Yunoshi mladsha vazrast (b.1999-00): Sofia - Mezhduoblastna grupa 2015/16

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
        | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Minyor 2013 (Pernik)               12   11   0   1   65:13   33
-------------------------------------------------------------------
 2. Metalurg 1957 (Pernik)             12   10   0   2   41:14   30
 3. Sportist (Svoge)                   12    5   1   6   36:33   16
 4. Rilski sportist 2011 (Samokov)     12    5   0   7   34:35   15 [1 0 1  6:5  3]
 5. Strumska slava 1927 (Radomir)      12    5   0   7   30:39   15 [1 0 1  5:6  3]
 6. Botev 1937 (Ihtiman)               12    4   0   8   28:43   12
 7. Iskra 2009 (Iskrets)               12    1   1  10   20:77    4

                           Round 1

19 September 2015, Saturday, 10:30 EEST:
Sportist (Svoge) - Minyor 2013 (Pernik)                   6:3 
Botev 1937 (Ihtiman) - Strumska slava 1927 (Radomir)      4:5 
20 September 2015, Sunday, 10:30 EEST:
Rilski sportist 2011 (Samokov) - Metalurg 1957 (Pernik)   1:3 
Iskra 2009 (Iskrets)                                      bye

                           Round 2

26 September 2015, Saturday, 10:30 EEST:
Minyor 2013 (Pernik) - Botev 1937 (Ihtiman)               6:1 
Metalurg 1957 (Pernik) - Sportist (Svoge)                 2:0 
27 September 2015, Sunday, 10:30 EEST:
Iskra 2009 (Iskrets) - Strumska slava 1927 (Radomir)      3:4 
Rilski sportist 2011 (Samokov)                            bye

                           Round 3

3 October 2015, Saturday, 10:30 EEST:
Rilski sportist 2011 (Samokov) - Iskra 2009 (Iskrets)     9:2 
Botev 1937 (Ihtiman) - Metalurg 1957 (Pernik)             2:5 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Minyor 2013 (Pernik)      1:4 
Sportist (Svoge)                                          bye

                           Round 4

17 October 2015, Saturday, 10:30 EEST:
Iskra 2009 (Iskrets) - Minyor 2013 (Pernik)               0:9 
Metalurg 1957 (Pernik) - Strumska slava 1927 (Radomir)    4:0 
Rilski sportist 2011 (Samokov) - Sportist (Svoge)         3:0 
Botev 1937 (Ihtiman)                                      bye

                           Round 5

24 October 2015, Saturday, 10:30 EEST:
Sportist (Svoge) - Iskra 2009 (Iskrets)                   8:0 
Botev 1937 (Ihtiman) - Rilski sportist 2011 (Samokov)     5:3 
Minyor 2013 (Pernik) - Metalurg 1957 (Pernik)             2:0 
Strumska slava 1927 (Radomir)                             bye

                           Round 6

31 October 2015, Saturday, 10:30 EET:
Rilski sportist 2011 (Sam) - Strumska slava 1927 (Rad)    3:0 
Sportist (Svoge) - Botev 1937 (Ihtiman)                   3:1 
1 November 2015, Sunday, 10:30 EET:
Iskra 2009 (Iskrets) - Metalurg 1957 (Pernik)             1:5 
Minyor 2013 (Pernik)                                      bye

                           Round 7

7 November 2015, Saturday, 10:30 EET:
Botev 1937 (Ihtiman) - Iskra 2009 (Iskrets)               6:0 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Sportist (Svoge)          4:1 
Minyor 2013 (Pernik) - Rilski sportist 2011 (Samokov)     4:1 
Metalurg 1957 (Pernik)                                    bye

                           Round 8

2 April 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Metalurg 1957 (Pernik) - Rilski sportist 2011 (Samokov)   4:0 
Minyor 2013 (Pernik) - Sportist (Svoge)                   6:2 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Botev 1937 (Ihtiman)      1:2 
Iskra 2009 (Iskrets)                                      bye

                           Round 9

9 April 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Strumska slava 1927 (Radomir) - Iskra 2009 (Iskrets)      6:2 
Botev 1937 (Ihtiman) - Minyor 2013 (Pernik)               0:2 
Sportist (Svoge) - Metalurg 1957 (Pernik)                 3:5 
Rilski sportist 2011 (Samokov)                            bye

                           Round 10

16 April 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Iskra 2009 (Iskrets) - Rilski sportist 2011 (Samokov)     3:7 
Metalurg 1957 (Pernik) - Botev 1937 (Ihtiman)             7:1 
Minyor 2013 (Pernik) - Strumska slava 1927 (Radomir)      7:0 
Sportist (Svoge)                                          bye

                           Round 11

23 April 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Minyor 2013 (Pernik) - Iskra 2009 (Iskrets)              16:0 
Strumska slava 1927 (Radomir) - Metalurg 1957 (Pernik)    1:2 
Sportist (Svoge) - Rilski sportist 2011 (Samokov)         5:1 
Botev 1937 (Ihtiman)                                      bye

                           Round 12

7 May 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Iskra 2009 (Iskrets) - Sportist (Svoge)                   postponed 
Rilski sportist 2011 (Samokov) - Botev 1937 (Ihtiman)     2:1 
Metalurg 1957 (Pernik) - Minyor 2013 (Pernik)             1:3 
21 May 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Iskra 2009 (Iskrets) - Sportist (Svoge)                   2:2 
Strumska slava 1927 (Radomir)                             bye

                           Round 13

14 May 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Metalurg 1957 (Pernik) - Iskra 2009 (Iskrets)             3:0 
Strumska slava 1927 (Rad) - Rilski sportist 2011 (Sam)    5:3 
Botev 1937 (Ihtiman) - Sportist (Svoge)                   3:2 
Minyor 2013 (Pernik)                                      bye

                           Round 12 - postponed match

21 May 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Iskra 2009 (Iskrets) - Sportist (Svoge)                   2:2 

                           Round 14

28 May 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Iskra 2009 (Iskrets) - Botev 1937 (Ihtiman)               7:2 
Sportist (Svoge) - Strumska slava 1927 (Radomir)          4:3 
Rilski sportist 2011 (Samokov) - Minyor 2013 (Pernik)     1:3 
Metalurg 1957 (Pernik)                                    bye

top


Yunoshi mladsha vazrast (b.1999-00): Sofia - Mezhduoblastna grupa 2015/16 - Results grid

-------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7. 
-------------------------------------------------------------------------
 1. Minyor 2013 (Pernik)               XXX  2:0  6:2  4:1  7:0  6:1 16:0 
 2. Metalurg 1957 (Pernik)             1:3  XXX  2:0  4:0  4:0  7:1  3:0 
 3. Sportist (Svoge)                   6:3  3:5  XXX  5:1  4:3  3:1  8:0 
 4. Rilski sportist 2011 (Samokov)     1:3  1:3  3:0  XXX  3:0  2:1  9:2 
 5. Strumska slava 1927 (Radomir)      1:4  1:2  4:1  5:3  XXX  1:2  6:2 
 6. Botev 1937 (Ihtiman)               0:2  2:5  3:2  5:3  4:5  XXX  6:0 
 7. Iskra 2009 (Iskrets)               0:9  1:5  2:2  3:7  3:4  7:2  XXX 
-------------------------------------------------------------------------

top