«  Saturday, 10 April 2021 (308 games)  »

Parva profesionalna liga - First phase
17:30  Ludogorets 1945 (Razgrad) - Montana 1921 (Montana)        1:0 (0:0)  /Diema Sport/ Video
20:00  CSKA (Sofia) - Arda 1924 (Kardzhali)                      1:1 (0:0)  /Diema Sport/ Video

Vtora profesionalna liga
15:00  Liteks (Lovech) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)                0:0  /Diema Sport/ Video
17:00  Strumska slava 1927 (Rad) - Lokomotiv (G.Oryahovitsa)     1:1 (1:0) 
17:00  Kariana (Erden) - Minyor (Pernik)                         0:3 awd 

Severoiztochna Treta liga
16:00  Dunav (Ruse) - Chernomorets (Balchik)                     1:0 (0:0) Video
16:00  Botev (Novi pazar) - Shumen 2007 (Shumen)                 1:2 (0:1) 
16:00  Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Septemvri 98 (Tervel)   0:1 (0:1) 

Yugozapadna Treta liga
16:00  Marek 1915 (Dupnitsa) - Botev 1937 (Ihtiman)              0:0 
16:00  Belasitsa (Petrich) - Pirin 1941 (Razlog)                 2:0 (0:0) Video
16:00  Oborishte (Panagyurishte) - Slivn.geroy (Slivnitsa)       1:0 
16:00  Kyustendil (Kyustendil) - Balkan 1929 (Botevgrad)         3:3 (2:1) Video
16:00  Levski (Chepintsi) - Vihren (Sandanski)                   0:3 (0:2) Video
16:00  Granit (Vladaya) - Nadezhda (Dobroslavtsi)                2:0 
16:00  Bansko (Bansko) - Velbazhd (Kyustendil)                   1:0 (0:0) 
16:00  Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Perun 1978 (Kresna)          2:0 (1:0) 
16:00  Chavdar (Etropole) - Rilski sportist 2011 (Samokov)       4:0 

Yugoiztochna Treta liga
17:00  Zagorets (Nova Zagora) - Rozova dolina (Kazanlak)         1:0 (1:0) 
17:00  Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) - Nesebar (Nesebar)      0:0 Video
17:00  Rodopa Smolyan (Smolyan) - Maritsa 1921 (Plovdiv)         2:3 (1:1) 
17:00  Karnobat (Karnobat) - Vereya (Stara Zagora)               1:0 (0:0) Video
17:00  Chernomorets 1919 (Burgas) - Borislav 2009 (Parvomay)     1:1 (0:1) Video
17:00  Sokol (Markovo) - FK Yambol 1915 (Yambol)                 1:1 (1:1) 
17:00  Gigant (Saedinenie) - Atletik (Kuklen)                    0:0 

B OG Blagoevgrad - podgrupa "Struma" 2
16:00  Uragan (Mihnevo) - Strela (Petrich)                       3:0 
16:00  Struma (Marikostinovo) - Podgorets (Kolarovo)             1:5 
16:00  Kalabak (Samuilovo) - Svetkavitsa (Mitino)                7:0 
16:00  Yavornitsa (Yavornitsa) - Ograzhden 1955 (Parvomay)       3:1 
16:00  Vihar (Kavrakirovo) - Granichar (Kulata)                  6:1 
16:00  Ograzhdenets (Karnalovo) - Lokomotiv (General Todorov)    3:0 awd 

B OG Blagoevgrad - podgrupa "Mesta" iztok
16:00  Kanina (Garmen) - Kochan (Kochan)                         6:1 
16:00  Slashten 2007 (Slashten) - Debren (Debren)                2:0 
16:00  Rodopa (Ribnovo) - Pletena (Pletena)                      4:4 

A OG Burgas
17:00  Atletik 2018 (Kableshkovo) - Ustrem (Tankovo)             0:1 
17:00  Rusokastro (Rusokastro) - Cherno more-Rudnik (Burgas)     7:3 
17:00  Vihar (Aytos) - Zvezdenburg (Burgas)                      1:1 

B OG Burgas - iztochna podgrupa
17:00  Aheloy (Aheloy) - Chernomorets (Nesebar)                  0:3 
17:00  Ravnets 2011 (Ravnets) - Sveti Vlas (Sveti Vlas)          2:2 

B OG Burgas - tsentralna podgrupa
17:00  Altay (Karageorgievo) - Byala reka (Topolitsa)            4:1 

B OG Varna
16:00  Babushki orli (Momchilovo) - Provadia II (Provadia)       8:2 
16:00  Sprint (Belogradets) - Sportist (Mihalich)                postponed 

B OG Veliko Tarnovo - severna podgrupa
17:00  Badeshte 2010 (Butovo) - Svetkavitsa (Mihaltsi)           0:2 
17:00  Zemedelets 93 (Kozlovets) - Benkovski (Balgarsko Slivovo) 6:1 
17:00  Ustrem (Maslarevo) - Chelsea (Varzulitsa)                 3:1 
17:00  Probiv 2015 (Ovcha mogila) - Vihar (Radanovo)             1:1 
17:00  Atletik (Svishtov) - Strela (Oresh)                       5:3 

B OG Veliko Tarnovo - yuzhna podgrupa
17:00  Sportist (Kozarevets) - Vladislav 2004 (Dzhulyunitsa)     1:1 
17:00  Botev (Debelets) - Parvomaytsi 2020 (Parvomaytsi)         0:3 
17:00  Rudanovski 1922 (Konstantin) - Olimpiakos 2018 (Nikyup)   6:1 
17:00  Pobeda (Kesarevo) - Yantra (Draganovo)                    1:3 

A OG Vidin
17:00  Kula 04 (Kula) - Dunav (Dunavtsi)                         0:1 
17:00  Dulo (Vidin) - Ratsiaria (Archar)                         2:2 
17:00  Ruzhintsi (Ruzhintsi) - Timok (Bregovo)                   2:1 
17:00  Botev (Gramada) - Balkan (Belogradchik)                   4:1 

A OG Vratsa
17:00  Manastirishte 2020 (Manast) - Dunav 2016 (Selanovtsi)     3:0 
17:00  Botev (Rogozen) - Ogosta (Hayredin)                       1:1 
17:00  Akademia Botev (Vratsa) - Botev 2013 (Popitsa)            8:3 
17:00  Iskar 1923 (Roman) - Septemvri 98 (Glozhene)              6:0 
17:00  Butan (Butan) - Skala 2015 (Oselna)                       2:1 
17:00  Boteva (Brusen) - Lyubimets (Tarnava)                    10:1 

A OG Gabrovo
15:00  Dan Kolov (Sennik) - Balkan (Plachkovtsi)                 4:1 
15:00  Vihar 1962 (Ryahovtsite) - Yunak 2006 (Kormyansko)       10:1 
15:00  Strela 2006 (Shumata) - Boruna (Tsareva livada)           3:14 
15:00  Chardafon 1919 (Gabrovo) - Vidima (Dushevo)               9:0 

A OG Dobrich - iztochna podgrupa
17:00  FK Kaliakra 1 (Kavarna) - Riltsi (kv.Riltsi, Dobrich)     1:3 
17:00  Zarya 2006 (Krushari) - Druzhba (Lyulyakovo)              2:2 
17:00  Orlovets 2008 (Pobeda) - Partizan (Vasilevo)              5:0 

A OG Dobrich - zapadna podgrupa
17:00  Iskra 41 (Benkovski) - Vihar 2013 (Branishte)             0:1 

A OG Kyustendil - podgrupa "Rila"
16:00  Minyor 2019 (Bobov dol) - Rilets 1948 (Resilovo)          3:2 

A OG Lovech
15:30  Izgrev 2013 (Yablanitsa) - Balkan (Balgarski izvor)       0:1 
15:30  Chavdar (Troyan) - Botev (Lukovit)                        4:2 
15:30  Ozren (Golyam izvor) - Vezhen (Teteven)                   3:0 awd 

A OG Montana
16:00  Selyak (Stubel) - Rasovo 2020 (Rasovo)                    5:0 (3:0) 
16:00  Pastrina 2012 (Nikolovo) - Botev 1930 (Kobilyak)          4:2 (1:1) 
16:00  Varshets 2012 (Varshets) - Pastrenets (D.Belotintsi)      0:3 (0:0) 
16:00  Minyor Kiprovets (Chiprovtsi) - Kom (Berkovitsa)          0:0 
16:00  Shurdanitsa (Georgi Damyanovo) - Vihar 23 (Nikolovo)      postponed 
16:00  Boychinovtsi (Boychinovtsi) - Sin strel (Krapchene)       4:1 (1:1) 

A OG Pazardzhik
16:00  Vihar (Vetren) - Saraya (Saraya)                          0:2 
16:00  Levski (Rakitovo) - Trakia (Miryantsi)                    2:0 
16:00  Maritsa (Belovo) - Velichkovo (Velichkovo)                2:2 

B OG Pazardzhik - severna podgrupa
16:00  Yunak (Ivaylo) - Zvezda (Semchinovo)                      0:0 
16:00  Botev 2020 (Chernogorovo) - Spartak (Shtarkovo)           1:2 
16:00  Karabunar 2015 (Karabunar) - Shipka (Dragor)              0:1 

B OG Pazardzhik - yuzhna podgrupa
16:00  Atletik (Mokrishte) - Batak (Batak)                       0:3 awd 
16:00  Rodopi (Debrashtitsa) - Botev 2018 (Simeonovets)          1:2 

A OG Pernik - zapadna podgrupa
17:00  Chernogorets 1946 (Noevtsi) - Dimitrovets 1928 (Kovach.)  7:0 

A OG Pernik - iztochna podgrupa
17:00  Pirin (Zemen) - Metalurg 1957 (Pernik)                    1:7 
17:00  Yatak Buchino (Golemo Buchino) - Divotino 2020 (Divotino) 0:3 awd 

A OG Pleven
17:00  Trastenik (Trastenik) - Levski (Brest)                    5:0 
17:00  Mizia 2005 (Knezha) - Vihar (Gulyantsi)                   8:0 
17:00  Ventsi (Iskar) - Gigant 1947 (Belene)                     1:6 
17:00  Sitomir (Nikopol) - Botev (Tranchovitsa)                  0:0 
17:00  Botev (Komarevo) - Voyvoda (Dragash voyvoda)              3:0 awd 

B OG Pleven - zapadna podgrupa
17:00  Chavdar 2011 (Sadovets) - Krali Marko (Enitsa)            5:0 
17:00  Drenovets (Gornik) - Spartak (Koynare)                    1:1 

A OG Plovdiv
17:00  Metalik 1938 (Sopot) - Krichim (Krichim)                  3:0 awd 
17:00  Zhitnitsa (Zhitnitsa) - Maritsa (Milevo)                  1:1 
17:00  Vihar (Belozem) - Rakovski (Rakovski)                     4:4 
17:00  Sadovo (Sadovo) - Maritsa 2003 (Manole)                   1:1 
17:00  Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Maritsa (Tsalapitsa)        3:0 awd 

B OG Plovdiv - iztochna podgrupa
17:00  Maritsa 2009 (Gradina) - Botev (kv.Debar, Parvomay)       3:0 awd 
17:00  Svetkavitsa (Manolsko Konare) - Vihar (Voyvodinovo)       2:3 

B OG Plovdiv - severna podgrupa
17:00  Dabene (Dabene) - Levski II (Karlovo)                     4:1 
17:00  Trud (Trud) - Sportist 1948 (Golyam chardak)              1:4 
17:00  Kaloyanovo (Kaloyanovo) - Vihar 2006 (Graf Ignatievo)     2:0 
17:00  Sokol (Padarsko) - Vedrare (Vedrare)                      5:0 

B OG Plovdiv - zapadna podgrupa
17:00  Veto (Tsalapitsa) - Lider (Yagodovo)                      0:8 

A OG Razgrad
16:00  Sportist (Poroishte) - Beli Lom (Dryanovets)              0:1 
16:00  Levski (Podayva) - Lokomotiv 2019 (Samuil)                7:0 
16:00  Minyor 2012 (Senovo) - Pobeda (Bogdantsi)                 3:0 awd 
16:00  Zlaten list (Tochilari) - Uragan (Getsovo)                4:2 
16:00  Valtsi (Vladimirovtsi) - Chelsi (Brestovene)              2:1 

A OG Silistra - iztochna podgrupa
16:30  Vihar (Lyuben) - Ludogorets 2011 (Paisievo)               2:1 
16:30  Pravda 1944 (Pravda) - Galaktika (Chernik)                2:1 

A OG Silistra - zapadna podgrupa
16:30  Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) - Levski 96 (Glavinitsa)     5:0 
16:30  Dobrudzha (Sitovo) - Zarya 2006 (Tsar Samuil)             6:0 

A OG Sliven
16:00  Levski 2018 (Mladovo) - Apolon (kv.Rechitsa, Sliven)      0:2 
16:00  Korten 2012 (Korten) - Palankite (Byala palanka)          7:0 

A OG Sofia - iztochna podgrupa
16:00  Mativir (Ihtiman) - OFK Kostenets (Kostenets)             1:4 
16:00  Levski (Dolna banya) - Rilets (Govedartsi)                2:0 
16:00  Kozaro (Botevgrad) - Rakitin (Trudovets)                  1:0 (0:0) Video

A OG Sofia - zapadna podgrupa
16:00  OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Zenit (Tserovo)        1:1 (0:1) Video

A OG Stara Zagora
17:00  Chirpan (Chirpan) - Eltemir (Kran)                        1:0 
17:00  Buzludzha (Enina) - Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo)        1:0 

A OG Targovishte
16:00  Gerlovo 2016 (Obitel) - Vabel (kv.Vabel, Targovishte)     1:3 
16:00  Tuzlushka slava (Antonovo) - Svetkavitsa 1922 (Targ.)     postponed 

A OG Haskovo
16:30  Lyubimets 2018 (Lyubimets) - Toplika (Mineralni bani)     1:2 
16:30  Izvor II (Gorski izvor) - Lyubimets 2000 (Lyubimets)      1:2 

A OG Shumen - yuzhna podgrupa
13:00  Lokomotiv 2008 (Kaspichan) - Veliki Preslav (V.Preslav)   1:1 (1:0) 
17:00  Balkan (Srednya) - Enev (Dibich)                          0:4 (0:2) 
17:00  Chavdar 1926 (k.Divdyadovo) - Geroy (Zaychino oreshe)     7:0 (2:0) 
17:00  Zarya 1962 (Zvegor) - Hitrino (Hitrino)                   1:1 (1:1) 
17:00  Ustrem (Trem) - Endzhe (Tsarev brod)                      3:0 awd 

A OG Yambol
17:00  Botev (Bolyarovo) - Straldzha (Straldzha)                 2:0 
17:00  Elhovo (Elhovo) - Chervena zvezda (Kamenets)              0:0 

B OG Yambol
17:00  Benkovski (Zimnitsa) - Vodenichane 2017 (Vodenichane)     1:0 

Elitna grupa (U-19)
16:00  Vitosha (Bistritsa) - Montana 1921 (Montana)              4:0 
16:00  Botev (Plovdiv) - Neftohimik 1962 (Burgas)                7:0 (3:0)  /B1B Sport/ Video
16:00  Ludogorets 1945 (Razgrad) - Cherno more (Varna)           2:1 
16:00  Hebar 1918 (Pazardzhik) - Pirin (Blagoevgrad)             0:0 
16:00  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Natsional (Sofia)             0:3 
16:00  Levski (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                      1:1 (0:0) Video
16:00  Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - CSKA (Sofia)                   1:0 
16:00  Septemvri (Sofia) - Sokol (Markovo)                       1:2 

Elitna grupa (U-17) - First phase, Zapadna grupa
13:00  Pirin (Blagoevgrad) - FK Spartak 1919 (Pleven)            6:0 (2:0) Video

Elitna grupa (U-15) - First phase, Zapadna grupa
11:00  Pirin (Blagoevgrad) - FK Spartak 1919 (Pleven)            0:4 (0:2) Video

Detsa: Blagoevgrad - Oblastna grupa
11:00  Strela 2003 (Valkosel) - Pirin (Blagoevgrad)              4:1 
11:00  Pirin siti (Razlog) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)          0:3 awd 
11:00  Perun 1978 (Kresna) - Bansko (Bansko)                     2:3 
11:00  Mesta 1929 (Hadzhidimovo) - Pirin 1941 (Razlog)           1:1 
11:00  Malesh (Mikrevo) - Septemvri (Simitli)                    0:5 

YuMV: Burgas - Mezhduoblastna grupa
10:00  Chernomorets 1919 (Burgas) - Burgas sport (Burgas)        4:1 
11:30  Straldzha (Straldzha) - Sozopol (Sozopol)                 5:2 
11:30  Pomorie (Pomorie) - Chernomorski sportist (Obzor)         4:1 
12:00  Neftohimik 1962 (Burgas) - Strandzha 2014 (Sredets)       3:0 

Detsa: Burgas - Oblastna grupa - parva podgrupa
10:00  Pomorie (Pomorie) - Nesebar (Nesebar)                     0:3 
10:00  Neftohimik 1962 (Burgas) - Zvezdichka (Burgas)            9:0 
10:00  Chernomorets 1919 (Burgas) - Burgas sport (Burgas)        postponed 

Detsa: Burgas - Oblastna grupa - vtora podgrupa
10:00  Ropotamo (Primorsko) - Kameno (Kameno)                    0:6 

YuMV: Varna - Mezhduoblastna grupa
10:00  Atletik (Provadia) - Chernomorets (Balchik)               9:1 
10:00  Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Kaliakra 1923 (Kavarna) 3:0 awd 
10:00  Spartak 1918 (Varna) - Botev (Novi pazar)                 4:2 

Detsa: Varna - Mezhduoblastna grupa
11:30  Atletik (Provadia) - Chernomorets (Balchik)               6:0 
11:30  Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Kaliakra 1923 (Kavarna) 0:2 
11:30  Spartak 1918 (Varna) - Botev (Novi pazar)                12:0 

Detsa: Varna - Mezhduoblastna grupa - Detsa III - parva podgrupa
11:00  Dorostol-Svetkavitsa (Silistra) - Ariston (Ruse)          3:0 awd 

Detsa: Varna - Mezhduoblastna grupa - Detsa III - vtora podgrupa
10:00  MFK Ticha (Varna) - Septemvri 98 (Tervel)                 1:4 
12:00  Olimpik (Varna) - Avren (Avren)                           postponed 
14:30  Spartak 1918 (Varna) - Shumen 2007 (Shumen)               postponed 

DPG13: Varna - Zonalna grupa - parva podgrupa (Futbol 11)
10:30  Cherno more (Varna) - Riltsi (kv.Riltsi, Dobrich)         postponed 
11:30  Dunav (Ruse) - Spartak 1918 (Varna)                       7:0 
12:30  Ludogorets 1945 (Razgrad) - Olimpik (Varna)               3:0 
14:00  Shampioni 2014 (Varna) - Cherno more II (Varna)           postponed 
14:30  Varna 2017 (Varna) - Dorostol-Svetkavitsa (Silistra)      0:3 awd 

Detsa: Veliko Tarnovo - Mezhduoblastna grupa
10:30  Pavlikeni (Pavlikeni) - Spartak (Pleven)                  0:1 
10:30  Etar VT (Veliko Tarnovo) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)      8:1 
10:30  Liteks (Lovech) - Sevlievo (Sevlievo)                     6:0 
10:30  FK Spartak 1919 (Pleven) - Yantra 2019 (Gabrovo)          postponed 
10:30  Chumerna (Elena) - Tryavna (Tryavna)                      4:1 
10:30  Izgrev 93 (Tsarevets) - Botev (Zlataritsa)                3:0 
10:30  Levski 2007 (Levski) - Akademik (Svishtov)                3:4 
10:30  Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Yantra (Polski Trambesh) 12:0 

Detsa: Vratsa - Mezhduoblastna grupa
10:30  Bdin 1923 (Vidin) - Dunav 2016 (Selanovtsi)               3:0 awd 
10:30  Lyubimets (Tarnava) - Kom (Berkovitsa)                    4:2 
10:30  OFK Lokomotiv (Mezdra) - Botev (Vratsa)                   0:10 
10:30  Monolit (Byala Slatina) - Parva atomna (Kozloduy)         0:3 
10:30  Kariana (Erden) - Pretsiz (Montana)                       0:3 awd 
10:30  Levski 2020 (Lom) - Torpedo 2004 (Borovan)                3:0 awd 

Detsa: Kardzhali - Mezhduoblastna grupa
11:00  Varbitsa 2006 (Benkovski) - Rakovski (Ivaylovgrad)        3:0 awd 
11:00  Levski 2005 (Krumovgrad) - Zlatograd (Zlatograd)          3:0 awd 
11:00  Rodopi 1935 (Momchilgrad) - Palas (Rudozem)               postponed 
11:00  Levski 2005 (Krumovgrad) - FK Vihar 1965 (Zlatograd)      5:2 

YuSV: Pazardzhik - Oblastna grupa
10:30  Levski (Rakitovo) - Lokomotiv (Septemvri)                 1:3 
10:30  Chiko Bunara (Byaga) - Spartak (Kalugerovo)               3:0 awd 
10:30  Trakiets 2005 (Glavinitsa) - Oborishte (Panagyurishte)    0:4 

Detsa: Pleven - Mezhduoblastna grupa - Group A
10:30  Partizan (Cherven bryag) - Vihar (Slavyanovo)             0:2 

Detsa: Pleven - Mezhduoblastna grupa - Group B
10:30  Peshtera (Galata) - Spartak (Koynare)                     3:0 
10:30  Iskar (Chomakovtsi) - Ventsi (Iskar)                      0:3 awd 

YuSV: Plovdiv - Zonalna grupa
10:30  Atletik (Kuklen) - Maritsa (Milevo)                       3:0 awd 

YuMV: Plovdiv - Zonalna grupa
10:00  Vereya (Stara Zagora) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)          1:1 
11:00  Sinite kamani 2013 (Sliven) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr)    0:2 
12:00  Haskovo (Haskovo) - Orleta (Pazardzhik)                   1:0 

YuMV: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:30  Metalik 1938 (Sopot) - Maritsa 1921 (Plovdiv)             3:0 awd 
10:30  United (Plovdiv) - Trud (Trud)                            0:3 awd 
12:00  Botev 2002 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan)           2:2 

Detsa: Plovdiv - Zonalna grupa
10:30  Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Plovdiv siti (Plovdiv)      1:0 
12:00  Vereya (Stara Zagora) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)          1:5 
12:30  Spartak 1947 II (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)          0:4 
13:00  Sinite kamani 2013 (Sliven) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr)    0:1 

Detsa: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:30  Borislav 2009 (Parvomay) - Plovdiv 2015 (Plovdiv)         0:1 

Detsa: Plovdiv - Oblastna grupa
10:30  Real II (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot)                  1:2 
10:30  Real (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv)                   1:1 
12:00  Devin (Devin) - Levski (Karlovo)                          3:0 awd 
13:00  Gigant II (Saedinenie) - Chavdar (Plovdiv)                2:0 

DPG13: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
14:00  Lider Plovdiv (Yagodovo) - Real (Plovdiv)                 4:0 

YuMV: Ruse - Mezhduoblastna grupa
11:30  Ludogorets 1945 (Razgrad) - Filip Totyu (Dve mogili)      4:0 
11:30  Kubrat 2016 (Kubrat) - Lokomotiv (Ruse)                   0:3 

Detsa: Ruse - Mezhduoblastna grupa
10:00  Chernolomets 1919 (Popovo) - Benkovski (Byala)            3:0 
10:00  Ludogorets 1945 (Razgrad) - Filip Totyu (Dve mogili)      6:0 
10:00  Kubrat 2016 (Kubrat) - Lokomotiv (Ruse)                   1:1 

YuMV: Silistra - Oblastna grupa - iztochna podgrupa
15:00  Vihar (Lyuben) - Ludogorets 2011 (Paisievo)               4:2 
15:00  Pravda 1944 (Pravda) - Galaktika (Chernik)                0:3 

YuMV: Silistra - Oblastna grupa - zapadna podgrupa
15:00  Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) - Levski 96 (Glavinitsa)     0:4 
15:00  Dobrudzha (Sitovo) - Zarya 2006 (Tsar Samuil)             3:0 

YuSV: Sofia (stolitsa) - Mezhduoblastna grupa (Zona "B")
11:30  Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Sportist 2009 (Svoge)      2:1 
17:00  Barocco (Sofia) - Konkordia (Sofia)                       3:1 
17:00  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia)           0:3 awd 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa - Second phase, Zona I
11:00  Septemvri (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)             5:0 
13:00  Hebar 1918 (Pazardzhik) - Levski Rakovski (Sofia)         4:0 
13:00  Botev 57 SU (Sofia) - Vihren (Sandanski)                  2:1 
13:00  Pirin (Blagoevgrad) - CSKA (Sofia)                        1:2 
13:00  Pirin 2001 (Blagoevgrad) - Elit Sofia (Sofia)             2:0 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa - Second phase, Zona II
11:00  FK CSKA 1948 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)              1:1 
13:00  Malesh (Mikrevo) - RD Sport (Sofia)                       2:2 
13:00  Septemvri (Simitli) - Kyustendil (Kyustendil)             0:1 
14:30  Belasitsa (Petrich) - Natsional (Sofia)                   1:0 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Mezhduoblastna grupa
11:00  Inter Dzhesika 2010 (Sofia) - Septemvri (Sofia)           0:3 awd 
11:00  Barocco (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)      2:0 
11:00  Levski Rakovski (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)       0:3 
11:00  Iskar 1945 (Novi Iskar) - Pobeda 2013 (Sofia)             0:8 

Detsa: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa
11:00  Hebar 1918 (Pazardzhik) - Metalurg 1957 (Pernik)          5:0 
11:00  Pirin (Blagoevgrad) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)        0:6 
11:00  Marek 1915 (Dupnitsa) - Botev 57 SU (Sofia)               2:1 
11:00  Kyustendil (Kyustendil) - FK CSKA 1948 (Sofia)            0:1 
11:00  Minyor (Pernik) - Levski Rakovski (Sofia)                 3:0 
12:30  Belasitsa (Petrich) - Natsional (Sofia)                   0:1 

Detsa "B": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa - vtora podgrupa
09:00  Vitosha (Bistritsa) - Sofia sport (Sofia)                 3:0 awd 
09:00  Sportist 13 (Sofia) - OFK Sofia (Sofia)                   0:0 
14:00  Bankya 2009 (Bankya) - Elit Sofia (Sofia)                 3:0 

DPG13: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 11) - Second phase, Group A
09:00  DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Natsional (Sofia)     1:1 
10:30  Marek 1915 (Dupnitsa) - CSKA (Sofia)                      0:6 
12:00  Septemvri (Sofia) - Plovdiv 2015 (Plovdiv)                1:1 
13:30  Levski (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                      2:1 

DPG13: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 11) - Second phase, Group V
09:00  Elit Sofia (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                   2:3 
10:30  Botev 57 SU (Sofia) - Serdika (Sofia)                     2:4 
12:00  Balkan 1929 (Botevgrad) - Vitosha (Bistritsa)             4:5 
13:30  OFK Sofia (Sofia) - Minyor (Pernik)                       2:2 

DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - Second phase, Group A
09:00  Slavia 1913 (Sofia) - CSKA (Sofia)                        2:1 
10:30  Botev 2017 (Batanovtsi) - Sportist 13 (Sofia)             1:3 
12:00  Levski (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)                  2:0 
13:30  Ferion (Sofia) - Natsional (Sofia)                        0:0 
15:00  Granit (Vladaya) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia)      0:6 

DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - Second phase, Group V
09:00  Metalurg 1957 (Pernik) - RD Sport (Sofia)                 3:0 
10:30  DIT Sport II (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia)               10:1 
12:00  Rilski sportist 2011 (Samokov) - Lokomotiv 1929 (Sofia)   1:1 
13:30  Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - Shturche (Sofia)   1:1 
15:00  Levski (Chepintsi) - Sport za vsichki (Sofia)             postponed 

DPG11: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - Second phase, Group A
09:00  Slavia 1913 (Sofia) - Vazrazhdane 2020 (Sofia)            4:1 
10:10  Sportion (Sofia) - Septemvri (Sofia)                      6:0 
11:20  Olimpia FK (Sofia) - CSKA (Sofia)                         2:0 
12:30  Spartak Sofia (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                 0:5 

DPG11: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - Second phase, Group V
09:00  FK CSKA 1948 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)           15:0 
10:10  Natsional (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)    3:0 
11:20  DIT Sport II (Sofia) - Inter Dzhesika 2010 (Sofia)        1:5 
12:30  Shampion (Sofia) - Serdika (Sofia)                        postponed 
13:40  Sofia sport (Sofia) - Ares (Sofia)                        3:0 

DPG10: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - Second phase, Group A
09:00  DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)   0:2 
10:10  Lavchetata (Sofia) - Talant (Sofia)                       3:2 
11:20  CSKA (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)                         4:3 
12:30  Marek 1915 (Dupnitsa) - Natsional (Sofia)                10:1 
13:40  Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia)          6:1 

DPG9: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 5) - Second phase, Group A
09:00  CSKA (Sofia) - Botev 57 SU (Sofia)                        9:2 
10:00  Shampion (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                    postponed 
11:00  Slavia 1913 (Sofia) - Atletik 11 (Sofia)                 14:1 
12:00  Levski (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                       4:3 

DPG9: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 5) - Second phase, Group B
09:00  Elit Sofia (Sofia) - Sofiyasport 2020 (Sofia)             3:4 
10:00  Lavchetata (Sofia) - Barocco (Sofia)                      2:3 
11:00  OFK Sofia (Sofia) - Kozaro (Botevgrad)                    8:2 
12:00  Levski Spartak 1962 (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia)      3:5 

Detsa: Sofia - Oblastna grupa - parva podgrupa
11:00  Sportist 2009 (Svoge) - Levski 1923 (Elin Pelin)          1:2 

Detsa: Sofia - Oblastna grupa - vtora podgrupa
11:00  Srednogorets 2016 (Zlatitsa) - Botev 1937 (Ihtiman)      12:0 

Detsa: Stara Zagora - Mezhduoblastna grupa
12:00  Rozova dolina (Kazanlak) - Chirpan (Chirpan)              5:0 
12:00  Botev (Galabovo) - Izvor (Gorski izvor)                   2:0 
12:00  FK Yambol 1915 (Yambol) - Zagorets (Nova Zagora)          4:1 
12:00  Arsenal 2000 (Kazanlak) - Olimpia sport (Stara Zagora)    0:2 
12:00  Vereya (Stara Zagora) - Rozova dolina II (Kazanlak)       2:6 

DPG13: Stara Zagora - Mezhduoblastna grupa (Futbol 11)
10:00  Minyor (Radnevo) - FK Sliven (Sliven)                     0:1 
10:00  Vereya II (Stara Zagora) - Mineral (Yagoda)               2:0 
10:00  Beroe (Stara Zagora) - Respekt (Haskovo)                  5:0 
10:00  FK Yambol 1915 (Yambol) - Sinite kamani 2013 (Sliven)     0:4 
10:00  Svilengrad 1921 (Svil) - Olimpia sport (Stara Zagora)     postponed 
10:00  Vereya (Stara Zagora) - Rozova dolina (Kazanlak)          1:0 

Detsa: Хасково - Oblastna grupa
10:00  Svilengrad 1921 (Svil) - Lyubimets 2000 (Lyubimets)        - 
11:00  Haskovo (Haskovo) - Sakarski sportist 04 (Topolovgrad)     - 

Detsa: Yambol - Mezhduoblastna grupa
10:30  Nika 1 (Sliven) - FK Yambol 1915 (Yambol)                 1:3 
10:30  Elhovo (Elhovo) - Sliven 2000 (Sliven)                    1:0 

Darzhavno parvenstvo - women
13:00  Yantra 2013 (Gabrovo) - ZhFK Varna (Varna)                4:0