Yunoshi starsha vazrast (b.2002-03):
« Varna - Zonalna grupa 2020/21

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
        | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Current matches:

19 May 2021, Wednesday, 17:00 EEST / Round 25:
Dorostol-Svetkavitsa (Ss) - Kaliakra 1923 (Kavarna)        - awd 
Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Septemvri 98 (Tervel)        - 
Ustrem D (Donchevo) - Veliki Preslav (Veliki Preslav)      - awd 
Shumen 2007 (Shumen) - Spartak 1918 (Varna)                - 
Topoli 2010 (Topoli) - Suvorovo 1 (Suvorovo)               - 
20 May 2021, Thursday, 17:00 EEST / Round 25:
Volov (Shumen) - Svetkavitsa Targovishte (Targovishte)     - * 
* - by original draw to be hosted by Svetkavitsa, hosting order for the
    season for the matches between the two teams is switched due to a ban
    on all amateur sports activities within Shumen oblast for the period
    of 13-30 November 2020 as part of regional COVID-19 prevention
    measures.

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Svetkavitsa Targovishte (Targ.) 22 17 3 2 81:17 54 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Spartak 1918 (Varna) 21 16 2 3 98:23 50 [1 0 0 3:1 3] 3. Shumen 2007 (Shumen) 21 16 2 3 84:23 50 [0 0 1 1:3 0] 4. Dobrudzha 1919 (Dobrich) 23 12 7 4 65:28 43 5. Benkovski (Byala, obl.Ruse) 21 10 5 6 61:36 35 6. Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) 21 10 4 7 43:35 34 7. Suvorovo 1 (Suvorovo) 22 10 2 10 38:46 32 8. Ustrem D (Donchevo) 22 8 3 11 29:54 27 9. Topoli 2010 (Topoli) 23 8 2 13 23:34 26 10. Septemvri 98 (Tervel) 22 7 1 14 49:61 22 11. Volov (Shumen) 22 6 3 13 32:78 21 12. Kaliakra 1923 (Kavarna) 22 3 2 17 25:89 11 [*] Removed 13. Veliki Preslav (Veliki Preslav) 22 1 0 21 5:109 3 [*] Removed
Notes - Volov (Shumen) plays its home games at the Uchenicheski stadion in Shumen. - Spartak 1918 (Varna) plays its home games at the "Lokomotiv" st. in Varna. - Shumen 2007 (Shumen) plays its home games at the "Panayot Volov" st. in Shumen. - The other teams play their home games at the home stadium of their club. - On 9 March 2021 withdraws. Its results still count and its opponents until the end of the season are awarded 3:0 wins. - After round 21 Kaliakra 1923 (Kavarna) withdraws. Its results still count and its opponents until the end of the season are awarded 3:0 wins. Round 1 9 September 2020, Wednesday, 17:00 EEST: Volov (Shumen) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) postponed Septemvri 98 (Tervel) - Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) 1:2 Veliki Preslav (V.Preslav) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) 1:6 Spartak 1918 (Varna) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) 3:1 Suvorovo 1 (Suvorovo) - Ustrem D (Donchevo) 1:3 Topoli 2010 (Topoli) - Shumen 2007 (Shumen) 1:2 20 February 2021, Saturday, 14:00 EET: Volov (Shumen) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 1:2 Kaliakra 1923 (Kavarna) bye Round 2 16 September 2020, Wednesday, 17:00 EEST: Ustrem D (Donchevo) - Topoli 2010 (Topoli) 1:0 Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Suvorovo 1 (Suvorovo) 1:4 Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Spartak 1918 (Varna) 1:0 Dorostol-Svetkavitsa (Ss) - Veliki Preslav (V.Preslav) 7:0 Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Septemvri 98 (Tervel) 4:1 Kaliakra 1923 (Kavarna) - Volov (Shumen) 0:0 Shumen 2007 (Shumen) bye Round 3 23 September 2020, Wednesday, 17:00 EEST: Septemvri 98 (Tervel) - Kaliakra 1923 (Kavarna) 8:1 Veliki Preslav (V.Preslav) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 0:10 Spartak 1918 (Varna) - Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) 7:2 Topoli 2010 (Topoli) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) 3:1 Shumen 2007 (Shumen) - Ustrem D (Donchevo) 7:0 24 September 2020, Thursday, 17:00 EEST: Suvorovo 1 (Suvorovo) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) 0:4 Volov (Shumen) bye Round 4 30 September 2020, Wednesday, 16:00 EEST: Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Shumen 2007 (Shumen) 2:6 Kaliakra 1923 (Kavarna) - Veliki Preslav (V.Preslav) 4:0 Volov (Shumen) - Septemvri 98 (Tervel) 5:4 1 October 2020, Thursday, 16:00 EEST: Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) - Suvorovo 1 (Suvorovo) 3:0 Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Spartak 1918 (Varna) 0:5 2 October 2020, Friday, 16:00 EEST: Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Topoli 2010 (Topoli) 3:0 Ustrem D (Donchevo) bye Round 5 7 October 2020, Wednesday, 16:00 EEST: Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Volov (Shumen) 1:5 Spartak 1918 (Varna) - Kaliakra 1923 (Kavarna) 7:2 Topoli 2010 (Topoli) - Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) 0:2 Shumen 2007 (Shumen) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) 5:0 Ustrem D (Donchevo) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) 1:2 8 October 2020, Thursday, 16:00 EEST: Suvorovo 1 (Suvorovo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 2:2 Septemvri 98 (Tervel) bye Round 6 13 October 2020, Tuesday, 16:00 EEST: Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) - Shumen 2007 (Shumen) 1:1 14 October 2020, Wednesday, 16:00 EEST: Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Ustrem D (Donchevo) 7:1 Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Topoli 2010 (Topoli) 3:0 Volov (Shumen) - Spartak 1918 (Varna) 3:2 Septemvri 98 (Tervel) - Veliki Preslav (Veliki Preslav) 3:0 15 October 2020, Thursday, 16:00 EEST: Kaliakra 1923 (Kavarna) - Suvorovo 1 (Suvorovo) 0:1 Benkovski (Byala, obl.Ruse) bye Round 7 21 October 2020, Wednesday, 16:00 EEST: Spartak 1918 (Varna) - Septemvri 98 (Tervel) 3:0 Topoli 2010 (Topoli) - Kaliakra 1923 (Kavarna) 2:0 Ustrem D (Donchevo) - Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) 2:0 Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) postponed 22 October 2020, Thursday, 16:00 EEST: Suvorovo 1 (Suvorovo) - Volov (Shumen) 5:1 Shumen 2007 (Shumen) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 2:2 21 February 2021, Sunday, 14:00 EET: Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) 1:1 Veliki Preslav (Veliki Preslav) bye Round 8 28 October 2020, Wednesday, 14:00 EET: Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) - Benkovski (Byala) postponed Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Ustrem D (Donchevo) 1:1 Kaliakra 1923 (Kavarna) - Shumen 2007 (Shumen) 2:6 Volov (Shumen) - Topoli 2010 (Topoli) postponed Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Spartak 1918 (Varna) postponed 29 October 2020, Thursday, 14:00 EET: Septemvri 98 (Tervel) - Suvorovo 1 (Suvorovo) 2:2 21 February 2021, Sunday, 14:00 EET: Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Spartak 1918 (Varna) 1:6 27 February 2021, Saturday, 14:00 EET: Volov (Shumen) - Topoli 2010 (Topoli) 2:1 28 February 2021, Sunday, 14:00 EET: Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) - Benkovski (Byala) 0:1 Svetkavitsa Targovishte (Targovishte) bye Round 9 4 November 2020, Wednesday, 14:00 EET: Topoli 2010 (Topoli) - Septemvri 98 (Tervel) 3:0 Shumen 2007 (Shumen) - Volov (Shumen) 3:1 Ustrem D (Donchevo) - Kaliakra 1923 (Kavarna) 5:0 Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 3:3 Svetkavitsa Targ. (Targ.) - Dorostol-Svetkavitsa (Ss) 1:1 5 November 2020, Thursday, 14:00 EET: Suvorovo 1 (Suvorovo) - Veliki Preslav (Veliki Preslav) 3:0 Spartak 1918 (Varna) bye Round 10 11 November 2020, Wednesday, 14:00 EET: Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) 0:1 Kaliakra 1923 (Kavarna) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) 4:4 Volov (Shumen) - Ustrem D (Donchevo) 1:1 Septemvri 98 (Tervel) - Shumen 2007 (Shumen) 0:3 Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Topoli 2010 (Topoli) 1:0 12 November 2020, Thursday, 14:00 EET: Spartak 1918 (Varna) - Suvorovo 1 (Suvorovo) 5:1 Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) bye Round 11 18 November 2020, Wednesday, 14:00 EET: Topoli 2010 (Topoli) - Spartak 1918 (Varna) 1:0 Shumen 2007 (Shumen) - Veliki Preslav (Veliki Preslav) postponed Ustrem D (Donchevo) - Septemvri 98 (Tervel) 4:1 Svetkavitsa Targ. (Targ.) - Kaliakra 1923 (Kavarna) 3:0 Dorostol-Svetkavitsa (Ss) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 0:0 22 November 2020, Sunday, 14:00 EET: Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Volov (Shumen) 3:0 awd * * - the visitors inform beforehand that they won't show up. 12 March 2021, Friday, 15:00 EET: Shumen 2007 (Shumen) - Veliki Preslav (Veliki Preslav) 3:0 awd Suvorovo 1 (Suvorovo) bye Round 12 25 November 2020, Wednesday, 14:00 EET: Kaliakra 1923 (Kavarna) - Dorostol-Svetkavitsa (Ss) 3:2 Svetkavitsa Targovishte (Targovishte) - Volov (Shumen) 7:0 * * - by original draw to be hosted by Volov, hosting order for the season for the matches between the two teams is switched due to a ban on all amateur sports activities within Shumen oblast for the period of 13-30 November 2020 as part of regional COVID-19 prevention measures. Septemvri 98 (Tervel) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) 1:4 Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Ustrem D (Donchevo) postponed Spartak 1918 (Varna) - Shumen 2007 (Shumen) 3:1 Suvorovo 1 (Suvorovo) - Topoli 2010 (Topoli) 2:1 28 February 2021, Sunday, 14:00 EET: Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Ustrem D (Donchevo) 1:2 Dobrudzha 1919 (Dobrich) bye Round 13 2 December 2020, Wednesday, 14:00 EET: Shumen 2007 (Shumen) - Suvorovo 1 (Suvorovo) postponed Ustrem D (Donchevo) - Spartak 1918 (Varna) postponed Benkovski (Byala) - Veliki Preslav (Veliki Preslav) postponed Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Septemvri 98 (Tervel) postponed Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) - Volov (Shumen) postponed Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Kaliakra 1923 (Kavarna) postponed 24 February 2021, Wednesday, 14:00 EET: Ustrem D (Donchevo) - Spartak 1918 (Varna) 0:5 Benkovski (Byala) - Veliki Preslav (Veliki Preslav) 18:0 Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Septemvri 98 (Tervel) 3:0 Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) - Volov (Shumen) 2:0 Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Kaliakra 1923 (Kavarna) 6:2 24 February 2021, Wednesday, 15:00 EET: Shumen 2007 (Shumen) - Suvorovo 1 (Suvorovo) 5:1 Topoli 2010 (Topoli) bye Round 1 - postponed match 20 February 2021, Saturday, 14:00 EET: Volov (Shumen) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 1:2 Round 7 - postponed match 21 February 2021, Sunday, 14:00 EET: Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) 1:1 Round 8 - postponed match 21 February 2021, Sunday, 14:00 EET: Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Spartak 1918 (Varna) 1:6 Round 13 - postponed matches 24 February 2021, Wednesday, 14:00 EET: Ustrem D (Donchevo) - Spartak 1918 (Varna) 0:5 Benkovski (Byala) - Veliki Preslav (Veliki Preslav) 18:0 Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Septemvri 98 (Tervel) 3:0 Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) - Volov (Shumen) 2:0 Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Kaliakra 1923 (Kavarna) 6:2 24 February 2021, Wednesday, 15:00 EET: Shumen 2007 (Shumen) - Suvorovo 1 (Suvorovo) 5:1 Round 8 - postponed matches 27 February 2021, Saturday, 14:00 EET: Volov (Shumen) - Topoli 2010 (Topoli) 2:1 28 February 2021, Sunday, 14:00 EET: Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) - Benkovski (Byala) 0:1 Round 12 - postponed match 28 February 2021, Sunday, 14:00 EET: Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Ustrem D (Donchevo) 1:2 Round 14 4 March 2021, Thursday, 15:00 EET: Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Volov (Shumen) 11:0 Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) - Septemvri 98 (Tervel) 6:3 Svetkavitsa Targ. (Targ.) - Veliki Preslav (V.Preslav) 15:0 Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Spartak 1918 (Varna) 2:4 Ustrem D (Donchevo) - Suvorovo 1 (Suvorovo) 0:3 awd * * - initially 1:1, then awarded 0:3 against Ustrem D for using an ineligible player. Shumen 2007 (Shumen) - Topoli 2010 (Topoli) 1:0 Kaliakra 1923 (Kavarna) bye Round 15 10 March 2021, Wednesday, 15:00 EET: Topoli 2010 (Topoli) - Ustrem D (Donchevo) 0:0 Suvorovo 1 (Suvorovo) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) 1:2 Spartak 1918 (Varna) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) 4:4 Veliki Preslav (V.Preslav) - Dorostol-Svetkavitsa (Ss) 0:3 awd Septemvri 98 (Tervel) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 2:4 Volov (Shumen) - Kaliakra 1923 (Kavarna) 3:2 Shumen 2007 (Shumen) bye Round 11 - postponed match 12 March 2021, Friday, 15:00 EET: Shumen 2007 (Shumen) - Veliki Preslav (Veliki Preslav) 3:0 awd Round 16 17 March 2021, Wednesday, 15:00 EET: Kaliakra 1923 (Kavarna) - Septemvri 98 (Tervel) 0:3 awd * * - initially postponed, then awarded. Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Veliki Preslav (V.Preslav) 3:0 awd Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) - Spartak 1918 (Varna) postponed Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Suvorovo 1 (Suvorovo) 3:0 Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Topoli 2010 (Topoli) 3:0 Ustrem D (Donchevo) - Shumen 2007 (Shumen) 0:3 Volov (Shumen) bye Round 17 24 March 2021, Wednesday, 15:00 EET: Shumen 2007 (Shumen) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) postponed in kk Chayka, NSB "Sportpalas": Topoli 2010 (Topoli) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) 0:4 Suvorovo 1 (Suvorovo) - Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) 1:2 Veliki Preslav (V.Preslav) - Kaliakra 1923 (Kavarna) 0:3 awd Septemvri 98 (Tervel) - Volov (Shumen) postponed 26 March 2021, Friday, 15:00 EET: in kk Chayka, NSB "Sportpalas": Spartak 1918 (Varna) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 1:1 31 March 2021, Wednesday, 15:00 EEST: Septemvri 98 (Tervel) - Volov (Shumen) 6:3 Ustrem D (Donchevo) bye Round 18 30 March 2021, Tuesday, 15:00 EEST: Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) - Topoli 2010 (Topoli) 0:1 31 March 2021, Wednesday, 15:00 EEST: Volov (Shumen) - Veliki Preslav (Veliki Preslav) 3:0 awd Kaliakra 1923 (Kavarna) - Spartak 1918 (Varna) 1:11 Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Suvorovo 1 (Suvorovo) 2:0 Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Shumen 2007 (Shumen) 4:1 Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Ustrem D (Donchevo) 3:1 Septemvri 98 (Tervel) bye Round 17 - postponed match 31 March 2021, Wednesday, 15:00 EEST: Septemvri 98 (Tervel) - Volov (Shumen) 6:3 Round 19 7 April 2021, Wednesday, 13:00 EEST: in kk Chayka, NSB "Sportpalas": Topoli 2010 (Topoli) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 1:0 7 April 2021, Wednesday, 16:00 EEST: Ustrem D (Donchevo) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) 1:5 Shumen 2007 (Shumen) - Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) 10:0 Suvorovo 1 (Suvorovo) - Kaliakra 1923 (Kavarna) 3:0 in kk Chayka, NSB "Sportpalas": Spartak 1918 (Varna) - Volov (Shumen) 11:1 Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Septemvri 98 (Tervel) 0:3 awd Benkovski (Byala, obl.Ruse) bye Round 20 14 April 2021, Wednesday, 13:30 EEST: Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Benkovski (Byala) 2:0 14 April 2021, Wednesday, 16:00 EEST: Septemvri 98 (Tervel) - Spartak 1918 (Varna) 0:6 Volov (Shumen) - Suvorovo 1 (Suvorovo) 0:1 Kaliakra 1923 (Kavarna) - Topoli 2010 (Topoli) 0:5 Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Shumen 2007 (Shumen) 3:0 Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) - Ustrem D (Donchevo) 5:0 Veliki Preslav (Veliki Preslav) bye Round 23 - match brought forward 17 April 2021, Saturday, 16:00 EEST: Ustrem D (Donchevo) - Volov (Shumen) 2:1 Round 21 21 April 2021, Wednesday, 16:00 EEST: Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Dorostol-Svetkavitsa (Ss) 1:1 Ustrem D (Donchevo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 0:5 Shumen 2007 (Shumen) - Kaliakra 1923 (Kavarna) 11:1 Topoli 2010 (Topoli) - Volov (Shumen) 1:1 Suvorovo 1 (Suvorovo) - Septemvri 98 (Tervel) 3:2 Spartak 1918 (Varna) - Veliki Preslav (Veliki Preslav) 3:0 awd Svetkavitsa Targovishte (Targovishte) bye Round 22 28 April 2021, Wednesday, 16:00 EEST: Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Suvorovo 1 (Suvorovo) 0:3 awd Septemvri 98 (Tervel) - Topoli 2010 (Topoli) 4:0 Volov (Shumen) - Shumen 2007 (Shumen) 0:7 Kaliakra 1923 (Kavarna) - Ustrem D (Donchevo) 0:3 awd Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) 0:0 Dorostol-Svetkavitsa (Ss) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) 2:0 Spartak 1918 (Varna) bye Round 23 17 April 2021, Saturday, 16:00 EEST: Ustrem D (Donchevo) - Volov (Shumen) 2:1 7 May 2021, Friday, 17:00 EEST: Svetkavitsa Targ. (Targ.) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) 4:0 Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Kaliakra 1923 (Kavarna) 3:0 awd Ustrem D (Donchevo) - Volov (Shumen) brought forward Shumen 2007 (Shumen) - Septemvri 98 (Tervel) 4:2 Topoli 2010 (Topoli) - Veliki Preslav (Veliki Preslav) 3:0 awd Suvorovo 1 (Suvorovo) - Spartak 1918 (Varna) 1:8 Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) bye Round 24 12 May 2021, Wednesday, 17:00 EEST: Spartak 1918 (Varna) - Topoli 2010 (Topoli) 4:0 Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Shumen 2007 (Shumen) 0:3 awd Septemvri 98 (Tervel) - Ustrem D (Donchevo) 3:1 Volov (Shumen) - Benkovski (Byala, obl.Ruse) 1:6 Kaliakra 1923 (Kavarna) - Svetkavitsa Targ. (Targ.) 0:3 awd Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Dorostol-Svetkavitsa (Ss) 3:2 Suvorovo 1 (Suvorovo) bye Round 25 19 May 2021, Wednesday, 17:00 EEST: Dorostol-Svetkavitsa (Ss) - Kaliakra 1923 (Kavarna) - awd Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Septemvri 98 (Tervel) - Ustrem D (Donchevo) - Veliki Preslav (Veliki Preslav) - awd Shumen 2007 (Shumen) - Spartak 1918 (Varna) - Topoli 2010 (Topoli) - Suvorovo 1 (Suvorovo) - 20 May 2021, Thursday, 17:00 EEST: Volov (Shumen) - Svetkavitsa Targovishte (Targovishte) - * * - by original draw to be hosted by Svetkavitsa, hosting order for the season for the matches between the two teams is switched due to a ban on all amateur sports activities within Shumen oblast for the period of 13-30 November 2020 as part of regional COVID-19 prevention measures. Dobrudzha 1919 (Dobrich) bye Round 26 26 May 2021, Wednesday, 17:00 EEST: Suvorovo 1 (Suvorovo) - Shumen 2007 (Shumen) - Spartak 1918 (Varna) - Ustrem D (Donchevo) - Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Benkovski (Byala) - awd Septemvri 98 (Tervel) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Volov (Shumen) - Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) - Kaliakra 1923 (Kavarna) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - awd Topoli 2010 (Topoli) bye
Results grid
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Svetkavitsa Targovishte (Targ.) XXX 1:0 4:1 4:0 2:0 1:1 3:0 7:1 3:0 3:0 7:0 3:0 15:0 2. Spartak 1918 (Varna) 4:4 XXX 3:1 1:1 3:1 7:2 5:1 -:- 4:0 3:0 11:1 7:2 3:0* 3. Shumen 2007 (Shumen) 5:0 -:- XXX 2:2 -:- 10:0 5:1 7:0 1:0 4:2 3:1 11:1 3:0* 4. Dobrudzha 1919 (Dobrich) 0:1 0:5 3:0 XXX 0:0 3:2 2:0 1:1 3:0 4:1 11:0 6:2 3:0* 5. Benkovski (Byala, obl.Ruse) 1:1 2:4 2:6 3:3 XXX 1:1 1:4 3:1 3:0 -:- 3:0* 3:0*18:0 6. Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) 2:0 -:- 1:1 0:0 0:1 XXX 3:0 5:0 0:1 6:3 2:0 -:- 7:0 7. Suvorovo 1 (Suvorovo) 0:4 1:8 -:- 2:2 1:2 1:2 XXX 1:3 2:1 3:2 5:1 3:0 3:0 8. Ustrem D (Donchevo) 1:5 0:5 0:3 0:5 1:2 2:0 0:3* XXX 1:0 4:1 2:1 5:0 -:- 9. Topoli 2010 (Topoli) 0:4 1:0 1:2 1:0 3:1 0:2 -:- 0:0 XXX 3:0 1:1 2:0 3:0* 10. Septemvri 98 (Tervel) -:- 0:6 0:3 2:4 1:4 1:2 2:2 3:1 4:0 XXX 6:3 8:1 3:0 11. Volov (Shumen) -:- 3:2 0:7 1:2 1:6 -:- 0:1 1:1 2:1 5:4 XXX 3:2 3:0* 12. Kaliakra 1923 (Kavarna) 0:3* 1:11 2:6 -:- 4:4 3:2 0:1 0:3* 0:5 0:3* 0:0 XXX 4:0 13. Veliki Preslav (Veliki Preslav) 1:6 1:6 0:3* 0:10 -:- 0:3* 0:3* 1:2 1:0 0:3* 1:5 0:3* XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- top