Detsa (b.2005-06):
« Burgas - Oblastna grupa 2019/20


Parva podgrupa

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
        | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Burgas sport (Burgas) 7 5 1 1 19:4 16 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Neftohimik 1962 (Burgas) 5 4 1 0 29:2 13 3. Pomorie (Pomorie) 6 4 0 2 20:13 12 4. Nesebar (Nesebar) 6 3 0 3 9:20 9 [1 0 0 1:0 3] 5. Karnobat (Karnobat) 5 3 0 2 10:6 9 [0 0 1 0:1 0] 6. Zvezdenburg (Burgas) 6 2 0 4 19:15 6 7. Strandzhanets (Tsarevo) 6 1 0 5 5:32 3 8. Zvezdichka (Burgas) 5 0 0 5 7:26 0 -. Vihar (Aytos) 0 0 0 0 0:0 - [*] Removed
Notes - Vihar (Aytos) withdraws just before the start of the season. Its matches are annulled. Round 1 21 September 2019, Saturday, 09:00 EEST: Nesebar (Nesebar) - Burgas sport (Burgas) 0:3 21 September 2019, Saturday, 10:00 EEST: Karnobat (Karnobat) - Vihar (Aytos) annulled Zvezdichka (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) postponed 21 September 2019, Saturday, 12:00 EEST: Pomorie (Pomorie) - Strandzhanets (Tsarevo) 4:2 Neftohimik 1962 (Burgas) bye Round 2 28 September 2019, Saturday, 10:00 EEST: Zvezdenburg (Burgas) - Nesebar (Nesebar) 1:3 28 September 2019, Saturday, 11:00 EEST: Vihar (Aytos) - Zvezdichka (Burgas) annulled 28 September 2019, Saturday, 12:00 EEST: Neftohimik 1962 (Burgas) - Karnobat (Karnobat) postponed 29 September 2019, Sunday, 10:00 EEST: Burgas sport (Burgas) - Pomorie (Pomorie) 3:1 Strandzhanets (Tsarevo) bye Round 3 5 October 2019, Saturday, 10:00 EEST: Zvezdichka (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) 1:8 5 October 2019, Saturday, 11:00 EEST: Nesebar (Nesebar) - Vihar (Aytos) annulled Pomorie (Pomorie) - Zvezdenburg (Burgas) 4:1 6 October 2019, Sunday, 10:00 EEST: Strandzhanets (Tsarevo) - Burgas sport (Burgas) 0:6 Karnobat (Karnobat) bye Round 4 12 October 2019, Saturday, 10:00 EEST: Zvezdenburg (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo) 13:0 Karnobat (Karnobat) - Zvezdichka (Burgas) 3:0 12 October 2019, Saturday, 11:00 EEST: Vihar (Aytos) - Pomorie (Pomorie) annulled Neftohimik 1962 (Burgas) - Nesebar (Nesebar) 13:0 Burgas sport (Burgas) bye Round 5 19 October 2019, Saturday, 10:00 EEST: Nesebar (Nesebar) - Karnobat (Karnobat) 1:0 19 October 2019, Saturday, 11:00 EEST: Pomorie (Pomorie) - Neftohimik 1962 (Burgas) 1:3 19 October 2019, Saturday, 12:00 EEST: Strandzhanets (Tsarevo) - Vihar (Aytos) annulled 20 October 2019, Sunday, 10:00 EEST: Burgas sport (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) 1:0 Zvezdichka (Burgas) bye Round 6 28 October 2019, Monday, 11:00 EET: Vihar (Aytos) - Burgas sport (Burgas) annulled Neftohimik 1962 (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo) postponed Karnobat (Karnobat) - Pomorie (Pomorie) postponed Zvezdichka (Burgas) - Nesebar (Nesebar) postponed Zvezdenburg (Burgas) bye Round 7 2 November 2019, Saturday, 10:30 EET: Strandzhanets (Tsarevo) - Karnobat (Karnobat) 0:3 2 November 2019, Saturday, 11:00 EET: Pomorie (Pomorie) - Zvezdichka (Burgas) 7:3 2 November 2019, Saturday, 12:00 EET: Zvezdenburg (Burgas) - Vihar (Aytos) annulled 3 November 2019, Sunday, 11:30 EET: Burgas sport (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) 0:0 Nesebar (Nesebar) bye Round 8 9 November 2019, Saturday, 10:00 EET: Zvezdichka (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo) 2:3 9 November 2019, Saturday, 11:00 EET: Neftohimik 1962 (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) 5:0 Nesebar (Nesebar) - Pomorie (Pomorie) 1:3 10 November 2019, Sunday, 10:00 EET: Karnobat (Karnobat) - Burgas sport (Burgas) 2:1 Vihar (Aytos) bye Round 9 16 November 2019, Saturday, 11:00 EET: Vihar (Aytos) - Neftohimik 1962 (Burgas) annulled 16 November 2019, Saturday, 12:00 EET: Strandzhanets (Tsarevo) - Nesebar (Nesebar) 0:4 17 November 2019, Sunday, 10:00 EET: Burgas sport (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) 5:1 in kv.Vetren, Burgas: Zvezdenburg (Burgas) - Karnobat (Karnobat) 4:2 Pomorie (Pomorie) bye Round 10 spring 2020: Zvezdenburg (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) - Burgas sport (Burgas) - Nesebar (Nesebar) - Strandzhanets (Tsarevo) - Pomorie (Pomorie) - Neftohimik 1962 (Burgas) bye Karnobat (Karnobat) bye Round 11 Pomorie (Pomorie) - Burgas sport (Burgas) - Nesebar (Nesebar) - Zvezdenburg (Burgas) - Karnobat (Karnobat) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo) bye Zvezdichka (Burgas) bye Round 12 Neftohimik 1962 (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) - Pomorie (Pomorie) - Burgas sport (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo) - Karnobat (Karnobat) bye Nesebar (Nesebar) bye Round 13 Strandzhanets (Tsarevo) - Zvezdenburg (Burgas) - Nesebar (Nesebar) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) - Karnobat (Karnobat) - Burgas sport (Burgas) bye Pomorie (Pomorie) bye Round 14 Karnobat (Karnobat) - Nesebar (Nesebar) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Pomorie (Pomorie) - Zvezdenburg (Burgas) - Burgas sport (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) bye Strandzhanets (Tsarevo) bye Round 15 Strandzhanets (Tsarevo) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Pomorie (Pomorie) - Karnobat (Karnobat) - Nesebar (Nesebar) - Zvezdichka (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) bye Burgas sport (Burgas) bye Round 16 Zvezdichka (Burgas) - Pomorie (Pomorie) - Karnobat (Karnobat) - Strandzhanets (Tsarevo) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Burgas sport (Burgas) - Nesebar (Nesebar) bye Zvezdenburg (Burgas) bye Round 17 Zvezdenburg (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Burgas sport (Burgas) - Karnobat (Karnobat) - Strandzhanets (Tsarevo) - Zvezdichka (Burgas) - Pomorie (Pomorie) - Nesebar (Nesebar) - Vihar (Aytos) bye Round 18 Nesebar (Nesebar) - Strandzhanets (Tsarevo) - Zvezdichka (Burgas) - Burgas sport (Burgas) - Karnobat (Karnobat) - Zvezdenburg (Burgas) - Pomorie (Pomorie) bye Neftohimik 1962 (Burgas) bye
Results grid
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Burgas sport (Burgas) XXX 0:0 3:1 -:- -:- 1:0 -:- 5:1 --- 2. Neftohimik 1962 (Burgas) -:- XXX -:- 13:0 -:- 5:0 -:- -:- --- 3. Pomorie (Pomorie) -:- 1:3 XXX -:- -:- 4:1 4:2 7:3 --- 4. Nesebar (Nesebar) 0:3 -:- 1:3 XXX 1:0 -:- -:- -:- --- 5. Karnobat (Karnobat) 2:1 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 3:0 --- 6. Zvezdenburg (Burgas) -:- -:- -:- 1:3 4:2 XXX 13:0 -:- --- 7. Strandzhanets (Tsarevo) 0:6 -:- -:- 0:4 0:3 -:- XXX -:- --- 8. Zvezdichka (Burgas) -:- 1:8 -:- -:- -:- -:- 2:3 XXX --- 9. Vihar (Aytos) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- top

Vtora podgrupa

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
        | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Neftohimik 1962 (Burgas) 6 6 0 0 28:4 18 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Chernomorets 1919 (Burgas) 6 5 0 1 35:3 15 3. Ruen United 2019 (Ruen) 6 3 2 1 16:9 11 4. Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) 6 3 1 2 18:13 10 5. Zvezdichka (Burgas) 6 3 0 3 22:11 9 6. Sozopol (Sozopol) 6 2 0 4 13:17 6 7. Burgas sport (Burgas) 6 0 1 5 4:23 1 8. Kameno (Kameno) 6 0 0 6 1:57 0
Round 1 29 September 2019, Sunday, 09:30 EEST: Chernomorets 1919 (Burgas) - Kameno (Kameno) 13:0 29 September 2019, Sunday, 10:00 EEST: Strandzha 2014 (Sredets) - Ruen United 2019 (Ruen) 3:3 Neftohimik 1962 (Burgas) - Burgas sport (Burgas) 6:0 Sozopol (Sozopol) - Zvezdichka (Burgas) 1:2 Round 2 6 October 2019, Sunday, 10:00 EEST: Kameno (Kameno) - Sozopol (Sozopol) 1:7 Burgas sport (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas) 0:9 Strandzha 2014 (Sredets) - Neftohimik 1962 (Burgas) 0:4 6 October 2019, Sunday, 13:30 EEST: Ruen United 2019 (Ruen) - Zvezdichka (Burgas) 2:0 Round 3 13 October 2019, Sunday, 09:30 EEST: Neftohimik 1962 (Burgas) - Ruen United 2019 (Ruen) 5:1 13 October 2019, Sunday, 10:00 EEST: Chernomorets 1919 (Burgas) - Strandzha 2014 (Sredets) 5:0 Sozopol (Sozopol) - Burgas sport (Burgas) 3:2 in Kameno: Zvezdichka (Burgas) - Kameno (Kameno) 13:0 Round 4 20 October 2019, Sunday, 10:00 EEST: Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Sozopol (Sozopol) 4:1 Neftohimik 1962 (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas) 2:1 20 October 2019, Sunday, 11:30 EEST: Burgas sport (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) 2:4 20 October 2019, Sunday, 13:30 EEST: Ruen United 2019 (Ruen) - Kameno (Kameno) 7:0 Round 5 27 October 2019, Sunday, 10:00 EET: Chernomorets 1919 (Burgas) - Ruen United 2019 (Ruen) postponed Sozopol (Sozopol) - Neftohimik 1962 (Burgas) postponed Zvezdichka (Burgas) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) postponed Kameno (Kameno) - Burgas sport (Burgas) postponed 17 November 2019, Sunday, 10:00 EET: Sozopol (Sozopol) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - awd Kameno (Kameno) - Burgas sport (Burgas) - 17 November 2019, Sunday, 11:30 EET: Chernomorets 1919 (Burgas) - Ruen United 2019 (Ruen) - Round 6 2 November 2019, Saturday, 14:00 EET: Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Kameno (Kameno) 10:0 3 November 2019, Sunday, 10:00 EET: Neftohimik 1962 (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) 4:2 Chernomorets 1919 (Burgas) - Sozopol (Sozopol) 5:0 3 November 2019, Sunday, 12:30 EET: Ruen United 2019 (Ruen) - Burgas sport (Burgas) 0:0 Round 7 10 November 2019, Sunday, 10:00 EET: Sozopol (Sozopol) - Ruen United 2019 (Ruen) 1:3 Zvezdichka (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas) 1:2 Kameno (Kameno) - Neftohimik 1962 (Burgas) 0:7 Burgas sport (Burgas) - Strandzha 2014 (Sredets) 0:1 Round 5 - postponed matches 17 November 2019, Sunday, 10:00 EET: Sozopol (Sozopol) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - awd Kameno (Kameno) - Burgas sport (Burgas) - 17 November 2019, Sunday, 11:30 EET: Chernomorets 1919 (Burgas) - Ruen United 2019 (Ruen) - Round 8 spring 2020: Ruen United 2019 (Ruen) - Strandzha 2014 (Sredets) - Burgas sport (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Kameno (Kameno) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) - Sozopol (Sozopol) - Round 9 Zvezdichka (Burgas) - Ruen United 2019 (Ruen) - Sozopol (Sozopol) - Kameno (Kameno) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Burgas sport (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Strandzha 2014 (Sredets) - Round 10 Ruen United 2019 (Ruen) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Strandzha 2014 (Sredets) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Burgas sport (Burgas) - Sozopol (Sozopol) - Kameno (Kameno) - Zvezdichka (Burgas) - Round 11 Kameno (Kameno) - Ruen United 2019 (Ruen) - Zvezdichka (Burgas) - Burgas sport (Burgas) - Sozopol (Sozopol) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Round 12 Ruen United 2019 (Ruen) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Sozopol (Sozopol) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Zvezdichka (Burgas) - Burgas sport (Burgas) - Kameno (Kameno) - Round 13 Burgas sport (Burgas) - Ruen United 2019 (Ruen) - Kameno (Kameno) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Zvezdichka (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Sozopol (Sozopol) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Round 14 Ruen United 2019 (Ruen) - Sozopol (Sozopol) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Kameno (Kameno) - Strandzha 2014 (Sredets) - Burgas sport (Burgas) -
Results grid
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Neftohimik 1962 (Burgas) XXX 2:1 5:1 -:- 4:2 -:- 6:0 -:- 2. Chernomorets 1919 (Burgas) -:- XXX -:- 5:0 -:- 5:0 -:- 13:0 3. Ruen United 2019 (Ruen) -:- -:- XXX -:- 2:0 -:- 0:0 7:0 4. Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) 0:4 -:- 3:3 XXX -:- 4:1 -:- 10:0 5. Zvezdichka (Burgas) -:- 1:2 -:- -:- XXX -:- -:- 13:0 6. Sozopol (Sozopol) -:- -:- 1:3 -:- 1:2 XXX 3:2 -:- 7. Burgas sport (Burgas) -:- 0:9 -:- 0:1 2:4 -:- XXX -:- 8. Kameno (Kameno) 0:7 -:- -:- -:- -:- 1:7 -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------ top