:0 Septemvri (Sofia) - Barocco (Sofia) 7:0 18 September 2022, Sunday, 16:00 EEST: Pirin (Blagoevgrad) - Vitosha (Bistritsa) 3:1 19 September 2022, Monday, 14:00 EEST: Hebar 1918 (Pazardzhik) - Kyustendil (Kyustendil) 3:1 Round 5 25 September 2022, Sunday, 13:00 EEST: Marek 1915 (Dupnitsa) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 3:4 25 September 2022, Sunday, 14:00 EEST: in Marikostinovo: Belasitsa (Petrich) - Septemvri (Sofia) 1:4 Kyustendil (Kyustendil) - Chavdar (Etropole) 7:0 Vitosha (Bistritsa) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) 1:2 Minyor (Pernik) - Pirin (Blagoevgrad) 0:3 in Dolna Dikanya: Strumska slava 1927 (Radomir) - Septemvri (Simitli) 4:1 26 September 2022, Monday, 15:00 EEST: Barocco (Sofia) - Natsional (Sofia) 0:1 Round 6 9 October 2022, Sunday, 11:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Minyor (Pernik) - 9 October 2022, Sunday, 14:00 EEST: Natsional (Sofia) - Septemvri (Simitli) - Pirin (Blagoevgrad) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Chavdar (Etropole) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Septemvri (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - Barocco (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - 9 October 2022, Sunday, 16:00 EEST: Hebar 1918 (Pazardzhik) - Vitosha (Bistritsa) - Round 7 16 October 2022, Sunday, 11:00 EEST: Strumska slava 1927 (Rad) - Lokomotiv Sf 1929 (Sofia) - 16 October 2022, Sunday, 14:00 EEST: Belasitsa (Petrich) - Natsional (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - Barocco (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Septemvri (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Chavdar (Etropole) - Minyor (Pernik) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Septemvri (Simitli) - Pirin (Blagoevgrad) - Round 8 23 October 2022, Sunday, 12:00 EEST: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Simitli) - 23 October 2022, Sunday, 14:00 EEST: Natsional (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Chavdar (Etropole) - Minyor (Pernik) - Septemvri (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Barocco (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Belasitsa (Petrich) - Kyustendil (Kyustendil) - Round 9 30 October 2022, Sunday, 11:00 EET: Pirin (Blagoevgrad) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - 30 October 2022, Sunday, 14:00 EET: Kyustendil (Kyustendil) - Natsional (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Belasitsa (Petrich) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Barocco (Sofia) - Minyor (Pernik) - Septemvri (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Chavdar (Etropole) - Septemvri (Simitli) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Round 10 6 November 2022, Sunday, 11:00 EET: Natsional (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - 6 November 2022, Sunday, 14:00 EET: Hebar 1918 (Pazardzhik) - Pirin (Blagoevgrad) - Chavdar (Etropole) - Septemvri (Simitli) - Septemvri (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Barocco (Sofia) - Minyor (Pernik) - Kyustendil (Kyustendil) - Marek 1915 (Dupnitsa) - 6 November 2022, Sunday, 15:00 EET: Belasitsa (Petrich) - Vitosha (Bistritsa) - Round 11 13 November 2022, Sunday, 11:00 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - 13 November 2022, Sunday, 14:00 EET: Marek 1915 (Dupnitsa) - Natsional (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) - Kyustendil (Kyustendil) - Minyor (Pernik) - Belasitsa (Petrich) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Barocco (Sofia) - Septemvri (Simitli) - Septemvri (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad) - Chavdar (Etropole) - Round 12 20 November 2022, Sunday, 11:00 EET: Chavdar (Etropole) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - 20 November 2022, Sunday, 14:00 EET: Natsional (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Septemvri (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad) - Barocco (Sofia) - Septemvri (Simitli) - Belasitsa (Petrich) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Kyustendil (Kyustendil) - Minyor (Pernik) - 20 November 2022, Sunday, 15:00 EET: Marek 1915 (Dupnitsa) - Vitosha (Bistritsa) - Round 13 27 November 2022, Sunday, 11:00 EET: Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia) - 27 November 2022, Sunday, 14:00 EET: Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Natsional (Sofia) - Minyor (Pernik) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Kyustendil (Kyustendil) - Septemvri (Simitli) - Belasitsa (Petrich) - Pirin (Blagoevgrad) - Barocco (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Chavdar (Etropole) - Round 14 spring 2023: Natsional (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Septemvri (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Barocco (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad) - Belasitsa (Petrich) - Septemvri (Simitli) - Kyustendil (Kyustendil) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Minyor (Pernik) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Round 15 Minyor (Pernik) - Natsional (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Septemvri (Simitli) - Kyustendil (Kyustendil) - Pirin (Blagoevgrad) - Belasitsa (Petrich) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Barocco (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Septemvri (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Round 16 Natsional (Sofia) - Septemvri (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Barocco (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Belasitsa (Petrich) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - Pirin (Blagoevgrad) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Septemvri (Simitli) - Vitosha (Bistritsa) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Minyor (Pernik) - Round 17 Strumska slava 1927 (Radomir) - Natsional (Sofia) - Minyor (Pernik) - Septemvri (Simitli) - Vitosha (Bistritsa) - Pirin (Blagoevgrad) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Belasitsa (Petrich) - Chavdar (Etropole) - Barocco (Sofia) - Septemvri (Sofia) - Round 18 Natsional (Sofia) - Barocco (Sofia) - Septemvri (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - Chavdar (Etropole) - Kyustendil (Kyustendil) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) - Pirin (Blagoevgrad) - Minyor (Pernik) - Septemvri (Simitli) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Round 19 Septemvri (Simitli) - Natsional (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Pirin (Blagoevgrad) - Minyor (Pernik) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Chavdar (Etropole) - Kyustendil (Kyustendil) - Septemvri (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - Barocco (Sofia) - Round 20 Natsional (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - Barocco (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - Septemvri (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Chavdar (Etropole) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Minyor (Pernik) - Lokomotiv Sf 1929 (Sofia) - Strumska slava 1927 (Rad) - Pirin (Blagoevgrad) - Septemvri (Simitli) - Round 21 Pirin (Blagoevgrad) - Natsional (Sofia) - Septemvri (Simitli) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Minyor (Pernik) - Chavdar (Etropole) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Septemvri (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Barocco (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - Belasitsa (Petrich) - Round 22 Natsional (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil) - Belasitsa (Petrich) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Barocco (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Septemvri (Sofia) - Minyor (Pernik) - Chavdar (Etropole) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Septemvri (Simitli) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad) - Round 23 Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Natsional (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Septemvri (Simitli) - Chavdar (Etropole) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Septemvri (Sofia) - Minyor (Pernik) - Barocco (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) - Belasitsa (Petrich) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Kyustendil (Kyustendil) - Round 24 Natsional (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Kyustendil (Kyustendil) - Vitosha (Bistritsa) - Belasitsa (Petrich) - Minyor (Pernik) - Barocco (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Septemvri (Sofia) - Septemvri (Simitli) - Chavdar (Etropole) - Pirin (Blagoevgrad) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Round 25 Hebar 1918 (Pazardzhik) - Natsional (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Pirin (Blagoevgrad) - Septemvri (Sofia) - Septemvri (Simitli) - Barocco (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Belasitsa (Petrich) - Minyor (Pernik) - Kyustendil (Kyustendil) - Vitosha (Bistritsa) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Round 26 Natsional (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Minyor (Pernik) - Kyustendil (Kyustendil) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Belasitsa (Petrich) - Septemvri (Simitli) - Barocco (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad) - Septemvri (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Chavdar (Etropole) - Hebar 1918 (Pazardzhik) -
Results grid
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Septemvri (Sofia) XXX -:- 1:0 3:2 -:- -:- -:- -:- 7:0 -:- -:- -:- -:- -:- 2. Pirin (Blagoevgrad) -:- XXX -:- -:- 8:0 -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Natsional (Sofia) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- 7:3 -:- -:- -:- -:- 4. Hebar 1918 (Pazardzhik) -:- -:- -:- XXX 3:1 -:- -:- -:- 4:1 -:- -:- -:- -:- -:- 5. Kyustendil (Kyustendil) -:- -:- -:- -:- XXX 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:0 7:0 6. Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 2:0 4:0 -:- -:- 7. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 XXX -:- -:- 4:0 -:- -:- 5:0 -:- 8. Strumska slava 1927 (Radomir) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 XXX -:- -:- -:- -:- 4:1 -:- 9. Barocco (Sofia) -:- -:- 0:1 -:- -:- 3:2 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 4:0 10. Minyor (Pernik) -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- XXX -:- -:- -:- -:- 11. Belasitsa (Petrich) 1:4 0:2 -:- 3:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 12. Marek 1915 (Dupnitsa) -:- 1:4 -:- 3:4 -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 13. Septemvri (Simitli) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- 2:2 XXX -:- 14. Chavdar (Etropole) 0:7 -:- 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ top