Yunoshi starsha vazrast (b.1996-97): Sofia - Zonalna grupa 2014/15

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
        | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. CSKA (Sofia)                       24   18   3   3   68:19   57     Republikansko
 2. Levski (Sofia)                     24   18   2   4   76:22   56     Republikansko [2 0 0  4:0  6]
 3. Pirin (Blagoevgrad)                24   18   2   4   61:25   56     Republikansko [0 0 2  0:4  0]
 4. Minyor (Pernik)                    24   16   4   4   47:18   52     Republikansko
 5. Lokomotiv (Sofia)                  24   14   4   6   56:29   46     Republikansko
-------------------------------------------------------------------
 6. Sofia 2010 (Sofia)                 24   12   6   6   62:28   42                  
 7. Septemvri (Sofia)                  24   12   3   9   55:37   39                  
 8. Oskar EL (Sofia)                   24    8   3  13   45:58   27                  
 9. Velbazhd (Kyustendil)              24    6   3  15   23:66   21                  
10. Vihren 1925 (Sandanski)            24    6   1  17   27:64   19                  
11. Oborishte (Panagyurishte)          24    3   2  19   21:69   11                   [1 1 0  1:0  4]
12. Koneliano (German)                 24    3   2  19   21:85   11                   [0 1 1  0:1  1]
13. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 24    4   1  19   13:55   13 [*]              
--. Slivnishki geroy (Slivnitsa)        0    0   0   0    0:0     - [*]              

Notes
  - Slivnishki geroy (Slivnitsa) initially applies for participation, but withdraws just before the start of the season. Its opponents bye.
  - The teams play their home matches at the following stadiums, unless stated otherwise:
    - Velbazhd (Kyustendil) - st."Strandzhata", Kyustendil;
    - Vitosha (Bistritsa) - st."Letishte", Sofia;
    - Vihren 1925 (Sandanski) - st."Spartak", Sandanski;
    - Koneliano (German) - in German;
    - Levski (Sofia) - st."Georgi Asparuhov", Sofia - auxilliary or artificial field;
    - Lokomotiv (Sofia) - in kv.Trebich, Sofia;
    - Oborishte (Panagyurishte) - st."Orcho voyvoda", Panagyurishte;
    - Oskar EL (Sofia) - kompleks "Tsarsko selo", Sofia;
    - OFK Pirin (Blagoevgrad) - in Riltsi;
    - Septemvri (Sofia) - st."57-mo uchilishte", Sofia;
    - Sofia 2010 (Sofia) - kompleks "Tsarsko selo", Sofia;
    - FK Minyor (Pernik) - rounds 1-13 at st."Dimova mahala, Pernik; rounds 14-26 in Meshtitsa;
    - CSKA (Sofia) - kompleks "Tsarsko selo", Sofia.
  - Vitosha (Bistritsa) withdraws at the winter brake. Its results up to that point are kept, and its opponents until the end are awarded 3:0 wins.

                           Round 1

5 September 2014, Friday, 17:00 EEST:
Velbazhd (Kyustendil) - CSKA (Sofia)                      1:3 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Minyor (Pernik)      0:2 
Vihren 1925 (Sandanski) - Sofia 2010 (Sofia)              0:5 
Koneliano (German) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)         annulled 
Levski (Sofia) - Septemvri (Sofia)                        5:2 
Lokomotiv (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                   2:0 
Oborishte (Panagyurishte) - Oskar EL (Sofia)              2:5 

                           Round 2

12 September 2014, Friday, 14:30 EEST:
CSKA (Sofia) - Oskar EL (Sofia)                           5:0 
Septemvri (Sofia) - Lokomotiv (Sofia)                     0:0 
12 September 2014, Friday, 17:00 EEST:
Pirin (Blagoevgrad) - Oborishte (Panagyurishte)           3:1 
Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Levski (Sofia)             annulled 
Sofia 2010 (Sofia) - Koneliano (German)                   6:1 
Minyor (Pernik) - Vihren 1925 (Sandanski)                 5:1 
Velbazhd (Kyustendil) - Vitosha (Bistritsa)               1:0 

                           Round 3

19 September 2014, Friday, 13:00 EEST:
in Sofia, "Tsarsko selo" complex:
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - CSKA (Sofia)         1:2 
19 September 2014, Friday, 15:00 EEST:
Oskar EL (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                    1:3 
19 September 2014, Friday, 17:00 EEST:
Vihren 1925 (Sandanski) - Velbazhd (Kyustendil)           4:1 
Koneliano (German) - Minyor (Pernik)                      2:4 
Levski (Sofia) - Sofia 2010 (Sofia)                       1:1 
Lokomotiv (Sofia) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)          annulled 
Oborishte (Panagyurishte) - Septemvri (Sofia)             0:3 

                           Round 4

26 September 2014, Friday, 12:00 EEST:
Vitosha (Bistritsa) - Vihren 1925 (Sandanski)             3:1 
26 September 2014, Friday, 14:00 EEST:
CSKA (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                        3:0 
26 September 2014, Friday, 17:00 EEST:
Septemvri (Sofia) - Oskar EL (Sofia)                      4:2 
Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Oborishte (Panagyurishte)  annulled 
Sofia 2010 (Sofia) - Lokomotiv (Sofia)                    4:1 
Minyor (Pernik) - Levski (Sofia)                          1:0 
Velbazhd (Kyustendil) - Koneliano (German)                2:3 

                           Round 5

3 October 2014, Friday, 11:00 EEST:
Levski (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                    1:1 
3 October 2014, Friday, 13:30 EEST:
Lokomotiv (Sofia) - Minyor (Pernik)                       2:2 
3 October 2014, Friday, 16:00 EEST:
Vihren 1925 (Sandanski) - CSKA (Sofia)                    2:1 
Koneliano (German) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)   1:2 
Oborishte (Panagyurishte) - Sofia 2010 (Sofia)            1:5 
Oskar EL (Sofia) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)           annulled 
Pirin (Blagoevgrad) - Septemvri (Sofia)                   3:0 

                           Round 6

10 October 2014, Friday, 13:00 EEST:
CSKA (Sofia) - Septemvri (Sofia)                          1:1 
10 October 2014, Friday, 14:00 EEST:
Vihren 1925 (Sandanski) - Koneliano (German)              4:0 
10 October 2014, Friday, 16:00 EEST:
Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Pirin (Blagoevgrad)        annulled 
Sofia 2010 (Sofia) - Oskar EL (Sofia)                     1:1 
Minyor (Pernik) - Oborishte (Panagyurishte)               5:0 
Velbazhd (Kyustendil) - Lokomotiv (Sofia)                 1:1 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Levski (Sofia)       0:4 

                           Round 7

17 October 2014, Friday, 16:00 EEST:
Koneliano (German) - CSKA (Sofia)                         0:5 
Levski (Sofia) - Vihren 1925 (Sandanski)                  4:1 
Lokomotiv (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)    1:1 
Oborishte (Panagyurishte) - Velbazhd (Kyustendil)         1:2 
Oskar EL (Sofia) - Minyor (Pernik)                        1:2 
Pirin (Blagoevgrad) - Sofia 2010 (Sofia)                  1:0 
Septemvri (Sofia) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)          annulled 

                           Round 8

24 October 2014, Friday, 11:00 EEST:
in Sofia, "Tsarsko selo" complex:
Vitosha (Bistritsa) - Oborishte (Panagyurishte)           3:0 
24 October 2014, Friday, 12:30 EEST:
in Sofia, "Georgi Asparuhov" st.:
Koneliano (German) - Levski (Sofia)                       0:9 
24 October 2014, Friday, 16:00 EEST:
CSKA (Sofia) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)               annulled 
Sofia 2010 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                    3:1 
Minyor (Pernik) - Pirin (Blagoevgrad)                     0:0 
Velbazhd (Kyustendil) - Oskar EL (Sofia)                  1:1 
Vihren 1925 (Sandanski) - Lokomotiv (Sofia)               0:1 

                           Round 9

31 October 2014, Friday, 10:30 EET:
Lokomotiv (Sofia) - Koneliano (German)                    4:0 
31 October 2014, Friday, 14:00 EET:
Levski (Sofia) - CSKA (Sofia)                             postponed 
Oborishte (Panagyurishte) - Vihren 1925 (Sandanski)       1:2 
Oskar EL (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)     1:0 
Pirin (Blagoevgrad) - Velbazhd (Kyustendil)               2:1 
Septemvri (Sofia) - Minyor (Pernik)                       0:1 
Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Sofia 2010 (Sofia)         annulled 
25 November 2014, Tuesday, 10:00 EET:
Levski (Sofia) - CSKA (Sofia)                             1:0 

                           Round 10

7 November 2014, Friday, 11:00 EET:
Koneliano (German) - Oborishte (Panagyurishte)            0:1 
7 November 2014, Friday, 12:00 EET:
Levski (Sofia) - Lokomotiv (Sofia)                        1:3 
7 November 2014, Friday, 14:00 EET:
CSKA (Sofia) - Sofia 2010 (Sofia)                         2:2 
Minyor (Pernik) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)            annulled 
Velbazhd (Kyustendil) - Septemvri (Sofia)                 0:2 
Vitosha (Bistritsa) - Pirin (Blagoevgrad)                 1:4 
Vihren 1925 (Sandanski) - Oskar EL (Sofia)                0:1 

                           Round 11

14 November 2014, Friday, 12:00 EET:
Oskar EL (Sofia) - Koneliano (German)                     6:0 
14 November 2014, Friday, 14:00 EET:
Lokomotiv (Sofia) - CSKA (Sofia)                          1:3 
Oborishte (Panagyurishte) - Levski (Sofia)                0:5 
Pirin (Blagoevgrad) - Vihren 1925 (Sandanski)             3:1 
Septemvri (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)    1:2 
Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Velbazhd (Kyustendil)      annulled 
Sofia 2010 (Sofia) - Minyor (Pernik)                      0:2 

                           Round 12

21 November 2014, Friday, 14:00 EET:
CSKA (Sofia) - Minyor (Pernik)                            3:0 
Velbazhd (Kyustendil) - Sofia 2010 (Sofia)                1:2 
Vitosha (Bistritsa) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)        annulled 
Vihren 1925 (Sandanski) - Septemvri (Sofia)               0:3 
Koneliano (German) - Pirin (Blagoevgrad)                  0:8 
Levski (Sofia) - Oskar EL (Sofia)                         2:1 
Lokomotiv (Sofia) - Oborishte (Panagyurishte)             4:2 

                           Round 9 - postponed match

25 November 2014, Tuesday, 10:00 EET:
Levski (Sofia) - CSKA (Sofia)                             1:0 

                           Round 13

28 November 2014, Friday, 12:00 EET:
in Sofia, "Tsarsko selo" complex:
Oborishte (Panagyurishte) - CSKA (Sofia)                  0:5 
28 November 2014, Friday, 14:00 EET:
in Blagoevgrad, "Hristo Botev" st.:
Pirin (Blagoevgrad) - Levski (Sofia)                      0:2 
Septemvri (Sofia) - Koneliano (German)                    3:0 awd 
Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Vihren 1925 (Sandanski)    annulled 
Sofia 2010 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)   1:0 
in Pernik, "Minyor" st.:
Minyor (Pernik) - Velbazhd (Kyustendil)                   6:0 
28 November 2014, Friday, 16:00 EET:
Oskar EL (Sofia) - Lokomotiv (Sofia)                      0:2 

* - Vitosha (Bistritsa) withdraws at the winter brake. Its results up to
    that point are kept, and its opponents until the end are awarded 3:0
    wins.

                           Round 14

27 February 2015, Friday, 12:00 EET:
CSKA (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                      3:0 
27 February 2015, Friday, 14:00 EET:
Minyor (Pernik) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)      3:0 awd 
Sofia 2010 (Sofia) - Vihren 1925 (Sandanski)              2:0 
Septemvri (Sofia) - Levski (Sofia)                        1:5 
Pirin (Blagoevgrad) - Lokomotiv (Sofia)                   4:2 
27 February 2015, Friday, 16:00 EET:
Oskar EL (Sofia) - Oborishte (Panagyurishte)              4:2 
Koneliano (German)                                        bye

                           Round 15

6 March 2015, Friday, 12:00 EET:
Koneliano (German) - Sofia 2010 (Sofia)                   1:1 
6 March 2015, Friday, 15:00 EET:
Oskar EL (Sofia) - CSKA (Sofia)                           1:1 
Oborishte (Panagyurishte) - Pirin (Blagoevgrad)           postponed 
Lokomotiv (Sofia) - Septemvri (Sofia)                     postponed 
Vihren 1925 (Sandanski) - Minyor (Pernik)                 0:1 
Vitosha (Bistritsa) - Velbazhd (Kyustendil)               0:3 awd 
30 March 2015, Monday, 15:00 EEST:
Oborishte (Panagyurishte) - Pirin (Blagoevgrad)           0:3 
9 April 2015, Thursday, 10:00 EEST:
Lokomotiv (Sofia) - Septemvri (Sofia)                     2:0 
Levski (Sofia)                                            bye

                           Round 16

13 March 2015, Friday, 14:00 EET:
CSKA (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)         3:0 awd 
13 March 2015, Friday, 15:00 EET:
Velbazhd (Kyustendil) - Vihren 1925 (Sandanski)           postponed * 
Minyor (Pernik) - Koneliano (German)                      postponed * 
Septemvri (Sofia) - Oborishte (Panagyurishte)             postponed * 
Pirin (Blagoevgrad) - Oskar EL (Sofia)                    postponed * 
13 March 2015, Friday, 16:00 EET:
Sofia 2010 (Sofia) - Levski (Sofia)                       postponed * 
* - all the scheduled matches of the round are postponed due to continuing
    bad weather and waterlogged pitches.
23 March 2015, Monday, 15:00 EET:
Velbazhd (Kyustendil) - Vihren 1925 (Sandanski)           0:3 
Minyor (Pernik) - Koneliano (German)                      postponed 
Septemvri (Sofia) - Oborishte (Panagyurishte)             3:1 
Pirin (Blagoevgrad) - Oskar EL (Sofia)                    4:1 
23 March 2015, Monday, 16:00 EET:
Sofia 2010 (Sofia) - Levski (Sofia)                       1:2 
21 April 2015, Tuesday, 16:00 EEST:
Minyor (Pernik) - Koneliano (German)                      1:0 
Lokomotiv (Sofia)                                         bye

                           Round 17

19 March 2015, Thursday, 15:00 EET:
Pirin (Blagoevgrad) - CSKA (Sofia)                        2:1 
20 March 2015, Friday, 11:00 EET:
Levski (Sofia) - Minyor (Pernik)                          1:0 
20 March 2015, Friday, 12:00 EET:
Koneliano (German) - Velbazhd (Kyustendil)                1:2 
20 March 2015, Friday, 15:00 EET:
Oskar EL (Sofia) - Septemvri (Sofia)                      3:5 
Lokomotiv (Sofia) - Sofia 2010 (Sofia)                    2:0 
Vihren 1925 (Sandanski) - Vitosha (Bistritsa)             3:0 awd 
Oborishte (Panagyurishte)                                 bye

                           Round 16 - postponed matches

23 March 2015, Monday, 15:00 EET:
Velbazhd (Kyustendil) - Vihren 1925 (Sandanski)           0:3 
Minyor (Pernik) - Koneliano (German)                      postponed 
Septemvri (Sofia) - Oborishte (Panagyurishte)             3:1 
Pirin (Blagoevgrad) - Oskar EL (Sofia)                    4:1 
23 March 2015, Monday, 16:00 EET:
Sofia 2010 (Sofia) - Levski (Sofia)                       1:2 

                           Round 18

27 March 2015, Friday, 14:00 EET:
CSKA (Sofia) - Vihren 1925 (Sandanski)                    5:0 
27 March 2015, Friday, 15:00 EET:
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Koneliano (German)   0:3 awd 
Velbazhd (Kyustendil) - Levski (Sofia)                    0:3 
Minyor (Pernik) - Lokomotiv (Sofia)                       3:1 
Septemvri (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                   2:3 
27 March 2015, Friday, 16:00 EET:
Sofia 2010 (Sofia) - Oborishte (Panagyurishte)            6:1 
Oskar EL (Sofia)                                          bye

                           Round 15 - postponed match

30 March 2015, Monday, 15:00 EEST:
Oborishte (Panagyurishte) - Pirin (Blagoevgrad)           0:3 

                           Round 19

3 April 2015, Friday, 13:00 EEST:
Koneliano (German) - Vihren 1925 (Sandanski)              3:1 
3 April 2015, Friday, 16:00 EEST:
Septemvri (Sofia) - CSKA (Sofia)                          2:3 
Oskar EL (Sofia) - Sofia 2010 (Sofia)                     1:3 
Oborishte (Panagyurishte) - Minyor (Pernik)               0:1 
Lokomotiv (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                 6:0 
Levski (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)       3:0 awd 
Pirin (Blagoevgrad)                                       bye

                           Round 15 - postponed match

9 April 2015, Thursday, 10:00 EEST:
Lokomotiv (Sofia) - Septemvri (Sofia)                     2:0 

                           Round 20

10 April 2015, Friday, 13:30 EEST:
Minyor (Pernik) - Oskar EL (Sofia)                        5:1 
10 April 2015, Friday, 14:00 EEST:
CSKA (Sofia) - Koneliano (German)                         6:1 
10 April 2015, Friday, 16:00 EEST:
Vihren 1925 (Sandanski) - Levski (Sofia)                  0:2 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Lokomotiv (Sofia)    0:3 awd 
Velbazhd (Kyustendil) - Oborishte (Panagyurishte)         2:1 
Sofia 2010 (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                  2:2 
Septemvri (Sofia)                                         bye

                           Round 21

17 April 2015, Friday, 16:00 EEST:
Septemvri (Sofia) - Sofia 2010 (Sofia)                    2:1 
Pirin (Blagoevgrad) - Minyor (Pernik)                     3:1 
Oskar EL (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                  1:2 
Oborishte (Panagyurishte) - Vitosha (Bistritsa)           3:0 awd 
Lokomotiv (Sofia) - Vihren 1925 (Sandanski)               7:1 
Levski (Sofia) - Koneliano (German)                       8:1 
CSKA (Sofia)                                              bye

                           Round 16 - postponed match

21 April 2015, Tuesday, 16:00 EEST:
Minyor (Pernik) - Koneliano (German)                      1:0 

                           Round 22

24 April 2015, Friday, 12:00 EEST:
Koneliano (German) - Lokomotiv (Sofia)                    1:4 
24 April 2015, Friday, 16:00 EEST:
CSKA (Sofia) - Levski (Sofia)                             3:2 
Vihren 1925 (Sandanski) - Oborishte (Panagyurishte)       1:1 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Oskar EL (Sofia)     0:3 awd 
Velbazhd (Kyustendil) - Pirin (Blagoevgrad)               1:4 
Minyor (Pernik) - Septemvri (Sofia)                       0:0 
Sofia 2010 (Sofia)                                        bye

                           Round 23

30 April 2015, Thursday, 16:00 EEST:
Lokomotiv (Sofia) - Levski (Sofia)                        3:0 
1 May 2015, Friday, 15:00 EEST:
Sofia 2010 (Sofia) - CSKA (Sofia)                         1:4 
1 May 2015, Friday, 17:00 EEST:
Septemvri (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)                 6:1 
Pirin (Blagoevgrad) - Vitosha (Bistritsa)                 3:0 awd 
Oskar EL (Sofia) - Vihren 1925 (Sandanski)                3:1 
Oborishte (Panagyurishte) - Koneliano (German)            0:0 
Minyor (Pernik)                                           bye

                           Round 24

4 May 2015, Monday, 17:00 EEST:
Vihren 1925 (Sandanski) - Pirin (Blagoevgrad)             1:4 
8 May 2015, Friday, 17:00 EEST:
CSKA (Sofia) - Lokomotiv (Sofia)                          2:1 
Levski (Sofia) - Oborishte (Panagyurishte)                5:1 
Koneliano (German) - Oskar EL (Sofia)                     2:3 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Septemvri (Sofia)    0:3 awd 
Minyor (Pernik) - Sofia 2010 (Sofia)                      1:1 
Velbazhd (Kyustendil)                                     bye

                           Round 25

11 May 2015, Monday, 17:00 EEST:
Septemvri (Sofia) - Vihren 1925 (Sandanski)               8:0 
14 May 2015, Thursday, 13:00 EEST:
Oskar EL (Sofia) - Levski (Sofia)                         2:8 
15 May 2015, Friday, 15:00 EEST:
Sofia 2010 (Sofia) - Velbazhd (Kyustendil)               11:0 
15 May 2015, Friday, 17:00 EEST:
Minyor (Pernik) - CSKA (Sofia)                            0:2 
Pirin (Blagoevgrad) - Koneliano (German)                  2:0 
Oborishte (Panagyurishte) - Lokomotiv (Sofia)             2:0 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)                        bye

                           Round 26

22 May 2015, Friday, 17:00 EEST:
CSKA (Sofia) - Oborishte (Panagyurishte)                  2:0 
Lokomotiv (Sofia) - Oskar EL (Sofia)                      3:2 
Levski (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                      2:0 
Koneliano (German) - Septemvri (Sofia)                    1:3 
Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Sofia 2010 (Sofia)   0:3 awd 
Velbazhd (Kyustendil) - Minyor (Pernik)                   0:1 
Vihren 1925 (Sandanski)                                   bye

top


Yunoshi starsha vazrast (b.1996-97): Sofia - Zonalna grupa 2014/15 - Results grid

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. CSKA (Sofia)                       XXX  3:2  3:0  3:0  2:1  2:2  1:1  5:0  3:0  5:0  2:0  6:1  3:0* --- 
 2. Levski (Sofia)                     1:0  XXX  2:0  1:0  1:3  1:1  5:2  2:1  1:1  4:1  5:1  8:1  3:0* --- 
 3. Pirin (Blagoevgrad)                2:1  0:2  XXX  3:1  4:2  1:0  3:0  4:1  2:1  3:1  3:1  2:0  3:0* --- 
 4. Minyor (Pernik)                    0:2  1:0  0:0  XXX  3:1  1:1  0:0  5:1  6:0  5:1  5:0  1:0  3:0* --- 
 5. Lokomotiv (Sofia)                  1:3  3:0  2:0  2:2  XXX  2:0  2:0  3:2  6:0  7:1  4:2  4:0  1:1  --- 
 6. Sofia 2010 (Sofia)                 1:4  1:2  2:2  0:2  4:1  XXX  3:1  1:1 11:0  2:0  6:1  6:1  1:0  --- 
 7. Septemvri (Sofia)                  2:3  1:5  2:3  0:1  0:0  2:1  XXX  4:2  6:1  8:0  3:1  3:0* 1:2  --- 
 8. Oskar EL (Sofia)                   1:1  2:8  1:3  1:2  0:2  1:3  3:5  XXX  1:2  3:1  4:2  6:0  1:0  --- 
 9. Velbazhd (Kyustendil)              1:3  0:3  1:4  0:1  1:1  1:2  0:2  1:1  XXX  0:3  2:1  2:3  1:0  --- 
10. Vihren 1925 (Sandanski)            2:1  0:2  1:4  0:1  0:1  0:5  0:3  0:1  4:1  XXX  1:1  4:0  3:0* --- 
11. Oborishte (Panagyurishte)          0:5  0:5  0:3  0:1  2:0  1:5  0:3  2:5  1:2  1:2  XXX  0:0  3:0* --- 
12. Koneliano (German)                 0:5  0:9  0:8  2:4  1:4  1:1  1:3  2:3  1:2  3:1  0:1  XXX  1:2  --- 
13. Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) 1:2  0:4  1:4  0:2  0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 3:1  3:0  0:3* XXX  --- 
14. Slivnishki geroy (Slivnitsa)       ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

top