«  Wednesday, 24 November 2021 (24 games)  »

Yugoiztochna Treta liga
14:30  Rodopa Smolyan (Smolyan) - Levski (Karlovo)               0:0 Video
14:30  Beroe II (Stara Zagora) - FK Yambol 1915 (Yambol)         0:0 

Elitna grupa (U-19) - First phase
14:00  Sokol (Markovo) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)      4:0 (2:0) 
14:00  Vereya (Stara Zagora) - Cherno more (Varna)               0:1 (0:0) 

Elitna grupa (U-17)
12:30  Cherno more (Varna) - Levski (Sofia)                      1:2 
12:30  Botev (Plovdiv) - Ludogorets 1945 (Razgrad)               2:0 
12:30  Etar VT (Veliko Tarnovo) - Pirin (Blagoevgrad)            1:2 
13:00  CSKA (Sofia) - Septemvri (Sofia)                          3:3 (1:2) 
14:00  Beroe (Stara Zagora) - Spartak 1947 (Plovdiv)             2:1 
14:00  Rozova dolina (Kazanlak) - Slavia 1913 (Sofia)            1:4 
14:30  Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Spartak 1918 (Varna)           0:0 
15:00  Natsional (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)               0:0 

Elitna grupa (U-15)
10:00  Etar VT (Veliko Tarnovo) - Zvezdenburg (Burgas)           3:2 
10:30  Beroe (Stara Zagora) - Dunav ot Ruse (Ruse)               4:0 
10:30  Cherno more (Varna) - Levski (Sofia)                      1:2 
10:30  Botev (Plovdiv) - Ludogorets 1945 (Razgrad)               0:1 (0:0) 
11:00  CSKA (Sofia) - Septemvri (Sofia)                          4:1 (1:0) 
12:00  Natsional (Sofia) - Botev (Vratsa)                        5:2 
12:30  Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)   2:1 (0:1) 

UEFA Youth League - Second round
15:00  Septemvri (Sofia) - Rangers (Glasgow, Scotland)           2:4 (2:2) 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa - zona II
12:00  Vitosha (Bistritsa) - FK CSKA 1948 (Sofia)                1:1 
14:00  Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Malesh (Mikrevo)               0:3 awd 
14:00  Levski (Sofia) - Septemvri (Simitli)                      7:0 

Detsa "B": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa - parva podgrupa
15:30  CSKA (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                        3:3