«  Saturday, 12 June 2021 (26 games)  »

A OG Lovech
18:00  Ozren (Golyam izvor) - Chavdar (Troyan)                   4:2 

Elitna grupa (U-19)
18:00  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Ludogorets 1945 (Razgrad)     1:5 (1:1) 
18:00  Levski (Sofia) - Botev (Plovdiv)                          4:1 (1:0) Video
18:00  Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Vitosha (Bistritsa)            2:2 (1:0) 
18:00  Septemvri (Sofia) - Beroe (Stara Zagora)                  2:0 (0:0) 
18:00  Sokol (Markovo) - Montana 1921 (Montana)                  3:1 (2:0) 
18:00  CSKA (Sofia) - Neftohimik 1962 (Burgas)                   3:1 (2:0) 
18:00  Slavia 1913 (Sofia) - Cherno more (Varna)                 0:4 (0:1) 
18:00  Natsional (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)                   4:0 (0:0) 

DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - Second phase, Group V
09:00  Levski (Chepintsi) - Razvitie MF (Sofia)                   - 
10:30  Sport za vsichki (Sofia) - DIT Sport II (Sofia)            - 
12:00  Marek 1915 (Dupnitsa) - Rilski sportist 2011 (Samokov)     - 
13:30  Shturche (Sofia) - RD Sport (Sofia)                        - 
15:00  Pobeda 2013 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)         - 

DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - Second phase, Group G
09:00  BAMF (Sofia) - Ultrasport akademia (Sofia)                 - 
10:30  Sofia sport (Sofia) - Minyor (Pernik)                      - 
12:00  Serdika (Sofia) - Kyustendil (Kyustendil)                  - 
13:30  Botev 57 SU (Sofia) - Levski Rakovski II (Sofia)           - 
15:00  Olimpiets (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia)    - 

DPG10: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - Second phase, Group A
09:00  Talant (Sofia) - CSKA (Sofia)                              - 
10:10  Olimpia FK (Sofia) - Septemvri (Sofia)                     - 
11:20  Natsional (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                    - 
12:30  Lavchetata (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                 - 
13:40  Levski (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)              - 

Darzhavno parvenstvo - women
17:30  Enko (Plovdiv) - Barocco (Sofia)                          0:0 
17:30  Etar VT (Veliko Tarnovo) - Yantra 2013 (Gabrovo)          3:1