Detsa (b.2002-03):
Pleven - Oblastna grupa 2016/17 »


Iztochna podgrupa

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Sitomir (Nikopol) 10 7 1 2 34:13 22 ------------------------------------------------------------------- 2. Gigant (Belene) 10 6 2 2 40:22 20 3. Vihar (Gulyantsi) 10 6 0 4 34:33 18 4. Gundi (Pleven) 10 4 1 5 25:35 13 5. Yuventus (Malchika) 10 1 3 6 13:31 6 [0 2 0 3:3 2, 2 away goals] 6. Vihar (Slavyanovo) 10 1 3 6 13:25 6 [0 2 0 3:3 2, 1 away goal]
Round 1 1 October 2016, Saturday, 11:00 EEST: Sitomir (Nikopol) - Vihar (Gulyantsi) 6:0 Yuventus (Malchika) - Vihar (Slavyanovo) 1:1 3 October 2016, Monday, 16:00 EEST: Gigant (Belene) - Gundi (Pleven) 2:1 Round 2 8 October 2016, Saturday, 11:00 EEST: Gundi (Pleven) - Vihar (Slavyanovo) postponed Vihar (Gulyantsi) - Yuventus (Malchika) 1:4 Gigant (Belene) - Sitomir (Nikopol) 4:4 26 October 2016, Wednesday: Gundi (Pleven) - Vihar (Slavyanovo) 2:1 * * - probable date. Round 3 15 October 2016, Saturday, 11:00 EEST: Sitomir (Nikopol) - Gundi (Pleven) 5:0 Yuventus (Malchika) - Gigant (Belene) 1:1 Vihar (Slavyanovo) - Vihar (Gulyantsi) 1:3 Round 4 22 October 2016, Saturday, 11:00 EEST: Gundi (Pleven) - Vihar (Gulyantsi) 7:4 Gigant (Belene) - Vihar (Slavyanovo) postponed Sitomir (Nikopol) - Yuventus (Malchika) 2:0 5 November 2016, Saturday, 11:00 EET: Gigant (Belene) - Vihar (Slavyanovo) 2:1 Round 2 - postponed match 26 October 2016, Wednesday: Gundi (Pleven) - Vihar (Slavyanovo) 2:1 * * - probable date. Round 5 29 October 2016, Saturday, 11:00 EEST: Yuventus (Malchika) - Gundi (Pleven) 3:4 Vihar (Slavyanovo) - Sitomir (Nikopol) 2:1 Vihar (Gulyantsi) - Gigant (Belene) 4:3 Round 4 - postponed match 5 November 2016, Saturday, 11:00 EET: Gigant (Belene) - Vihar (Slavyanovo) 2:1 Round 6 22 April 2017, Saturday, 11:00 EEST: Gundi (Pleven) - Gigant (Belene) 4:9 Vihar (Gulyantsi) - Sitomir (Nikopol) 5:3 Vihar (Slavyanovo) - Yuventus (Malchika) 2:2 Round 7 29 April 2017, Saturday, 11:00 EEST: Vihar (Slavyanovo) - Gundi (Pleven) 2:2 Yuventus (Malchika) - Vihar (Gulyantsi) 1:5 Sitomir (Nikopol) - Gigant (Belene) 4:0 Round 8 6 May 2017, Saturday, 11:00 EEST: Gundi (Pleven) - Sitomir (Nikopol) 1:3 Gigant (Belene) - Yuventus (Malchika) 9:0 Vihar (Gulyantsi) - Vihar (Slavyanovo) 4:2 Round 9 13 May 2017, Saturday, 11:00 EEST: Vihar (Gulyantsi) - Gundi (Pleven) 6:1 Vihar (Slavyanovo) - Gigant (Belene) 1:5 Yuventus (Malchika) - Sitomir (Nikopol) 1:3 Round 10 20 May 2017, Saturday, 11:00 EEST: Gundi (Pleven) - Yuventus (Malchika) 3:0 Sitomir (Nikopol) - Vihar (Slavyanovo) 3:0 Gigant (Belene) - Vihar (Gulyantsi) 5:2
Results grid
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Sitomir (Nikopol) XXX 4:0 6:0 5:0 2:0 3:0 2. Gigant (Belene) 4:4 XXX 5:2 2:1 9:0 2:1 3. Vihar (Gulyantsi) 5:3 4:3 XXX 6:1 1:4 4:2 4. Gundi (Pleven) 1:3 4:9 7:4 XXX 3:0 2:1 5. Yuventus (Malchika) 1:3 1:1 1:5 3:4 XXX 1:1 6. Vihar (Slavyanovo) 2:1 1:5 1:3 2:2 2:2 XXX -------------------------------------------------------------------- top

Zapadna podgrupa

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Trastenik 2009 (Dolna Mitropolia) 10 9 1 0 43:10 28 ------------------------------------------------------------------- 2. Spartak (Koynare) 10 6 1 3 34:11 19 3. Iskar (Chomakovtsi) 10 5 1 4 29:26 16 4. Mizia 2005 (Knezha) 10 4 0 6 18:30 12 5. Ventsi (Iskar) 10 2 1 7 17:41 7 6. Drenovets (Gornik) 10 2 0 8 14:37 6
Round 1 30 September 2016, Friday, 16:00 EEST: Mizia 2005 (Knezha) - Ventsi (Iskar) 4:1 1 October 2016, Saturday, 11:00 EEST: Trastenik 2009 (Dolna Mitropolia) - Drenovets (Gornik) 3:0 Spartak (Koynare) - Iskar (Chomakovtsi) 3:1 Round 2 7 October 2016, Friday, 16:00 EEST: Iskar (Chomakovtsi) - Mizia 2005 (Knezha) 3:1 8 October 2016, Saturday, 11:00 EEST: Drenovets (Gornik) - Ventsi (Iskar) postponed Trastenik 2009 (Dolna Mitropolia) - Spartak (Koynare) 3:3 26 October 2016, Wednesday: Drenovets (Gornik) - Ventsi (Iskar) 2:5 * * - probable date. Round 3 14 October 2016, Friday, 16:00 EEST: Mizia 2005 (Knezha) - Trastenik 2009 (Dolna Mitropolia) 1:2 15 October 2016, Saturday, 11:00 EEST: Spartak (Koynare) - Drenovets (Gornik) 5:0 Ventsi (Iskar) - Iskar (Chomakovtsi) 2:7 Round 4 22 October 2016, Saturday, 11:00 EEST: Drenovets (Gornik) - Iskar (Chomakovtsi) 2:1 Trastenik 2009 (Dolna Mitropolia) - Ventsi (Iskar) 7:0 Spartak (Koynare) - Mizia 2005 (Knezha) 6:0 Round 2 - postponed match 26 October 2016, Wednesday: Drenovets (Gornik) - Ventsi (Iskar) 2:5 * * - probable date. Round 5 28 October 2016, Friday, 16:00 EEST: Mizia 2005 (Knezha) - Drenovets (Gornik) 3:0 29 October 2016, Saturday, 11:00 EEST: Ventsi (Iskar) - Spartak (Koynare) 0:4 Iskar (Chomakovtsi) - Trastenik 2009 (Dolna Mitropolia) 0:5 Round 6 22 April 2017, Saturday, 11:00 EEST: Drenovets (Gornik) - Trastenik 2009 (Dolna Mitropolia) 1:3 Iskar (Chomakovtsi) - Spartak (Koynare) 2:1 Ventsi (Iskar) - Mizia 2005 (Knezha) 0:1 Round 7 29 April 2017, Saturday, 11:00 EEST: Ventsi (Iskar) - Drenovets (Gornik) 4:2 Mizia 2005 (Knezha) - Iskar (Chomakovtsi) 3:4 Spartak (Koynare) - Trastenik 2009 (Dolna Mitropolia) 0:3 Round 8 6 May 2017, Saturday, 11:00 EEST: Drenovets (Gornik) - Spartak (Koynare) 1:6 Trastenik 2009 (Dolna Mitropolia) - Mizia 2005 (Knezha) 8:0 Iskar (Chomakovtsi) - Ventsi (Iskar) 4:4 Round 9 13 May 2017, Saturday, 11:00 EEST: Iskar (Chomakovtsi) - Drenovets (Gornik) 3:0 Ventsi (Iskar) - Trastenik 2009 (Dolna Mitropolia) 1:4 Mizia 2005 (Knezha) - Spartak (Koynare) 1:0 Round 10 20 May 2017, Saturday, 11:00 EEST: Drenovets (Gornik) - Mizia 2005 (Knezha) 6:4 Spartak (Koynare) - Ventsi (Iskar) 6:0 Trastenik 2009 (Dolna Mitropolia) - Iskar (Chomakovtsi) 5:4
Results grid
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Trastenik 2009 (Dolna Mitropolia) XXX 3:3 5:4 8:0 7:0 3:0 2. Spartak (Koynare) 0:3 XXX 3:1 6:0 6:0 5:0 3. Iskar (Chomakovtsi) 0:5 2:1 XXX 3:1 4:4 3:0 4. Mizia 2005 (Knezha) 1:2 1:0 3:4 XXX 4:1 3:0 5. Ventsi (Iskar) 1:4 0:4 2:7 0:1 XXX 4:2 6. Drenovets (Gornik) 1:3 1:6 2:1 6:4 2:5 XXX -------------------------------------------------------------------- top