Detsa (b.2008-09):
Burgas - Oblastna grupa 2022/23


Group A

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
        | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Zvezdenburg (Burgas) 7 7 0 0 41:3 21 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Zvezdichka (Burgas) 7 5 0 2 28:7 15 3. Chernomorets 1919 (Burgas) 7 4 1 2 23:11 13 4. Neftohimik 1962 (Burgas) 7 4 0 3 21:7 12 5. Nesebar (Nesebar) 7 3 2 2 11:18 11 6. OFK Pomorie (Pomorie) 7 2 1 4 8:17 7 7. Burgas sport (Burgas) 7 1 0 6 9:20 3 8. Karnobat (Karnobat) 7 0 0 7 2:60 0
Round 1 24 September 2022, Saturday, 09:30 EEST: Burgas sport (Burgas) - Nesebar (Nesebar) 0:2 OFK Pomorie (Pomorie) - Chernomorets 1919 (Burgas) 0:6 24 September 2022, Saturday, 11:00 EEST: Neftohimik 1962 (Burgas) - Karnobat (Karnobat) 10:0 25 September 2022, Sunday, 10:00 EEST: Zvezdenburg (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) 1:0 Round 2 8 October 2022, Saturday, 09:30 EEST: Zvezdichka (Burgas) - OFK Pomorie (Pomorie) 3:0 9 October 2022, Sunday, 10:00 EEST: Karnobat (Karnobat) - Chernomorets 1919 (Burgas) 1:10 Nesebar (Nesebar) - Zvezdenburg (Burgas) 1:10 9 October 2022, Sunday, 11:00 EEST: Neftohimik 1962 (Burgas) - Burgas sport (Burgas) 4:1 Round 3 15 October 2022, Saturday, 09:30 EEST: Chernomorets 1919 (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) 1:4 15 October 2022, Saturday, 10:00 EEST: OFK Pomorie (Pomorie) - Nesebar (Nesebar) 0:0 16 October 2022, Sunday, 10:00 EEST: Zvezdenburg (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) 2:0 16 October 2022, Sunday, 11:30 EEST: Burgas sport (Burgas) - Karnobat (Karnobat) 6:0 Round 4 22 October 2022, Saturday, 09:30 EEST: Burgas sport (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) 2:7 22 October 2022, Saturday, 10:00 EEST: Karnobat (Karnobat) - Zvezdichka (Burgas) 1:10 Nesebar (Nesebar) - Chernomorets 1919 (Burgas) 2:2 23 October 2022, Sunday, 11:30 EEST: Neftohimik 1962 (Burgas) - OFK Pomorie (Pomorie) 3:0 Round 5 29 October 2022, Saturday, 10:00 EEST: Zvezdenburg (Burgas) - Karnobat (Karnobat) 12:0 Chernomorets 1919 (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) 2:0 29 October 2022, Saturday, 11:30 EEST: OFK Pomorie (Pomorie) - Burgas sport (Burgas) 1:0 30 October 2022, Sunday, 10:00 EET: Zvezdichka (Burgas) - Nesebar (Nesebar) 6:0 Round 6 4 November 2022, Friday, 14:30 EET: Burgas sport (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas) 0:2 6 November 2022, Sunday, 09:30 EET: Neftohimik 1962 (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) 4:1 Zvezdenburg (Burgas) - OFK Pomorie (Pomorie) 5:0 6 November 2022, Sunday, 10:00 EET: Karnobat (Karnobat) - Nesebar (Nesebar) 0:5 Round 7 12 November 2022, Saturday, 09:30 EET: Zvezdichka (Burgas) - Burgas sport (Burgas) 4:0 12 November 2022, Saturday, 10:00 EET: Nesebar (Nesebar) - Neftohimik 1962 (Burgas) 1:0 12 November 2022, Saturday, 11:30 EET: OFK Pomorie (Pomorie) - Karnobat (Karnobat) 7:0 Chernomorets 1919 (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) postponed 26 November 2022, Saturday, 11:30 EET: Chernomorets 1919 (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) 0:4 Round 7 - postponed match 26 November 2022, Saturday, 11:30 EET: Chernomorets 1919 (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) 0:4 Round 8 spring 2023: Karnobat (Karnobat) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Nesebar (Nesebar) - Burgas sport (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas) - OFK Pomorie (Pomorie) - Round 9 Chernomorets 1919 (Burgas) - Karnobat (Karnobat) - OFK Pomorie (Pomorie) - Zvezdichka (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) - Nesebar (Nesebar) - Burgas sport (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Round 10 Karnobat (Karnobat) - Burgas sport (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) - Nesebar (Nesebar) - OFK Pomorie (Pomorie) - Zvezdichka (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Round 11 Zvezdichka (Burgas) - Karnobat (Karnobat) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Nesebar (Nesebar) - OFK Pomorie (Pomorie) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) - Burgas sport (Burgas) - Round 12 Karnobat (Karnobat) - Zvezdenburg (Burgas) - Burgas sport (Burgas) - OFK Pomorie (Pomorie) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Nesebar (Nesebar) - Zvezdichka (Burgas) - Round 13 Nesebar (Nesebar) - Karnobat (Karnobat) - Zvezdichka (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Burgas sport (Burgas) - OFK Pomorie (Pomorie) - Zvezdenburg (Burgas) - Round 14 Karnobat (Karnobat) - OFK Pomorie (Pomorie) - Zvezdenburg (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Burgas sport (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Nesebar (Nesebar) -
Results grid
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Zvezdenburg (Burgas) XXX 1:0 -:- 2:0 -:- 5:0 -:- 12:0 2. Zvezdichka (Burgas) -:- XXX -:- -:- 6:0 3:0 4:0 -:- 3. Chernomorets 1919 (Burgas) 0:4 1:4 XXX 2:0 -:- -:- -:- -:- 4. Neftohimik 1962 (Burgas) -:- 4:1 -:- XXX -:- 3:0 4:1 10:0 5. Nesebar (Nesebar) 1:10 -:- 2:2 1:0 XXX -:- -:- -:- 6. OFK Pomorie (Pomorie) -:- -:- 0:6 -:- 0:0 XXX 1:0 7:0 7. Burgas sport (Burgas) 2:7 -:- 0:2 -:- 0:2 -:- XXX 6:0 8. Karnobat (Karnobat) -:- 1:10 1:10 -:- 0:5 -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------ top

Group B

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
        | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Nesebar (Nesebar) 8 8 0 0 38:7 24 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Neftohimik 1962 (Burgas) 8 6 0 2 35:23 18 3. Chernomorets 1919 (Burgas) 8 5 0 3 21:11 15 4. Zvezdenburg (Burgas) 8 4 2 2 21:11 14 5. Nesebar II (Nesebar) 8 4 1 3 27:18 13 [1 0 0 3:1 3] 6. Burgas sport (Burgas) 8 4 1 3 30:17 13 [0 0 1 1:3 0] 7. Sozopol (Sozopol) 8 2 0 6 20:20 6 8. Zvezdichka (Burgas) 8 1 0 7 16:23 3 9. Strandzhanets (Tsarevo) 8 0 0 8 6:84 0
Round 1 17 September 2022, Saturday, 11:00 EEST: Nesebar (Nesebar) - Strandzhanets (Tsarevo) 14:0 18 September 2022, Sunday, 10:00 EEST: Chernomorets 1919 (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) 6:0 Sozopol (Sozopol) - Nesebar II (Nesebar) 2:3 Zvezdichka (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) 0:2 Burgas sport (Burgas) bye Round 2 24 September 2022, Saturday, 10:00 EEST: Nesebar II (Nesebar) - Zvezdichka (Burgas) 2:1 25 September 2022, Sunday, 10:00 EEST: Zvezdenburg (Burgas) - Nesebar (Nesebar) 0:2 Neftohimik 1962 (Burgas) - Sozopol (Sozopol) 5:1 Burgas sport (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas) 3:0 Strandzhanets (Tsarevo) bye Round 3 8 October 2022, Saturday, 09:30 EEST: Nesebar (Nesebar) - Nesebar II (Nesebar) 4:3 8 October 2022, Saturday, 10:00 EEST: Strandzhanets (Tsarevo) - Zvezdenburg (Burgas) 1:10 8 October 2022, Saturday, 11:00 EEST: Zvezdichka (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) 2:5 9 October 2022, Sunday, 10:00 EEST: Sozopol (Sozopol) - Burgas sport (Burgas) 1:5 Chernomorets 1919 (Burgas) bye Round 4 15 October 2022, Saturday, 09:30 EEST: Burgas sport (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) postponed 15 October 2022, Saturday, 11:30 EEST: Nesebar II (Nesebar) - Strandzhanets (Tsarevo) 12:1 16 October 2022, Sunday, 09:30 EEST: Neftohimik 1962 (Burgas) - Nesebar (Nesebar) 0:2 16 October 2022, Sunday, 10:00 EEST: Chernomorets 1919 (Burgas) - Sozopol (Sozopol) 3:0 26 November 2022, Saturday, 10:00 EET: Burgas sport (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) 5:3 Zvezdenburg (Burgas) bye Round 5 22 October 2022, Saturday, 08:15 EEST: Zvezdichka (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas) 0:1 22 October 2022, Saturday, 10:00 EEST: Strandzhanets (Tsarevo) - Neftohimik 1962 (Burgas) 2:8 22 October 2022, Saturday, 12:30 EEST: Nesebar (Nesebar) - Burgas sport (Burgas) 2:1 23 October 2022, Sunday, 10:00 EEST: Zvezdenburg (Burgas) - Nesebar II (Nesebar) 1:1 Sozopol (Sozopol) bye Round 6 29 October 2022, Saturday, 10:00 EEST: Neftohimik 1962 (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) 5:4 29 October 2022, Saturday, 11:30 EEST: Chernomorets 1919 (Burgas) - Nesebar (Nesebar) 1:6 30 October 2022, Sunday, 11:30 EET: Burgas sport (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo) 11:0 Sozopol (Sozopol) - Zvezdichka (Burgas) 1:0 Nesebar II (Nesebar) bye Round 7 5 November 2022, Saturday, 10:00 EET: Nesebar II (Nesebar) - Neftohimik 1962 (Burgas) 3:5 5 November 2022, Saturday, 11:30 EET: Nesebar (Nesebar) - Sozopol (Sozopol) 2:1 6 November 2022, Sunday, 09:30 EET: Zvezdenburg (Burgas) - Burgas sport (Burgas) 1:1 6 November 2022, Sunday, 11:30 EET: Strandzhanets (Tsarevo) - Chernomorets 1919 (Burgas) 0:6 Zvezdichka (Burgas) bye Round 8 12 November 2022, Saturday, 13:00 EET: Burgas sport (Burgas) - Nesebar II (Nesebar) 1:3 13 November 2022, Sunday, 10:00 EET: Sozopol (Sozopol) - Strandzhanets (Tsarevo) 14:1 13 November 2022, Sunday, 10:30 EET: Zvezdichka (Burgas) - Nesebar (Nesebar) 1:6 13 November 2022, Sunday, 12:00 EET: Chernomorets 1919 (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) 1:2 Neftohimik 1962 (Burgas) bye Round 9 19 November 2022, Saturday, 10:00 EET: Strandzhanets (Tsarevo) - Zvezdichka (Burgas) 1:9 Nesebar II (Nesebar) - Chernomorets 1919 (Burgas) 0:3 awd 20 November 2022, Sunday, 09:00 EET: Zvezdenburg (Burgas) - Sozopol (Sozopol) 1:0 20 November 2022, Sunday, 10:00 EET: Neftohimik 1962 (Burgas) - Burgas sport (Burgas) 7:3 Nesebar (Nesebar) bye Round 4 - postponed match 26 November 2022, Saturday, 10:00 EET: Burgas sport (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) 5:3 Round 10 spring 2023: Neftohimik 1962 (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Nesebar II (Nesebar) - Sozopol (Sozopol) - Zvezdenburg (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo) - Nesebar (Nesebar) - Burgas sport (Burgas) bye Round 11 Nesebar (Nesebar) - Zvezdenburg (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) - Nesebar II (Nesebar) - Sozopol (Sozopol) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Burgas sport (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo) bye Round 12 Burgas sport (Burgas) - Sozopol (Sozopol) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) - Nesebar II (Nesebar) - Nesebar (Nesebar) - Zvezdenburg (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo) - Chernomorets 1919 (Burgas) bye Round 13 Strandzhanets (Tsarevo) - Nesebar II (Nesebar) - Nesebar (Nesebar) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) - Burgas sport (Burgas) - Sozopol (Sozopol) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) bye Round 14 Chernomorets 1919 (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) - Burgas sport (Burgas) - Nesebar (Nesebar) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo) - Nesebar II (Nesebar) - Zvezdenburg (Burgas) - Sozopol (Sozopol) bye Round 15 Zvezdenburg (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo) - Burgas sport (Burgas) - Nesebar (Nesebar) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Zvezdichka (Burgas) - Sozopol (Sozopol) - Nesebar II (Nesebar) bye Round 16 Sozopol (Sozopol) - Nesebar (Nesebar) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo) - Burgas sport (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Nesebar II (Nesebar) - Zvezdichka (Burgas) bye Round 17 Nesebar II (Nesebar) - Burgas sport (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo) - Sozopol (Sozopol) - Nesebar (Nesebar) - Zvezdichka (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) bye Round 18 Zvezdichka (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo) - Sozopol (Sozopol) - Zvezdenburg (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas) - Nesebar II (Nesebar) - Burgas sport (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas) - Nesebar (Nesebar) bye
Results grid
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Nesebar (Nesebar) XXX -:- -:- -:- 4:3 2:1 2:1 -:- 14:0 2. Neftohimik 1962 (Burgas) 0:2 XXX -:- 5:4 -:- 7:3 5:1 -:- -:- 3. Chernomorets 1919 (Burgas) 1:6 6:0 XXX 1:2 -:- -:- 3:0 -:- -:- 4. Zvezdenburg (Burgas) 0:2 -:- -:- XXX 1:1 1:1 1:0 -:- -:- 5. Nesebar II (Nesebar) -:- 3:5 0:3* -:- XXX -:- -:- 2:1 12:1 6. Burgas sport (Burgas) -:- -:- 3:0 -:- 1:3 XXX -:- 5:3 11:0 7. Sozopol (Sozopol) -:- -:- -:- -:- 2:3 1:5 XXX 1:0 14:1 8. Zvezdichka (Burgas) 1:6 2:5 0:1 0:2 -:- -:- -:- XXX -:- 9. Strandzhanets (Tsarevo) -:- 2:8 0:6 1:10 -:- -:- -:- 1:9 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- top

Group V

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
        | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Kamchiyska dolina (Tranak) 6 5 1 0 23:5 16 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Dolno Ezerovo (kv.D.Ezerovo, Bs) 6 5 0 1 30:16 15 3. FSh Ruen united 2019 (Ruen) 6 4 1 1 29:11 13 4. Vihar (Aytos) 6 3 0 3 25:14 9 5. Zvezdichka (Burgas) 6 2 0 4 23:24 6 6. Sungurlarska dolina (Sungurlare) 6 1 0 5 7:22 3 7. Balgarovo 1948 (Balgarovo) 6 0 0 6 5:50 0 -. Strandzha Agrokorn 2022 (Sredets) 0 0 0 0 0:0 - [*] Removed
Notes - Zvezdichka (Burgas) plays its home games in Balgarovo unless noted otherwise. - Kamchiyska dolina (Tranak) plays its home games in Planinitsa unless noted otherwise. - Strandzha Agrocorn 2022 (Sredets) withdraws just before the start of the season. Its matches are annulled. Round 1 24 September 2022, Saturday, 10:00 EEST: Zvezdichka (Burgas) - Strandzha Agrokorn 2022 (Sredets) annulled 24 September 2022, Saturday, 11:00 EEST: Sungurlarska dolina (Sung.) - Balgarovo 1948 (Balgarovo) 2:0 24 September 2022, Saturday, 14:00 EEST: FSh Ruen united 2019 (Ruen) - Dolno Ezerovo (Burgas) 2:4 25 September 2022, Sunday, 10:00 EEST: Vihar (Aytos) - Kamchiyska dolina (Tranak) 1:2 Round 2 8 October 2022, Saturday, 10:00 EEST: Strandzha 2014 (Sredets) - FSh Ruen united 2019 (Ruen) annulled 8 October 2022, Saturday, 11:00 EEST: Sungurlarska dolina (Sungurlare) - Zvezdichka (Burgas) 3:5 9 October 2022, Sunday, 10:00 EEST: Balgarovo 1948 (Balgarovo) - Kamchiyska dolina (Tranak) 0:9 Dolno Ezerovo (kv.D.Ezerovo, Bs) - Vihar (Aytos) 4:3 Round 3 15 October 2022, Saturday, 11:30 EEST: Zvezdichka (Burgas) - Balgarovo 1948 (Balgarovo) 6:0 15 October 2022, Saturday, 12:00 EEST: Vihar (Aytos) - Strandzha Agrokorn 2022 (Sredets) annulled Kamchiyska dolina (Tranak) - Dolno Ezerovo (Burgas) 4:1 15 October 2022, Saturday, 14:00 EEST: FSh Ruen united 2019 (Ruen) - Sungurlarska dolina (Sung.) 6:1 Round 4 22 October 2022, Saturday, 09:30 EEST: Balgarovo 1948 (Balgarovo) - Dolno Ezerovo (Burgas) 2:10 22 October 2022, Saturday, 11:00 EEST: Strandzha 2014 (Sredets) - Kamchiyska dolina (Tranak) annulled 22 October 2022, Saturday, 16:30 EEST: Zvezdichka (Burgas) - FSh Ruen united 2019 (Ruen) 2:6 23 October 2022, Sunday, 11:00 EEST: Sungurlarska dolina (Sungurlare) - Vihar (Aytos) 1:3 Round 5 29 October 2022, Saturday, 10:00 EEST: Vihar (Aytos) - Zvezdichka (Burgas) 5:3 Dolno Ezerovo (Burgas) - Strandzha 2014 (Sredets) annulled 29 October 2022, Saturday, 11:00 EEST: Kamchiyska dolina (Tranak) - Sungurlarska dolina (Sung.) 4:0 29 October 2022, Saturday, 14:00 EEST: FSh Ruen united 2019 (Ruen) - Balgarovo 1948 (Balgarovo) 11:2 Round 6 5 November 2022, Saturday, 09:30 EET: Balgarovo 1948 (Balgarovo) - Strandzha 2014 (Sredets) annulled 5 November 2022, Saturday, 10:00 EET: Zvezdichka (Burgas) - Kamchiyska dolina (Tranak) 2:3 5 November 2022, Saturday, 12:00 EET: Sungurlarska dolina (Sung.) - Dolno Ezerovo (Burgas) 0:4 5 November 2022, Saturday, 14:00 EET: FSh Ruen united 2019 (Ruen) - Vihar (Aytos) 3:1 Round 7 12 November 2022, Saturday, 10:00 EET: Vihar (Aytos) - Balgarovo 1948 (Balgarovo) 12:1 Kamchiyska dolina (Tranak) - FSh Ruen united 2019 (Ruen) 1:1 13 November 2022, Sunday, 10:00 EET: Dolno Ezerovo (kv.D.Ezerovo, Bs) - Zvezdichka (Burgas) 7:5 Strandzha 2014 (Sredets) - Sungurlarska dolina (Sung.) annulled Round 8 spring 2023: Balgarovo 1948 (Balgarovo) - Sungurlarska dolina (Sung.) - Dolno Ezerovo (Burgas) - FSh Ruen united 2019 (Ruen) - Kamchiyska dolina (Tranak) - Vihar (Aytos) - Zvezdichka (Burgas) bye Round 9 Kamchiyska dolina (Tranak) - Balgarovo 1948 (Balgarovo) - Vihar (Aytos) - Dolno Ezerovo (kv.D.Ezerovo, Bs) - Zvezdichka (Burgas) - Sungurlarska dolina (Sungurlare) - FSh Ruen united 2019 (Ruen) bye Round 10 Balgarovo 1948 (Balgarovo) - Zvezdichka (Burgas) - Sungurlarska dolina (Sung.) - FSh Ruen united 2019 (Ruen) - Dolno Ezerovo (Burgas) - Kamchiyska dolina (Tranak) - Vihar (Aytos) bye Round 11 Dolno Ezerovo (Burgas) - Balgarovo 1948 (Balgarovo) - Vihar (Aytos) - Sungurlarska dolina (Sungurlare) - FSh Ruen united 2019 (Ruen) - Zvezdichka (Burgas) - Kamchiyska dolina (Tranak) bye Round 12 Balgarovo 1948 (Balgarovo) - FSh Ruen united 2019 (Ruen) - Zvezdichka (Burgas) - Vihar (Aytos) - Sungurlarska dolina (Sung.) - Kamchiyska dolina (Tranak) - Dolno Ezerovo (kv.Dolno Ezerovo, Burgas) bye Round 13 Dolno Ezerovo (Burgas) - Sungurlarska dolina (Sung.) - Kamchiyska dolina (Tranak) - Zvezdichka (Burgas) - Vihar (Aytos) - FSh Ruen united 2019 (Ruen) - Balgarovo 1948 (Balgarovo) bye Round 14 Balgarovo 1948 (Balgarovo) - Vihar (Aytos) - FSh Ruen united 2019 (Ruen) - Kamchiyska dolina (Tranak) - Zvezdichka (Burgas) - Dolno Ezerovo (kv.D.Ezerovo, Bs) - Sungurlarska dolina (Sungurlare) bye
Results grid
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Kamchiyska dolina (Tranak) XXX 4:1 1:1 -:- -:- 4:0 -:- --- 2. Dolno Ezerovo (kv.D.Ezerovo, Bs) -:- XXX -:- 4:3 7:5 -:- -:- --- 3. FSh Ruen united 2019 (Ruen) -:- 2:4 XXX 3:1 -:- 6:1 11:2 --- 4. Vihar (Aytos) 1:2 -:- -:- XXX 5:3 -:- 12:1 --- 5. Zvezdichka (Burgas) 2:3 -:- 2:6 -:- XXX -:- 6:0 --- 6. Sungurlarska dolina (Sungurlare) -:- 0:4 -:- 1:3 3:5 XXX 2:0 --- 7. Balgarovo 1948 (Balgarovo) 0:9 2:10 -:- -:- -:- -:- XXX --- 8. Strandzha Agrokorn 2022 (Sredets) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ top