Yunoshi starsha vazrast (род.1996-97):
Varna - Zonalna grupa 2014/15 »

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
        | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Ludogorets 1945 (Razgrad)          22   21   0   1  119:10   63     Republikansko
 2. Svetkavitsa Targovishte (Targ.)    22   17   0   5   54:19   51     Republikansko [1 0 1  4:2  3]
 3. Cherno more (Varna)                22   17   0   5   85:24   51     Republikansko [1 0 1  2:4  3]
-------------------------------------------------------------------
 4. Dunav 2010 (Ruse)                  22   14   2   6   43:23   44                  
 5. Spartak 1918 (Varna)               22   12   2   8   52:31   38                  
 6. Shumen 2007 (Shumen)               22   10   3   9   46:35   33                  
 7. Shumen 1929 (Shumen)               22    8   3  11   29:58   27                  
 8. Dobrudzha 1919 (Dobrich)           22    7   4  11   51:60   25                  
 9. Aksakovo 1948 (Aksakovo)           22    7   1  14   28:54   22                  
10. Kaliakra (Kavarna)                 22    5   1  16   39:81   16                  
11. Botev (Novi pazar)                 22    3   2  17   14:83   11                  
12. Neftyanik 2010 (Shabla)            22    1   2  19   10:92    5                  
--. Sportist 2011 (General Toshevo)     0    0   0   0    0:0     - [*]              
--. Chernolomets 04 (Popovo)            0    0   0   0    0:0     - [*]              

Notes
  - Sportist 2011 (General Toshevo) and Chernolomets 04 (Popovo) withdraw just before the start of the season. Their opponents bye.
  - Shumen 1929 (Shumen) and Shumen 2007 (Shumen) play their home matches at the Uchenicheski stadion in Shumen.

                           Round 1

11 September 2014, Thursday, 17:00 EEST:
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Chernolomets 04 (Popovo)      annulled * 
* - annulled following Chernolomets 04's withdrawal.
Cherno more (Varna) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)            2:1 
Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Kaliakra (Kavarna)      5:1 
Dunav 2010 (Ruse) - Shumen 1929 (Shumen)                  4:0 
Shumen 2007 (Shumen) - Sportist 2011 (General Toshevo)    annulled * 
* - annulled following Sportist 2011's withdrawal.
Spartak 1918 (Varna) - Botev (Novi pazar)                 2:1 
Neftyanik 2010 (Shabla) - Aksakovo 1948 (Aksakovo)        0:4 

                           Round 2

18 September 2014, Thursday, 17:00 EEST:
Chernolomets 04 (Popovo) - Aksakovo 1948 (Aksakovo)       annulled 
Botev (Novi pazar) - Neftyanik 2010 (Shabla)              2:1 
Sportist 2011 (General Toshevo) - Spartak 1918 (Varna)    annulled 
Shumen 1929 (Shumen) - Shumen 2007 (Shumen)               2:0 
Kaliakra (Kavarna) - Dunav 2010 (Ruse)                    1:2 
Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Svetkavitsa Targ.(Targ.)       2:4 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Cherno more (Varna)           postponed * 
* - postponed due to Ludogorets 1945's participation in the UEFA Youth
    League.
1 March 2015, Sunday, 15:00 EET:
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Cherno more (Varna)           postponed 
8 May 2015, Friday, 17:00 EEST:
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Cherno more (Varna)           4:1 

                           Round 3

25 September 2014, Thursday, 17:00 EEST:
Cherno more (Varna) - Chernolomets 04 (Popovo)            annulled 
Svetkavitsa Targ.(Targ.) - Ludogorets 1945 (Razgrad)      1:2 
Dunav 2010 (Ruse) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)              3:1 
Shumen 2007 (Shumen) - Kaliakra (Kavarna)                 6:0 
Spartak 1918 (Varna) - Shumen 1929 (Shumen)               4:0 
Neftyanik 2010 (Shabla) - Sportist 2011 (Gen.Toshevo)     annulled 
Aksakovo 1948 (Aksakovo) - Botev (Novi pazar)             1:0 

                           Round 4

2 October 2014, Thursday, 16:00 EEST:
Chernolomets 04 (Popovo) - Botev (Novi pazar)             annulled 
Sportist 2011 (Gen.Toshevo) - Aksakovo 1948 (Aksakovo)    annulled 
Shumen 1929 (Shumen) - Neftyanik 2010 (Shabla)            5:0 
Kaliakra (Kavarna) - Spartak 1918 (Varna)                 2:4 
Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Shumen 2007 (Shumen)           2:4 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Dunav 2010 (Ruse)             1:2 
Cherno more (Varna) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.)     0:3 

                           Round 5

9 October 2014, Thursday, 16:00 EEST:
Svetkavitsa Targ.(Targ.) - Chernolomets 04 (Popovo)       annulled 
Dunav 2010 (Ruse) - Cherno more (Varna)                   0:1 
Shumen 2007 (Shumen) - Ludogorets 1945 (Razgrad)          1:4 
Spartak 1918 (Varna) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)           5:0 
Neftyanik 2010 (Shabla) - Kaliakra (Kavarna)              3:4 
Aksakovo 1948 (Aksakovo) - Shumen 1929 (Shumen)           2:3 
Botev (Novi pazar) - Sportist 2011 (General Toshevo)      annulled 

                           Round 6

15 October 2014, Wednesday, 16:00 EEST:
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Spartak 1918 (Varna)          5:1 
16 October 2014, Thursday, 16:00 EEST:
Chernolomets 04 (Popovo) - Sportist 2011 (Gen.Toshevo)    annulled 
Shumen 1929 (Shumen) - Botev (Novi pazar)                 2:0 
Kaliakra (Kavarna) - Aksakovo 1948 (Aksakovo)             2:0 
Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Neftyanik 2010 (Shabla)       13:0 
Cherno more (Varna) - Shumen 2007 (Shumen)                2:1 
Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Dunav 2010 (Ruse)       1:0 

                           Round 7

23 October 2014, Thursday, 16:00 EEST:
Dunav 2010 (Ruse) - Chernolomets 04 (Popovo)              annulled 
Shumen 2007 (Shumen) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.)    1:2 
Spartak 1918 (Varna) - Cherno more (Varna)                0:3 
Aksakovo 1948 (Aksakovo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)       2:2 
Botev (Novi pazar) - Kaliakra (Kavarna)                   3:1 
Sportist 2011 (General Toshevo) - Shumen 1929 (Shumen)    annulled 
24 October 2014, Friday, 16:00 EEST:
Neftyanik 2010 (Shabla) - Ludogorets 1945 (Razgrad)       0:1 

                           Round 8

30 October 2014, Thursday, 14:00 EET:
Chernolomets 04 (Popovo) - Shumen 1929 (Shumen)           annulled 
Kaliakra (Kavarna) - Sportist 2011 (General Toshevo)      annulled 
Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Botev (Novi pazar)             9:1 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Aksakovo 1948 (Aksakovo)      7:0 
Cherno more (Varna) - Neftyanik 2010 (Shabla)             postponed 
Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Spartak 1918 (Varna)    2:1 
Dunav 2010 (Ruse) - Shumen 2007 (Shumen)                  1:1 
11 December 2014, Thursday, 14:00 EET:
Cherno more (Varna) - Neftyanik 2010 (Shabla)             9:1 * 
* - it is possible that the game is played at an earlier date.

                           Round 9

6 November 2014, Thursday, 14:00 EET:
Shumen 2007 (Shumen) - Chernolomets 04 (Popovo)           annulled 
Spartak 1918 (Varna) - Dunav 2010 (Ruse)                  3:0 
Neftyanik 2010 (Shabla) - Svetkavitsa Targ.(Targ.)        0:2 
Aksakovo 1948 (Aksakovo) - Cherno more (Varna)            2:4 
Sportist 2011 (Gen.Toshevo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)    annulled 
Shumen 1929 (Shumen) - Kaliakra (Kavarna)                 3:1 
7 November 2014, Friday, 14:00 EET:
Botev (Novi pazar) - Ludogorets 1945 (Razgrad)            0:5 

                           Round 10

13 November 2014, Thursday, 14:00 EET:
Chernolomets 04 (Popovo) - Kaliakra (Kavarna)             annulled 
Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Shumen 1929 (Shumen)           1:1 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Sportist 2011 (Gen.Toshevo)   annulled 
Cherno more (Varna) - Botev (Novi pazar)                 11:1 
Svetkavitsa Targ.(Targ.) - Aksakovo 1948 (Aksakovo)       5:0 
Dunav 2010 (Ruse) - Neftyanik 2010 (Shabla)               3:1 
Shumen 2007 (Shumen) - Spartak 1918 (Varna)               0:0 

                           Round 11

20 November 2014, Thursday, 14:00 EET:
Spartak 1918 (Varna) - Chernolomets 04 (Popovo)           annulled 
Neftyanik 2010 (Shabla) - Shumen 2007 (Shumen)            0:2 
Aksakovo 1948 (Aksakovo) - Dunav 2010 (Ruse)              0:1 
Botev (Novi pazar) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.)      1:4 
Sportist 2011 (General Toshevo) - Cherno more (Varna)     annulled 
Shumen 1929 (Shumen) - Ludogorets 1945 (Razgrad)          postponed 
Kaliakra (Kavarna) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)             2:3 
11 December 2014, Thursday, 14:00 EET:
Shumen 1929 (Shumen) - Ludogorets 1945 (Razgrad)          1:11 

                           Round 12

27 November 2014, Thursday, 14:00 EET:
Chernolomets 04 (Popovo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)       annulled 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Kaliakra (Kavarna)            8:1 
Cherno more (Varna) - Shumen 1929 (Shumen)                5:1 
Svetkavitsa Targ.(Targ.) - Sportist 2011 (Gen.Toshevo)    annulled 
Dunav 2010 (Ruse) - Botev (Novi pazar)                    3:0 
Shumen 2007 (Shumen) - Aksakovo 1948 (Aksakovo)           4:0 
Spartak 1918 (Varna) - Neftyanik 2010 (Shabla)            6:0 

                           Round 13

4 December 2014, Thursday, 14:00 EET:
Neftyanik 2010 (Shabla) - Chernolomets 04 (Popovo)        annulled 
Aksakovo 1948 (Aksakovo) - Spartak 1918 (Varna)           1:0 
Botev (Novi pazar) - Shumen 2007 (Shumen)                 postponed 
Sportist 2011 (General Toshevo) - Dunav 2010 (Ruse)       annulled 
Shumen 1929 (Shumen) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.)    postponed 
Kaliakra (Kavarna) - Cherno more (Varna)                  postponed 
Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Ludogorets 1945 (Razgrad)      0:5 
21 February 2015, Saturday, 14:00 EET:
Kaliakra (Kavarna) - Cherno more (Varna)                  0:11 
26 February 2015, Thursday, 14:00 EET:
Botev (Novi pazar) - Shumen 2007 (Shumen)                 0:4 
Shumen 1929 (Shumen) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.)    2:1 

                           Round 8 - postponed match

11 December 2014, Thursday, 14:00 EET:
Cherno more (Varna) - Neftyanik 2010 (Shabla)             9:1 * 
* - it is possible that the game is played at an earlier date.

                           Round 11 - postponed match

11 December 2014, Thursday, 14:00 EET:
Shumen 1929 (Shumen) - Ludogorets 1945 (Razgrad)          1:11 

                           Round 13 - postponed matches

21 February 2015, Saturday, 14:00 EET:
Kaliakra (Kavarna) - Cherno more (Varna)                  0:11 
26 February 2015, Thursday, 14:00 EET:
Botev (Novi pazar) - Shumen 2007 (Shumen)                 0:4 
Shumen 1929 (Shumen) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.)    2:1 

                           Round 2 - postponed match

1 March 2015, Sunday, 15:00 EET:
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Cherno more (Varna)           postponed 

                           Round 14

5 March 2015, Thursday, 15:00 EET:
Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Cherno more (Varna)            0:4 
Kaliakra (Kavarna) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.)      0:3 
Shumen 1929 (Shumen) - Dunav 2010 (Ruse)                  0:2 
Botev (Novi pazar) - Spartak 1918 (Varna)                 0:2 
Aksakovo 1948 (Aksakovo) - Neftyanik 2010 (Shabla)        3:2 
Ludogorets 1945 (Razgrad)                                 bye
Shumen 2007 (Shumen)                                      bye

                           Round 15

12 March 2015, Thursday, 15:00 EET:
Neftyanik 2010 (Shabla) - Botev (Novi pazar)              0:0 
Shumen 2007 (Shumen) - Shumen 1929 (Shumen)               2:1 
Dunav 2010 (Ruse) - Kaliakra (Kavarna)                    0:0 
Svetkavitsa Targ.(Targ.) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)       2:0 
Cherno more (Varna) - Ludogorets 1945 (Razgrad)           postponed 
12 May 2015, Tuesday, 17:00 EEST:
Cherno more (Varna) - Ludogorets 1945 (Razgrad)           0:1 
Aksakovo 1948 (Aksakovo)                                  bye
Spartak 1918 (Varna)                                      bye

                           Round 21 - match brought forward

13 March 2015, Friday, 15:00 EET:
Aksakovo 1948 (Aksakovo) - Ludogorets 1945 (Razgrad)      postponed 

                           Round 16

19 March 2015, Thursday, 15:00 EET:
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Svetkavitsa Targ.(Targ.)      postponed 
Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Dunav 2010 (Ruse)              2:5 
Kaliakra (Kavarna) - Shumen 2007 (Shumen)                 1:5 
Shumen 1929 (Shumen) - Spartak 1918 (Varna)               0:0 
Botev (Novi pazar) - Aksakovo 1948 (Aksakovo)             2:1 
1 May 2015, Friday, 17:00 EEST:
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Svetkavitsa Targ.(Targ.)      4:0 
Cherno more (Varna)                                       bye
Neftyanik 2010 (Shabla)                                   bye

                           Round 17

26 March 2015, Thursday, 15:00 EET:
Neftyanik 2010 (Shabla) - Shumen 1929 (Shumen)            0:0 
Spartak 1918 (Varna) - Kaliakra (Kavarna)                 6:1 
Shumen 2007 (Shumen) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)           2:2 
Dunav 2010 (Ruse) - Ludogorets 1945 (Razgrad)             0:3 
Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Cherno more (Varna)     1:2 
Botev (Novi pazar)                                        bye
Aksakovo 1948 (Aksakovo)                                  bye

                           Round 18

2 April 2015, Thursday, 16:00 EEST:
Cherno more (Varna) - Dunav 2010 (Ruse)                   1:2 
Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Spartak 1918 (Varna)           2:1 
Kaliakra (Kavarna) - Neftyanik 2010 (Shabla)              3:1 
Shumen 1929 (Shumen) - Aksakovo 1948 (Aksakovo)           1:0 
3 April 2015, Friday, 16:00 EEST:
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Shumen 2007 (Shumen)          5:0 
Svetkavitsa Targovishte (Targovishte)                     bye
Botev (Novi pazar)                                        bye

                           Round 19

6 April 2015, Monday, 16:00 EEST:
Botev (Novi pazar) - Shumen 1929 (Shumen)                 0:3 
Aksakovo 1948 (Aksakovo) - Kaliakra (Kavarna)             postponed 
Neftyanik 2010 (Shabla) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)        0:1 
Spartak 1918 (Varna) - Ludogorets 1945 (Razgrad)          postponed 
Shumen 2007 (Shumen) - Cherno more (Varna)                postponed 
Dunav 2010 (Ruse) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.)       1:2 
20 April 2015, Monday, 17:30 EEST:
Aksakovo 1948 (Aksakovo) - Kaliakra (Kavarna)             3:2 
29 April 2015, Wednesday, 16:00 EEST:
Spartak 1918 (Varna) - Ludogorets 1945 (Razgrad)          1:5 
not scheduled:
Shumen 2007 (Shumen) - Cherno more (Varna)                3:0 awd * 
* - initially postponed, then awarded.

                           Round 20

9 April 2015, Thursday, 16:00 EEST:
Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Shumen 2007 (Shumen)    2:0 
Cherno more (Varna) - Spartak 1918 (Varna)                2:0 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Neftyanik 2010 (Shabla)      12:0 
Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Aksakovo 1948 (Aksakovo)       1:2 
13 April 2015, Monday, 16:00 EEST:
Kaliakra (Kavarna) - Botev (Novi pazar)                   7:0 
Dunav 2010 (Ruse)                                         bye
Shumen 1929 (Shumen)                                      bye

                           Round 21

13 March 2015, Friday, 15:00 EET:
Aksakovo 1948 (Aksakovo) - Ludogorets 1945 (Razgrad)      postponed 
16 April 2015, Thursday, 16:00 EEST:
Botev (Novi pazar) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)             1:1 
Aksakovo 1948 (Aksakovo) - Ludogorets 1945 (Razgrad)      brought forward 
in Kavarna:
Neftyanik 2010 (Shabla) - Cherno more (Varna)             0:8 
Spartak 1918 (Varna) - Svetkavitsa Targovishte (Targ.)    2:1 
Shumen 2007 (Shumen) - Dunav 2010 (Ruse)                  2:3 
17 April 2015, Friday, 16:00 EEST:
Aksakovo 1948 (Aksakovo) - Ludogorets 1945 (Razgrad)      1:3 
Shumen 1929 (Shumen)                                      bye
Kaliakra (Kavarna)                                        bye

                           Round 19 - postponed match

20 April 2015, Monday, 17:30 EEST:
Aksakovo 1948 (Aksakovo) - Kaliakra (Kavarna)             3:2 

                           Round 22

23 April 2015, Thursday, 16:00 EEST:
Dunav 2010 (Ruse) - Spartak 1918 (Varna)                  3:1 
Svetkavitsa Targ.(Targ.) - Neftyanik 2010 (Shabla)        5:0 
Cherno more (Varna) - Aksakovo 1948 (Aksakovo)            4:1 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Botev (Novi pazar)           13:0 
Kaliakra (Kavarna) - Shumen 1929 (Shumen)                 8:1 
Shumen 2007 (Shumen)                                      bye
Dobrudzha 1919 (Dobrich)                                  bye

                           Round 19 - postponed match

29 April 2015, Wednesday, 16:00 EEST:
Spartak 1918 (Varna) - Ludogorets 1945 (Razgrad)          1:5 

                           Round 23

28 April 2015, Tuesday, 17:00 EEST:
Aksakovo 1948 (Aksakovo) - Svetkavitsa Targ.(Targ.)       0:3 
30 April 2015, Thursday, 16:00 EEST:
Shumen 1929 (Shumen) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)           2:3 
Botev (Novi pazar) - Cherno more (Varna)                  0:5 
in Kavarna, Gradski stadion:
Neftyanik 2010 (Shabla) - Dunav 2010 (Ruse)               1:0 
Spartak 1918 (Varna) - Shumen 2007 (Shumen)               postponed 
4 May 2015, Monday, 16:00 EEST:
Spartak 1918 (Varna) - Shumen 2007 (Shumen)               3:2 
Kaliakra (Kavarna)                                        bye
Ludogorets 1945 (Razgrad)                                 bye

                           Round 16 - postponed match

1 May 2015, Friday, 17:00 EEST:
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Svetkavitsa Targ.(Targ.)      4:0 

                           Round 23 - postponed match

4 May 2015, Monday, 16:00 EEST:
Spartak 1918 (Varna) - Shumen 2007 (Shumen)               3:2 

                           Round 24

7 May 2015, Thursday, 14:00 EEST:
Shumen 2007 (Shumen) - Neftyanik 2010 (Shabla)            1:0 
7 May 2015, Thursday, 17:00 EEST:
Dunav 2010 (Ruse) - Aksakovo 1948 (Aksakovo)              4:1 
Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Botev (Novi pazar)      1:0 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Shumen 1929 (Shumen)          5:0 
12 May 2015, Tuesday, 17:00 EEST:
Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Kaliakra (Kavarna)             5:1 
Spartak 1918 (Varna)                                      bye
Cherno more (Varna)                                       bye

                           Round 2 - postponed match

8 May 2015, Friday, 17:00 EEST:
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Cherno more (Varna)           4:1 

                           Round 19 - postponed match

not scheduled:
Shumen 2007 (Shumen) - Cherno more (Varna)                3:0 awd * 
* - initially postponed, then awarded.

                           Round 15 - postponed match

12 May 2015, Tuesday, 17:00 EEST:
Cherno more (Varna) - Ludogorets 1945 (Razgrad)           0:1 

                           Round 25

14 May 2015, Thursday, 14:00 EEST:
in Kavarna:
Neftyanik 2010 (Shabla) - Spartak 1918 (Varna)            0:8 
14 May 2015, Thursday, 17:00 EEST:
Kaliakra (Kavarna) - Ludogorets 1945 (Razgrad)            0:4 
Shumen 1929 (Shumen) - Cherno more (Varna)                1:5 
Botev (Novi pazar) - Dunav 2010 (Ruse)                    0:4 
Aksakovo 1948 (Aksakovo) - Shumen 2007 (Shumen)           3:2 
Dobrudzha 1919 (Dobrich)                                  bye
Svetkavitsa Targovishte (Targovishte)                     bye

                           Round 26

17 May 2015, Sunday, 12:00 EEST:
Cherno more (Varna) - Kaliakra (Kavarna)                  5:1 
18 May 2015, Monday, 17:00 EEST:
Spartak 1918 (Varna) - Aksakovo 1948 (Aksakovo)           2:1 
Shumen 2007 (Shumen) - Botev (Novi pazar)                 3:2 
Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Shumen 1929 (Shumen)    4:0 
Ludogorets 1945 (Razgrad) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)     11:0 
Neftyanik 2010 (Shabla)                                   bye
Dunav 2010 (Ruse)                                         bye

Results grid
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Ludogorets 1945 (Razgrad) XXX 4:0 4:1 1:2 5:1 5:0 5:0 11:0 7:0 8:1 13:0 12:0 --- --- 2. Svetkavitsa Targovishte (Targ.) 1:2 XXX 1:2 1:0 2:1 2:0 4:0 2:0 5:0 5:1 1:0 5:0 --- --- 3. Cherno more (Varna) 0:1 0:3 XXX 1:2 2:0 2:1 5:1 2:1 4:1 5:1 11:1 9:1 --- --- 4. Dunav 2010 (Ruse) 0:3 1:2 0:1 XXX 3:1 1:1 4:0 3:1 4:1 0:0 3:0 3:1 --- --- 5. Spartak 1918 (Varna) 1:5 2:1 0:3 3:0 XXX 3:2 4:0 5:0 2:1 6:1 2:1 6:0 --- --- 6. Shumen 2007 (Shumen) 1:4 1:2 3:0* 2:3 0:0 XXX 2:1 2:2 4:0 6:0 3:2 1:0 --- --- 7. Shumen 1929 (Shumen) 1:11 2:1 1:5 0:2 0:0 2:0 XXX 2:3 1:0 3:1 2:0 5:0 --- --- 8. Dobrudzha 1919 (Dobrich) 0:5 2:4 0:4 2:5 2:1 2:4 1:1 XXX 1:2 5:1 9:1 13:0 --- --- 9. Aksakovo 1948 (Aksakovo) 1:3 0:3 2:4 0:1 1:0 3:2 2:3 2:2 XXX 3:2 1:0 3:2 --- --- 10. Kaliakra (Kavarna) 0:4 0:3 0:11 1:2 2:4 1:5 8:1 2:3 2:0 XXX 7:0 3:1 --- --- 11. Botev (Novi pazar) 0:5 1:4 0:5 0:4 0:2 0:4 0:3 1:1 2:1 3:1 XXX 2:1 --- --- 12. Neftyanik 2010 (Shabla) 0:1 0:2 0:8 1:0 0:8 0:2 0:0 0:1 0:4 3:4 0:0 XXX --- --- 13. Sportist 2011 (General Toshevo) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- 14. Chernolomets 04 (Popovo) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ top