Detsa podgotvitelna grupa (b.2004) - Futbol 11:
Stara Zagora - Mezhduoblastna grupa 2016/17

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
        | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Beroe (Stara Zagora)                8    8   0   0   78:2    24
-------------------------------------------------------------------
 2. Haskovo (Haskovo)                   9    7   0   2   33:6    21
 3. Respekt (Haskovo)                   9    6   1   2   57:16   19 [0 1 0  2:2  1, 2 away goals]
 4. Rozova dolina (Kazanlak)            9    6   1   2   33:10   19 [0 1 0  2:2  1, 0 away goals]
 5. Yantra 1919 (Gabrovo)               9    6   0   3   48:24   18
 6. Vereya (Stara Zagora)              10    5   0   5   21:25   15
 7. Chirpan (Chirpan)                   9    4   0   5   14:42   12 [1 0 0  1:0  3]
 8. Minyor (Radnevo)                   10    4   0   6   19:38   12 [0 0 1  0:1  0]
 9. Arsenal (Kazanlak)                  8    3   0   5   31:28    9
10. Edinstvo (Gurkovo)                  7    1   1   5   10:33    4 [0 1 0  2:2  1, 2 away goals]
11. Botev (Galabovo)                   10    1   1   8   11:62    4 [0 1 0  2:2  1, 0 away goals]
12. Yavorov (Chirpan)                   8    0   0   8    4:73    0

                           Round 1

17 September 2016, Saturday, 11:30 EEST:
Edinstvo (Gurkovo) - Beroe (Stara Zagora)                 postponed 
Arsenal (Kazanlak) - Yantra 1919 (Gabrovo)                4:6 
Chirpan (Chirpan) - Respekt (Haskovo)                     1:8 
Vereya (Stara Zagora) - Haskovo (Haskovo)                 1:0 
Botev (Galabovo) - Yavorov (Chirpan)                      4:2 
Minyor (Radnevo) - Rozova dolina (Kazanlak)               0:9 

                           Round 2

24 September 2016, Saturday, 11:30 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Rozova dolina (Kazanlak)           3:0 
Yavorov (Chirpan) - Minyor (Radnevo)                      1:8 
Haskovo (Haskovo) - Botev (Galabovo)                      4:0 
Respekt (Haskovo) - Vereya (Stara Zagora)                 2:0 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Chirpan (Chirpan)                10:1 
Edinstvo (Gurkovo) - Arsenal (Kazanlak)                   0:9 

                           Round 3

1 October 2016, Saturday, 11:30 EEST:
Arsenal (Kazanlak) - Beroe (Stara Zagora)                 postponed 
Chirpan (Chirpan) - Edinstvo (Gurkovo)                    3:2 
Vereya (Stara Zagora) - Yantra 1919 (Gabrovo)             1:6 
Botev (Galabovo) - Respekt (Haskovo)                      0:9 
Minyor (Radnevo) - Haskovo (Haskovo)                      0:5 
Rozova dolina (Kazanlak) - Yavorov (Chirpan)              postponed 

                           Round 4

8 October 2016, Saturday, 11:30 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Yavorov (Chirpan)                 21:0 
Haskovo (Haskovo) - Rozova dolina (Kazanlak)              2:0 
Respekt (Haskovo) - Minyor (Radnevo)                     13:0 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Botev (Galabovo)                 12:0 
Edinstvo (Gurkovo) - Vereya (Stara Zagora)                1:6 
Arsenal (Kazanlak) - Chirpan (Chirpan)                    postponed 

                           Round 5

15 October 2016, Saturday, 11:30 EEST:
Chirpan (Chirpan) - Beroe (Stara Zagora)                  0:12 
Vereya (Stara Zagora) - Arsenal (Kazanlak)                6:1 
Botev (Galabovo) - Edinstvo (Gurkovo)                     2:2 
Minyor (Radnevo) - Yantra 1919 (Gabrovo)                  0:5 
Rozova dolina (Kazanlak) - Respekt (Haskovo)              2:2 
Yavorov (Chirpan) - Haskovo (Haskovo)                     0:7 

                           Round 6

22 October 2016, Saturday, 11:30 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Haskovo (Haskovo)                  2:1 
Respekt (Haskovo) - Yavorov (Chirpan)                    13:0 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Rozova dolina (Kazanlak)          0:3 
Edinstvo (Gurkovo) - Minyor (Radnevo)                     1:0 
Arsenal (Kazanlak) - Botev (Galabovo)                     9:1 
Chirpan (Chirpan) - Vereya (Stara Zagora)                 0:3 

                           Round 7

29 October 2016, Saturday, 11:30 EEST:
Vereya (Stara Zagora) - Beroe (Stara Zagora)              0:9 
Botev (Galabovo) - Chirpan (Chirpan)                      1:2 
Minyor (Radnevo) - Arsenal (Kazanlak)                     5:1 
Rozova dolina (Kazanlak) - Edinstvo (Gurkovo)             5:2 
Yavorov (Chirpan) - Yantra 1919 (Gabrovo)                 postponed 
Haskovo (Haskovo) - Respekt (Haskovo)                     4:2 
5 November 2016, Saturday, 11:30 EET:
Yavorov (Chirpan) - Yantra 1919 (Gabrovo)                 1:8 

                           Round 8

12 November 2016, Saturday, 11:30 EET:
Beroe (Stara Zagora) - Respekt (Haskovo)                  7:0 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Haskovo (Haskovo)                 1:5 
Edinstvo (Gurkovo) - Yavorov (Chirpan)                    postponed 
Arsenal (Kazanlak) - Rozova dolina (Kazanlak)             1:5 
Chirpan (Chirpan) - Minyor (Radnevo)                      1:0 
Vereya (Stara Zagora) - Botev (Galabovo)                  3:1 

                           Round 9

19 November 2016, Saturday, 11:30 EET:
Botev (Galabovo) - Beroe (Stara Zagora)                   1:15 
Minyor (Radnevo) - Vereya (Stara Zagora)                  2:1 
Rozova dolina (Kazanlak) - Chirpan (Chirpan)              6:0 
Yavorov (Chirpan) - Arsenal (Kazanlak)                    0:6 
Haskovo (Haskovo) - Edinstvo (Gurkovo)                    postponed 
Respekt (Haskovo) - Yantra 1919 (Gabrovo)                 postponed 

                           Round 10

26 November 2016, Saturday, 11:30 EET:
Beroe (Stara Zagora) - Yantra 1919 (Gabrovo)              9:0 
Edinstvo (Gurkovo) - Respekt (Haskovo)                    2:8 
Arsenal (Kazanlak) - Haskovo (Haskovo)                    0:5 
Chirpan (Chirpan) - Yavorov (Chirpan)                     6:0 
Vereya (Stara Zagora) - Rozova dolina (Kazanlak)          0:3 
Botev (Galabovo) - Minyor (Radnevo)                       1:4 

                           Round 11

3 December 2016, Saturday, 11:30 EET:
Minyor (Radnevo) - Beroe (Stara Zagora)                    - 
Rozova dolina (Kazanlak) - Botev (Galabovo)                - 
Yavorov (Chirpan) - Vereya (Stara Zagora)                  - 
Haskovo (Haskovo) - Chirpan (Chirpan)                      - 
Respekt (Haskovo) - Arsenal (Kazanlak)                     - 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Edinstvo (Gurkovo)                 - 

                           Round 12

spring 2017:
Beroe (Stara Zagora) - Edinstvo (Gurkovo)                  - 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Arsenal (Kazanlak)                 - 
Respekt (Haskovo) - Chirpan (Chirpan)                      - 
Haskovo (Haskovo) - Vereya (Stara Zagora)                  - 
Yavorov (Chirpan) - Botev (Galabovo)                       - 
Rozova dolina (Kazanlak) - Minyor (Radnevo)                - 

                           Round 13

Rozova dolina (Kazanlak) - Beroe (Stara Zagora)            - 
Minyor (Radnevo) - Yavorov (Chirpan)                       - 
Botev (Galabovo) - Haskovo (Haskovo)                       - 
Vereya (Stara Zagora) - Respekt (Haskovo)                  - 
Chirpan (Chirpan) - Yantra 1919 (Gabrovo)                  - 
Arsenal (Kazanlak) - Edinstvo (Gurkovo)                    - 

                           Round 14

Beroe (Stara Zagora) - Arsenal (Kazanlak)                  - 
Edinstvo (Gurkovo) - Chirpan (Chirpan)                     - 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Vereya (Stara Zagora)              - 
Respekt (Haskovo) - Botev (Galabovo)                       - 
Haskovo (Haskovo) - Minyor (Radnevo)                       - 
Yavorov (Chirpan) - Rozova dolina (Kazanlak)               - 

                           Round 15

Yavorov (Chirpan) - Beroe (Stara Zagora)                   - 
Rozova dolina (Kazanlak) - Haskovo (Haskovo)               - 
Minyor (Radnevo) - Respekt (Haskovo)                       - 
Botev (Galabovo) - Yantra 1919 (Gabrovo)                   - 
Vereya (Stara Zagora) - Edinstvo (Gurkovo)                 - 
Chirpan (Chirpan) - Arsenal (Kazanlak)                     - 

                           Round 16

Beroe (Stara Zagora) - Chirpan (Chirpan)                   - 
Arsenal (Kazanlak) - Vereya (Stara Zagora)                 - 
Edinstvo (Gurkovo) - Botev (Galabovo)                      - 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Minyor (Radnevo)                   - 
Respekt (Haskovo) - Rozova dolina (Kazanlak)               - 
Haskovo (Haskovo) - Yavorov (Chirpan)                      - 

                           Round 17

Haskovo (Haskovo) - Beroe (Stara Zagora)                   - 
Yavorov (Chirpan) - Respekt (Haskovo)                      - 
Rozova dolina (Kazanlak) - Yantra 1919 (Gabrovo)           - 
Minyor (Radnevo) - Edinstvo (Gurkovo)                      - 
Botev (Galabovo) - Arsenal (Kazanlak)                      - 
Vereya (Stara Zagora) - Chirpan (Chirpan)                  - 

                           Round 18

Beroe (Stara Zagora) - Vereya (Stara Zagora)               - 
Chirpan (Chirpan) - Botev (Galabovo)                       - 
Arsenal (Kazanlak) - Minyor (Radnevo)                      - 
Edinstvo (Gurkovo) - Rozova dolina (Kazanlak)              - 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Yavorov (Chirpan)                  - 
Respekt (Haskovo) - Haskovo (Haskovo)                      - 

                           Round 19

Respekt (Haskovo) - Beroe (Stara Zagora)                   - 
Haskovo (Haskovo) - Yantra 1919 (Gabrovo)                  - 
Yavorov (Chirpan) - Edinstvo (Gurkovo)                     - 
Rozova dolina (Kazanlak) - Arsenal (Kazanlak)              - 
Minyor (Radnevo) - Chirpan (Chirpan)                       - 
Botev (Galabovo) - Vereya (Stara Zagora)                   - 

                           Round 20

Beroe (Stara Zagora) - Botev (Galabovo)                    - 
Vereya (Stara Zagora) - Minyor (Radnevo)                   - 
Chirpan (Chirpan) - Rozova dolina (Kazanlak)               - 
Arsenal (Kazanlak) - Yavorov (Chirpan)                     - 
Edinstvo (Gurkovo) - Haskovo (Haskovo)                     - 
Yantra 1919 (Gabrovo) - Respekt (Haskovo)                  - 

                           Round 21

Yantra 1919 (Gabrovo) - Beroe (Stara Zagora)               - 
Respekt (Haskovo) - Edinstvo (Gurkovo)                     - 
Haskovo (Haskovo) - Arsenal (Kazanlak)                     - 
Yavorov (Chirpan) - Chirpan (Chirpan)                      - 
Rozova dolina (Kazanlak) - Vereya (Stara Zagora)           - 
Minyor (Radnevo) - Botev (Galabovo)                        - 

                           Round 22

Beroe (Stara Zagora) - Minyor (Radnevo)                    - 
Botev (Galabovo) - Rozova dolina (Kazanlak)                - 
Vereya (Stara Zagora) - Yavorov (Chirpan)                  - 
Chirpan (Chirpan) - Haskovo (Haskovo)                      - 
Arsenal (Kazanlak) - Respekt (Haskovo)                     - 
Edinstvo (Gurkovo) - Yantra 1919 (Gabrovo)                 - 

Results grid
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Beroe (Stara Zagora) XXX 2:1 7:0 3:0 9:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 21:0 2. Haskovo (Haskovo) -:- XXX 4:2 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- 3. Respekt (Haskovo) -:- -:- XXX -:- -:- 2:0 -:- 13:0 -:- -:- -:- 13:0 4. Rozova dolina (Kazanlak) -:- -:- 2:2 XXX -:- -:- 6:0 -:- -:- 5:2 -:- -:- 5. Yantra 1919 (Gabrovo) -:- 1:5 -:- 0:3 XXX -:- 10:1 -:- -:- -:- 12:0 -:- 6. Vereya (Stara Zagora) 0:9 1:0 -:- 0:3 1:6 XXX -:- -:- 6:1 -:- 3:1 -:- 7. Chirpan (Chirpan) 0:12 -:- 1:8 -:- -:- 0:3 XXX 1:0 -:- 3:2 -:- 6:0 8. Minyor (Radnevo) -:- 0:5 -:- 0:9 0:5 2:1 -:- XXX 5:1 -:- -:- -:- 9. Arsenal (Kazanlak) -:- 0:5 -:- 1:5 4:6 -:- -:- -:- XXX -:- 9:1 -:- 10. Edinstvo (Gurkovo) -:- -:- 2:8 -:- -:- 1:6 -:- 1:0 0:9 XXX -:- -:- 11. Botev (Galabovo) 1:15 -:- 0:9 -:- -:- -:- 1:2 1:4 -:- 2:2 XXX 4:2 12. Yavorov (Chirpan) -:- 0:7 -:- -:- 1:8 -:- -:- 1:8 0:6 -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- top