Vtora liga 2024/25

« Vtora profesionalna liga 2024/25

| Results grid | Rankings |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
        | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 |

                           Current matches:

20 July 2024, Saturday / Round 1:
Sportist 2009 (Svoge) - Pirin (Blagoevgrad)                - 
Fratria (Benkovski) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)             - 
CSKA II (Sofia) - Liteks (Lovech)                          - 
Spartak (Pleven) - Dunav ot Ruse (Ruse)                    - 
Nesebar (Nesebar) - FK CSKA 1948 II (Sofia)                - 
Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Lokomotiv (GO)              - 
Montana 1921 (Montana) - Marek 1915 (Dupnitsa)             - 
Yantra 2019 (Gabrovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo)           - 
Minyor (Pernik) - Botev II (Plovdiv)                       - 
Belasitsa (Petrich) - Strumska slava 1927 (Radomir)        - 

                           Standings:                    

                                        M    W   D   L    GD      P

1. Belasitsa (Petrich) 0 0 0 0 0:0 0 . Botev II (Plovdiv) 0 0 0 0 0:0 0 [+][*] ------------------------------------------------------------------- . Dobrudzha 1919 (Dobrich) 0 0 0 0 0:0 0 . Dunav ot Ruse (Ruse) 0 0 0 0 0:0 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - . Etar VT (Veliko Tarnovo) 0 0 0 0 0:0 0 [-] . Liteks (Lovech) 0 0 0 0 0:0 0 . Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) 0 0 0 0 0:0 0 [+] . Ludogorets 1945 II (Razgrad) 0 0 0 0 0:0 0 . Marek 1915 (Dupnitsa) 0 0 0 0 0:0 0 . Minyor (Pernik) 0 0 0 0 0:0 0 [+] . Montana 1921 (Montana) 0 0 0 0 0:0 0 . Nesebar (Nesebar) 0 0 0 0 0:0 0 [+] . Pirin (Blagoevgrad) 0 0 0 0 0:0 0 [-] . Spartak (Pleven) 0 0 0 0 0:0 0 . Sportist 2009 (Svoge) 0 0 0 0 0:0 0 . Strumska slava 1927 (Radomir) 0 0 0 0 0:0 0 ------------------------------------------------------------------- . FK CSKA 1948 II (Sofia) 0 0 0 0 0:0 0 . Fratria (Benkovski, obl.Varna) 0 0 0 0 0:0 0 [+] . CSKA II (Sofia) 0 0 0 0 0:0 0 [+][*] . Yantra 2019 (Gabrovo) 0 0 0 0 0:0 0
Round 1 20 July 2024, Saturday: Sportist 2009 (Svoge) - Pirin (Blagoevgrad) - Fratria (Benkovski) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - CSKA II (Sofia) - Liteks (Lovech) - Spartak (Pleven) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Nesebar (Nesebar) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Lokomotiv (GO) - Montana 1921 (Montana) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Minyor (Pernik) - Botev II (Plovdiv) - Belasitsa (Petrich) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Round 2 27 July 2024, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Botev II (Plovdiv) - Belasitsa (Petrich) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Minyor (Pernik) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Montana 1921 (Montana) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Nesebar (Nesebar) - Liteks (Lovech) - Spartak (Pleven) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - CSKA II (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Round 3 3 August 2024, Saturday: Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Pirin (Blagoevgrad) - CSKA II (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge) - Spartak (Pleven) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Nesebar (Nesebar) - Liteks (Lovech) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Montana 1921 (Montana) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Minyor (Pernik) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Belasitsa (Petrich) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Botev II (Plovdiv) - Round 4 10 August 2024, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - Botev II (Plovdiv) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Strumska slava 1927 (Rad) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Belasitsa (Petrich) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Minyor (Pernik) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Montana 1921 (Montana) - Liteks (Lovech) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Nesebar (Nesebar) - Sportist 2009 (Svoge) - Spartak (Pleven) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - CSKA II (Sofia) - Round 5 17 August 2024, Saturday: CSKA II (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad) - Spartak (Pleven) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Nesebar (Nesebar) - Sportist 2009 (Svoge) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Montana 1921 (Montana) - Liteks (Lovech) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Minyor (Pernik) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Botev II (Plovdiv) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Round 6 24 August 2024, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Botev II (Plovdiv) - Lokomotiv (G.Oryahovitsa) - Strumska slava 1927 (Rad) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Minyor (Pernik) - Liteks (Lovech) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Montana 1921 (Montana) - Sportist 2009 (Svoge) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Nesebar (Nesebar) - CSKA II (Sofia) - Spartak (Pleven) - Round 7 31 August 2024, Saturday: Spartak (Pleven) - Pirin (Blagoevgrad) - Nesebar (Nesebar) - CSKA II (Sofia) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Fratria (Benkovski) - Montana 1921 (Montana) - Sportist 2009 (Svoge) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Minyor (Pernik) - Liteks (Lovech) - Belasitsa (Petrich) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Strumska slava 1927 (Radomir) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Botev II (Plovdiv) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Round 8 7 September 2024, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Lokomotiv (G.Oryahovitsa) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Botev II (Plovdiv) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Liteks (Lovech) - Belasitsa (Petrich) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Minyor (Pernik) - Sportist 2009 (Svoge) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Montana 1921 (Montana) - CSKA II (Sofia) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Spartak (Pleven) - Nesebar (Nesebar) - Round 9 14 September 2024, Saturday: Nesebar (Nesebar) - Pirin (Blagoevgrad) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Spartak (Pleven) - Montana 1921 (Montana) - CSKA II (Sofia) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Minyor (Pernik) - Sportist 2009 (Svoge) - Belasitsa (Petrich) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Liteks (Lovech) - Botev II (Plovdiv) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Round 10 21 September 2024, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Liteks (Lovech) - Botev II (Plovdiv) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Strumska slava 1927 (Rad) - Sportist 2009 (Svoge) - Belasitsa (Petrich) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Minyor (Pernik) - CSKA II (Sofia) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Spartak (Pleven) - Montana 1921 (Montana) - Nesebar (Nesebar) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Round 11 28 September 2024, Saturday: Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Pirin (Blagoevgrad) - Montana 1921 (Montana) - Nesebar (Nesebar) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Spartak (Pleven) - Minyor (Pernik) - CSKA II (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Sportist 2009 (Svoge) - Botev II (Plovdiv) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Liteks (Lovech) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Round 12 5 October 2024, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Liteks (Lovech) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Sportist 2009 (Svoge) - Botev II (Plovdiv) - Fratria (Benkovski) - Strumska slava 1927 (Radomir) - CSKA II (Sofia) - Belasitsa (Petrich) - Spartak (Pleven) - Minyor (Pernik) - Nesebar (Nesebar) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Montana 1921 (Montana) - Round 13 19 October 2024, Saturday: Montana 1921 (Montana) - Pirin (Blagoevgrad) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Minyor (Pernik) - Nesebar (Nesebar) - Belasitsa (Petrich) - Spartak (Pleven) - Strumska slava 1927 (Radomir) - CSKA II (Sofia) - Botev II (Plovdiv) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Sportist 2009 (Svoge) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Liteks (Lovech) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Round 14 26 October 2024, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Liteks (Lovech) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Lokomotiv (G.Oryahovitsa) - Sportist 2009 (Svoge) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Fratria (Benkovski) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - CSKA II (Sofia) - Botev II (Plovdiv) - Spartak (Pleven) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Nesebar (Nesebar) - Belasitsa (Petrich) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Minyor (Pernik) - Montana 1921 (Montana) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Round 15 2 November 2024, Saturday: Yantra 2019 (Gabrovo) - Pirin (Blagoevgrad) - Minyor (Pernik) - Montana 1921 (Montana) - Belasitsa (Petrich) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Nesebar (Nesebar) - Botev II (Plovdiv) - Spartak (Pleven) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - CSKA II (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Sportist 2009 (Svoge) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Liteks (Lovech) - Round 16 9 November 2024, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - Liteks (Lovech) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Sportist 2009 (Svoge) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Lokomotiv (GO) - CSKA II (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Spartak (Pleven) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Nesebar (Nesebar) - Botev II (Plovdiv) - Ludogorets 1945 II (Rz) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Montana 1921 (Montana) - Belasitsa (Petrich) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Minyor (Pernik) - Round 17 16 November 2024, Saturday: Minyor (Pernik) - Pirin (Blagoevgrad) - Belasitsa (Petrich) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Montana 1921 (Montana) - Botev II (Plovdiv) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Nesebar (Nesebar) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Spartak (Pleven) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - CSKA II (Sofia) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Fratria (Benkovski) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Sportist 2009 (Svoge) - Liteks (Lovech) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Round 18 23 November 2024, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Sportist 2009 (Svoge) - Liteks (Lovech) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Dunav ot Ruse (Ruse) - CSKA II (Sofia) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Spartak (Pleven) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Nesebar (Nesebar) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Montana 1921 (Montana) - Botev II (Plovdiv) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Minyor (Pernik) - Belasitsa (Petrich) - Round 19 30 November 2024, Saturday: Belasitsa (Petrich) - Pirin (Blagoevgrad) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Minyor (Pernik) - Botev II (Plovdiv) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Montana 1921 (Montana) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Nesebar (Nesebar) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Spartak (Pleven) - Dunav ot Ruse (Ruse) - CSKA II (Sofia) - Liteks (Lovech) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Sportist 2009 (Svoge) - Round 20 4 December 2024, Wednesday: Pirin (Blagoevgrad) - Sportist 2009 (Svoge) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Fratria (Benkovski) - Liteks (Lovech) - CSKA II (Sofia) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Spartak (Pleven) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Nesebar (Nesebar) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Ludogorets 1945 II (Rz) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Montana 1921 (Montana) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Botev II (Plovdiv) - Minyor (Pernik) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Belasitsa (Petrich) - Round 21 7 December 2024, Saturday: Strumska slava 1927 (Radomir) - Pirin (Blagoevgrad) - Belasitsa (Petrich) - Botev II (Plovdiv) - Minyor (Pernik) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Montana 1921 (Montana) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Nesebar (Nesebar) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Spartak (Pleven) - Liteks (Lovech) - CSKA II (Sofia) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Sportist 2009 (Svoge) - Round 22 15 February 2025, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Sportist 2009 (Svoge) - CSKA II (Sofia) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Spartak (Pleven) - Liteks (Lovech) - Nesebar (Nesebar) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Montana 1921 (Montana) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Minyor (Pernik) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Belasitsa (Petrich) - Botev II (Plovdiv) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Round 23 22 February 2025, Saturday: Botev II (Plovdiv) - Pirin (Blagoevgrad) - Strumska slava 1927 (Rad) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Belasitsa (Petrich) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Minyor (Pernik) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Yantra 2019 (Gabrovo) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Montana 1921 (Montana) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Liteks (Lovech) - Nesebar (Nesebar) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Spartak (Pleven) - Sportist 2009 (Svoge) - CSKA II (Sofia) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Round 24 1 March 2025, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - CSKA II (Sofia) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Spartak (Pleven) - Sportist 2009 (Svoge) - Nesebar (Nesebar) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Liteks (Lovech) - Montana 1921 (Montana) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Yantra 2019 (Gabrovo) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Minyor (Pernik) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Belasitsa (Petrich) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Botev II (Plovdiv) - Round 25 8 March 2025, Saturday: Etar VT (Veliko Tarnovo) - Pirin (Blagoevgrad) - Botev II (Plovdiv) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Lokomotiv (GO) - Belasitsa (Petrich) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Minyor (Pernik) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Liteks (Lovech) - Montana 1921 (Montana) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Sportist 2009 (Svoge) - Nesebar (Nesebar) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Spartak (Pleven) - CSKA II (Sofia) - Round 26 15 March 2025, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - Spartak (Pleven) - CSKA II (Sofia) - Nesebar (Nesebar) - Fratria (Benkovski) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Sportist 2009 (Svoge) - Montana 1921 (Montana) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Liteks (Lovech) - Minyor (Pernik) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Belasitsa (Petrich) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Botev II (Plovdiv) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Round 27 22 March 2025, Saturday: Marek 1915 (Dupnitsa) - Pirin (Blagoevgrad) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Lokomotiv (G.Oryahovitsa) - Botev II (Plovdiv) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Belasitsa (Petrich) - Liteks (Lovech) - Minyor (Pernik) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Sportist 2009 (Svoge) - Montana 1921 (Montana) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - CSKA II (Sofia) - Nesebar (Nesebar) - Spartak (Pleven) - Round 28 29 March 2025, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - Nesebar (Nesebar) - Spartak (Pleven) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - CSKA II (Sofia) - Montana 1921 (Montana) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Sportist 2009 (Svoge) - Minyor (Pernik) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Belasitsa (Petrich) - Liteks (Lovech) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Botev II (Plovdiv) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Round 29 2 April 2025, Wednesday: Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Pirin (Blagoevgrad) - Marek 1915 (Dupnitsa) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Botev II (Plovdiv) - Liteks (Lovech) - Strumska slava 1927 (Rad) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Belasitsa (Petrich) - Sportist 2009 (Svoge) - Minyor (Pernik) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Yantra 2019 (Gabrovo) - CSKA II (Sofia) - Montana 1921 (Montana) - Spartak (Pleven) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Nesebar (Nesebar) - Round 30 5 April 2025, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Nesebar (Nesebar) - Montana 1921 (Montana) - Spartak (Pleven) - Yantra 2019 (Gabrovo) - CSKA II (Sofia) - Minyor (Pernik) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Belasitsa (Petrich) - Sportist 2009 (Svoge) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Botev II (Plovdiv) - Liteks (Lovech) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Marek 1915 (Dupnitsa) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Round 31 12 April 2025, Saturday: FK CSKA 1948 II (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Liteks (Lovech) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Botev II (Plovdiv) - Sportist 2009 (Svoge) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Fratria (Benkovski) - Belasitsa (Petrich) - CSKA II (Sofia) - Minyor (Pernik) - Spartak (Pleven) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Nesebar (Nesebar) - Montana 1921 (Montana) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Round 32 19 April 2025, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - Montana 1921 (Montana) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Nesebar (Nesebar) - Minyor (Pernik) - Spartak (Pleven) - Belasitsa (Petrich) - CSKA II (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Botev II (Plovdiv) - Sportist 2009 (Svoge) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Liteks (Lovech) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Dunav ot Ruse (Ruse) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Round 33 26 April 2025, Saturday: Dunav ot Ruse (Ruse) - Pirin (Blagoevgrad) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Liteks (Lovech) - Lokomotiv (G.Oryahovitsa) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Sportist 2009 (Svoge) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Fratria (Benkovski) - Botev II (Plovdiv) - CSKA II (Sofia) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Spartak (Pleven) - Belasitsa (Petrich) - Nesebar (Nesebar) - Minyor (Pernik) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Montana 1921 (Montana) - Round 34 3 May 2025, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Montana 1921 (Montana) - Minyor (Pernik) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Belasitsa (Petrich) - Nesebar (Nesebar) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Spartak (Pleven) - Botev II (Plovdiv) - CSKA II (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Sportist 2009 (Svoge) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Liteks (Lovech) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Round 35 7 May 2025, Wednesday: Liteks (Lovech) - Pirin (Blagoevgrad) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Fratria (Benkovski) - Marek 1915 (Dupnitsa) - CSKA II (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Spartak (Pleven) - Botev II (Plovdiv) - Nesebar (Nesebar) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Ludogorets 1945 II (Rz) - Belasitsa (Petrich) - Montana 1921 (Montana) - Minyor (Pernik) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Round 36 10 May 2025, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - Minyor (Pernik) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Belasitsa (Petrich) - Montana 1921 (Montana) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Botev II (Plovdiv) - Nesebar (Nesebar) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Spartak (Pleven) - Marek 1915 (Dupnitsa) - CSKA II (Sofia) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Fratria (Benkovski) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Liteks (Lovech) - Round 37 17 May 2025, Saturday: Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Pirin (Blagoevgrad) - Liteks (Lovech) - Sportist 2009 (Svoge) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - CSKA II (Sofia) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Spartak (Pleven) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Nesebar (Nesebar) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Botev II (Plovdiv) - Montana 1921 (Montana) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Belasitsa (Petrich) - Minyor (Pernik) - Round 38 24 May 2025, Saturday: Pirin (Blagoevgrad) - Belasitsa (Petrich) - Minyor (Pernik) - Strumska slava 1927 (Radomir) - Yantra 2019 (Gabrovo) - Botev II (Plovdiv) - Montana 1921 (Montana) - Etar VT (Veliko Tarnovo) - Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Marek 1915 (Dupnitsa) - Nesebar (Nesebar) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Spartak (Pleven) - FK CSKA 1948 II (Sofia) - CSKA II (Sofia) - Dunav ot Ruse (Ruse) - Fratria (Benkovski, obl.Varna) - Liteks (Lovech) - Sportist 2009 (Svoge) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) -
Results grid
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Belasitsa (Petrich) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2. Botev II (Plovdiv) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Dobrudzha 1919 (Dobrich) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Dunav ot Ruse (Ruse) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Etar VT (Veliko Tarnovo) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Liteks (Lovech) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8. Ludogorets 1945 II (Razgrad) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 9. Marek 1915 (Dupnitsa) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10. Minyor (Pernik) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 11. Montana 1921 (Montana) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 12. Nesebar (Nesebar) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 13. Pirin (Blagoevgrad) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 14. Spartak (Pleven) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 15. Sportist 2009 (Svoge) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 16. Strumska slava 1927 (Radomir) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 17. FK CSKA 1948 II (Sofia) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 18. Fratria (Benkovski, obl.Varna) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 19. CSKA II (Sofia) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 20. Yantra 2019 (Gabrovo) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ top