«  Sunday, 24 May 2020 (174 games)  »

Severozapadna Treta liga
18:00  Tryavna (Tryavna) - Kom (Berkovitsa)                      annulled 
18:00  Bdin 1923 (Vidin) - Akademik (Svishtov)                   annulled 
18:00  Parva atomna (Kozloduy) - Sevlievo (Sevlievo)             annulled 
18:00  Partizan (Cherven bryag) - Pavlikeni (Pavlikeni)          annulled 
18:00  Vihar (Slavyanovo) - OFK Lokomotiv (Mezdra)               annulled 
18:00  Juventus 95 (Malchika) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)        annulled 
18:00  Yantra 2019 (Gabrovo) - Drenovets (Drenovets)             annulled 

Yugoiztochna Treta liga
18:00  FK Haskovo 1957 (Haskovo) - Gigant (Saedinenie)           annulled 
18:00  Rodopa Smolyan (Smolyan) - Dimitrovgrad 1947 (Dmgr)       annulled 
18:00  Sokol (Markovo) - Karnobat (Karnobat)                     annulled 

A OG Blagoevgrad
17:00  Levski 2008 (Krupnik) - Granichar (Koprivlen)             annulled 
17:00  Belitsa 2015 (Belitsa) - Uragan 1970 (Gorno Draglishte)   annulled 
17:00  Planinets (Godlevo) - Avangard (Bachevo)                  annulled 
17:00  Minyor 2016 (Eleshnitsa) - Balkan (Dobrinishte)           annulled 
17:00  Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Strela 2003 (Valkosel)       annulled 

B OG Blagoevgrad - podgrupa "Struma" 2
17:00  Strela (Petrich) - Podgorets (Kolarovo)                   annulled 
17:00  Granichar (Kulata) - Vihar (Kavrakirovo)                  annulled 
17:00  Struma (Marikostinovo) - Belasitsa 08 (Belasitsa)         annulled 
17:00  Svetkavitsa (Mitino) - Kalabak (Samuilovo)                annulled 
17:00  Ograzhden 1955 (Parvomay) - Uragan (Mihnevo)              annulled 

A OG Burgas
18:00  Lipa (Cheresha) - Byala reka 1 (Zaychar)                  annulled 
18:00  Vihar (Aytos) - Chernomorski sportist (Obzor)             annulled 
18:00  Sveti Nikola (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo)           annulled 
18:00  Zvezdenburg (Burgas) - Kameno (Kameno)                    annulled 
18:00  Ropotamo (Primorsko) - Rusokastro (Rusokastro)            annulled 
18:00  Strandzha 2014 (Sredets) - Balkan 1980 (Planinitsa)       annulled 

A OG Veliko Tarnovo
18:00  Levski 1986 (Strazhitsa) - Levski (Lyaskovets)            annulled 
18:00  Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Lozen 2006 (Suhindol)       annulled 
18:00  Udar (Byala cherkva) - Yantra (Polski Trambesh)           annulled 
18:00  Chumerna (Elena) - Izgrev 93 (Tsarevets)                  annulled 

B OG Veliko Tarnovo - yuzhna podgrupa
18:00  Parvomaytsi (Parvomaytsi) - Rositsa (Polikraishte)        annulled 
18:00  Vihar (Dobri dyal) - Yantra (Draganovo)                   annulled 
18:00  Botev (Gorsko novo selo) - Sportist (Kozarevets)          annulled 

A OG Dobrich - iztochna podgrupa
18:00  Druzhba (Lyulyakovo) - Inter (Dobrich)                    annulled 
18:00  Albena 97 (Obrochishte) - Partizan (Vasilevo)             annulled 
18:00  FK Kaliakra 1 (Kavarna) - Hristo Botev (Stozher)          annulled 

A OG Pazardzhik
17:00  Rodopi 1921 (Kozarsko) - Chiko Bunara (Byaga)             annulled 
17:00  Chepinets (Velingrad) - Velichkovo (Velichkovo)           annulled 
17:00  Spartak (Kalugerovo) - Trakia (Miryantsi)                 annulled 
17:00  Maritsa (Belovo) - Lokomotiv (Septemvri)                  annulled 
17:00  Lozen (Lozen) - Trakiets 2005 (Glavinitsa)                annulled 
17:00  Levski (Patalenitsa) - Bratsigovo (Bratsigovo)            annulled 
17:00  Saraya (Saraya) - Balkan (Varvara)                        annulled 

A OG Plovdiv
18:00  Maritsa (Tsalapitsa) - Sekirovo (kv.Sekirovo, Rakovski)   annulled 
18:00  Rakovski (Rakovski) - Maritsa 2003 (Manole)               annulled 

B OG Plovdiv - iztochna podgrupa
18:00  Topolovo (Topolovo) - Botev (kv.Debar, Parvomay)          annulled 
18:00  Trakiets 2001 (Kalekovets) - Svetkavitsa (Man.Konare)     annulled 
18:00  Maritsa (Yasno pole) - Spartak (Bolyartsi)                annulled 
18:00  Botev (Rogosh) - Vihar (Voyvodinovo)                      annulled 
18:00  Sokol (Bukovo) - FA Plovdiv (Plovdiv)                     annulled 

B OG Plovdiv - severna podgrupa
18:00  Vihar (Stroevo) - Sokol (Padarsko)                        annulled 
18:00  Voynyagovo (Voynyagovo) - Sportist 1948 (Gol.chardak)     annulled 
18:00  Srednogorets (Brezovo) - Chernozem (Chernozemen)          annulled 
18:00  Vedrare (Vedrare) - Rakovski 2018 (Rakovski)              annulled 
18:00  Trakia (Tsarimir) - Vihar 2006 (Graf Ignatievo)           annulled 
18:00  Urozhay (Streltsi) - Trud (Trud)                          annulled 

B OG Plovdiv - zapadna podgrupa
18:00  Vihar (Voysil) - Belashtitsa (Belashtitsa)                annulled 
18:00  Benkovski (Kurtovo Konare) - Trakia 06 (Stamboliyski)     annulled 
18:00  Spartak (Novo selo) - Brestovitsa (Brestovitsa)           annulled 

A OG Sofia (stolitsa) - severna podgrupa
18:00  Zhiten (Zhiten) - Vastanik 26 (Voynegovtsi)               annulled 
18:00  Sokol (Negovan) - Bankya 2009 (Bankya)                    annulled 
18:00  Spartak 1933 (Podgumer) - Kremikovtsi (kv.Botunets)       annulled 
18:00  Lokomotiv 2016 (Sofia) - Svetovrachene (Svetovrachene)    annulled 
18:00  Levski (Chepintsi) - Mramor (Mramor)                      annulled 
18:00  Iskar 1945 (Novi Iskar) - Vihar (kv.Trebich, Sofia)       annulled 

A OG Sofia (stolitsa) - yuzhna podgrupa
18:00  Obelya City (kv.Obelya, Sofia) - Sparta (Sofia)           annulled 
18:00  Obelya (kv.Obelya, Sofia) - Urvich (Pancharevo)           annulled 
18:00  Levski Rakovski (Sofia) - Akademik 1947 (Sofia)           annulled 
18:00  Granit (Vladaya) - Vitosha II (Bistritsa)                 annulled 
18:00  Mladost 2015 (Sofia) - Urvich 1960 (Dolni Pasarel)        annulled 
18:00  Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - FK CSKA 1948 II (Sofia)       annulled 
18:00  Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Orlovets 2015 (Kokalyane)     annulled 

A OG Stara Zagora
18:00  Mineral (Ovoshtnik) - Chirpan (Chirpan)                   annulled 
18:00  Buzludzha (Enina) - Vereya (Stara Zagora)                 annulled 
18:00  Real (Madrets) - Lokomotiv (Tulovo)                       annulled 

A OG Shumen - yuzhna podgrupa
18:00  Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Zarya 1962 (Zvegor)     annulled 
18:00  Smyadovo 2010 (Smyadovo) - Endzhe (Tsarev brod)           annulled 
18:00  Balkan 1965 (Gradishte) - Enev (Dibich)                   annulled 
18:00  Chavdar 2016 (k.Divdyadovo) - Lokomotiv 2008 (Kaspichan)  annulled 
18:00  Ustrem (Trem) - Geroy (Zaychino oreshe)                   annulled 
18:00  Volov (Shumen) - Varbitsa (Varbitsa)                      annulled 

B OG Yambol
18:00  Vodenichane 2017 (Vodenichane) - Bezmer (Bezmer)          annulled 
18:00  Benkovski (Zimnitsa) - Kabile (Kabile)                    annulled 
18:00  St.Karadzha (Hadzhidimitr.) - Udarnik (Irechekovo)        annulled 
18:00  Boyanovo 2012 (Boyanovo) - Tundzha 2006 (Tenevo)          annulled 

Detsa: Varna - Mezhduoblastna grupa - Detsa III
10:00  Olimpik II (Varna) - Vihar 2016 (Valchi dol)              annulled 
10:00  Spartak 1918 (Varna) - Topoli 2010 (Topoli)               annulled 
11:00  Ariston (Ruse) - Devnya 2005 (Devnya)                     annulled 
11:00  Topoli 2010 II (Topoli) - Dunav (Ruse)                    annulled 
12:30  Olimpik (Varna) - FK Ticha (Varna)                        annulled 

Detsa: Pernik - Mezhduoblastna grupa
10:30  Minyor 2019 (Bobov dol) - Kyustendil (Kyustendil)         annulled 
10:30  Germaneya (Sapareva banya) - FK Marek 1919 (Dupnitsa)     annulled 
10:30  Kyustendil II (Kyustendil) - Legia (Rudartsi)             annulled 
10:30  Velbazhd (Kyustendil) - Metalurg 1957 (Pernik)            annulled 

Detsa: Pleven - Mezhduoblastna grupa
11:00  Partizan (Cherven bryag) - Gigant (Belene)                annulled 

YuMV: Plovdiv - Zonalna grupa
10:30  Sinite kamani 2013 (Sliven) - Vereya (Stara Zagora)       annulled 
12:00  Maritsa 1921 (Plovdiv) - Sokol (Markovo)                  annulled 
12:00  Arda 1924 (Kardzhali) - Arena (Yambol)                    annulled 

YuMV: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:30  Rakovski 2018 (Rakovski) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)    annulled 
12:00  Atletik (Kuklen) - Rodopa Smolyan (Smolyan)               annulled 

Detsa: Plovdiv - Zonalna grupa
10:00  Maritsa 1921 (Plovdiv) - Lider Plovdiv (Yagodovo)         annulled 
10:30  Rozova dolina (Kazanlak) - Olimpia sport (Stara Zagora)   annulled 
12:30  Sinite kamani 2013 (Sliven) - Vereya (Stara Zagora)       annulled 

Detsa: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:00  Spartak 1947 (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)      annulled 
12:00  Palas (Rudozem) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                 annulled 
14:00  Maritsa 1921 (Plovdiv) - Izvor (Gorski izvor)             annulled 

DPG13: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:30  Vekta (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                annulled 
10:30  FA Plovdiv (Plovdiv) - Hebar 1918 II (Pazardzhik)         annulled 
10:30  Plovdiv city (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                  annulled 
11:00  Brestnik 1948 (Brestnik) - Arda 1924 (Kardzhali)          annulled 
11:00  Hebar 1918 (Pazardzhik) - Metalik 1938 (Sopot)            annulled 
12:00  Rodopa Smolyan (Smolyan) - Maritsa 1921 (Plovdiv)         annulled 
13:00  Spartak 1947 (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)             annulled 

DPG11: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 7) - group B
09:00  Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv)         annulled 
10:00  Akademik (Plovdiv) - FK Haskovo 1957 (Haskovo)            annulled 
11:00  Belomorets (Asenovgrad) - Shipka stars 2015 (As)          annulled 
12:00  USK Paisiy Hilendarski (Plovdiv) - Levski (Patalenitsa)   annulled 
13:00  FA Plovdiv (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik)            annulled 
14:00  Chiko Bunara (Byaga) - Kronos 2016 (Plovdiv)              annulled 
15:00  Metalik 1938 (Sopot) - Lider Plovdiv (Yagodovo)           annulled 

DPG10: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 7) - group B
09:00  FA Plovdiv (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv)             annulled 
10:00  Shipka stars 2015 (As) - USK Paisiy Hilendarski (Pd)      annulled 
11:00  Hebar 1918 (Pazardzhik) - Plovdiv city (Plovdiv)          annulled 
12:00  FA Karlovo (Karlovo) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)           annulled 
13:00  Kronos 2016 (Plovdiv) - Shampion (Stara Zagora)           annulled 
14:00  Brigada (Dimitrovgrad) - Belomorets (Asenovgrad)          annulled 

DPG10: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 7) - group V
14:00  Borislav 2009 (Parvomay) - USK Paisiy Hilendarski (Pd)    annulled 
15:00  Topolovo (Topolovo) - Trakia 06 (Stamboliyski)            annulled 
16:00  Svoboda 2011 (Peshtera) - Vihar (Belozem)                 annulled 
17:00  Hebar 1918 (Pazardzhik) - Akademik (Plovdiv)              annulled 
18:00  Belomorets (Asenovgrad) - Plovdiv city (Plovdiv)          annulled 
19:00  Brestnik 1948 (Brestnik) - Ulpia (Plovdiv)                annulled 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa - parva podgrupa
11:30  Oborishte (Panagyurishte) - Botev 57 SOU (Sofia)          annulled 
11:30  Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia)          annulled 
11:30  Levski (Sofia) - Barokko (Sofia)                          annulled 
11:30  Vitosha 13 (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)              annulled 
11:30  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)           annulled 
11:30  Natsional (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)               annulled 
11:30  Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Olimpiets (Sofia)    annulled 
14:00  CSKA (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia)                       annulled 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa - vtora podgrupa
11:30  Septemvri (Simitli) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)            annulled 
11:30  Strumska slava 1927 (Radomir) - Pirin (Blagoevgrad)       annulled 
11:30  Minyor (Pernik) - Marek 1915 (Dupnitsa)                   annulled 
11:30  Vihren 1925 (Sandanski) - Perun 1978 (Kresna)             annulled 
11:30  Belasitsa (Petrich) - Bansko (Bansko)                     annulled 
11:30  Kyustendil (Kyustendil) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)      annulled 

Detsa "A": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa
09:30  Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Sofia sport (Sofia)        annulled 
11:30  Granit (Vladaya) - Natsional (Sofia)                      annulled 
11:30  Chavdar (Etropole) - Pobeda 2013 (Sofia)                  annulled 
11:30  Levski Rakovski (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia)       annulled 
15:30  Septemvri (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)                  annulled 

Detsa "B": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa - parva podgrupa
09:30  Razvitie MF (Sofia) - Septemvri (Sofia)                   annulled 
09:30  Levski (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)                annulled 
09:30  Vitosha 13 (Sofia) - CSKA (Sofia)                         annulled 
09:30  Slavia 1913 (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)        annulled 
09:30  Botev 57 SOU (Sofia) - Natsional (Sofia)                  annulled 

DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - Second phase, Group B
09:00  Atletiko Arten (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)              annulled 
10:30  Olimpiets (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)               annulled 
12:00  Ares (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik)                     annulled 
13:30  Orlovets 2015 (Kokalyane) - Lokomotiv Sf 1929 (Sofia)     annulled 
15:00  Balkan 1929 (Botevgrad) - Vitosha (Bistritsa)             annulled 

DPG11: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - Second phase, Group B
09:00  OFK Sofia (Sofia) - Kom 98 (Godech)                       annulled 
10:10  Sport za vsichki (Sofia) - Levski Rakovski II (Sofia)     annulled 
11:20  Sportist 13 (Sofia) - Razvitie MF (Sofia)                 annulled 
12:30  Vitosha 13 (Sofia) - Minyor (Pernik)                      annulled 
13:40  Serdika (Sofia) - DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia)       annulled 
14:50  Ferion (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Botunets, Sofia)         annulled 

DPG10: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - Second phase, Group B
10:00  Septemvri (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                    annulled 
11:10  Elit Sofia (Sofia) - Natsional (Sofia)                    annulled 
12:20  FK CSKA 1948 (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia)           annulled 
13:30  Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)     annulled 
14:40  DIT Sport (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia)                annulled 

YuMV: Stara Zagora - Mezhduoblastna grupa
11:00  Arsenal (Kazanlak) - Hebros 1921 (Harmanli)               annulled 
11:00  Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) - Botev (Galabovo)       annulled