Detsa podgotvitelna grupa (b.2004) - Futbol 11:
Targovishte - Oblastna grupa 2016/17


Parva podgrupa

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Sportist (Kovachevets)             12    9   3   0   36:15   30
-------------------------------------------------------------------
 2. Lyublyana (Lyublen)                12    4   6   2   24:20   18
 3. Urozhay (Garchinovo)               12    3   3   6   18:26   12
 4. Han Kardam (Kardam)                12    0   4   8   16:33    4

Notes
  - The matches are played in mini-tourmanets (of 4 games each) at a neutral venue.

8 October 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Lyublyana (Lyublen) - Sportist (Kovachevets)              2:2 
8 October 2016, Saturday, 11:10 EEST:
Urozhay (Garchinovo) - Han Kardam (Kardam)                3:1 
8 October 2016, Saturday, 12:20 EEST:
Han Kardam (Kardam) - Lyublyana (Lyublen)                 1:1 
8 October 2016, Saturday, 13:30 EEST:
Sportist (Kovachevets) - Urozhay (Garchinovo)             4:2 

22 October 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Lyublyana (Lyublen) - Urozhay (Garchinovo)                1:0 
22 October 2016, Saturday, 11:10 EEST:
Han Kardam (Kardam) - Sportist (Kovachevets)              0:3 
22 October 2016, Saturday, 12:20 EEST:
Sportist (Kovachevets) - Lyublyana (Lyublen)              3:1 
22 October 2016, Saturday, 13:30 EEST:
Han Kardam (Kardam) - Urozhay (Garchinovo)                3:3 

29 October 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Lyublyana (Lyublen) - Han Kardam (Kardam)                 2:0 
29 October 2016, Saturday, 11:10 EEST:
Urozhay (Garchinovo) - Sportist (Kovachevets)             1:4 
29 October 2016, Saturday, 12:20 EEST:
Urozhay (Garchinovo) - Lyublyana (Lyublen)                2:2 
29 October 2016, Saturday, 13:30 EEST:
Sportist (Kovachevets) - Han Kardam (Kardam)              5:3 

spring 2017:
Sportist (Kovachevets) - Lyublyana (Lyublen)              2:2 
8 April 2017, Saturday, 11:10 EEST:
Han Kardam (Kardam) - Urozhay (Garchinovo)                1:1 
8 April 2017, Saturday, 12:20 EEST:
Lyublyana (Lyublen) - Han Kardam (Kardam)                 3:1 
8 April 2017, Saturday, 13:30 EEST:
Urozhay (Garchinovo) - Sportist (Kovachevets)             0:2 

22 April 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Urozhay (Garchinovo) - Lyublyana (Lyublen)                3:2 
22 April 2017, Saturday, 11:10 EEST:
Sportist (Kovachevets) - Han Kardam (Kardam)              5:1 
22 April 2017, Saturday, 12:20 EEST:
Lyublyana (Lyublen) - Sportist (Kovachevets)              2:2 
22 April 2017, Saturday, 13:30 EEST:
Urozhay (Garchinovo) - Han Kardam (Kardam)                2:1 

29 April 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Han Kardam (Kardam) - Lyublyana (Lyublen)                 3:3 
29 April 2017, Saturday, 11:10 EEST:
Sportist (Kovachevets) - Urozhay (Garchinovo)             2:0 
29 April 2017, Saturday, 12:20 EEST:
Lyublyana (Lyublen) - Urozhay (Garchinovo)                3:1 
29 April 2017, Saturday, 13:30 EEST:
Han Kardam (Kardam) - Sportist (Kovachevets)              1:2 

Results grid
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Sportist (Kovachevets) XXX 3:1 4:2 5:3 XXX 2:2 2:0 5:1 2. Lyublyana (Lyublen) 2:2 XXX 1:0 2:0 2:2 XXX 3:1 3:1 3. Urozhay (Garchinovo) 1:4 2:2 XXX 3:1 0:2 3:2 XXX 2:1 4. Han Kardam (Kardam) 0:3 1:1 3:3 XXX 1:2 3:3 1:1 XXX ---------------------------------------------------------- top

Vtora podgrupa

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Levski (Omurtag)                   12   10   0   2   38:14   30
-------------------------------------------------------------------
 2. Tuzlushka slava (Antonovo)         12    7   3   2   31:21   24
 3. Svetlina (Cherkovna)               12    1   5   6   17:31    8
 4. Orel (Razdeltsi)                   12    0   4   8   12:32    4

Notes
  - The matches are played in mini-tourmanets (of 4 games each) at a neutral venue.

8 October 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Svetlina (Cherkovna) - Levski (Omurtag)                   1:3 
8 October 2016, Saturday, 11:10 EEST:
Orel (Razdeltsi) - Tuzlushka slava (Antonovo)             2:2 
8 October 2016, Saturday, 12:20 EEST:
Tuzlushka slava (Antonovo) - Svetlina (Cherkovna)         4:2 
8 October 2016, Saturday, 13:30 EEST:
Levski (Omurtag) - Orel (Razdeltsi)                       3:0 

22 October 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Svetlina (Cherkovna) - Orel (Razdeltsi)                   2:1 
22 October 2016, Saturday, 11:10 EEST:
Tuzlushka slava (Antonovo) - Levski (Omurtag)             3:2 
22 October 2016, Saturday, 12:20 EEST:
Levski (Omurtag) - Svetlina (Cherkovna)                   5:1 
22 October 2016, Saturday, 13:30 EEST:
Tuzlushka slava (Antonovo) - Orel (Razdeltsi)             3:1 

29 October 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Svetlina (Cherkovna) - Tuzlushka slava (Antonovo)         3:3 
29 October 2016, Saturday, 11:10 EEST:
Orel (Razdeltsi) - Levski (Omurtag)                       0:3 
29 October 2016, Saturday, 12:20 EEST:
Orel (Razdeltsi) - Svetlina (Cherkovna)                   1:1 
29 October 2016, Saturday, 13:30 EEST:
Levski (Omurtag) - Tuzlushka slava (Antonovo)             2:0 

8 April 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Levski (Omurtag) - Svetlina (Cherkovna)                   4:1 
8 April 2017, Saturday, 11:10 EEST:
Tuzlushka slava (Antonovo) - Orel (Razdeltsi)             3:0 
8 April 2017, Saturday, 12:20 EEST:
Svetlina (Cherkovna) - Tuzlushka slava (Antonovo)         2:2 
8 April 2017, Saturday, 13:30 EEST:
Orel (Razdeltsi) - Levski (Omurtag)                       1:3 

22 April 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Orel (Razdeltsi) - Svetlina (Cherkovna)                   2:2 
22 April 2017, Saturday, 11:10 EEST:
Levski (Omurtag) - Tuzlushka slava (Antonovo)             3:2 
22 April 2017, Saturday, 12:20 EEST:
Svetlina (Cherkovna) - Levski (Omurtag)                   1:3 
22 April 2017, Saturday, 13:30 EEST:
Orel (Razdeltsi) - Tuzlushka slava (Antonovo)             2:4 

29 April 2017, Saturday, 10:00 EEST:
Tuzlushka slava (Antonovo) - Svetlina (Cherkovna)         2:0 
29 April 2017, Saturday, 11:10 EEST:
Levski (Omurtag) - Orel (Razdeltsi)                       5:1 
29 April 2017, Saturday, 12:20 EEST:
Svetlina (Cherkovna) - Orel (Razdeltsi)                   1:1 
29 April 2017, Saturday, 13:30 EEST:
Tuzlushka slava (Antonovo) - Levski (Omurtag)             3:2 

Results grid
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Levski (Omurtag) XXX 2:0 5:1 3:0 XXX 3:2 4:1 5:1 2. Tuzlushka slava (Antonovo) 3:2 XXX 4:2 3:1 3:2 XXX 2:0 3:0 3. Svetlina (Cherkovna) 1:3 3:3 XXX 2:1 1:3 2:2 XXX 1:1 4. Orel (Razdeltsi) 0:3 2:2 1:1 XXX 1:3 2:4 2:2 XXX ---------------------------------------------------------- top