« Season 2022/23


                           « Today's fixtures (41 games) »

3YI  17:00  Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Gigant (Saedinenie)          - 
 1L  18:00  Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - CSKA (Sofia)                   postponed 
 1L  18:00  Spartak 1918 (Varna) - Arda 1924 (Kardzhali)               -  /Diema Sport/ 
 2L  18:00  Yantra 2019 (Gabrovo) - Maritsa 1921 (Plovdiv)             - 
 2L  18:00  Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Dunav ot Ruse (Ruse)        - 
 2L  18:00  Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Liteks (Lovech)                 - 
 2L  18:00  Sportist 2009 (Svoge) - Belasitsa (Petrich)                - 
3SI  18:00  Dorostol Silistra (Silistra) - Cherno more II (Varna)      - 
3SI  18:00  Volov (Shumen) - Sportist 2011 (General Toshevo)           - 
3SZ  18:00  Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - OFK Lokomotiv (Mezdra)         - 
3SZ  18:00  Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Levski 2007 (Levski)       - 
3SZ  18:00  Bdin 1923 (Vidin) - Akademik (Svishtov)                    - 
3SZ  18:00  Sevlievo (Sevlievo) - Drenovets (Drenovets)                - 
3SZ  18:00  Vihar (Slavyanovo) - Yantra (Polski Trambesh)              - 
3SZ  18:00  Partizan (Cherven bryag) - Pavlikeni (Pavlikeni)           - 
3SZ  18:00  Juventus 95 (Malchika) - Boruna (Tsareva livada)           - 
3YZ  18:00  Bansko tiym (Bansko) - Marek 1915 (Dupnitsa)               - 
3YZ  18:00  Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Slavia 1913 II (Sofia)        - 
3YZ  18:00  Balkan 1929 (Botevgrad) - FK CSKA 1948 III (Sofia)         - Video
3YZ  18:00  Septemvri II (Sofia) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)        - 
3YZ  18:00  Levski Rakovski (Sofia) - Botev 1937 (Ihtiman)             - 
3YZ  18:00  Granit (Vladaya) - Septemvri (Simitli)                     - 
3YZ  18:00  Oborishte (Panagyurishte) - CSKA II (Sofia)                - 
3YZ  18:00  Nadezhda (Dobroslavtsi) - Pirin 1941 (Razlog)              - 
3YZ  18:00  OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Vihren (Sandanski)      - 
3YI  18:00  Beroe II (Stara Zagora) - FK Yambol 1915 (Yambol)          - 
3YI  18:00  Levski (Karlovo) - Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad)        - 
3YI  18:00  Rodopa Smolyan (Smolyan) - Sayana (Haskovo)                - 
3YI  18:00  Borislav 2009 (Parvomay) - Nesebar (Nesebar)               - 
3YI  18:00  Atletik (Kuklen) - FK Sliven (Sliven)                      - 
3YI  18:00  Vereya (Stara Zagora) - Zagorets (Nova Zagora)             - 
3YI  18:00  Rozova dolina (Kazanlak) - Karnobat (Karnobat)             - 
 IF  18:00  Estonia U15 - Bulgaria U15                                 - 
 2L  20:00  Etar VT (Veliko Tarnovo) - Sozopol (Sozopol)               - 
 1L  20:15  Levski (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                   -  /Diema Sport/