Yunoshi starsha vazrast (b.1998-99):
Veliko Tarnovo - Zonalna grupa 2016/17

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
        | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Izgrev 93 (Tsarevets)              14   14   0   0   41:8    42
-------------------------------------------------------------------
 2. Bdin 1923 (Vidin)                  14   10   0   4   37:21   30
 3. Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)      14    8   3   3   38:18   27
 4. Spartak (Pleven)                   14    6   3   5   24:28   21
 5. Chardafon 1919 (Gabrovo)           14    4   3   7   15:25   15
 6. Etar VT (Veliko Tarnovo)           14    4   1   9   22:31   13
 7. Parva atomna (Kozloduy)            14    3   1  10   13:33   10
 8. Yantra (Polski Trambesh)           14    1   1  12   11:37    4

                           Round 1

21 September 2016, Wednesday, 16:00 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Etar VT (Veliko Tarnovo)        4:0 
Bdin 1923 (Vidin) - Yantra (Polski Trambesh)              7:1 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Spartak (Pleven)               1:2 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Izgrev 93 (Tsarevets)     2:3 

                           Round 2

28 September 2016, Wednesday, 16:00 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Izgrev 93 (Tsarevets)          0:4 
Spartak (Pleven) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)          0:6 
Yantra (Polski Trambesh) - Chardafon 1919 (Gabrovo)       0:2 
Parva atomna (Kozloduy) - Bdin 1923 (Vidin)               3:4 

                           Round 3

5 October 2016, Wednesday, 16:00 EEST:
Bdin 1923 (Vidin) - Etar VT (Veliko Tarnovo)              2:0 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Parva atomna (Kozloduy)        1:0 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Yantra (Polski Trambesh)  4:1 
Izgrev 93 (Tsarevets) - Spartak (Pleven)                  2:0 

                           Round 4

12 October 2016, Wednesday, 16:00 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Spartak (Pleven)               3:3 
Yantra (Polski Trambesh) - Izgrev 93 (Tsarevets)          1:2 
Bdin 1923 (Vidin) - Chardafon 1919 (Gabrovo)              2:0 
13 October 2016, Thursday, 16:00 EEST:
Parva atomna (Kozloduy) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)   1:1 

                           Round 5

19 October 2016, Wednesday, 16:00 EEST:
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo)       3:2 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Bdin 1923 (Vidin)         3:1 
Izgrev 93 (Tsarevets) - Parva atomna (Kozloduy)           5:0 
Spartak (Pleven) - Yantra (Polski Trambesh)               2:1 

                           Round 6

26 October 2016, Wednesday, 16:00 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra (Polski Trambesh)       postponed 
Parva atomna (Kozloduy) - Spartak (Pleven)                1:3 
Bdin 1923 (Vidin) - Izgrev 93 (Tsarevets)                 1:4 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)  1:1 
9 November 2016, Wednesday, 16:00 EET:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra (Polski Trambesh)       3:0 

                           Round 7

2 November 2016, Wednesday, 16:00 EET:
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Etar VT (Veliko Tarnovo)  4:2 
Izgrev 93 (Tsarevets) - Chardafon 1919 (Gabrovo)          4:1 
Spartak (Pleven) - Bdin 1923 (Vidin)                      4:3 
Yantra (Polski Trambesh) - Parva atomna (Kozloduy)        2:0 

                           Round 6 - postponed match

9 November 2016, Wednesday, 16:00 EET:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra (Polski Trambesh)       3:0 

                           Round 8

29 March 2017, Wednesday, 15:00 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Parva atomna (Kozloduy)        5:0 
Yantra (Polski Trambesh) - Bdin 1923 (Vidin)              1:4 
Spartak (Pleven) - Chardafon 1919 (Gabrovo)               0:0 
Izgrev 93 (Tsarevets) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)     2:1 

                           Round 9

5 April 2017, Wednesday, 16:00 EEST:
Izgrev 93 (Tsarevets) - Etar VT (Veliko Tarnovo)          1:0 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Spartak (Pleven)          2:2 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Yantra (Polski Trambesh)       1:1 
Bdin 1923 (Vidin) - Parva atomna (Kozloduy)               5:0 

                           Round 10

12 April 2017, Wednesday, 16:00 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Bdin 1923 (Vidin)              1:2 
Parva atomna (Kozloduy) - Chardafon 1919 (Gabrovo)        0:1 
Yantra (Polski Trambesh) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)  0:2 
Spartak (Pleven) - Izgrev 93 (Tsarevets)                  postponed 
17 May 2017, Wednesday, 16:00 EEST:
Spartak (Pleven) - Izgrev 93 (Tsarevets)                  1:3 

                           Round 11

19 April 2017, Wednesday, 16:00 EEST:
Spartak (Pleven) - Etar VT (Veliko Tarnovo)               3:2 
Izgrev 93 (Tsarevets) - Yantra (Polski Trambesh)          3:1 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Parva atomna (Kozloduy)   4:0 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Bdin 1923 (Vidin)              0:2 

                           Round 12

26 April 2017, Wednesday, 16:00 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Chardafon 1919 (Gabrovo)       2:1 
Bdin 1923 (Vidin) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)         2:0 
Parva atomna (Kozloduy) - Izgrev 93 (Tsarevets)           0:1 
Yantra (Polski Trambesh) - Spartak (Pleven)               0:3 

                           Round 13

3 May 2017, Wednesday, 16:00 EEST:
Yantra (Polski Trambesh) - Etar VT (Veliko Tarnovo)       1:2 
Spartak (Pleven) - Parva atomna (Kozloduy)                0:2 
Izgrev 93 (Tsarevets) - Bdin 1923 (Vidin)                 3:0 
Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Chardafon 1919 (Gabrovo)  5:3 

                           Round 14

10 May 2017, Wednesday, 16:00 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)  0:3 
Chardafon 1919 (Gabrovo) - Izgrev 93 (Tsarevets)          0:4 
Bdin 1923 (Vidin) - Spartak (Pleven)                      2:1 
Parva atomna (Kozloduy) - Yantra (Polski Trambesh)        2:1 

                           Round 10 - postponed match

17 May 2017, Wednesday, 16:00 EEST:
Spartak (Pleven) - Izgrev 93 (Tsarevets)                  1:3 

Results grid
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Izgrev 93 (Tsarevets) XXX 3:0 2:1 2:0 4:1 1:0 5:0 3:1 2. Bdin 1923 (Vidin) 1:4 XXX 2:0 2:1 2:0 2:0 5:0 7:1 3. Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) 2:3 3:1 XXX 2:2 5:3 4:2 4:0 4:1 4. Spartak (Pleven) 1:3 4:3 0:6 XXX 0:0 3:2 0:2 2:1 5. Chardafon 1919 (Gabrovo) 0:4 0:2 1:1 1:2 XXX 3:2 1:0 1:1 6. Etar VT (Veliko Tarnovo) 0:4 1:2 0:3 3:3 2:1 XXX 5:0 3:0 7. Parva atomna (Kozloduy) 0:1 3:4 1:1 1:3 0:1 4:0 XXX 2:1 8. Yantra (Polski Trambesh) 1:2 1:4 0:2 0:3 0:2 1:2 2:0 XXX ------------------------------------------------------------------------------ top