«  Monday, 3 May 2021 (35 games)  »

Parva profesionalna liga - Second Phase, Parva grupa
20:15  CSKA (Sofia) - Arda 1924 (Kardzhali)                      1:0 (0:0)  /Diema Sport/ Video

Parva profesionalna liga - Second Phase, Treta grupa
15:45  Botev (Vratsa) - Etar VT (Veliko Tarnovo)                 2:0 (0:0)  /Diema Sport/ Video
18:00  Slavia 1913 (Sofia) - Montana 1921 (Montana)              1:1 (1:1)  /Diema Sport/ Video

Vtora profesionalna liga
15:15  Hebar 1918 (Pazardzhik) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)    1:1 (0:1) 

A OG Vratsa
18:00  Monolit (Byala Slatina) - Botev 2013 (Popitsa)            7:0 awd 
18:00  Dunav 2016 (Selanovtsi) - Septemvri 98 (Glozhene)         0:1 
18:00  Botev 2013 (Krivodol) - Skala 2015 (Oselna)               0:8 
18:00  Botev (Rogozen) - Torpedo 2004 (Borovan)                  6:2 
18:00  Akademia Botev (Vratsa) - Lyubimets (Tarnava)             7:1 
18:00  Iskar 1923 (Roman) - Stroitel (Kunino)                    3:1 

A OG Montana
17:00  Kom (Berkovitsa) - Shurdanitsa (Georgi Damyanovo)         0:1 

B OG Montana
16:00  Zhelezna (Zhelezna) - Dinamo (Madan)                      5:3 

A OG Pazardzhik
17:00  Bratsigovo (Bratsigovo) - Chiko Bunara (Byaga)            1:1 
17:00  Oborishte II (Panagyurishte) - Trakiets 2005 (Glavinitsa) 3:0 
17:00  Chepinets (Velingrad) - Rodopi 1921 (Kozarsko)            2:1 
17:00  Balkan (Varvara) - Saraya (Saraya)                        2:5 
17:00  Lokomotiv (Septemvri) - Trakia (Miryantsi)                3:0 
17:00  Spartak (Kalugerovo) - Velichkovo (Velichkovo)            1:1 
17:00  Lozen (Lozen) - Maritsa (Belovo)                          0:3 awd 
17:00  Vihar (Vetren) - Levski (Rakitovo)                        0:3 awd 

A OG Pernik - zapadna podgrupa
18:00  Dimitrovets 1928 (Kovach.) - Partizan 1946 (Yardzhil.)    4:0 
18:00  Rudnichar (kv.Bela voda, Pernik) - Burya (Kosharevo)      4:0 

A OG Pernik - iztochna podgrupa
18:00  Verila (Dren) - Botev (Drugan)                            1:0 
18:00  Divotino 2020 (Divotino) - Sportist (Dragichevo)          4:2 

A OG Razgrad
18:00  Uragan (Getsovo) - Sportist (Poroishte)                   1:1 

DPG13: Varna - Zonalna grupa - vtora podgrupa (Futbol 11)
12:30  Kaliakra 1923 (Kavarna) - Lokomotiv (Ruse)                6:1 

Detsa: Pazardzhik - Oblastna grupa
10:30  Levski (Patalenitsa) - Bratsigovo (Bratsigovo)            0:3 awd 
10:30  Lokomotiv (Septemvri) - Orleta (Pazardzhik)               0:4 
10:30  Oborishte (Panagyurishte) - Hebar 1918 (Pazardzhik)       0:0 

YuSV: Plovdiv - Zonalna grupa
10:30  Maritsa 1921 (Plovdiv) - Maritsa (Milevo)                 3:0 awd 

Detsa: Plovdiv - Oblastna grupa
10:30  Real (Plovdiv) - UFK Vasil Levski (Plovdiv)                - 

DPG13: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:00  Veld (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                  - 
10:00  Spartak 1947 (Plovdiv) - Borislav 2009 (Parvomay)          - 
12:00  Real (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)                      - 

YuMV: Sofia - Mezhduoblastna grupa
11:00  Botev 1937 (Ihtiman) - Strumska slava 1927 (Radomir)      8:5