Detsa (b.2005-06):
« Plovdiv - Mezhduoblastna grupa 2019/20

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
        | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Current matches:

20 November 2019, Wednesday, 10:30 EET / Round 1:
Atletik (Kuklen) - Izvor (Gorski izvor)                   0:8 
23 November 2019, Saturday, 10:30 EET / Round 11:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Spartak 1947 (Plovdiv)       - 
23 November 2019, Saturday, 13:00 EET / Round 11:
Hebar 1918 (Pazardzhik) - Palas (Rudozem)                  - 
24 November 2019, Sunday, 10:30 EET / Round 11:
Borislav 2009 (Parvomay) - FK Haskovo 1924 (Haskovo)       - 
24 November 2019, Sunday, 11:00 EET / Round 11:
Izvor (Gorski izvor) - Maritsa 1921 (Plovdiv)              - 
24 November 2019, Sunday, 12:00 EET / Round 11:
FA Plovdiv (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan)            - 

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Hebar 1918 (Pazardzhik) 8 7 1 0 36:6 22 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Izvor (Gorski izvor) 7 6 0 1 33:5 18 3. Rodopa Smolyan (Smolyan) 8 5 0 3 22:15 15 [1 0 0 2:0 3] 4. Borislav 2009 (Parvomay) 8 5 0 3 15:19 15 [0 0 1 0:2 0] 5. FK Haskovo 1924 (Haskovo) 9 3 3 3 12:9 12 [1 0 0 3:1 3] 6. Palas (Rudozem) 7 4 0 3 31:15 12 [0 0 1 1:3 0] 7. Spartak 1947 (Plovdiv) 7 3 2 2 17:9 11 8. Maritsa 1921 (Plovdiv) 8 3 0 5 12:14 9 9. FA Plovdiv (Plovdiv) 8 2 0 6 11:42 6 10. Asenovets 2005 (Asenovgrad) 8 1 1 6 7:35 4 [1 0 0 4:3 3] 11. Atletik (Kuklen) 10 1 1 8 14:41 4 [0 0 1 3:4 0]
Notes - Plovdiv (Plovdiv) plays its home games at the "Plovdiv" st. in Plovdiv. - FK Haskovo 1924 (Haskovo) plays its home games at the "Haskovo" st. in Haskovo. - The other teams play their home games at the home stadium of their club. Round 1 14 September 2019, Saturday, 10:30 EEST: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Borislav 2009 (Parvomay) 1:2 Atletik (Kuklen) - Izvor (Gorski izvor) postponed 14 September 2019, Saturday, 11:00 EEST: FK Haskovo 1924 (Haskovo) - FA Plovdiv (Plovdiv) 5:0 14 September 2019, Saturday, 12:00 EEST: Rodopa Smolyan (Smolyan) - Asenovets 2005 (Asenovgrad) 6:0 15 September 2019, Sunday, 10:30 EEST: Spartak 1947 (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 2:2 20 November 2019, Wednesday, 10:30 EET: Atletik (Kuklen) - Izvor (Gorski izvor) 0:8 Palas (Rudozem) bye Round 2 20 September 2019, Friday, 12:00 EEST: Hebar 1918 (Pazardzhik) - Rodopa Smolyan (Smolyan) 3:1 21 September 2019, Saturday, 11:00 EEST: Asenovets 2005 (Asenovgrad) - FK Haskovo 1924 (Haskovo) 0:0 22 September 2019, Sunday, 10:30 EEST: Borislav 2009 (Parvomay) - Atletik (Kuklen) 3:2 FA Plovdiv (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 2:1 22 September 2019, Sunday, 12:00 EEST: Palas (Rudozem) - Spartak 1947 (Plovdiv) postponed Izvor (Gorski izvor) bye Round 3 28 September 2019, Saturday, 09:00 EEST: FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 0:2 28 September 2019, Saturday, 10:30 EEST: Rodopa Smolyan (Smolyan) - Palas (Rudozem) 3:6 Atletik (Kuklen) - FA Plovdiv (Plovdiv) 2:4 29 September 2019, Sunday, 12:00 EEST: Izvor (Gorski izvor) - Borislav 2009 (Parvomay) postponed 29 September 2019, Sunday, 12:30 EEST: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad) 3:1 3 November 2019, Sunday, 11:00 EET: Izvor (Gorski izvor) - Borislav 2009 (Parvomay) 4:2 Spartak 1947 (Plovdiv) bye Round 4 5 October 2019, Saturday, 09:00 EEST: Hebar 1918 (Pazardzhik) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 4:0 5 October 2019, Saturday, 10:30 EEST: Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Atletik (Kuklen) 4:3 5 October 2019, Saturday, 11:00 EEST: FA Plovdiv (Plovdiv) - Izvor (Gorski izvor) 0:8 6 October 2019, Sunday, 12:00 EEST: Palas (Rudozem) - FK Haskovo 1924 (Haskovo) 1:3 6 October 2019, Sunday, 12:30 EEST: Spartak 1947 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan) 0:3 Borislav 2009 (Parvomay) bye Round 5 11 October 2019, Friday, 16:00 EEST: Atletik (Kuklen) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 1:4 12 October 2019, Saturday, 10:30 EEST: Borislav 2009 (Parvomay) - FA Plovdiv (Plovdiv) 3:1 12 October 2019, Saturday, 11:00 EEST: FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Spartak 1947 (Plovdiv) 1:1 13 October 2019, Sunday, 10:30 EEST: Izvor (Gorski izvor) - Asenovets 2005 (Asenovgrad) 6:1 13 October 2019, Sunday, 12:30 EEST: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Palas (Rudozem) 2:1 Rodopa Smolyan (Smolyan) bye Round 6 19 October 2019, Saturday, 10:30 EEST: Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Borislav 2009 (Parvomay) 0:3 19 October 2019, Saturday, 11:00 EEST: Rodopa Smolyan (Smolyan) - FK Haskovo 1924 (Haskovo) 3:1 20 October 2019, Sunday, 10:00 EEST: Hebar 1918 (Pazardzhik) - Izvor (Gorski izvor) 2:1 20 October 2019, Sunday, 12:00 EEST: Palas (Rudozem) - Atletik (Kuklen) 3:4 20 October 2019, Sunday, 12:30 EEST: Spartak 1947 (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 1:0 FA Plovdiv (Plovdiv) bye Round 7 24 October 2019, Thursday, 10:30 EEST: Atletik (Kuklen) - Spartak 1947 (Plovdiv) 0:6 26 October 2019, Saturday, 11:00 EEST: Borislav 2009 (Parvomay) - Hebar 1918 (Pazardzhik) postponed 26 October 2019, Saturday, 12:00 EEST: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan) postponed Izvor (Gorski izvor) - Palas (Rudozem) postponed 28 October 2019, Monday, 10:30 EET: FA Plovdiv (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad) postponed FK Haskovo 1924 (Haskovo) bye Round 3 - postponed match 3 November 2019, Sunday, 11:00 EET: Izvor (Gorski izvor) - Borislav 2009 (Parvomay) 4:2 Round 8 31 October 2019, Thursday, 12:00 EET: Rodopa Smolyan (Smolyan) - Atletik (Kuklen) 4:1 3 November 2019, Sunday, 11:00 EET: Spartak 1947 (Plovdiv) - Izvor (Gorski izvor) postponed in Haskovo, "Mladost" st.: FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Maritsa 1921 (Plovdiv) 2:0 5 November 2019, Tuesday, 10:30 EET: Hebar 1918 (Pazardzhik) - FA Plovdiv (Plovdiv) 11:1 6 November 2019, Wednesday, 13:00 EET: Palas (Rudozem) - Borislav 2009 (Parvomay) 8:0 awd Asenovets 2005 (Asenovgrad) bye Round 9 9 November 2019, Saturday, 12:00 EET: Izvor (Gorski izvor) - Rodopa Smolyan (Smolyan) 4:0 10 November 2019, Sunday, 10:30 EET: Borislav 2009 (Parvomay) - Spartak 1947 (Plovdiv) 2:1 Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Hebar 1918 (Pazardzhik) 0:8 10 November 2019, Sunday, 11:00 EET: Atletik (Kuklen) - FK Haskovo 1924 (Haskovo) 0:0 10 November 2019, Sunday, 12:00 EET: FA Plovdiv (Plovdiv) - Palas (Rudozem) 2:6 Maritsa 1921 (Plovdiv) bye Round 10 16 November 2019, Saturday, 10:30 EET: FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Izvor (Gorski izvor) 0:2 16 November 2019, Saturday, 12:00 EET: Rodopa Smolyan (Smolyan) - Borislav 2009 (Parvomay) 2:0 16 November 2019, Saturday, 14:00 EET: Maritsa 1921 (Plovdiv) - Atletik (Kuklen) 5:1 17 November 2019, Sunday, 10:30 EET: Spartak 1947 (Plovdiv) - FA Plovdiv (Plovdiv) 6:1 17 November 2019, Sunday, 12:00 EET: Palas (Rudozem) - Asenovets 2005 (Asenovgrad) 6:1 Hebar 1918 (Pazardzhik) bye Round 1 - postponed match 20 November 2019, Wednesday, 10:30 EET: Atletik (Kuklen) - Izvor (Gorski izvor) 0:8 Round 11 23 November 2019, Saturday, 10:30 EET: Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Spartak 1947 (Plovdiv) - 23 November 2019, Saturday, 13:00 EET: Hebar 1918 (Pazardzhik) - Palas (Rudozem) - 24 November 2019, Sunday, 10:30 EET: Borislav 2009 (Parvomay) - FK Haskovo 1924 (Haskovo) - 24 November 2019, Sunday, 11:00 EET: Izvor (Gorski izvor) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - 24 November 2019, Sunday, 12:00 EET: FA Plovdiv (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Atletik (Kuklen) bye Round 12 spring 2020: Hebar 1918 (Pazardzhik) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - FA Plovdiv (Plovdiv) - FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Borislav 2009 (Parvomay) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Izvor (Gorski izvor) - Atletik (Kuklen) - Palas (Rudozem) bye Round 13 Atletik (Kuklen) - Borislav 2009 (Parvomay) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - FA Plovdiv (Plovdiv) - FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Palas (Rudozem) - Izvor (Gorski izvor) bye Round 14 Palas (Rudozem) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Atletik (Kuklen) - Borislav 2009 (Parvomay) - Izvor (Gorski izvor) - Spartak 1947 (Plovdiv) bye Round 15 Izvor (Gorski izvor) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Atletik (Kuklen) - Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Palas (Rudozem) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Borislav 2009 (Parvomay) bye Round 16 Spartak 1947 (Plovdiv) - FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Palas (Rudozem) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Atletik (Kuklen) - Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Izvor (Gorski izvor) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Borislav 2009 (Parvomay) - Rodopa Smolyan (Smolyan) bye Round 17 Borislav 2009 (Parvomay) - Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Izvor (Gorski izvor) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Atletik (Kuklen) - Palas (Rudozem) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv) - FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - FA Plovdiv (Plovdiv) bye Round 18 Rodopa Smolyan (Smolyan) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Atletik (Kuklen) - Palas (Rudozem) - Izvor (Gorski izvor) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Borislav 2009 (Parvomay) - Asenovets 2005 (Asenovgrad) - FA Plovdiv (Plovdiv) - FK Haskovo 1924 (Haskovo) bye Round 19 FA Plovdiv (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Borislav 2009 (Parvomay) - Palas (Rudozem) - Izvor (Gorski izvor) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Atletik (Kuklen) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Asenovets 2005 (Asenovgrad) bye Round 20 FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Atletik (Kuklen) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Izvor (Gorski izvor) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Borislav 2009 (Parvomay) - Palas (Rudozem) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Maritsa 1921 (Plovdiv) bye Round 21 Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Palas (Rudozem) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Borislav 2009 (Parvomay) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - Izvor (Gorski izvor) - FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Atletik (Kuklen) - Maritsa 1921 (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) bye Round 22 Maritsa 1921 (Plovdiv) - Izvor (Gorski izvor) - FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Borislav 2009 (Parvomay) - Rodopa Smolyan (Smolyan) - FA Plovdiv (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Palas (Rudozem) - Hebar 1918 (Pazardzhik) - Atletik (Kuklen) bye
Results grid
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Hebar 1918 (Pazardzhik) XXX 2:1 3:1 -:- -:- -:- -:- 4:0 11:1 -:- -:- 2. Izvor (Gorski izvor) -:- XXX 4:0 4:2 -:- -:- -:- -:- -:- 6:1 -:- 3. Rodopa Smolyan (Smolyan) -:- -:- XXX 2:0 3:1 3:6 -:- -:- -:- 6:0 4:1 4. Borislav 2009 (Parvomay) -:- -:- -:- XXX -:- -:- 2:1 -:- 3:1 -:- 3:2 5. FK Haskovo 1924 (Haskovo) 0:2 0:2 -:- -:- XXX -:- 1:1 2:0 5:0 -:- -:- 6. Palas (Rudozem) -:- -:- -:- 8:0* 1:3 XXX -:- -:- -:- 6:1 3:4 7. Spartak 1947 (Plovdiv) 2:2 -:- 0:3 -:- -:- -:- XXX 1:0 6:1 -:- -:- 8. Maritsa 1921 (Plovdiv) -:- -:- -:- 1:2 -:- 2:1 -:- XXX -:- 3:1 5:1 9. FA Plovdiv (Plovdiv) -:- 0:8 -:- -:- -:- 2:6 -:- 2:1 XXX -:- -:- 10. Asenovets 2005 (Asenovgrad) 0:8 -:- -:- 0:3 0:0 -:- -:- -:- -:- XXX 4:3 11. Atletik (Kuklen) 1:4 0:8 -:- -:- 0:0 -:- 0:6 -:- 2:4 -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- top