OFG Stara Zagora 2016/17

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
        | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Eltemir (Kran)                     26   21   1   4   86:27   64        Champion
-------------------------------------------------------------------
 2. Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo)     26   19   4   3   83:24   61                
 3. Tundzha 2006 (Yagoda)              26   19   3   4   90:14   60                
 4. Edinstvo (Gurkovo)                 26   17   4   5   68:37   55 [+]            
 5. Chirpan (Chirpan)                  26   17   0   9   67:36   51                
 6. Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane)     26   13   2  11   52:41   41                
 7. Levski (Orizovo)                   26   12   3  11   48:60   39                
 8. Maglizh (Maglizh)                  26   12   2  12   50:51   38 [+]            
 9. Mlada gvardia (Rozovo)             26    9   3  14   39:47   30                
10. Lokomotiv (Tulovo)                 26    6   3  17   36:79   21                
11. Tundzha 2010 (Koprinka)            26    6   1  19   26:59   19                 [1 0 1  3:2  3]
12. Levski (Sarnevo)                   26    6   1  19   35:64   19                 [1 0 1  2:3  3]
13. Real (Madrets)                     26    2   0  24   29:148   6 [+]            
14. Buzludzha (Enina)                  26    9   1  16   36:58   28    [*]         

Notes
  - Vereya II (Stara Zagora), 2nd last season; are promoted to Yugoiztochna Treta liga.
  - Mineral (Ovoshtnik), 8th last season; withdraws.
  - Maglizh (Maglizh), Edinstvo (Gurkovo) and Real (Madrets) join the group.
  - Buzludzha (Enina) withdraws at the winter break. Its results still count and its opponents until the end of the season are awarded 3:0 wins.

                           Round 1

3 September 2016, Saturday, 17:30 EEST:
Maglizh (Maglizh) - Levski (Orizovo)                      postponed 
Buzludzha (Enina) - Lokomotiv (Tulovo)                    postponed 
Chirpan (Chirpan) - Tundzha 2010 (Koprinka)               3:0 
Levski (Sarnevo) - Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo)         1:4 
Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane) - Eltemir (Kran)           1:3 
4 September 2016, Sunday, 17:30 EEST:
Edinstvo (Gurkovo) - Real (Madrets)                       9:0 
Tundzha 2006 (Yagoda) - Mlada gvardia (Rozovo)            4:0 
8 September 2016, Thursday, 17:30 EEST:
Buzludzha (Enina) - Lokomotiv (Tulovo)                    4:1 
5 October 2016, Wednesday, 16:00 EEST:
Maglizh (Maglizh) - Levski (Orizovo)                      7:0 

                           Round 2

11 September 2016, Sunday, 17:30 EEST:
Levski (Orizovo) - Mlada gvardia (Rozovo)                 2:3 
Eltemir (Kran) - Tundzha 2006 (Yagoda)                    0:0 
Mini "Maritsa-iztok" (Radn) - Gabrovnitsa 04 (G.Sahrane)  3:0 
Tundzha 2010 (Koprinka) - Levski (Sarnevo)                2:0 
Lokomotiv (Tulovo) - Chirpan (Chirpan)                    2:6 
Real (Madrets) - Buzludzha (Enina)                        1:2 
Maglizh (Maglizh) - Edinstvo (Gurkovo)                    2:3 

                           Round 3

18 September 2016, Sunday, 17:30 EEST:
Edinstvo (Gurkovo) - Levski (Orizovo)                     4:0 
Buzludzha (Enina) - Maglizh (Maglizh)                     3:2 
Chirpan (Chirpan) - Real (Madrets)                       12:0 
Levski (Sarnevo) - Lokomotiv (Tulovo)                     0:1 
Gabrovnitsa 04 (G.Sahrane) - Tundzha 2010 (Koprinka)      1:0 
Tundzha 2006 (Yagoda) - Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo)    postponed 
Mlada gvardia (Rozovo) - Eltemir (Kran)                   postponed 
5 October 2016, Wednesday, 16:00 EEST:
Tundzha 2006 (Yagoda) - Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo)    1:3 
Mlada gvardia (Rozovo) - Eltemir (Kran)                   2:3 

                           Round 4

22 September 2016, Thursday, 17:30 EEST:
Levski (Orizovo) - Eltemir (Kran)                         0:7 
Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo) - Mlada gvardia (Rozovo)   1:0 
Tundzha 2010 (Koprinka) - Tundzha 2006 (Yagoda)           0:5 
Lokomotiv (Tulovo) - Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane)       3:4 
Real (Madrets) - Levski (Sarnevo)                         1:8 
Maglizh (Maglizh) - Chirpan (Chirpan)                     0:2 
Edinstvo (Gurkovo) - Buzludzha (Enina)                    4:4 

                           Round 5

1 October 2016, Saturday, 16:00 EEST:
Buzludzha (Enina) - Levski (Orizovo)                      3:0 
Chirpan (Chirpan) - Edinstvo (Gurkovo)                    5:0 
Levski (Sarnevo) - Maglizh (Maglizh)                      1:3 
Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane) - Real (Madrets)          13:1 
Eltemir (Kran) - Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo)           2:0 
2 October 2016, Sunday, 16:00 EEST:
Tundzha 2006 (Yagoda) - Lokomotiv (Tulovo)                9:0 
Mlada gvardia (Rozovo) - Tundzha 2010 (Koprinka)          4:0 

                           Round 1 - postponed match

5 October 2016, Wednesday, 16:00 EEST:
Maglizh (Maglizh) - Levski (Orizovo)                      7:0 

                           Round 3 - postponed matches

5 October 2016, Wednesday, 16:00 EEST:
Tundzha 2006 (Yagoda) - Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo)    1:3 
Mlada gvardia (Rozovo) - Eltemir (Kran)                   2:3 

                           Round 6

8 October 2016, Saturday, 16:00 EEST:
Lokomotiv (Tulovo) - Mlada gvardia (Rozovo)               1:1 
Real (Madrets) - Tundzha 2006 (Yagoda)                    0:8 
Maglizh (Maglizh) - Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane)        1:0 
Buzludzha (Enina) - Chirpan (Chirpan)                     3:2 
9 October 2016, Sunday, 16:00 EEST:
Levski (Orizovo) - Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo)         2:2 
Tundzha 2010 (Koprinka) - Eltemir (Kran)                  0:3 
Edinstvo (Gurkovo) - Levski (Sarnevo)                     4:0 

                           Round 7

15 October 2016, Saturday, 16:00 EEST:
Chirpan (Chirpan) - Levski (Orizovo)                      2:1 
Levski (Sarnevo) - Buzludzha (Enina)                      0:4 
Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane) - Edinstvo (Gurkovo)       4:2 
Eltemir (Kran) - Lokomotiv (Tulovo)                       7:2 
16 October 2016, Sunday, 16:00 EEST:
Tundzha 2006 (Yagoda) - Maglizh (Maglizh)                 postponed 
Mlada gvardia (Rozovo) - Real (Madrets)                   7:2 
Mini "Maritsa-iztok" (Radn) - Tundzha 2010 (Koprinka)     3:0 
4 December 2016, Sunday, 14:00 EET:
Tundzha 2006 (Yagoda) - Maglizh (Maglizh)                10:0 

                           Round 8

22 October 2016, Saturday, 16:00 EEST:
Lokomotiv (Tulovo) - Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo)       0:2 
Real (Madrets) - Eltemir (Kran)                           1:6 
Maglizh (Maglizh) - Mlada gvardia (Rozovo)                3:1 
Buzludzha (Enina) - Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane)        3:0 
Chirpan (Chirpan) - Levski (Sarnevo)                      3:0 
23 October 2016, Sunday, 16:00 EEST:
Levski (Orizovo) - Tundzha 2010 (Koprinka)                3:0 
Edinstvo (Gurkovo) - Tundzha 2006 (Yagoda)                1:0 

                           Round 9

29 October 2016, Saturday, 14:00 EEST:
Levski (Sarnevo) - Levski (Orizovo)                       1:2 
Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane) - Chirpan (Chirpan)        1:0 
Eltemir (Kran) - Maglizh (Maglizh)                        4:1 
30 October 2016, Sunday, 14:00 EET:
Tundzha 2006 (Yagoda) - Buzludzha (Enina)                 2:0 
Mlada gvardia (Rozovo) - Edinstvo (Gurkovo)               2:2 
Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo) - Real (Madrets)          11:0 
Tundzha 2010 (Koprinka) - Lokomotiv (Tulovo)              0:3 

                           Round 10

5 November 2016, Saturday, 10:30 EET:
Levski (Orizovo) - Lokomotiv (Tulovo)                     postponed 
Real (Madrets) - Tundzha 2010 (Koprinka)                  3:0 
Maglizh (Maglizh) - Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo)        1:3 
Edinstvo (Gurkovo) - Eltemir (Kran)                       postponed 
Buzludzha (Enina) - Mlada gvardia (Rozovo)                3:0 awd 
Chirpan (Chirpan) - Tundzha 2006 (Yagoda)                 1:2 
Levski (Sarnevo) - Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane)         2:1 
3 December 2016, Saturday, 14:00 EET:
Levski (Orizovo) - Lokomotiv (Tulovo)                     5:1 
Edinstvo (Gurkovo) - Eltemir (Kran)                       3:1 

                           Round 11

12 November 2016, Saturday, 14:00 EET:
Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane) - Levski (Orizovo)         4:0 
Eltemir (Kran) - Buzludzha (Enina)                        4:2 
Lokomotiv (Tulovo) - Real (Madrets)                       6:1 
13 November 2016, Sunday, 14:00 EET:
Tundzha 2006 (Yagoda) - Levski (Sarnevo)                  6:0 
Mlada gvardia (Rozovo) - Chirpan (Chirpan)                0:2 
Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo) - Edinstvo (Gurkovo)       5:1 
Tundzha 2010 (Koprinka) - Maglizh (Maglizh)               0:3 

                           Round 12

19 November 2016, Saturday, 14:00 EET:
Maglizh (Maglizh) - Lokomotiv (Tulovo)                    4:0 
Buzludzha (Enina) - Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo)        2:3 
Chirpan (Chirpan) - Eltemir (Kran)                        3:1 
Levski (Sarnevo) - Mlada gvardia (Rozovo)                 0:2 
Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane) - Tundzha 2006 (Yagoda)    0:4 
20 November 2016, Sunday, 14:00 EET:
Levski (Orizovo) - Real (Madrets)                         5:3 
Edinstvo (Gurkovo) - Tundzha 2010 (Koprinka)              3:0 

                           Round 13

26 November 2016, Saturday, 14:00 EET:
Eltemir (Kran) - Levski (Sarnevo)                         3:0 
Lokomotiv (Tulovo) - Edinstvo (Gurkovo)                   1:3 
Real (Madrets) - Maglizh (Maglizh)                        postponed 
27 November 2016, Sunday, 14:00 EET:
Tundzha 2006 (Yagoda) - Levski (Orizovo)                  4:1 
Mlada gvardia (Rozovo) - Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane)   2:3 
Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo) - Chirpan (Chirpan)        6:0 
Tundzha 2010 (Koprinka) - Buzludzha (Enina)               0:3 
10 December 2016, Saturday, 14:00 EET:
Real (Madrets) - Maglizh (Maglizh)                        1:2 

                           Round 10 - postponed matches

3 December 2016, Saturday, 14:00 EET:
Levski (Orizovo) - Lokomotiv (Tulovo)                     5:1 
Edinstvo (Gurkovo) - Eltemir (Kran)                       3:1 

                           Round 7 - postponed match

4 December 2016, Sunday, 14:00 EET:
Tundzha 2006 (Yagoda) - Maglizh (Maglizh)                10:0 

                           Round 13 - postponed match

10 December 2016, Saturday, 14:00 EET:
Real (Madrets) - Maglizh (Maglizh)                        1:2 

                           Round 14

25 February 2017, Saturday, 14:00 EET:
Real (Madrets) - Edinstvo (Gurkovo)                       0:3 
Lokomotiv (Tulovo) - Buzludzha (Enina)                    3:0 awd 
Eltemir (Kran) - Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane)           4:0 
26 February 2017, Sunday, 14:00 EET:
Levski (Orizovo) - Maglizh (Maglizh)                      3:3 
Tundzha 2010 (Koprinka) - Chirpan (Chirpan)               1:2 
Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo) - Levski (Sarnevo)         5:0 
Mlada gvardia (Rozovo) - Tundzha 2006 (Yagoda)            1:3 

                           Round 15

4 March 2017, Saturday, 14:30 EET:
Gabrovnitsa 04 (G.Sahrane) - Mini "Maritsa-iztok" (Radn)  3:0 
Levski (Sarnevo) - Tundzha 2010 (Koprinka)                2:1 
Chirpan (Chirpan) - Lokomotiv (Tulovo)                    6:1 
Buzludzha (Enina) - Real (Madrets)                        0:3 awd 
5 March 2017, Sunday, 14:30 EET:
Mlada gvardia (Rozovo) - Levski (Orizovo)                 0:2 
Tundzha 2006 (Yagoda) - Eltemir (Kran)                    1:2 
Edinstvo (Gurkovo) - Maglizh (Maglizh)                    4:2 

                           Round 16

11 March 2017, Saturday, 14:30 EET:
Maglizh (Maglizh) - Buzludzha (Enina)                     3:0 awd 
Real (Madrets) - Chirpan (Chirpan)                        0:3 
Lokomotiv (Tulovo) - Levski (Sarnevo)                     1:1 
Eltemir (Kran) - Mlada gvardia (Rozovo)                   3:0 
12 March 2017, Sunday, 14:30 EET:
Levski (Orizovo) - Edinstvo (Gurkovo)                     2:1 
Tundzha 2010 (Koprinka) - Gabrovnitsa 04 (G.Sahrane)      1:1 
Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo) - Tundzha 2006 (Yagoda)    2:2 

                           Round 17

18 March 2017, Saturday, 14:30 EET:
Eltemir (Kran) - Levski (Orizovo)                         5:1 
Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane) - Lokomotiv (Tulovo)       3:0 
Levski (Sarnevo) - Real (Madrets)                         7:2 
Chirpan (Chirpan) - Maglizh (Maglizh)                     1:0 
Buzludzha (Enina) - Edinstvo (Gurkovo)                    0:3 awd 
19 March 2017, Sunday, 14:30 EET:
Mlada gvardia (Rozovo) - Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo)   1:1 
Tundzha 2006 (Yagoda) - Tundzha 2010 (Koprinka)           3:0 

                           Round 18

1 April 2017, Saturday, 17:00 EEST:
Maglizh (Maglizh) - Levski (Sarnevo)                      2:1 
Real (Madrets) - Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane)           1:3 
Lokomotiv (Tulovo) - Tundzha 2006 (Yagoda)                0:3 
2 April 2017, Sunday, 17:00 EEST:
Levski (Orizovo) - Buzludzha (Enina)                      3:0 awd 
Edinstvo (Gurkovo) - Chirpan (Chirpan)                    3:1 
Tundzha 2010 (Koprinka) - Mlada gvardia (Rozovo)          2:1 
Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo) - Eltemir (Kran)           5:2 

                           Round 19

8 April 2017, Saturday, 17:00 EEST:
Eltemir (Kran) - Tundzha 2010 (Koprinka)                  3:0 
Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane) - Maglizh (Maglizh)        1:2 
Levski (Sarnevo) - Edinstvo (Gurkovo)                     1:2 
Chirpan (Chirpan) - Buzludzha (Enina)                     3:0 awd 
9 April 2017, Sunday, 17:00 EEST:
Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo) - Levski (Orizovo)         5:2 
Mlada gvardia (Rozovo) - Lokomotiv (Tulovo)               2:0 
Tundzha 2006 (Yagoda) - Real (Madrets)                    8:1 

                           Round 20

15 April 2017, Saturday, 17:00 EEST:
Buzludzha (Enina) - Levski (Sarnevo)                      0:3 awd 
Maglizh (Maglizh) - Tundzha 2006 (Yagoda)                 0:3 
Real (Madrets) - Mlada gvardia (Rozovo)                   0:2 
Lokomotiv (Tulovo) - Eltemir (Kran)                       1:4 
16 April 2017, Sunday, 17:00 EEST:
Levski (Orizovo) - Chirpan (Chirpan)                      3:1 
Edinstvo (Gurkovo) - Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane)       0:0 
Tundzha 2010 (Koprinka) - Mini "Maritsa-iztok" (Radn)     3:0 

                           Round 21

22 April 2017, Saturday, 17:00 EEST:
Eltemir (Kran) - Real (Madrets)                           8:1 
Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane) - Buzludzha (Enina)        3:0 awd 
Levski (Sarnevo) - Chirpan (Chirpan)                      1:3 
23 April 2017, Sunday, 17:00 EEST:
Tundzha 2010 (Koprinka) - Levski (Orizovo)                1:0 
Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo) - Lokomotiv (Tulovo)       3:0 
Mlada gvardia (Rozovo) - Maglizh (Maglizh)                3:2 
Tundzha 2006 (Yagoda) - Edinstvo (Gurkovo)                1:2 

                           Round 22

29 April 2017, Saturday, 17:00 EEST:
Chirpan (Chirpan) - Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane)        3:0 
Buzludzha (Enina) - Tundzha 2006 (Yagoda)                 0:3 awd 
Maglizh (Maglizh) - Eltemir (Kran)                        0:1 
Real (Madrets) - Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo)           0:3 
Lokomotiv (Tulovo) - Tundzha 2010 (Koprinka)              3:0 
30 April 2017, Sunday, 17:00 EEST:
Levski (Orizovo) - Levski (Sarnevo)                       3:0 
Edinstvo (Gurkovo) - Mlada gvardia (Rozovo)               1:0 

                           Round 23

6 May 2017, Saturday, 18:00 EEST:
Lokomotiv (Tulovo) - Levski (Orizovo)                     0:1 
Eltemir (Kran) - Edinstvo (Gurkovo)                       3:0 
Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane) - Levski (Sarnevo)         3:2 
7 May 2017, Sunday, 18:00 EEST:
Tundzha 2010 (Koprinka) - Real (Madrets)                 11:2 
Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo) - Maglizh (Maglizh)        5:0 
Mlada gvardia (Rozovo) - Buzludzha (Enina)                3:0 awd 
Tundzha 2006 (Yagoda) - Chirpan (Chirpan)                 4:0 

                           Round 24

13 May 2017, Saturday, 18:00 EEST:
Levski (Sarnevo) - Tundzha 2006 (Yagoda)                  0:3 
Chirpan (Chirpan) - Mlada gvardia (Rozovo)                3:0 
Buzludzha (Enina) - Eltemir (Kran)                        0:3 awd 
Maglizh (Maglizh) - Tundzha 2010 (Koprinka)               3:0 
Real (Madrets) - Lokomotiv (Tulovo)                       2:4 
14 May 2017, Sunday, 18:00 EEST:
Levski (Orizovo) - Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane)         3:0 
Edinstvo (Gurkovo) - Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo)       1:1 

                           Round 25

20 May 2017, Saturday, 18:00 EEST:
Real (Madrets) - Levski (Orizovo)                         3:4 
Lokomotiv (Tulovo) - Maglizh (Maglizh)                    1:1 
Eltemir (Kran) - Chirpan (Chirpan)                        3:0 
21 May 2017, Sunday, 18:00 EEST:
Tundzha 2010 (Koprinka) - Edinstvo (Gurkovo)              1:2 
Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo) - Buzludzha (Enina)        3:0 awd 
Mlada gvardia (Rozovo) - Levski (Sarnevo)                 2:1 
Tundzha 2006 (Yagoda) - Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane)    1:0 

                           Round 26

27 May 2017, Saturday, 18:00 EEST:
Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane) - Mlada gvardia (Rozovo)   3:0 
Levski (Sarnevo) - Eltemir (Kran)                         3:1 
Chirpan (Chirpan) - Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo)        0:4 
Buzludzha (Enina) - Tundzha 2010 (Koprinka)               0:3 awd 
Maglizh (Maglizh) - Real (Madrets)                        3:0 
28 May 2017, Sunday, 18:00 EEST:
Levski (Orizovo) - Tundzha 2006 (Yagoda)                  0:0 
Edinstvo (Gurkovo) - Lokomotiv (Tulovo)                   7:1 

Results grid
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Eltemir (Kran) XXX 2:0 0:0 3:0 3:0 4:0 5:1 4:1 3:0 7:2 3:0 3:0 8:1 4:2 2. Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo) 5:2 XXX 2:2 5:1 6:0 3:0 5:2 5:0 1:0 3:0 3:0 5:0 11:0 3:0* 3. Tundzha 2006 (Yagoda) 1:2 1:3 XXX 1:2 4:0 1:0 4:1 10:0 4:0 9:0 3:0 6:0 8:1 2:0 4. Edinstvo (Gurkovo) 3:1 1:1 1:0 XXX 3:1 0:0 4:0 4:2 1:0 7:1 3:0 4:0 9:0 4:4 5. Chirpan (Chirpan) 3:1 0:4 1:2 5:0 XXX 3:0 2:1 1:0 3:0 6:1 3:0 3:0 12:0 3:0* 6. Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane) 1:3 3:0 0:4 4:2 1:0 XXX 4:0 1:2 3:0 3:0 1:0 3:2 13:1 3:0* 7. Levski (Orizovo) 0:7 2:2 0:0 2:1 3:1 3:0 XXX 3:3 2:3 5:1 3:0 3:0 5:3 3:0* 8. Maglizh (Maglizh) 0:1 1:3 0:3 2:3 0:2 1:0 7:0 XXX 3:1 4:0 3:0 2:1 3:0 3:0* 9. Mlada gvardia (Rozovo) 2:3 1:1 1:3 2:2 0:2 2:3 0:2 3:2 XXX 2:0 4:0 2:1 7:2 3:0* 10. Lokomotiv (Tulovo) 1:4 0:2 0:3 1:3 2:6 3:4 0:1 1:1 1:1 XXX 3:0 1:1 6:1 3:0* 11. Tundzha 2010 (Koprinka) 0:3 3:0 0:5 1:2 1:2 1:1 1:0 0:3 2:1 0:3 XXX 2:0 11:2 0:3 12. Levski (Sarnevo) 3:1 1:4 0:3 1:2 1:3 2:1 1:2 1:3 0:2 0:1 2:1 XXX 7:2 0:4 13. Real (Madrets) 1:6 0:3 0:8 0:3 0:3 1:3 3:4 1:2 0:2 2:4 3:0 1:8 XXX 1:2 14. Buzludzha (Enina) 0:3* 2:3 0:3* 0:3* 3:2 3:0 3:0 3:2 3:0* 4:1 0:3* 0:3* 0:3* XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ top