Detsa podgotvitelna grupa (b.2007) - Futbol 11:
« Plovdiv - Mezhduoblastna grupa 2019/20

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
        | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Current matches:

19 November 2019, Tuesday, 13:30 EET / Round 1:
FA Plovdiv (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                    1:1 
24 November 2019, Sunday, 10:30 EET / Round 12:
Vekta (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot)                     - 
Brestnik 1948 (Brestnik) - Maritsa 1921 (Plovdiv)          - 
Spartak 1947 (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                   - 
Plovdiv siti (Plovdiv) - Hebar 1918 II (Pazardzhik)        - 
FA Plovdiv (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)            - 
24 November 2019, Sunday, 12:00 EET / Round 12:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Arda 1924 (Kardzhali)            - 
24 November 2019, Sunday, 13:00 EET / Round 12:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Beroe (Stara Zagora)            - 

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Lokomotiv 1926 (Plovdiv) 11 11 0 0 65:3 33 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Beroe (Stara Zagora) 10 9 0 1 58:7 27 3. FA Plovdiv (Plovdiv) 10 7 2 1 25:11 23 4. Spartak 1947 (Plovdiv) 10 7 1 2 27:10 22 [1 0 0 3:0 3] 5. Plovdiv siti (Plovdiv) 11 7 1 3 30:19 22 [0 0 1 0:3 0] 6. Botev (Plovdiv) 10 6 2 2 32:16 20 7. Hebar 1918 II (Pazardzhik) 10 5 0 5 23:38 15 8. Hebar 1918 (Pazardzhik) 10 4 0 6 16:22 12 9. Maritsa 1921 (Plovdiv) 11 3 1 7 16:37 10 [1 0 0 3:1 3] 10. Brestnik 1948 (Brestnik) 10 3 1 6 12:23 10 [0 0 0 0:0 0] 11. Arda 1924 (Kardzhali) 11 3 1 7 20:34 10 [0 0 1 1:3 0] 12. Rodopa Smolyan (Smolyan) 10 2 1 7 12:24 7 13. Vekta (Plovdiv) 11 1 0 10 9:49 3 14. Metalik 1938 (Sopot) 11 0 0 11 1:53 0
Notes - Arda 1924 (Kardzhali) plays its home games in Chernoochene. - Vekta (Plovdiv) plays its home games in Yagodovo. - Plovdiv (Plovdiv) plays its home games at the "Plovdiv" st. in Plovdiv. - Plovdiv city (Plovdiv) plays its home games in Voysil. - The other teams play their home games at the home stadium of their club. Round 1 7 September 2019, Saturday, 11:00 EEST: Plovdiv siti (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora) 1:6 7 September 2019, Saturday, 16:00 EEST: Rodopa Smolyan (Smolyan) - Arda 1924 (Kardzhali) 0:3 8 September 2019, Sunday, 10:30 EEST: Hebar 1918 (Pazardzhik) - Vekta (Plovdiv) 3:0 Brestnik 1948 (Brestnik) - Metalik 1938 (Sopot) 3:0 awd * * - initially postponed, then awarded. in Plovdiv, Rabotnicheski kompleks: Spartak 1947 (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 3:0 Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) 14:1 8 September 2019, Sunday, 12:00 EEST: FA Plovdiv (Plovdiv) - Botev (Plovdiv) postponed 19 November 2019, Tuesday, 13:30 EET: FA Plovdiv (Plovdiv) - Botev (Plovdiv) 1:1 Round 2 13 September 2019, Friday, 10:30 EEST: Vekta (Plovdiv) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) 1:6 15 September 2019, Sunday, 10:30 EEST: Botev (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) 0:5 Maritsa 1921 (Plovdiv) - Plovdiv siti (Plovdiv) 0:5 Hebar 1918 (Pazardzhik) - Brestnik 1948 (Brestnik) 3:0 15 September 2019, Sunday, 11:00 EEST: Beroe (Stara Zagora) - FA Plovdiv (Plovdiv) 3:0 Arda 1924 (Kardzhali) - Spartak 1947 (Plovdiv) 4:4 15 September 2019, Sunday, 12:00 EEST: Metalik 1938 (Sopot) - Rodopa Smolyan (Smolyan) 0:3 awd Round 3 21 September 2019, Saturday, 10:30 EEST: Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Botev (Plovdiv) 0:3 22 September 2019, Sunday, 10:30 EEST: Brestnik 1948 (Brestnik) - Vekta (Plovdiv) 1:0 Spartak 1947 (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot) 3:0 awd * * - the visitors inform beforehand that they won't show up. 22 September 2019, Sunday, 11:00 EEST: Plovdiv siti (Plovdiv) - Arda 1924 (Kardzhali) 3:0 awd Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora) 3:0 22 September 2019, Sunday, 12:00 EEST: Rodopa Smolyan (Smolyan) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 1:2 23 September 2019, Monday, 10:00 EEST: FA Plovdiv (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 2:1 Round 4 27 September 2019, Friday, 10:30 EEST: Beroe (Stara Zagora) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) 8:0 29 September 2019, Sunday, 10:30 EEST: Vekta (Plovdiv) - Botev (Plovdiv) 3:4 Maritsa 1921 (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) 0:8 Metalik 1938 (Sopot) - Plovdiv siti (Plovdiv) 1:4 Hebar 1918 (Pazardzhik) - Spartak 1947 (Plovdiv) 2:1 29 September 2019, Sunday, 11:00 EEST: Arda 1924 (Kardzhali) - FA Plovdiv (Plovdiv) 1:4 29 September 2019, Sunday, 12:00 EEST: Brestnik 1948 (Brestnik) - Rodopa Smolyan (Smolyan) 1:1 Round 5 6 October 2019, Sunday, 09:30 EEST: Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 5:0 6 October 2019, Sunday, 10:30 EEST: Spartak 1947 (Plovdiv) - Brestnik 1948 (Brestnik) 1:0 Plovdiv siti (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 3:2 6 October 2019, Sunday, 11:00 EEST: Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Arda 1924 (Kardzhali) 8:0 Botev (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora) 2:4 6 October 2019, Sunday, 12:00 EEST: Rodopa Smolyan (Smolyan) - Vekta (Plovdiv) 2:0 6 October 2019, Sunday, 13:00 EEST: FA Plovdiv (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot) 3:0 awd * * - the visitors inform beforehand that they won't show up. Round 6 12 October 2019, Saturday, 10:00 EEST: Vekta (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora) 0:13 13 October 2019, Sunday, 10:30 EEST: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Botev (Plovdiv) 1:1 Metalik 1938 (Sopot) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) 0:11 Hebar 1918 (Pazardzhik) - FA Plovdiv (Plovdiv) 1:2 Brestnik 1948 (Brestnik) - Plovdiv siti (Plovdiv) 2:3 13 October 2019, Sunday, 12:00 EEST: Rodopa Smolyan (Smolyan) - Spartak 1947 (Plovdiv) 0:2 16 October 2019, Wednesday, 11:00 EEST: Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Arda 1924 (Kardzhali) 3:2 * * - by original draw to be played in Chernoochene, on mutual agreement the two teams have switched their hosting order for the season. Round 7 19 October 2019, Saturday, 10:00 EEST: Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Metalik 1938 (Sopot) 3:0 awd * * - the visitors inform beforehand that they won't show up. 19 October 2019, Saturday, 12:00 EEST: Beroe (Stara Zagora) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 8:0 20 October 2019, Sunday, 10:30 EEST: Spartak 1947 (Plovdiv) - Vekta (Plovdiv) 4:1 FA Plovdiv (Plovdiv) - Brestnik 1948 (Brestnik) 3:1 Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 2:0 20 October 2019, Sunday, 11:00 EEST: Botev (Plovdiv) - Arda 1924 (Kardzhali) 3:0 20 October 2019, Sunday, 12:00 EEST: Plovdiv siti (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan) 3:2 Round 8 24 October 2019, Thursday, 14:00 EEST: in Plovdiv, Rabotnicheski kompleks: Brestnik 1948 (Brestnik) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) 0:4 29 October 2019, Tuesday, 10:30 EET: Vekta (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 3:0 Hebar 1918 (Pazardzhik) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - 29 October 2019, Tuesday, 12:00 EET: Rodopa Smolyan (Smolyan) - FA Plovdiv (Plovdiv) 2:4 29 October 2019, Tuesday, 14:00 EET: Arda 1924 (Kardzhali) - Beroe (Stara Zagora) 1:5 29 October 2019, Tuesday, 15:00 EET: in Plovdiv, Rabotnicheski kompleks: Spartak 1947 (Plovdiv) - Plovdiv siti (Plovdiv) 3:0 30 October 2019, Wednesday, 11:00 EET: Metalik 1938 (Sopot) - Botev (Plovdiv) 0:8 Round 9 3 November 2019, Sunday, 10:00 EET: FA Plovdiv (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv) postponed 3 November 2019, Sunday, 11:00 EET: Beroe (Stara Zagora) - Metalik 1938 (Sopot) 3:0 awd * * - the visitors inform beforehand that they won't show up. 5 November 2019, Tuesday, 10:30 EET: Botev (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 3:2 5 November 2019, Tuesday, 12:00 EET: Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan) 5:0 6 November 2019, Wednesday, 11:00 EET: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Arda 1924 (Kardzhali) 3:1 6 November 2019, Wednesday, 15:00 EET: Plovdiv siti (Plovdiv) - Vekta (Plovdiv) 6:0 Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Brestnik 1948 (Brestnik) 1:4 Round 10 10 November 2019, Sunday, 10:30 EET: Vekta (Plovdiv) - Arda 1924 (Kardzhali) 1:5 Metalik 1938 (Sopot) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 0:9 in Plovdiv, Rabotnicheski kompleks: Brestnik 1948 (Brestnik) - Botev (Plovdiv) 0:7 Plovdiv siti (Plovdiv) - FA Plovdiv (Plovdiv) 1:1 10 November 2019, Sunday, 12:00 EET: Hebar 1918 (Pazardzhik) - Beroe (Stara Zagora) 0:8 Rodopa Smolyan (Smolyan) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) 1:4 13 November 2019, Wednesday, 14:00 EET: Spartak 1947 (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) 1:3 Round 11 17 November 2019, Sunday, 09:30 EET: Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Spartak 1947 (Plovdiv) 0:5 17 November 2019, Sunday, 10:00 EET: Beroe (Stara Zagora) - Brestnik 1948 (Brestnik) - 17 November 2019, Sunday, 10:30 EET: FA Plovdiv (Plovdiv) - Vekta (Plovdiv) 5:0 Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Plovdiv siti (Plovdiv) 2:1 17 November 2019, Sunday, 11:30 EET: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 2:1 17 November 2019, Sunday, 12:00 EET: Botev (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan) postponed Arda 1924 (Kardzhali) - Metalik 1938 (Sopot) 3:0 awd * * - the visitors inform beforehand that they won't show up. Round 1 - postponed match 19 November 2019, Tuesday, 13:30 EET: FA Plovdiv (Plovdiv) - Botev (Plovdiv) 1:1 Round 12 24 November 2019, Sunday, 10:30 EET: Vekta (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot) - Brestnik 1948 (Brestnik) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Botev (Plovdiv) - Plovdiv siti (Plovdiv) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - 24 November 2019, Sunday, 12:00 EET: Hebar 1918 (Pazardzhik) - Arda 1924 (Kardzhali) - 24 November 2019, Sunday, 13:00 EET: Rodopa Smolyan (Smolyan) - Beroe (Stara Zagora) - Round 13 1 December 2019, Sunday, 10:30 EET: Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Vekta (Plovdiv) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Botev (Plovdiv) - Plovdiv siti (Plovdiv) - 1 December 2019, Sunday, 11:00 EET: Beroe (Stara Zagora) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Arda 1924 (Kardzhali) - Brestnik 1948 (Brestnik) - Metalik 1938 (Sopot) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - 1 December 2019, Sunday, 12:00 EET: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Round 14 spring 2020: Vekta (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Metalik 1938 (Sopot) - Brestnik 1948 (Brestnik) - Arda 1924 (Kardzhali) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora) - Plovdiv siti (Plovdiv) - Botev (Plovdiv) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Round 15 Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Vekta (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Botev (Plovdiv) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora) - Plovdiv siti (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Arda 1924 (Kardzhali) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Metalik 1938 (Sopot) - Brestnik 1948 (Brestnik) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Round 16 Vekta (Plovdiv) - Brestnik 1948 (Brestnik) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Metalik 1938 (Sopot) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Arda 1924 (Kardzhali) - Plovdiv siti (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Botev (Plovdiv) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Round 17 Botev (Plovdiv) - Vekta (Plovdiv) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Beroe (Stara Zagora) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Arda 1924 (Kardzhali) - Plovdiv siti (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Brestnik 1948 (Brestnik) - Round 18 Vekta (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Brestnik 1948 (Brestnik) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Plovdiv siti (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Arda 1924 (Kardzhali) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Beroe (Stara Zagora) - Botev (Plovdiv) - Round 19 Beroe (Stara Zagora) - Vekta (Plovdiv) - Botev (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Arda 1924 (Kardzhali) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - * * - by original draw to be played in Pazardzhik, on mutual agreement the two teams have switched their hosting order for the season. Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Plovdiv siti (Plovdiv) - Brestnik 1948 (Brestnik) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Round 20 Vekta (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Plovdiv siti (Plovdiv) - Brestnik 1948 (Brestnik) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Arda 1924 (Kardzhali) - Botev (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora) - Round 21 Maritsa 1921 (Plovdiv) - Vekta (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora) - Arda 1924 (Kardzhali) - Botev (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Brestnik 1948 (Brestnik) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Plovdiv siti (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Round 22 Vekta (Plovdiv) - Plovdiv siti (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Brestnik 1948 (Brestnik) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Botev (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot) - Beroe (Stara Zagora) - Arda 1924 (Kardzhali) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Round 23 Arda 1924 (Kardzhali) - Vekta (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot) - Beroe (Stara Zagora) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Botev (Plovdiv) - Brestnik 1948 (Brestnik) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Plovdiv siti (Plovdiv) - Round 24 Vekta (Plovdiv) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Plovdiv siti (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Botev (Plovdiv) - Brestnik 1948 (Brestnik) - Beroe (Stara Zagora) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot) - Arda 1924 (Kardzhali) - Round 25 Metalik 1938 (Sopot) - Vekta (Plovdiv) - Arda 1924 (Kardzhali) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Brestnik 1948 (Brestnik) - Beroe (Stara Zagora) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Botev (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Plovdiv siti (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Round 26 Vekta (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Plovdiv siti (Plovdiv) - Botev (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Brestnik 1948 (Brestnik) - Arda 1924 (Kardzhali) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Metalik 1938 (Sopot) -
Results grid
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Lokomotiv 1926 (Plovdiv) XXX 3:0 -:- -:- 2:1 -:- 14:1 2:0 -:- -:- 8:0 5:0 -:- -:- 2. Beroe (Stara Zagora) -:- XXX 3:0 -:- -:- -:- 8:0 -:- 8:0 -:- -:- -:- -:- 3:0* 3. FA Plovdiv (Plovdiv) -:- -:- XXX -:- -:- 1:1 -:- -:- 2:1 3:1 -:- -:- 5:0 3:0* 4. Spartak 1947 (Plovdiv) 1:3 -:- -:- XXX 3:0 -:- -:- -:- 3:0 1:0 -:- -:- 4:1 3:0* 5. Plovdiv siti (Plovdiv) -:- 1:6 1:1 -:- XXX -:- -:- 3:2 -:- -:- 3:0* 3:2 6:0 -:- 6. Botev (Plovdiv) 0:5 2:4 -:- -:- -:- XXX -:- 3:2 -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- 7. Hebar 1918 II (Pazardzhik) -:- -:- -:- 0:5 -:- 0:3 XXX -:- 5:0 1:4 3:2 -:- -:- 3:0* 8. Hebar 1918 (Pazardzhik) -:- 0:8 1:2 2:1 -:- -:- -:- XXX -:- 3:0 -:- -:- 3:0 -:- 9. Maritsa 1921 (Plovdiv) 0:8 -:- -:- -:- 0:5 1:1 -:- 2:1 XXX -:- 3:1 -:- -:- -:- 10. Brestnik 1948 (Brestnik) 0:4 -:- -:- -:- 2:3 0:7 -:- -:- -:- XXX -:- 1:1 1:0 3:0* 11. Arda 1924 (Kardzhali) -:- 1:5 1:4 4:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 3:0* 12. Rodopa Smolyan (Smolyan) -:- -:- 2:4 0:2 -:- -:- 1:4 1:2 -:- -:- 0:3 XXX 2:0 -:- 13. Vekta (Plovdiv) -:- 0:13 -:- -:- -:- 3:4 1:6 -:- 3:0 -:- 1:5 -:- XXX -:- 14. Metalik 1938 (Sopot) 0:11 -:- -:- -:- 1:4 0:8 -:- -:- 0:9 -:- -:- 0:3* -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ top