« Sunday, 5 April 2020 (321 games) »
Severoiztochna Treta liga
16:00 Benkovski (Byala, obl.Ruse) - Topoli 2010 (Topoli) annulled
16:00 Ustrem D (Donchevo) - Dobrudzha 1919 (Dobrich) annulled
Severozapadna Treta liga
17:00 Kom (Berkovitsa) - Pavlikeni (Pavlikeni) annulled
17:00 Sevlievo (Sevlievo) - OFK Lokomotiv (Mezdra) annulled
17:00 Akademik (Svishtov) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo) annulled
17:00 Tryavna (Tryavna) - Drenovets (Drenovets) annulled
17:00 Bdin 1923 (Vidin) - Yantra 2019 (Gabrovo) annulled
17:00 Parva atomna (Kozloduy) - Juventus 95 (Malchika) annulled
17:00 Partizan (Cherven bryag) - Vihar (Slavyanovo) annulled
Yugoiztochna Treta liga
17:00 Levski (Karlovo) - Svilengrad 1921 (Svilengrad) annulled
17:00 FK Haskovo 1957 (Haskovo) - Karnobat (Karnobat) annulled
A OG Blagoevgrad
16:00 Minyor 2016 (Eleshnitsa) - Belitsa 2015 (Belitsa) annulled
16:00 Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Levski 2008 (Krupnik) annulled
16:00 Strela 2003 (Valkosel) - Mesta (Hadzhidimovo) annulled
16:00 Balkan (Dobrinishte) - Granichar (Koprivlen) annulled
16:00 Avangard (Bachevo) - Uragan 1970 (Gorno Draglishte) annulled
B OG Blagoevgrad - podgrupa "Struma" 2
16:00 Strela (Petrich) - Svetkavitsa (Mitino) annulled
16:00 Ograzhden 1955 (Parvomay) - Granichar (Kulata) annulled
16:00 Uragan (Mihnevo) - Podgorets (Kolarovo) annulled
16:00 Lokomotiv (General Todorov) - Vihar (Kavrakirovo) annulled
16:00 Kalabak (Samuilovo) - Belasitsa 08 (Belasitsa) annulled
B OG Blagoevgrad - podgrupa "Mesta" iztok
11:00 Debren (Debren) - Granichar (Tuhovishta) annulled
11:00 Slashten 2007 (Slashten) - Kanina (Garmen) annulled
11:00 Pletena (Pletena) - Kochan (Kochan) annulled
11:00 Ognyanovo (Ognyanovo) - Lisets (Osikovo) annulled
A OG Burgas
17:00 Strandzhanets (Tsarevo) - Lipa (Cheresha) annulled
17:00 Chernomorski sportist (Obzor) - Kameno (Kameno) annulled
17:00 Byala reka 1 (Zaychar) - Rusokastro (Rusokastro) annulled
17:00 Vihar (Aytos) - Balkan 1980 (Planinitsa) annulled
17:00 Sveti Nikola (Burgas) - Strandzha 2014 (Sredets) annulled
17:00 Zvezdenburg (Burgas) - Ropotamo (Primorsko) annulled
B OG Burgas - iztochna podgrupa
14:30 Aheloy (Aheloy) - Ravnets 2011 (Ravnets) annulled
17:00 Dolno Ezerovo (Burgas) - Banevo (kv.Banevo, Burgas) annulled
17:00 Chernomorets (Nesebar) - Sveti Vlas (Sveti Vlas) annulled
17:00 Ravda (Ravda) - Ustrem (Tankovo) annulled
17:00 Vetren (kv.Vetren, Burgas) - Burgas sport (Burgas) annulled
B OG Burgas - tsentralna podgrupa
14:30 Svetkavitsa (Gyulyovtsa) - Atletik 2018 (Kableshkovo) annulled
17:00 Altay (Karageorgievo) - Byala reka (Topolitsa) annulled
17:00 Sokol (Poroy) - Cherno more-Rudnik (kv.Rudnik, Burgas) annulled
A OG Varna
16:00 Kamchiets 1945 (Dalgopol) - Ustrem (Karamanite) annulled
16:00 Chernomorets 2003 (Byala) - Bozveliysko (Bozveliysko) annulled
16:00 Atletik (Provadia) - Chernomorets 1946 (Chernevo) annulled
16:00 Vihar 2016 (Valchi dol) - Aksakovo 1948 (Aksakovo) annulled
16:00 Devnya 2005 (Devnya) - Beloslav 1918 (Beloslav) annulled
B OG Varna
16:00 Sprint (Belogradets) - Babushki orli (Momchilovo) annulled
16:00 Moryak 16 (Staro Oryahovo) - Sini vir (Tsonevo) annulled
16:00 Sportist (Mihalich) - Iskra (General Kiselovo) annulled
A OG Veliko Tarnovo
17:00 Levski (Lyaskovets) - Yantra (Polski Trambesh) annulled
17:00 Resen 2012 (Resen) - Nedan (Nedan) annulled
17:00 Levski 1986 (Strazhitsa) - Izgrev 93 (Tsarevets) annulled
17:00 Etar VT II (Veliko Tarnovo) - Chumerna (Elena) annulled
17:00 Udar (Byala cherkva) - Lato (Alekovo) annulled
B OG Veliko Tarnovo - yuzhna podgrupa
17:00 Rositsa (Polikraishte) - Yantra (Draganovo) annulled
17:00 Parvomaytsi (Parvomaytsi) - Sportist (Kozarevets) annulled
17:00 Vihar (Dobri dyal) - Olimpiakos 2018 (Nikyup) annulled
A OG Dobrich - iztochna podgrupa
17:00 Dobrudzhanets (Ovcharovo) - Albena 97 (Obrochishte) annulled
17:00 Lozenets 2015 (Lozenets) - Druzhba (Lyulyakovo) annulled
17:00 Hristo Botev (Stozher) - Inter (Dobrich) annulled
17:00 Partizan (Vasilevo) - Orlovets 2008 (Pobeda) annulled
A OG Dobrich - zapadna podgrupa
17:00 Druzhba B (Bezmer) - Iskra 41 (Benkovski) annulled
17:00 Strela 2004 (Orlyak) - Dobr.sportist (St.Karadzha) annulled
A OG Kyustendil - podgrupa "Osogovo"
10:30 Armeytsi (Kyustendil) - Osogovo (Bagrentsi) annulled
10:30 Strumska slava 1956 (Tarnovlag) - Botev (Lozno) annulled
10:30 Ruen (Bogoslov) - Struma (Novi chiflik) annulled
16:00 Kyustendil II (Kyustendil) - Kopie (Kopilovtsi) annulled
16:00 Eleshnitsa (Vaksevo) - Sportist (Slokoshtitsa) annulled
16:00 Yabalkovo (Yabalkovo) - Velbazhd (Kyustendil) annulled
A OG Kyustendil - podgrupa "Rila"
10:30 Botev 1937 (Kraynitsi) - Musala (Rila) annulled
10:30 Iva (Borovets) - Goritsa 2019 (Ovchartsi) annulled
16:00 Minyor 2019 (Bobov dol) - Levski (Kocherinovo) annulled
16:00 Rilets 1948 (Resilovo) - Botev 2009 (Dzherman) annulled
16:00 Slavia 2000 (Yahinovo) - Botev (Boboshevo) annulled
A OG Pazardzhik
16:00 Chiko Bunara (Byaga) - Vihar (Vetren) annulled
16:00 Lokomotiv (Septemvri) - Trakiets 2005 (Glavinitsa) annulled
16:00 Rodopi 1921 (Kozarsko) - Saraya (Saraya) annulled
16:00 Chepinets (Velingrad) - Levski (Patalenitsa) annulled
16:00 Spartak (Kalugerovo) - Lozen (Lozen) annulled
A OG Pernik - zapadna podgrupa
11:00 Druzhba (Meshtitsa) - Burya (Kosharevo) annulled
13:00 Erma (Tran) - Chernogorets 1946 (Noevtsi) annulled
16:30 Partizan 1946 (Yardzhil.) - Rudnichar (kv.Bela voda,Pk) annulled
16:30 Chorni 1920 (Breznik) - Vihar (Elovdol) annulled
A OG Pernik - iztochna podgrupa
13:00 Pirin (Zemen) - Yatak Buchino (Golemo Buchino) annulled
16:30 Verila (Dren) - Energetik (Pernik) annulled
16:30 Botev (Drugan) - Sportist (Dragichevo) annulled
B OG Pleven - iztochna podgrupa
17:00 Chavdar (Brashlyanitsa) - Kosmos (Grivitsa) annulled
17:00 Botev 1419 (Balgarene) - Pobeda (Gradishte) annulled
17:00 Slavia (Novachene) - Vinaya (Zgalevo) annulled
B OG Pleven - tsentralna podgrupa
11:00 Yasen (Yasen) - Spartak (Bozhuritsa) annulled
11:00 Pordim 2017 (Pordim) - Ustrem (Kreta) annulled
11:00 Svoboda (Milkovitsa) - Benkovski (Opanets) annulled
11:00 Vihar (Krushovene) - Dunavska chayka (Somovit) annulled
17:00 Iskar (Orehovitsa) - Levski (Gorna Mitropolia) annulled
B OG Pleven - zapadna podgrupa
11:00 Iskar (Chomakovtsi) - Drenovets (Gornik) annulled
11:00 Krali Marko (Enitsa) - Lavrov (Gorni Dabnik) annulled
A OG Plovdiv
17:00 Spartak 1947 (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot) annulled
17:00 Maritsa (Tsalapitsa) - Rakovski (Rakovski) annulled
B OG Plovdiv - iztochna podgrupa
17:00 Botev (kv.Debar, Parvomay) - Spartak (Bolyartsi) annulled
17:00 Trakite 2007 (Skutare) - Vihar (Voyvodinovo) annulled
17:00 Topolovo (Topolovo) - FA Plovdiv (Plovdiv) annulled
17:00 Trakiets 2001 (Kalekovets) - Sokol (Bukovo) annulled
17:00 Maritsa (Yasno pole) - Botev (Rogosh) annulled
B OG Plovdiv - severna podgrupa
17:00 Chernozem (Chernozemen) - Vihar (Stroevo) annulled
17:00 Sportist 1948 (Gol.chardak) - Rakovski 2018 (Rakovski) annulled
17:00 Voynyagovo (Voynyagovo) - Trakia (Tsarimir) annulled
17:00 Srednogorets (Brezovo) - Vedrare (Vedrare) annulled
B OG Plovdiv - zapadna podgrupa
17:00 Pobeda (Tsaratsovo) - Radinovo 2006 (Radinovo) annulled
17:00 Belashtitsa (Belashtitsa) - Trakia 06 (Stamboliyski) annulled
17:00 Brestovitsa (Brestovitsa) - Lider (Yagodovo) annulled
17:00 Benkovski (Kurtovo Konare) - Spartak (Novo selo) annulled
B OG Plovdiv - yuzhna podgrupa
17:00 Mladost (Zlatovrah) - Kosmos 2018 (Boyantsi) annulled
17:00 Sokol F (kv.D.Voden, As) - Gotse Delchev (G.Voden, As) annulled
17:00 Spartak 2012 (Izbeglii) - Trakia 2008 (Novi izvor) annulled
17:00 Rodopi 2012 (Cherven) - Stoevo 2018 (Stoevo) annulled
17:00 Chepelare (Chepelare) - Shipka 2015 (Asenovgrad) annulled
A OG Ruse - iztochna podgrupa
17:00 Spartak (Bazan) - Smirnenski (Smirnenski) annulled
17:00 Botev (Golyamo Vranovo) - Dunarit (Nikolovo) annulled
17:00 Dunav (Slivo pole) - Sokol (Chervena voda) annulled
17:00 Pristis (kv.Dolapite, Ruse) - Marten (Marten) annulled
A OG Ruse - zapadna podgrupa
17:00 Levski (Karamanovo) - Atletik (Trastenik) annulled
17:00 Dunav (Batin) - Dve mogili (Dve mogili) annulled
A OG Sliven
16:00 Tundzha 2009 (Mechkarevo) - Apolon (kv.Rechitsa, Sliven) annulled
16:00 Cherveni voyvodi (Sliven) - Botev (Kermen) annulled
A OG Sofia (stolitsa) - severna podgrupa
17:00 Lokomotiv 2016 (Sofia) - Sokol (Negovan) annulled
17:00 Levski (Chepintsi) - Zhiten (Zhiten) annulled
17:00 Iskar 1945 (Novi Iskar) - Zenit (kv.Filipovtsi, Sofia) annulled
17:00 Vihar (kv.Trebich, Sofia) - Vastanik 26 (Voynegovtsi) annulled
17:00 Mramor (Mramor) - Bankya 2009 (Bankya) annulled
17:00 Svetovrachene (Svetovrachene) - Kremikovtsi (kv.Botunets) annulled
A OG Sofia (stolitsa) - yuzhna podgrupa
17:00 Granit (Vladaya) - Sparta (Sofia) annulled
17:00 Mladost 2015 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) annulled
17:00 Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) annulled
17:00 Zheleznitsa (Zheleznitsa) - Obelya City (kv.Obelya, Sf) annulled
17:00 Orlovets 2015 (Kokalyane) - Urvich (Pancharevo) annulled
17:00 FK CSKA 1948 II (Sofia) - Akademik 1947 (Sofia) annulled
17:00 Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - Vitosha II (Bistritsa) annulled
A OG Stara Zagora
17:00 Real (Madrets) - Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane) annulled
17:00 Mlada gvardia (Rozovo) - Mini "Maritsa-iztok" (Radnevo) annulled
17:00 Lokomotiv (Tulovo) - Chirpan (Chirpan) annulled
17:00 Vereya (Stara Zagora) - Eltemir (Kran) annulled
A OG Haskovo
17:00 Maritsa (Simeonovgrad) - Lyubimets 2000 (Lyubimets) annulled
17:00 Izvor (Gorski izvor) - Gerganin izvor (Biser) annulled
A OG Shumen - yuzhna podgrupa
17:00 Enev (Dibich) - Veliki Preslav (Veliki Preslav) annulled
17:00 Endzhe (Tsarev brod) - Lokomotiv 2008 (Kaspichan) annulled
17:00 Zarya 1962 (Zvegor) - Geroy (Zaychino oreshe) annulled
17:00 Smyadovo 2010 (Smyadovo) - Varbitsa (Varbitsa) annulled
17:00 Balkan 1965 (Gradishte) - Volov (Shumen) annulled
17:00 Chavdar 2016 (kv.Divdyadovo, Shumen) - Ustrem (Trem) annulled
A OG Yambol
17:00 Trakiets (Kukorevo) - Straldzha (Straldzha) annulled
B OG Yambol
17:00 Indzhe (Pobeda) - Sportist (Roza) annulled
17:00 Vodenichane 2017 (Vodenichane) - Bakadzhik (Chargan) annulled
17:00 Benkovski (Zimnitsa) - Boyanovo 2012 (Boyanovo) annulled
17:00 St.Karadzha (Hadzhidimitr.) - Aprilets 2017 (Boyadzhik) annulled
DPG13: Blagoevgrad - Mezhduoblastna grupa
11:00 Pirin siti (Razlog) - Malesh (Mikrevo) annulled
11:00 Lavchetata (Debren) - Pirin (Blagoevgrad) annulled
11:00 Nevrokop (Gotse Delchev) - Marek 1915 (Dupnitsa) annulled
Detsa: Burgas - Oblastna grupa - vtora podgrupa
10:00 Zvezdichka (Burgas) - Ruen United 2019 (Ruen) annulled
10:00 Sozopol (Sozopol) - Kameno (Kameno) annulled
10:00 Chernomorets 1919 (Burgas) - Burgas sport (Burgas) annulled
10:00 Neftohimik 1962 (Burgas) - Strandzha 2014 (Sredets) annulled
YuMV: Varna - Zonalna grupa
10:00 Spartak 1918 (Varna) - Dunav (Ruse) annulled
10:00 Svetkavitsa Targ. (Targ.) - Dorostol Silistra (Ss) annulled
10:00 Ludogorets 1945 (Razgrad) - Cherno more (Varna) annulled
Detsa: Varna - Zonalna grupa
11:30 Spartak 1918 (Varna) - Dunav (Ruse) annulled
11:30 Svetkavitsa Targ. (Targ.) - Dorostol Silistra (Ss) annulled
11:30 Ludogorets 1945 (Razgrad) - Cherno more (Varna) annulled
Detsa: Varna - Mezhduoblastna grupa - Detsa III
10:00 Olimpik II (Varna) - Olimpik (Varna) annulled
10:00 Topoli 2010 II (Topoli) - Spartak 1918 (Varna) annulled
10:00 Devnya 2005 (Devnya) - Topoli 2010 (Topoli) annulled
11:00 Ariston (Ruse) - Lokomotiv 2008 (Kaspichan) annulled
11:00 Dunav (Ruse) - Vihar 2016 (Valchi dol) annulled
DPG13: Varna - Zonalna grupa - vtora podgrupa (Futbol 11)
11:00 Lokomotiv 2008 (Kaspichan) - Atletik (kv.Makak, Shumen) annulled
11:00 Kamchiets 1945 (Dalgopol) - Smyadovo 2018 (Smyadovo) annulled
11:00 Chernomorets (Balchik) - Kaliakra 1923 (Kavarna) annulled
11:00 Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Lokomotiv (Ruse) annulled
11:00 Dulo (Dulovo) - Avren (Avren) annulled
YuMV: Vidin - Oblastna grupa
10:30 Botev (Gramada) - Drenovets (Drenovets) annulled
10:30 Slavia (Novo selo) - Ruzhintsi (Ruzhintsi) annulled
Detsa: Pernik - Mezhduoblastna grupa
10:30 Velbazhd (Kyustendil) - Germaneya (Sapareva banya) annulled
10:30 Metalurg 1957 (Pernik) - Minyor 2019 (Bobov dol) annulled
10:30 Legia (Rudartsi) - Strumska slava 1927 (Radomir) annulled
10:30 FK Marek 1919 (Dupnitsa) - Kyustendil (Kyustendil) annulled
Detsa: Pleven - Mezhduoblastna grupa
11:00 Mizia 2005 (Knezha) - Gigant 1947 (Belene) annulled
YuMV: Plovdiv - Zonalna grupa
11:00 Lider Plovdiv (Yagodovo) - Sliven 2000 (Sliven) annulled
11:00 Sinite kamani 2013 (Sliven) - Maritsa 1921 (Plovdiv) annulled
13:00 Karnobat (Karnobat) - Paldin (Plovdiv) annulled
YuMV: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:30 Borislav 2009 (Parvomay) - AFK Haskovo (Haskovo) annulled
10:30 Metalik 1938 (Sopot) - Asenovets 2005 (Asenovgrad) annulled
12:00 Izvor (Gorski izvor) - Rodopa Smolyan (Smolyan) annulled
Detsa: Plovdiv - Zonalna grupa
13:00 Sinite kamani 2013 (Sliven) - Maritsa 1921 (Plovdiv) annulled
13:00 Neftohimik 1962 (Burgas) - Botev (Plovdiv) annulled
Detsa: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:30 Borislav 2009 (Parvomay) - Sokol (Markovo) annulled
10:30 Maritsa 1921 (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) annulled
Detsa: Plovdiv - Oblastna grupa
10:30 Maritsa 2003 (Manole) - Osanna (Plovdiv) annulled
10:30 Gigant II (Saedinenie) - Gigant (Saedinenie) annulled
12:00 Rodopa 1927 (Smolyan) - Krichim (Krichim) annulled
DPG13: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:30 Botev (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv) annulled
10:30 Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Metalik 1938 (Sopot) annulled
10:30 FA Plovdiv (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) annulled
10:30 Plovdiv city (Plovdiv) - Brestnik 1948 (Brestnik) annulled
11:00 Beroe (Stara Zagora) - Vekta (Plovdiv) annulled
12:00 Spartak 1947 (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan) annulled
DPG12: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 9) - group A
15:15 Levski (Karlovo) - Paldin (Plovdiv) annulled
16:30 Chavdar (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) annulled
DPG12: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 9) - group A
09:00 Kronos 2016 (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv) annulled
10:15 Botev (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 III (Plovdiv) annulled
11:30 Veld (Plovdiv) - FA Plovdiv (Plovdiv) annulled
12:45 Lokomotiv 1926 II (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) annulled
14:00 Super stars (Plovdiv) - Maritsa 1921 (Plovdiv) annulled
DPG11: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 7) - group B
09:00 Akademik (Plovdiv) - USK Paisiy Hilendarski (Plovdiv) annulled
10:00 FK Haskovo 1957 (Haskovo) - Maritsa 1921 (Plovdiv) annulled
11:00 Belomorets (Asenovgrad) - FA Plovdiv (Plovdiv) annulled
12:00 Shipka stars 2015 (Asenovgrad) - Levski (Patalenitsa) annulled
13:00 Chiko Bunara (Byaga) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) annulled
14:00 Metalik 1938 (Sopot) - Hebar 1918 (Pazardzhik) annulled
15:00 Lider Plovdiv (Yagodovo) - Kronos 2016 (Plovdiv) annulled
DPG10: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 7) - group A
09:00 Plovdiv city (Plovdiv) - Super stars (Plovdiv) annulled
10:00 Botev (Plovdiv) - Kronos 2016 II (Plovdiv) annulled
11:00 Kronos 2016 (Plovdiv) - Chavdar (Plovdiv) annulled
12:00 Orleta (Pazardzhik) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) annulled
13:00 Spartak 1947 (Plovdiv) - Hebar 1918 (Pazardzhik) annulled
DPG10: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 7) - group B
09:00 Maritsa 1921 (Plovdiv) - USK Paisiy Hilendarski (Pd) annulled
10:00 Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Belomorets (Asenovgrad) annulled
11:00 Shipka stars 2015 (Asenovgrad) - Brigada (Dimitrovgrad) annulled
12:00 Hebar 1918 (Pazardzhik) - Kronos 2016 (Plovdiv) annulled
13:00 FA Plovdiv (Plovdiv) - Shampion (Stara Zagora) annulled
14:00 Plovdiv city (Plovdiv) - FA Karlovo (Karlovo) annulled
DPG10: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 7) - group V
14:00 USK Paisiy Hilendarski (Plovdiv) - Topolovo (Topolovo) annulled
15:00 Borislav 2009 (Parvomay) - Brestnik 1948 (Brestnik) annulled
16:00 Svoboda 2011 (Peshtera) - Hebar 1918 (Pazardzhik) annulled
17:00 Trakia 06 (Stamboliyski) - Akademik (Plovdiv) annulled
18:00 Plovdiv city (Plovdiv) - Vihar (Belozem) annulled
19:00 Belomorets (Asenovgrad) - Ulpia (Plovdiv) annulled
DPG10: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 7) - group G
15:00 Kardzhali (Kardzhali) - Spartak 1947 (Plovdiv) annulled
16:00 Botev (kv.Debar, Parvomay) - Beroe (Stara Zagora) annulled
17:00 Shipka stars 2015 (Asenovgrad) - FA Plovdiv (Plovdiv) annulled
18:00 Akademik (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) annulled
DPG9: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 5) - group A
09:00 Super stars (Plovdiv) - Botev 2002 (Plovdiv) annulled
10:00 Shampion (Stara Zagora) - Veld (Plovdiv) annulled
11:00 Chavdar (Plovdiv) - Spartak 1947 (Plovdiv) annulled
12:00 Hebar 1918 (Pazardzhik) - Trakia 2004 (Plovdiv) annulled
DPG9: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 5) - group B
09:00 Paldin (Plovdiv) - Kronos 2016 (Plovdiv) annulled
10:00 Super stars (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv) annulled
11:00 Shipka 2018 (Asenovgrad) - Veld (Plovdiv) annulled
12:00 Maritsa 1921 (Plovdiv) - Maritsa 1921 II (Plovdiv) annulled
DPG9: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 5) - group V
09:00 FA Spartak (Plovdiv) - Lion (Plovdiv) annulled
10:00 Trud (Trud) - Zhitnitsa (Zhitnitsa) annulled
11:00 Shampion (Stara Zagora) - FA Karlovo (Karlovo) annulled
12:00 FK Haskovo 1957 (Haskovo) - Spartak 1947 (Plovdiv) annulled
13:00 Plovdiv city (Plovdiv) - Vihar (Belozem) annulled
14:00 Shipka stars 2015 (Asenovgrad) - Trakia 2004 (Plovdiv) annulled
YuSV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa
14:00 Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Minyor (Pernik) annulled
14:00 Vihren 1925 (Sandanski) - Strumska slava 1927 (Radomir) annulled
14:00 Belasitsa (Petrich) - Levski (Sofia) annulled
14:00 Vitosha (Bistritsa) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) annulled
14:00 Septemvri (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) annulled
14:00 Chavdar (Etropole) - Sportist 2009 (Svoge) annulled
14:00 Pirin 1941 (Razlog) - Barokko (Sofia) annulled
YuSV: Sofia (stolitsa) - Mezhduoblastna grupa (Zona "B")
17:00 Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Balkan 1929 (Botevgrad) annulled
17:00 Sportist 2009 (Svoge) - Konkordia (Sofia) annulled
YuMV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa - zona I
11:30 Oborishte (Panagyurishte) - CSKA (Sofia) annulled
11:30 Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia) annulled
11:30 Natsional (Sofia) - Levski (Sofia) annulled
11:30 Vitosha (Bistritsa) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) annulled
11:30 Olimpiets (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) annulled
11:30 Levski Rakovski (Sofia) - Septemvri (Sofia) annulled
11:30 Slavia 1913 (Sofia) - Barokko (Sofia) annulled
YuMV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa - zona II
11:30 Septemvri (Simitli) - Vihren 1925 (Sandanski) annulled
11:30 Belasitsa (Petrich) - Minyor (Pernik) annulled
11:30 Kyustendil (Kyustendil) - Strumska slava 1927 (Radomir) annulled
11:30 Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Pirin 2001 (Blagoevgrad) annulled
11:30 Bansko (Bansko) - Pirin (Blagoevgrad) annulled
11:30 Perun 1978 (Kresna) - Marek 1915 (Dupnitsa) annulled
Detsa "A": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa
09:30 Botev 57 SOU (Sofia) - Obelya (kv.Obelya, Sofia) annulled
09:30 Natsional (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) annulled
11:30 Sofia sport (Sofia) - Granit (Vladaya) annulled
11:30 Pobeda 2013 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) annulled
11:30 Chavdar (Etropole) - Septemvri (Sofia) annulled
Detsa "B": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa - parva podgrupa
09:30 Razvitie MF (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) annulled
09:30 Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) annulled
09:30 Vitosha 13 (Sofia) - Levski (Sofia) annulled
11:30 CSKA (Sofia) - Natsional (Sofia) annulled
15:30 Septemvri (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia) annulled
DPG13: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 11) - Second phase, Group B
09:00 Levski Rakovski (Sofia) - Elit Sofia (Sofia) annulled
10:30 Serdika (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) annulled
12:00 RD Sport (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) annulled
13:30 Kom 98 (Godech) - Ares (Sofia) annulled
DPG13: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 11) - Second phase, Group G
09:00 OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Pobeda 2013 (Sofia) annulled
10:30 Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Ferion (Sofia) annulled
12:00 Olimpiets (Sofia) - Konkordia (Sofia) annulled
13:30 Mladost 2015 (Sofia) - Lyulin (kv.Lyulin, Sofia) annulled
DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - Second phase, Group B
09:00 Vitosha (Bistritsa) - Metalurg 1957 (Pernik) annulled
10:30 Metal 2002 (Pernik) - Olimpiets (Sofia) annulled
12:00 Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia) annulled
13:30 Atletiko Arten (Sofia) - Orlovets 2015 (Kokalyane) annulled
15:00 Ares (Sofia) - Balkan 1929 (Botevgrad) annulled
DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - Second phase, Group G
09:00 Shturche (Sofia) - RD Sport (Sofia) annulled
10:30 Septemvri II (Sofia) - Mramor (Mramor) annulled
12:00 Spartak 2015 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia) annulled
13:30 Internatsional (Sofia) - Minyor (Pernik) annulled
DPG11: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - Second phase, Group B
09:00 DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Kom 98 (Godech) annulled
10:10 Razvitie MF (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Botunets, Sofia) annulled
11:20 Minyor (Pernik) - Levski Rakovski II (Sofia) annulled
12:30 OFK Sofia (Sofia) - Ferion (Sofia) annulled
13:40 Sportist 13 (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia) annulled
14:50 Vitosha 13 (Sofia) - Serdika (Sofia) annulled
DPG11: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - Second phase, Group V
09:00 Sofia sport (Sofia) - Olimpia FK (Sofia) annulled
10:10 Olimpiets (Sofia) - Ultrasport akademia (Sofia) annulled
11:20 Akademik 1947 (Sofia) - Ares (Sofia) annulled
12:30 Barokko (Sofia) - RD Sport (Sofia) annulled
DPG10: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - Second phase, Group B
10:00 Natsional (Sofia) - Atletiko Arten (Sofia) annulled
11:10 Vitosha 13 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia) annulled
12:20 Sport za vsichki (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa) annulled
13:30 FK CSKA 1948 (Sofia) - Septemvri (Sofia) annulled
14:40 DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Elit Sofia (Sofia) annulled
DPG10: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - Second phase, Group G
10:00 OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Urvich (Pancharevo) annulled
11:10 Srednogorets 2016 (Zlatitsa) - Shampion (Sofia) annulled
12:20 Serdika (Sofia) - DAF (Sofia) annulled
13:30 Levski Rakovski (Sofia) - Vitosha (Bistritsa) annulled
YuMV: Stara Zagora - Mezhduoblastna grupa
11:00 Arsenal (Kazanlak) - Respekt (Haskovo) annulled
11:00 Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) - Hebros 1921 (Harmanli) annulled
DPG13: Haskovo - Oblastna grupa (Futbol 11)
11:00 FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Sakarski sportist 04 (Top) annulled