Detsa (b.2008-09):
Stara Zagora - Mezhduoblastna grupa 2022/23

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
        | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 |

                           Current matches:

26 November 2022, Saturday, 10:00 EET / Round 12:
Minyor 2022 (Radnevo) - Rozova dolina II (Kazanlak)       0:4 
FK Yambol 1915 (Yambol) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr)        1:6 
Zagorets (Nova Zagora) - FK Haskovo 1922 (Haskovo)        0:1 
Vereya (Stara Zagora) - Sayana (Haskovo)                  1:2 
Arena (Yambol) - Sayana II (Haskovo)                      2:2 
Rozova dolina (Kazanlak) - Sinite kamani 2022 (Sliven)    postponed 
Lokomotiv (Stara Zagora) - Arsenal 2000 (Kazanlak)        2:4 
26 November 2022, Saturday, 11:00 EET / Round 12:
Mineral (Yagoda) - Chirpan 1929 (Chirpan)                  - 
27 November 2022, Sunday, 10:00 EET / Round 12:
Sinite kamani 2022 II (Sl) - Vereya II (Stara Zagora)     7:3 

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Sinite kamani 2022 (Sliven) 10 9 0 1 30:6 27 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Rozova dolina II (Kazanlak) 11 8 0 3 48:12 24 3. Rozova dolina (Kazanlak) 9 8 0 1 25:6 24 4. Sinite kamani 2022 II (Sliven) 9 7 1 1 37:12 22 [1 0 0 5:0 3] 5. Sayana II (Haskovo) 10 7 1 2 37:15 22 [0 0 1 0:5 0] 6. Arena (Yambol) 11 6 3 2 25:8 21 7. Arsenal 2000 (Kazanlak) 12 5 1 6 22:27 16 [1 0 0 3:0 3] 8. Minyor 2022 (Radnevo) 12 4 4 4 16:18 16 [0 0 1 0:3 0] 9. Chirpan 1929 (Chirpan) 10 4 3 3 12:15 15 10. Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) 9 4 2 3 27:20 14 11. Sayana (Haskovo) 9 4 1 4 25:15 13 12. Zagorets (Nova Zagora) 11 4 0 7 13:28 12 13. Mineral (Yagoda) 10 3 2 5 17:24 11 14. FK Yambol 1915 (Yambol) 12 3 2 7 22:37 11 15. Lokomotiv (Stara Zagora) 11 3 1 7 20:26 10 16. FK Haskovo 1922 (Haskovo) 11 2 4 5 15:47 10 17. Botev (Galabovo) 10 2 2 6 15:33 8 18. Vereya II (Stara Zagora) 8 1 1 6 13:26 4 19. Vereya (Stara Zagora) 11 0 0 11 7:51 0
Notes - Arsenal 2000 (Kazanlak) plays its home games at the "Arsenal" st. in Kazanlak unless noted otherwise. - Vereya (Stara Zagora) plays its home games at the "Trace arena" st. in kv.Kolyo Ganchev, Stara Zagora unless noted otherwise. - Lokomotiv (Stara Zagora) plays its home games at the "Kolodruma" st. in Stara Zagora unless noted otherwise. - The teams of Rozova dolina (Kazanlak) play their home games at the "Sevtopolis" st. in Kazanlak unless noted otherwise. - The teams of Sinite kamani 2022 (Sliven) play their home games in kv.Rechitsa, Sliven unless noted otherwise. Round 1 10 September 2022, Saturday, 10:00 EEST: Vereya (Stara Zagora) - Minyor 2022 (Radnevo) 0:7 Arena (Yambol) - Sinite kamani 2022 II (Sliven) 0:0 Rozova dolina (Kazanlak) - Botev (Galabovo) 4:0 Lokomotiv (Stara Zagora) - Vereya II (Stara Zagora) 3:1 Arsenal 2000 (Kazanlak) - Rozova dolina II (Kazanlak) 1:3 Sayana II (Haskovo) - Chirpan 1929 (Chirpan) 0:1 Sayana (Haskovo) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) 10:0 11 September 2022, Sunday, 10:00 EEST: Zagorets (Nova Zagora) - FK Yambol 1915 (Yambol) 2:1 Sinite kamani 2022 (Sliven) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) 6:0 Mineral (Yagoda) bye Round 2 17 September 2022, Saturday, 10:00 EEST: Chirpan 1929 (Chirpan) - Sayana (Haskovo) 1:5 Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) - Sayana II (Haskovo) postponed Rozova dolina II (Kazanlak) - Sinite kamani 2022 (Sliven) 1:2 Vereya II (Stara Zagora) - Arsenal 2000 (Kazanlak) 0:1 Botev (Galabovo) - Lokomotiv (Stara Zagora) 5:2 Minyor 2022 (Radnevo) - Arena (Yambol) 1:1 FK Yambol 1915 (Yambol) - Vereya (Stara Zagora) 8:1 Mineral (Yagoda) - Zagorets (Nova Zagora) 2:3 18 September 2022, Sunday, 10:00 EEST: Sinite kamani 2022 II (Sl) - Rozova dolina (Kazanlak) postponed FK Haskovo 1922 (Haskovo) bye Round 3 24 September 2022, Saturday, 10:00 EEST: Vereya (Stara Zagora) - Mineral (Yagoda) 1:2 Arena (Yambol) - FK Yambol 1915 (Yambol) 3:1 Rozova dolina (Kazanlak) - Minyor 2022 (Radnevo) 3:1 Lokomotiv (Stara Zagora) - Sinite kamani 2022 II (Sl) 1:4 Arsenal 2000 (Kazanlak) - Botev (Galabovo) 1:2 Sayana II (Haskovo) - Rozova dolina II (Kazanlak) 4:1 Sayana (Haskovo) - Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) postponed FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Chirpan 1929 (Chirpan) 2:2 25 September 2022, Sunday, 10:00 EEST: Sinite kamani 2022 (Sliven) - Vereya II (Stara Zagora) 4:1 Zagorets (Nova Zagora) bye Round 4 1 October 2022, Saturday, 10:00 EEST: Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) 8:0 Rozova dolina II (Kazanlak) - Sayana (Haskovo) 2:0 Vereya II (Stara Zagora) - Sayana II (Haskovo) postponed Botev (Galabovo) - Sinite kamani 2022 (Sliven) 2:4 Minyor 2022 (Radnevo) - Lokomotiv (Stara Zagora) 1:0 FK Yambol 1915 (Yambol) - Rozova dolina (Kazanlak) 0:5 Mineral (Yagoda) - Arena (Yambol) 0:3 2 October 2022, Sunday, 10:00 EEST: Zagorets (Nova Zagora) - Vereya (Stara Zagora) 2:0 3 October 2022, Monday, 10:00 EEST: Sinite kamani 2022 II (Sl) - Arsenal 2000 (Kazanlak) 11:1 Chirpan 1929 (Chirpan) bye Round 5 8 October 2022, Saturday, 10:00 EEST: Arena (Yambol) - Zagorets (Nova Zagora) 2:0 Rozova dolina (Kazanlak) - Mineral (Yagoda) 4:0 Lokomotiv (Stara Zagora) - FK Yambol 1915 (Yambol) 3:3 Arsenal 2000 (Kazanlak) - Minyor 2022 (Radnevo) 3:0 Sayana II (Haskovo) - Botev (Galabovo) 4:2 Sayana (Haskovo) - Vereya II (Stara Zagora) postponed FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Rozova dolina II (Kazanlak) 0:9 Chirpan 1929 (Chirpan) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) 2:0 9 October 2022, Sunday, 10:00 EEST: Sinite kamani 2022 (Sliven) - Sinite kamani 2022 II (Sl) postponed Vereya (Stara Zagora) bye Round 6 15 October 2022, Saturday, 10:00 EEST: Rozova dolina II (Kazanlak) - Chirpan 1929 (Chirpan) 6:0 Vereya II (Stara Zagora) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) 6:0 Botev (Galabovo) - Sayana (Haskovo) 1:1 Minyor 2022 (Radnevo) - Sinite kamani 2022 (Sliven) 1:0 FK Yambol 1915 (Yambol) - Arsenal 2000 (Kazanlak) 2:0 Mineral (Yagoda) - Lokomotiv (Stara Zagora) 2:1 Vereya (Stara Zagora) - Arena (Yambol) 0:8 16 October 2022, Sunday, 10:00 EEST: Sinite kamani 2022 II (Sliven) - Sayana II (Haskovo) 5:0 Zagorets (Nova Zagora) - Rozova dolina (Kazanlak) 1:3 Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) bye Round 7 22 October 2022, Saturday, 10:00 EEST: Rozova dolina (Kazanlak) - Vereya (Stara Zagora) 3:1 Lokomotiv (Stara Zagora) - Zagorets (Nova Zagora) 3:2 Arsenal 2000 (Kazanlak) - Mineral (Yagoda) 2:2 Sayana II (Haskovo) - Minyor 2022 (Radnevo) 4:0 Sayana (Haskovo) - Sinite kamani 2022 II (Sliven) postponed FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Botev (Galabovo) 5:2 Chirpan 1929 (Chirpan) - Vereya II (Stara Zagora) 0:0 Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Rozova dolina II (Kazanlak) 4:3 23 October 2022, Sunday, 10:00 EEST: Sinite kamani 2022 (Sliven) - FK Yambol 1915 (Yambol) 3:0 Arena (Yambol) bye Round 8 29 October 2022, Saturday, 10:00 EEST: Vereya II (Stara Zagora) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) 1:5 Botev (Galabovo) - Chirpan 1929 (Chirpan) 0:3 awd * * - initially 1:0, then awarded 0:3 against Botev for using an ineligible player. Minyor 2022 (Radnevo) - Sayana (Haskovo) 2:0 FK Yambol 1915 (Yambol) - Sayana II (Haskovo) 1:7 Mineral (Yagoda) - Sinite kamani 2022 (Sliven) 1:3 Zagorets (Nova Zagora) - Arsenal 2000 (Kazanlak) 1:0 Arena (Yambol) - Rozova dolina (Kazanlak) 3:0 30 October 2022, Sunday, 10:00 EET: Sinite kamani 2022 II (Sl) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) 3:0 awd 31 October 2022, Monday, 10:00 EET: Vereya (Stara Zagora) - Lokomotiv (Stara Zagora) 1:5 Rozova dolina II (Kazanlak) bye Round 9 1 November 2022, Tuesday, 10:00 EET: Arsenal 2000 (Kazanlak) - Vereya (Stara Zagora) 6:1 4 November 2022, Friday, 15:00 EET: Lokomotiv (Stara Zagora) - Arena (Yambol) 0:1 5 November 2022, Saturday, 09:00 EET: Chirpan 1929 (Chirpan) - Sinite kamani 2022 II (Sliven) 0:2 5 November 2022, Saturday, 10:00 EET: Sayana II (Haskovo) - Mineral (Yagoda) 5:2 Sayana (Haskovo) - FK Yambol 1915 (Yambol) 1:2 FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Minyor 2022 (Radnevo) 2:2 Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) - Botev (Galabovo) 1:1 Rozova dolina II (Kazanlak) - Vereya II (Stara Zagora) 6:1 6 November 2022, Sunday, 10:00 EET: Sinite kamani 2022 (Sliven) - Zagorets (Nova Zagora) 3:0 Rozova dolina (Kazanlak) bye Round 10 11 November 2022, Friday, 14:30 EET: Arena (Yambol) - Arsenal 2000 (Kazanlak) 2:3 12 November 2022, Saturday, 10:00 EET: Botev (Galabovo) - Rozova dolina II (Kazanlak) 0:8 Minyor 2022 (Radnevo) - Chirpan 1929 (Chirpan) 0:0 FK Yambol 1915 (Yambol) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) 3:3 Mineral (Yagoda) - Sayana (Haskovo) 4:0 Zagorets (Nova Zagora) - Sayana II (Haskovo) 0:7 Vereya (Stara Zagora) - Sinite kamani 2022 (Sliven) 0:4 Rozova dolina (Kazanlak) - Lokomotiv (Stara Zagora) 2:0 13 November 2022, Sunday, 10:00 EET: Sinite kamani 2022 II (Sl) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) 5:2 Vereya II (Stara Zagora) bye Round 11 19 November 2022, Saturday, 10:00 EET: Arsenal 2000 (Kazanlak) - Rozova dolina (Kazanlak) 0:1 Sayana II (Haskovo) - Vereya (Stara Zagora) 4:1 Sayana (Haskovo) - Zagorets (Nova Zagora) 6:2 FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Mineral (Yagoda) 2:2 Chirpan 1929 (Chirpan) - FK Yambol 1915 (Yambol) 3:0 Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Minyor 2022 (Radnevo) 1:1 Rozova dolina II (Kazanlak) - Sinite kamani 2022 II (Sl) 5:0 Vereya II (Stara Zagora) - Botev (Galabovo) postponed 20 November 2022, Sunday, 10:00 EET: Sinite kamani 2022 (Sliven) - Arena (Yambol) 1:0 Lokomotiv (Stara Zagora) bye Round 12 26 November 2022, Saturday, 10:00 EET: Minyor 2022 (Radnevo) - Rozova dolina II (Kazanlak) 0:4 FK Yambol 1915 (Yambol) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) 1:6 Zagorets (Nova Zagora) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) 0:1 Vereya (Stara Zagora) - Sayana (Haskovo) 1:2 Arena (Yambol) - Sayana II (Haskovo) 2:2 Rozova dolina (Kazanlak) - Sinite kamani 2022 (Sliven) postponed Lokomotiv (Stara Zagora) - Arsenal 2000 (Kazanlak) 2:4 26 November 2022, Saturday, 11:00 EET: Mineral (Yagoda) - Chirpan 1929 (Chirpan) - 27 November 2022, Sunday, 10:00 EET: Sinite kamani 2022 II (Sl) - Vereya II (Stara Zagora) 7:3 Botev (Galabovo) bye Round 13 3 December 2022, Saturday, 10:00 EET: Sayana II (Haskovo) - Rozova dolina (Kazanlak) - Sayana (Haskovo) - Arena (Yambol) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Vereya (Stara Zagora) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Zagorets (Nova Zagora) - Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) - Mineral (Yagoda) - Rozova dolina II (Kazanlak) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Vereya II (Stara Zagora) - Minyor 2022 (Radnevo) - Botev (Galabovo) - Sinite kamani 2022 II (Sliven) - 4 December 2022, Sunday, 10:00 EET: Sinite kamani 2022 (Sliven) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Arsenal 2000 (Kazanlak) bye Round 14 10 December 2022, Saturday, 10:00 EET: Minyor 2022 (Radnevo) - Botev (Galabovo) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Vereya II (Stara Zagora) - Mineral (Yagoda) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Vereya (Stara Zagora) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Arena (Yambol) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Rozova dolina (Kazanlak) - Sayana (Haskovo) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Sayana II (Haskovo) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - 11 December 2022, Sunday, 10:00 EET: Zagorets (Nova Zagora) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Sinite kamani 2022 II (Sliven) bye Round 15 4 March 2023, Saturday, 10:00 EET: Sayana II (Haskovo) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Sayana (Haskovo) - Lokomotiv (Stara Zagora) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Rozova dolina (Kazanlak) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Arena (Yambol) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Vereya (Stara Zagora) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Zagorets (Nova Zagora) - Vereya II (Stara Zagora) - Mineral (Yagoda) - Botev (Galabovo) - FK Yambol 1915 (Yambol) - 5 March 2023, Sunday, 10:00 EET: Sinite kamani 2022 II (Sliven) - Minyor 2022 (Radnevo) - Sinite kamani 2022 (Sliven) bye Round 16 11 March 2023, Saturday, 10:00 EET: FK Yambol 1915 (Yambol) - Sinite kamani 2022 II (Sl) - Mineral (Yagoda) - Botev (Galabovo) - Vereya (Stara Zagora) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Arena (Yambol) - Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) - Rozova dolina (Kazanlak) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Lokomotiv (Stara Zagora) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Sayana (Haskovo) - 12 March 2023, Sunday, 10:00 EET: Zagorets (Nova Zagora) - Vereya II (Stara Zagora) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Sayana II (Haskovo) - Minyor 2022 (Radnevo) bye Round 17 18 March 2023, Saturday, 10:00 EET: Sayana (Haskovo) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Rozova dolina (Kazanlak) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Arena (Yambol) - Vereya II (Stara Zagora) - Vereya (Stara Zagora) - Botev (Galabovo) - Zagorets (Nova Zagora) - Minyor 2022 (Radnevo) - FK Yambol 1915 (Yambol) - 19 March 2023, Sunday, 10:00 EET: Sinite kamani 2022 II (Sliven) - Mineral (Yagoda) - Sayana II (Haskovo) bye Round 18 25 March 2023, Saturday, 10:00 EET: Mineral (Yagoda) - Minyor 2022 (Radnevo) - Vereya (Stara Zagora) - Botev (Galabovo) - Arena (Yambol) - Vereya II (Stara Zagora) - Rozova dolina (Kazanlak) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Sayana II (Haskovo) - Sayana (Haskovo) - 26 March 2023, Sunday, 10:00 EEST: Zagorets (Nova Zagora) - Sinite kamani 2022 II (Sliven) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - FK Yambol 1915 (Yambol) bye Round 19 1 April 2023, Saturday, 10:00 EEST: FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Sayana II (Haskovo) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Vereya II (Stara Zagora) - Rozova dolina (Kazanlak) - Botev (Galabovo) - Arena (Yambol) - Minyor 2022 (Radnevo) - Zagorets (Nova Zagora) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Mineral (Yagoda) - 2 April 2023, Sunday, 10:00 EEST: Sinite kamani 2022 II (Sliven) - Vereya (Stara Zagora) - Sayana (Haskovo) bye Round 20 FK Yambol 1915 (Yambol) - Zagorets (Nova Zagora) - Minyor 2022 (Radnevo) - Vereya (Stara Zagora) - Sinite kamani 2022 II (Sliven) - Arena (Yambol) - Botev (Galabovo) - Rozova dolina (Kazanlak) - Vereya II (Stara Zagora) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Sayana II (Haskovo) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Sayana (Haskovo) - Mineral (Yagoda) bye Round 21 Sayana (Haskovo) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Sayana II (Haskovo) - Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Vereya II (Stara Zagora) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Botev (Galabovo) - Rozova dolina (Kazanlak) - Sinite kamani 2022 II (Sl) - Arena (Yambol) - Minyor 2022 (Radnevo) - Vereya (Stara Zagora) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Zagorets (Nova Zagora) - Mineral (Yagoda) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) bye Round 22 Mineral (Yagoda) - Vereya (Stara Zagora) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Arena (Yambol) - Minyor 2022 (Radnevo) - Rozova dolina (Kazanlak) - Sinite kamani 2022 II (Sl) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Botev (Galabovo) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Vereya II (Stara Zagora) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Sayana II (Haskovo) - Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) - Sayana (Haskovo) - Chirpan 1929 (Chirpan) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Zagorets (Nova Zagora) bye Round 23 FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Sayana (Haskovo) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Sayana II (Haskovo) - Vereya II (Stara Zagora) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Botev (Galabovo) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Sinite kamani 2022 II (Sl) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Minyor 2022 (Radnevo) - Rozova dolina (Kazanlak) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Arena (Yambol) - Mineral (Yagoda) - Vereya (Stara Zagora) - Zagorets (Nova Zagora) - Chirpan 1929 (Chirpan) bye Round 24 Zagorets (Nova Zagora) - Arena (Yambol) - Mineral (Yagoda) - Rozova dolina (Kazanlak) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Minyor 2022 (Radnevo) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Sinite kamani 2022 II (Sl) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Botev (Galabovo) - Sayana II (Haskovo) - Vereya II (Stara Zagora) - Sayana (Haskovo) - Rozova dolina II (Kazanlak) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Vereya (Stara Zagora) bye Round 25 Chirpan 1929 (Chirpan) - Rozova dolina II (Kazanlak) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Vereya II (Stara Zagora) - Sayana (Haskovo) - Botev (Galabovo) - Sayana II (Haskovo) - Sinite kamani 2022 II (Sliven) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Minyor 2022 (Radnevo) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Mineral (Yagoda) - Rozova dolina (Kazanlak) - Zagorets (Nova Zagora) - Arena (Yambol) - Vereya (Stara Zagora) - Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) bye Round 26 Vereya (Stara Zagora) - Rozova dolina (Kazanlak) - Zagorets (Nova Zagora) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Mineral (Yagoda) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Minyor 2022 (Radnevo) - Sayana II (Haskovo) - Sinite kamani 2022 II (Sliven) - Sayana (Haskovo) - Botev (Galabovo) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Vereya II (Stara Zagora) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Arena (Yambol) bye Round 27 Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Vereya II (Stara Zagora) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Botev (Galabovo) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Sinite kamani 2022 II (Sl) - Sayana (Haskovo) - Minyor 2022 (Radnevo) - Sayana II (Haskovo) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Mineral (Yagoda) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Zagorets (Nova Zagora) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Vereya (Stara Zagora) - Rozova dolina (Kazanlak) - Arena (Yambol) - Rozova dolina II (Kazanlak) bye Round 28 Arena (Yambol) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Vereya (Stara Zagora) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Zagorets (Nova Zagora) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Mineral (Yagoda) - Sayana II (Haskovo) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Sayana (Haskovo) - Minyor 2022 (Radnevo) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Sinite kamani 2022 II (Sliven) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Botev (Galabovo) - Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) - Vereya II (Stara Zagora) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Rozova dolina (Kazanlak) bye Round 29 Rozova dolina II (Kazanlak) - Botev (Galabovo) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Sinite kamani 2022 II (Sl) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Minyor 2022 (Radnevo) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Sayana (Haskovo) - Mineral (Yagoda) - Sayana II (Haskovo) - Zagorets (Nova Zagora) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Vereya (Stara Zagora) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Arena (Yambol) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Rozova dolina (Kazanlak) - Vereya II (Stara Zagora) bye Round 30 Rozova dolina (Kazanlak) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Arena (Yambol) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Vereya (Stara Zagora) - Sayana II (Haskovo) - Zagorets (Nova Zagora) - Sayana (Haskovo) - Mineral (Yagoda) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Minyor 2022 (Radnevo) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Sinite kamani 2022 II (Sl) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Botev (Galabovo) - Vereya II (Stara Zagora) - Lokomotiv (Stara Zagora) bye Round 31 Vereya II (Stara Zagora) - Sinite kamani 2022 II (Sl) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Minyor 2022 (Radnevo) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Mineral (Yagoda) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Zagorets (Nova Zagora) - Sayana (Haskovo) - Vereya (Stara Zagora) - Sayana II (Haskovo) - Arena (Yambol) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Rozova dolina (Kazanlak) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Botev (Galabovo) bye Round 32 Lokomotiv (Stara Zagora) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Rozova dolina (Kazanlak) - Sayana II (Haskovo) - Arena (Yambol) - Sayana (Haskovo) - Vereya (Stara Zagora) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Zagorets (Nova Zagora) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Mineral (Yagoda) - Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Minyor 2022 (Radnevo) - Vereya II (Stara Zagora) - Sinite kamani 2022 II (Sliven) - Botev (Galabovo) - Arsenal 2000 (Kazanlak) bye Round 33 Botev (Galabovo) - Minyor 2022 (Radnevo) - Vereya II (Stara Zagora) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Mineral (Yagoda) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Zagorets (Nova Zagora) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Vereya (Stara Zagora) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Arena (Yambol) - Sayana (Haskovo) - Rozova dolina (Kazanlak) - Sayana II (Haskovo) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Sinite kamani 2022 II (Sliven) bye Round 34 Arsenal 2000 (Kazanlak) - Sayana II (Haskovo) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Sayana (Haskovo) - Rozova dolina (Kazanlak) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Arena (Yambol) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Vereya (Stara Zagora) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Zagorets (Nova Zagora) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Mineral (Yagoda) - Vereya II (Stara Zagora) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Botev (Galabovo) - Minyor 2022 (Radnevo) - Sinite kamani 2022 II (Sliven) - Sinite kamani 2022 (Sliven) bye Round 35 Sinite kamani 2022 II (Sl) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Botev (Galabovo) - Mineral (Yagoda) - Vereya II (Stara Zagora) - Zagorets (Nova Zagora) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Vereya (Stara Zagora) - Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) - Arena (Yambol) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Rozova dolina (Kazanlak) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Sayana (Haskovo) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Sayana II (Haskovo) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Minyor 2022 (Radnevo) bye Round 36 Sinite kamani 2022 (Sliven) - Sayana (Haskovo) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Rozova dolina (Kazanlak) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Arena (Yambol) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Vereya (Stara Zagora) - Vereya II (Stara Zagora) - Zagorets (Nova Zagora) - Botev (Galabovo) - Mineral (Yagoda) - Sinite kamani 2022 II (Sliven) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Minyor 2022 (Radnevo) - Sayana II (Haskovo) bye Round 37 Minyor 2022 (Radnevo) - Mineral (Yagoda) - Sinite kamani 2022 II (Sliven) - Zagorets (Nova Zagora) - Botev (Galabovo) - Vereya (Stara Zagora) - Vereya II (Stara Zagora) - Arena (Yambol) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Rozova dolina (Kazanlak) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Sayana (Haskovo) - Sayana II (Haskovo) - FK Yambol 1915 (Yambol) bye Round 38 Sayana II (Haskovo) - FK Haskovo 1922 (Haskovo) - Sinite kamani 2022 (Sliven) - Chirpan 1929 (Chirpan) - Arsenal 2000 (Kazanlak) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr) - Lokomotiv (Stara Zagora) - Rozova dolina II (Kazanlak) - Rozova dolina (Kazanlak) - Vereya II (Stara Zagora) - Arena (Yambol) - Botev (Galabovo) - Vereya (Stara Zagora) - Sinite kamani 2022 II (Sliven) - Zagorets (Nova Zagora) - Minyor 2022 (Radnevo) - Mineral (Yagoda) - FK Yambol 1915 (Yambol) - Sayana (Haskovo) bye
Results grid
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Sinite kamani 2022 (Sliven) XXX -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- 6:0 -:- 3:0 -:- 3:0 -:- -:- -:- 4:1 -:- 2. Rozova dolina II (Kazanlak) 1:2 XXX -:- 5:0 -:- -:- -:- -:- 6:0 -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6:1 -:- 3. Rozova dolina (Kazanlak) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- 2:0 -:- 4:0 -:- 3:1 4. Sinite kamani 2022 II (Sliven) -:- -:- -:- XXX 5:0 -:- 11:1 -:- -:- 5:2 -:- -:- -:- -:- -:- 3:0* -:- 7:3 -:- 5. Sayana II (Haskovo) -:- 4:1 -:- -:- XXX -:- -:- 4:0 0:1 -:- -:- -:- 5:2 -:- -:- -:- 4:2 -:- 4:1 6. Arena (Yambol) -:- -:- 3:0 0:0 2:2 XXX 2:3 -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- 7. Arsenal 2000 (Kazanlak) -:- 1:3 0:1 -:- -:- -:- XXX 3:0 -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- 1:2 -:- 6:1 8. Minyor 2022 (Radnevo) 1:0 0:4 -:- -:- -:- 1:1 -:- XXX 0:0 -:- 2:0 -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- 9. Chirpan 1929 (Chirpan) -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- XXX 2:0 1:5 -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- 0:0 -:- 10. Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) -:- 4:3 -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 8:0 1:1 -:- -:- 11. Sayana (Haskovo) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX 6:2 -:- 1:2 -:- 10:0 -:- -:- -:- 12. Zagorets (Nova Zagora) -:- -:- 1:3 -:- 0:7 -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- XXX -:- 2:1 -:- 0:1 -:- -:- 2:0 13. Mineral (Yagoda) 1:3 -:- -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- 4:0 2:3 XXX -:- 2:1 -:- -:- -:- -:- 14. FK Yambol 1915 (Yambol) -:- -:- 0:5 -:- 1:7 -:- 2:0 -:- -:- 1:6 -:- -:- -:- XXX -:- 3:3 -:- -:- 8:1 15. Lokomotiv (Stara Zagora) -:- -:- -:- 1:4 -:- 0:1 2:4 -:- -:- -:- -:- 3:2 -:- 3:3 XXX -:- -:- 3:1 -:- 16. FK Haskovo 1922 (Haskovo) -:- 0:9 -:- -:- -:- -:- -:- 2:2 2:2 -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- XXX 5:2 -:- -:- 17. Botev (Galabovo) 2:4 0:8 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:3* -:- 1:1 -:- -:- -:- 5:2 -:- XXX -:- -:- 18. Vereya II (Stara Zagora) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- 1:5 -:- -:- -:- -:- -:- 6:0 -:- XXX -:- 19. Vereya (Stara Zagora) 0:4 -:- -:- -:- -:- 0:8 -:- 0:7 -:- -:- 1:2 -:- 1:2 -:- 1:5 -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- top