«  Friday, 9 April 2021 (42 games)  »

Parva profesionalna liga - First phase
19:30  Slavia 1913 (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia)                1:3 (0:0)  /Diema Sport/ Video

Vtora profesionalna liga
17:00  Hebar 1918 (Pazardzhik) - Ludogorets 1945 II (Razgrad)    1:3 (1:2) 
17:00  Pirin (Blagoevgrad) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)        5:1 (3:1)  /Diema Sport/ Video

Elitna grupa (U-17) - First phase, Iztochna grupa
10:00  Arda 1924 (Kardzhali) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)          4:1 
10:30  Dunav (Ruse) - Spartak 1947 (Plovdiv)                     1:2 (1:0) 
12:00  Botev (Plovdiv) - Ludogorets 1945 (Razgrad)               0:2 
12:00  Spartak 1918 (Varna) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)           2:1 
14:00  Sokol (Markovo) - Chernomorets 1919 (Burgas)              3:3 
16:00  Beroe (Stara Zagora) - Cherno more (Varna)                0:1 

Elitna grupa (U-17) - First phase, Zapadna grupa
11:00  Levski Rakovski (Sofia) - Levski (Sofia)                  1:2 
11:00  Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)        3:0 
12:00  CSKA (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                        2:2 (0:2) 
15:00  Natsional (Sofia) - Montana 1921 (Montana)                8:0 
16:00  Septemvri (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo)              2:1 

Elitna grupa (U-15) - First phase, Iztochna grupa
10:00  Botev (Plovdiv) - Ludogorets 1945 (Razgrad)               3:3 
10:00  Spartak 1918 (Varna) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)           0:2 
11:00  Haskovo (Haskovo) - Chernomorets 1919 (Burgas)            1:0 
13:00  Dunav (Ruse) - Sinite kamani 2013 (Sliven)                1:0 (1:0) 
14:00  Beroe (Stara Zagora) - Cherno more (Varna)                0:0 
15:30  Neftohimik 1962 (Burgas) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)       0:1 

Elitna grupa (U-15) - First phase, Zapadna grupa
10:00  CSKA (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                        1:1 (1:1) 
13:00  Natsional (Sofia) - Montana 1921 (Montana)                3:2 
14:00  Borislav 2009 (Parvomay) - Levski (Sofia)                 0:3 awd 
14:00  Septemvri (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo)              4:2 
14:00  Botev (Vratsa) - Vitosha 13 (Sofia)                       1:0 

DPG13: Veliko Tarnovo - Zonalna grupa (Futbol 11)
14:00  Botev (Vratsa) - Yantra 2013 (Gabrovo)                    4:0 
14:00  Spartak (Pleven) - Yantra 2019 (Gabrovo)                  3:0 
14:00  Botev (Debelets) - Etar VT (Veliko Tarnovo)               0:1 
14:00  Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Akademik (Svishtov)       3:0 

YuSV: Vidin - Oblastna grupa
17:00  Slavia (Novo selo) - Balkan (Belogradchik)                3:6 

YuSV: Lovech - Mezhduoblastna grupa
16:00  Vihar (Slavyanovo) - Vihar (Gulyantsi)                     - 
16:00  Yuventus 95 (Malchika) - Peshtera (Galata)                 - 
16:00  Liteks (Lovech) - Levski 2007 (Levski)                     - 
16:00  Partizan (Cherven bryag) - Chavdar (Troyan)                - 
16:00  Vezhen (Teteven) - Spartak (Pleven)                        - 

YuMV: Plovdiv - Zonalna grupa
11:00  Chavdar (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                       3:3 
17:00  Spartak 1947 (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)             postponed 

Detsa: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
15:00  Rodopa Smolyan (Smolyan) - United (Plovdiv)               8:2 

Detsa: Plovdiv - Oblastna grupa
09:30  UFK Vasil Levski (Plovdiv) - Gigant (Saedinenie)          2:9 

DPG13: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
12:00  Veld (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                          2:1 
14:00  FK Arda 1924 (Kardzhali) - Beroe (Stara Zagora)           0:9 
15:00  Haskovo (Haskovo) - Hebar 1918 (Pazardzhik)               0:3