Detsa (b.2002-03):
Plovdiv - Mezhduoblastna grupa 2016/17

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
        | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Botev (Plovdiv)                     8    6   2   0   23:1    20
-------------------------------------------------------------------
 2. Lokomotiv 1926 (Plovdiv)            8    5   3   0   14:7    18
 3. Sokol (Markovo)                     8    4   2   2   12:6    14
 4. Rodopa Smolyan (Smolyan)            8    4   1   3   13:15   13
 5. Haskovo (Haskovo)                   8    2   5   1    8:5    11
 6. Maritsa (Plovdiv)                   8    2   2   4    9:12    8 [0 1 0  2:2  1, 2 away goals]
 7. Spartak-S 94 (Plovdiv)              8    2   2   4    7:7     8 [0 1 0  2:2  1, 0 away goals]
 8. Asenovets 2005 (Asenovgrad)         8    1   1   6    4:14    4
 9. Orleta (Pazardzhik)                 8    1   0   7    8:31    3

                           Round 1

17 September 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Sokol (Markovo) - Spartak-S 94 (Plovdiv)                  2:0 
Orleta (Pazardzhik) - Botev (Plovdiv)                     0:10 
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)    1:1 
17 September 2016, Saturday, 12:00 EEST:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Maritsa (Plovdiv)              1:0 
Haskovo (Haskovo)                                         bye

                           Round 2

24 September 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Orleta (Pazardzhik)              3:0 
Maritsa (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                       1:2 
24 September 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Haskovo (Haskovo) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)              1:2 
25 September 2016, Sunday, 10:30 EEST:
Botev (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)             2:0 
Rodopa Smolyan (Smolyan)                                  bye

                           Round 3

1 October 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Orleta (Pazardzhik) - Maritsa (Plovdiv)                   1:4 
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Spartak-S 94 (Plovdiv)      1:0 
2 October 2016, Sunday, 10:00 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                1:1 
2 October 2016, Sunday, 12:00 EEST:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Haskovo (Haskovo)              1:1 
Sokol (Markovo)                                           bye

                           Round 4

8 October 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Maritsa (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)           2:1 
8 October 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Haskovo (Haskovo) - Botev (Plovdiv)                       0:0 
8 October 2016, Saturday, 12:00 EEST:
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Sokol (Markovo)                2:1 
10 October 2016, Monday, 16:00 EEST:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)         0:1 
Orleta (Pazardzhik)                                       bye

                           Round 5

15 October 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Sokol (Markovo) - Haskovo (Haskovo)                       1:1 
15 October 2016, Saturday, 13:00 EEST:
Orleta (Pazardzhik) - Rodopa Smolyan (Smolyan)            2:3 
16 October 2016, Sunday, 10:00 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Maritsa (Plovdiv)              1:0 
Botev (Plovdiv) - Spartak-S 94 (Plovdiv)                  1:0 
Asenovets 2005 (Asenovgrad)                               bye

                           Round 6

22 October 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Sokol (Markovo) - Orleta (Pazardzhik)                     4:0 
22 October 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Maritsa (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                       0:4 
22 October 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Haskovo (Haskovo) - Spartak-S 94 (Plovdiv)                0:0 
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)    4:1 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                                  bye

                           Round 7

29 October 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Sokol (Markovo)             0:1 
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Maritsa (Plovdiv)                postponed 
29 October 2016, Saturday, 12:00 EEST:
Orleta (Pazardzhik) - Haskovo (Haskovo)                   postponed 
30 October 2016, Sunday, 12:00 EET:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan)       postponed 
24 November 2016, Thursday, 12:00 EET:
Orleta (Pazardzhik) - Haskovo (Haskovo)                   1:4 
26 November 2016, Saturday, 12:00 EET:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan)       4:2 
3 December 2016, Saturday, 12:00 EET:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Maritsa (Plovdiv)                2:2 
Botev (Plovdiv)                                           bye

                           Round 8

5 November 2016, Saturday, 10:30 EET:
Sokol (Markovo) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                1:1 
5 November 2016, Saturday, 11:00 EET:
Haskovo (Haskovo) - Maritsa (Plovdiv)                     0:0 
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Botev (Plovdiv)                0:4 
Orleta (Pazardzhik) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)         3:0 
Spartak-S 94 (Plovdiv)                                    bye

                           Round 9

12 November 2016, Saturday, 11:00 EET:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan)         2:0 
13 November 2016, Sunday, 11:00 EET:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Haskovo (Haskovo)           0:1 
13 November 2016, Sunday, 12:00 EET:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Orleta (Pazardzhik)            3:1 
Botev (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                         1:0 
Maritsa (Plovdiv)                                         bye

                           Round 7 - postponed matches

24 November 2016, Thursday, 12:00 EET:
Orleta (Pazardzhik) - Haskovo (Haskovo)                   1:4 
26 November 2016, Saturday, 12:00 EET:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan)       4:2 
3 December 2016, Saturday, 12:00 EET:
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Maritsa (Plovdiv)                2:2 

                           Round 10

spring 2017:
Maritsa (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan)               - 
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                   - 
Botev (Plovdiv) - Orleta (Pazardzhik)                      - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)     - 
Haskovo (Haskovo)                                         bye

                           Round 11

Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Haskovo (Haskovo)               - 
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Botev (Plovdiv)              - 
Orleta (Pazardzhik) - Spartak-S 94 (Plovdiv)               - 
Sokol (Markovo) - Maritsa (Plovdiv)                        - 
Rodopa Smolyan (Smolyan)                                  bye

                           Round 12

Haskovo (Haskovo) - Rodopa Smolyan (Smolyan)               - 
Maritsa (Plovdiv) - Orleta (Pazardzhik)                    - 
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)       - 
Botev (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                 - 
Sokol (Markovo)                                           bye

                           Round 13

Botev (Plovdiv) - Haskovo (Haskovo)                        - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Spartak-S 94 (Plovdiv)          - 
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Maritsa (Plovdiv)            - 
Sokol (Markovo) - Rodopa Smolyan (Smolyan)                 - 
Orleta (Pazardzhik)                                       bye

                           Round 14

Haskovo (Haskovo) - Sokol (Markovo)                        - 
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Orleta (Pazardzhik)             - 
Maritsa (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)               - 
Spartak-S 94 (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                   - 
Asenovets 2005 (Asenovgrad)                               bye

                           Round 15

Spartak-S 94 (Plovdiv) - Haskovo (Haskovo)                 - 
Botev (Plovdiv) - Maritsa (Plovdiv)                        - 
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Rodopa Smolyan (Smolyan)     - 
Orleta (Pazardzhik) - Sokol (Markovo)                      - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                                  bye

                           Round 16

Haskovo (Haskovo) - Orleta (Pazardzhik)                    - 
Sokol (Markovo) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)              - 
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)        - 
Maritsa (Plovdiv) - Spartak-S 94 (Plovdiv)                 - 
Botev (Plovdiv)                                           bye

                           Round 17

Maritsa (Plovdiv) - Haskovo (Haskovo)                      - 
Botev (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan)                 - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                 - 
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Orleta (Pazardzhik)          - 
Spartak-S 94 (Plovdiv)                                    bye

                           Round 18

Haskovo (Haskovo) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)            - 
Orleta (Pazardzhik) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)             - 
Sokol (Markovo) - Botev (Plovdiv)                          - 
Rodopa Smolyan (Smolyan) - Spartak-S 94 (Plovdiv)          - 
Maritsa (Plovdiv)                                         bye

Results grid
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Botev (Plovdiv) XXX -:- 1:0 -:- -:- -:- 1:0 2:0 -:- 2. Lokomotiv 1926 (Plovdiv) 1:1 XXX -:- 4:2 -:- 1:0 -:- -:- 3:1 3. Sokol (Markovo) -:- 1:1 XXX -:- 1:1 -:- 2:0 -:- 4:0 4. Rodopa Smolyan (Smolyan) 0:4 -:- 2:1 XXX 1:1 1:0 -:- 4:1 -:- 5. Haskovo (Haskovo) 0:0 1:2 -:- -:- XXX 0:0 0:0 -:- -:- 6. Maritsa (Plovdiv) 0:4 -:- 1:2 -:- -:- XXX -:- 2:1 -:- 7. Spartak-S 94 (Plovdiv) -:- 0:1 -:- 2:0 -:- 2:2 XXX -:- 3:0 8. Asenovets 2005 (Asenovgrad) -:- 1:1 0:1 -:- 0:1 -:- 1:0 XXX -:- 9. Orleta (Pazardzhik) 0:10 -:- -:- 2:3 1:4 1:4 -:- 3:0 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- top