«  Saturday, 9 November 2019 (300 games)  »

Parva profesionalna liga - First phase
15:00  Etar VT (Veliko Tarnovo) - Cherno more (Varna)            1:0 (1:0)  /Diema Sport/ Video
17:30  CSKA (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                        1:0 (0:0)  /Diema Sport/ Video

Vtora profesionalna liga
12:15  Montana 1921 (Montana) - Septemvri (Sofia)                0:2 (0:0)  /Diema Sport/ Video
14:30  Ludogorets 1945 II (Razgrad) - Hebar 1918 (Pazardzhik)    0:3 (0:0) 
14:30  Spartak (Pleven) - Chernomorets (Balchik)                 0:1 (0:0) 
14:30  Lokomotiv (G.Oryahovitsa) - Strumska slava 1927 (Rad)     3:2 (0:0) 
16:30  Botev (Galabovo) - Neftohimik 1962 (Burgas)               3:2 (1:0) 

Severoiztochna Treta liga
14:00  Hitrino (Hitrino) - Benkovski (Byala, obl.Ruse)           3:0 (0:0) 
14:00  Botev (Novi pazar) - Ustrem D (Donchevo)                  0:3 (0:2) 
14:00  Shumen 2007 (Shumen) - Dobrudzha 1919 (Dobrich)           0:4 (0:2) 
14:00  Kaliakra 1923 (Kavarna) - Topoli 2010 (Topoli)            0:0 
14:00  Svetkavitsa Targ. (Targ.) - Chernolomets 1919 (Popovo)    0:0 
14:00  Septemvri 98 (Tervel) - Kubrat 2016 (Kubrat)              5:0 (2:0) 
14:00  Suvorovo 1 (Suvorovo) - Lokomotiv (Ruse)                  annulled 

Yugozapadna Treta liga
14:00  Oborishte (Panagyurishte) - Minyor (Pernik)               0:0 Video
14:00  Septemvri (Simitli) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)        2:1 (0:1) Video
14:00  Belasitsa (Petrich) - Botev 1937 (Ihtiman)                5:1 (2:0) Video
14:00  Balkan 1929 (Botevgrad) - Rilski sportist 2011 (Sam)      1:0 (0:0) Video
14:00  Nadezhda (Dobroslavtsi) - Marek 1915 (Dupnitsa)           4:1 (3:0) Video
14:00  Sportist 2009 (Svoge) - Bansko (Bansko)                   0:1 (0:0) Video
14:00  Pirin 1941 (Razlog) - Vihren 1925 (Sandanski)             0:3 (0:0) 
14:00  Perun 1978 (Kresna) - Chavdar (Etropole)                  1:3 (0:2) Video

Yugoiztochna Treta liga
14:30  Karnobat (Karnobat) - Gigant (Saedinenie)                 0:1 (0:1) 
14:30  Sokol (Markovo) - Svilengrad 1921 (Svilengrad)            2:1 (1:1) 
14:30  Chernomorets 1919 (Burgas) - Nesebar (Nesebar)            2:1 (1:0) Video
14:30  Minyor (Radnevo) - Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad)       4:0 (2:0) 
14:30  Maritsa 1921 (Plovdiv) - Zagorets (Nova Zagora)           1:0 (1:0) Video
14:30  Borislav 2009 (Parvomay) - FK Yambol 1915 (Yambol)        3:0 (3:0) 
14:30  Rozova dolina (Kazanlak) - FK Haskovo 1957 (Haskovo)      3:1 (2:0) 
15:30  Sozopol (Sozopol) - Levski (Karlovo)                      2:0 (1:0) 

B OG Blagoevgrad - podgrupa "Struma" 2
15:00  Strela (Petrich) - Lokomotiv (General Todorov)            0:3 
15:00  Uragan (Mihnevo) - Kalabak (Samuilovo)                    1:6 
15:00  Ograzhden 1955 (Parvomay) - Belasitsa 08 (Belasitsa)      postponed 
15:00  Svetkavitsa (Mitino) - Podgorets (Kolarovo)               7:1 
15:00  Struma (Marikostinovo) - Granichar (Kulata)               8:0 

B OG Blagoevgrad - podgrupa "Mesta" iztok
15:00  Pletena (Pletena) - Lisets (Osikovo)                      3:0 
15:00  Slashten 2007 (Slashten) - Kochan (Kochan)                9:1 
15:00  Debren (Debren) - Kanina (Garmen)                         4:0 
15:00  Rodopa (Ribnovo) - Granichar (Tuhovishta)                 1:3 

A OG Burgas
14:30  Lipa (Cheresha) - Balkan 1980 (Planinitsa)                2:2 

B OG Burgas - iztochna podgrupa
14:30  Ustrem (Tankovo) - Ravnets 2011 (Ravnets)                 6:1 

A OG Varna
14:00  Botev (Brestak) - Vihar 2016 (Valchi dol)                 5:0 

A OG Veliko Tarnovo
14:30  Lato (Alekovo) - Yantra (Polski Trambesh)                 2:0 

B OG Veliko Tarnovo - severna podgrupa
14:30  Probiv 2015 (Ovcha mogila) - Sportist (Varbovka)          3:0 
14:30  Ustrem (Maslarevo) - Atletik (Svishtov)                   2:0 
14:30  Vihar (Radanovo) - Morava (Morava)                        3:0 
14:30  Badeshte 2010 (Butovo) - Svetkavitsa (Mihaltsi)           3:2 
14:30  Benkovski (Balgarsko Slivovo) - Strela (Oresh)            0:5 

B OG Veliko Tarnovo - yuzhna podgrupa
14:30  Sportist (Kozarevets) - Rudanovski 1922 (Konstantin)      1:1 
14:30  Olimpiakos 2018 (Nikyup) - Yantra (Draganovo)             3:1 
14:30  Pobeda (Kesarevo) - Rositsa (Polikraishte)                0:5 

A OG Vidin
14:30  Ratsiaria (Archar) - Dulo (Vidin)                         4:0 
14:30  Botev (Gramada) - Balkan (Belogradchik)                   5:0 
14:30  Dunav (Dunavtsi) - Partizani (Makresh)                    1:1 

A OG Vratsa - A-1 subgroup
14:30  Botev (Rogozen) - Uragan 33 (Sofronievo)                  annulled 
14:30  Manastirishte (Manastirishte) - Okolchitsa (Moravitsa)    1:5 
14:30  Boteva (Brusen) - Iskar 1923 (Roman)                      4:0 

A OG Vratsa - А2 subgroup
14:30  Atletik (Kozloduy) - Botev 2013 (Krivodol)                3:2 
14:30  Akademia Botev (Vratsa) - Monolit (Manastirishte)         2:1 

A OG Dobrich - iztochna podgrupa
14:30  Tsarichino (Tsarichino) - Partizan (Vasilevo)             1:3 
14:30  Albena 97 (Obrochishte) - Riltsi (kv.Riltsi, Dobrich)     1:1 
14:30  Sportist 2011 (General Toshevo) - Druzhba (Lyulyakovo)   12:0 

A OG Dobrich - zapadna podgrupa
14:30  Vihar (Zheglartsi) - Dobr.sportist (St.Karadzha)          3:2 
14:30  Zarya 2006 (Krushari) - Strela 2004 (Orlyak)             10:0 
14:30  Sokol 2012 (Sokolovo) - Spartak (Zarnevo)                 0:6 

A OG Kyustendil - podgrupa "Rila"
15:00  Germaneya (Sapareva banya) - Rilets 1948 (Resilovo)       2:1 

A OG Lovech
14:30  Izgrev (Yablanitsa) - Balkan (Balgarski izvor)            3:0 awd 
14:30  Botev (Lukovit) - Apriltsi 2001 (Apriltsi)                4:3 

A OG Montana
14:00  Minyor Kipr. (Chiprovtsi) - Pastrina 2012 (Nikolovo)      1:1 (0:0) 
14:00  Pastrenets (Dolno Belotintsi) - Selyak (Stubel)           4:2 (1:1) 
14:00  Sin strel (Krapchene) - Boychinovtsi (Boychinovtsi)       1:6 (0:1) 
14:00  Shurdanitsa (Georgi Damyanovo) - Rasovo (Rasovo)          3:3 (1:2) 

A OG Pazardzhik
14:00  Velichkovo (Velichkovo) - Maritsa (Belovo)                0:2 
14:00  Trakia (Miryantsi) - Svetkavitsa (Sinitovo)               7:2 
14:00  Vihar (Vetren) - Levski (Patalenitsa)                     0:11 
14:00  Trakiets 2005 (Glavinitsa) - Saraya (Saraya)              3:1 
14:00  Bratsigovo (Bratsigovo) - Balkan (Varvara)                5:2 

B OG Pazardzhik - severna podgrupa
14:00  Karabunar (Karabunar) - Yunak (Ivaylo)                    1:3 

B OG Pazardzhik - yuzhna podgrupa
14:00  Svoboda 2011 (Peshtera) - Koba (Radilovo)                 4:0 
14:00  Benkovski 2006 (Tsrancha) - Levski (Rakitovo)             0:8 

B OG Pleven - iztochna podgrupa
11:00  Kosmos (Grivitsa) - Botev (Valchitran)                    3:0 awd 

B OG Pleven - zapadna podgrupa
14:00  Chavdar (Sadovets) - Krali Marko (Enitsa)                 4:0 
14:00  Drenovets (Gornik) - Lavrov (Gorni Dabnik)                3:0 

A OG Plovdiv
14:30  Maritsa (Tsalapitsa) - Vihar (Belozem)                    1:7 
14:30  Maritsa (Milevo) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)            2:2 
14:30  Metalik 1938 (Sopot) - Maritsa 2003 (Manole)              2:2 

B OG Plovdiv - iztochna podgrupa
14:30  Maritsa 2006 (Gradina) - Vihar (Voyvodinovo)              3:0 awd 

B OG Plovdiv - severna podgrupa
14:30  Trud (Trud) - Rakovski 2018 (Rakovski)                    1:0 

B OG Plovdiv - zapadna podgrupa
14:30  Radinovo 2006 (Radinovo) - Brestovitsa (Brestovitsa)      0:3 awd  /annulled/ 

A OG Razgrad - iztochna podgrupa
14:00  Barsa 2011 (Sushevo) - Strela (Todorovo)                  7:1 
14:00  Levski (Podayva) - Svetkavitsa (Medovene)                 3:0 
14:00  Zlaten list (Tochilari) - Valtsi (Vladimirovtsi)          2:4 
14:00  Lokomotiv 2019 (Samuil) - Chelsi (Brestovene)             0:1 

A OG Razgrad - zapadna podgrupa
14:00  Chudomir (Chudomir) - Sportist (Poroishte)                3:0 

A OG Ruse - iztochna podgrupa
14:00  Prista 2000 (Sredna kula) - Sokol (Chervena voda)         0:1 (0:1) 

A OG Ruse - zapadna podgrupa
13:00  Partizan (Bosilkovtsi) - Yantra (Tsenovo)                 4:1 (1:0) 

A OG Silistra - iztochna podgrupa
14:30  Yaldaram (Yarebitsa) - Vihar (Lyuben)                     0:3 
14:30  Galaktika (Chernik) - Ludogorets 2011 (Paisievo)          1:3 

A OG Silistra - zapadna podgrupa
14:30  Dobrudzha (Iskra) - Aydemir (Aydemir)                     4:1 
14:30  Zarya 2006 (Tsar Samuil) - Botev 1936 (Prof.Ishirkovo)    0:3 
14:30  Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) - Transmariska 2013 (Tutr)   3:0 

A OG Sliven
16:00  Korten 2012 (Korten) - Botev (Kermen)                     5:2 
16:00  Tundzha 2009 (Mechkarevo) - Levski 2018 (Mladovo)         3:0 

A OG Sofia (stolitsa) - yuzhna podgrupa
14:00  Zheleznitsa (Zheleznitsa) - FK CSKA 1948 II (Sofia)       2:7 Video

A OG Sofia - iztochna podgrupa
11:00  Sportist (Novi han) - OFK Elin Pelin (Elin Pelin)         0:5 
15:00  Mativir (Ihtiman) - Benkovski (gr.Kostenets)              1:4 

A OG Sofia - zapadna podgrupa
15:00  Kom 98 (Godech) - Pravets (Pravets)                       3:1 (1:1) 

A OG Stara Zagora
14:30  Eltemir (Kran) - Real (Madrets)                           3:0 

A OG Haskovo
14:30  Merichleri 2017 (Merichleri) - Svilengrad 1921 II (Svil)  annulled 
14:30  Lyubimets 2000 (Lyubimets) - Hebros 1921 (Harmanli)       2:3 
14:30  Maritsa (Simeonovgrad) - AFK Haskovo (Haskovo)            0:2 

A OG Shumen - severna podgrupa
14:00  Ludogorets 1948 (Harsovo) - Malnia (Kliment)              0:6 (0:3) 
14:00  Pobeda 2016 (Pristoe) - Zenit (Chernoglavtsi)             2:3 (1:1) 
14:00  Bortsi (Bortsi) - Yasen 2007 (Yasenkovo)                  2:3 (2:3) 
14:00  Ludogorets 2017 (Kaolinovo) - Vihar 1969 (Boyan)          0:3 (0:1) 
14:00  Gabar 2015 (Gabritsa) - Kapitana (Kapitan Petko)          6:1 (2:0) 

A OG Yambol
14:30  Mezhda (Mezhda) - Straldzha (Straldzha)                   0:2 
14:30  Elhovo (Elhovo) - Iskra (Simeonovo)                       3:1 
14:30  Chervena zvezda (Kamenets) - Botev (Bolyarovo)            1:0 

B OG Yambol
14:30  Benkovski (Zimnitsa) - Vodenichane 2017 (Vodenichane)     1:5 

Detsa: Blagoevgrad - Oblastna grupa
11:00  Nevrokop (Gotse Delchev) - Mechetata (Petrich)            1:2 
11:00  Pirin (Blagoevgrad) - Perun 1978 (Kresna)                12:0 
11:00  Vihren 1925 (Sandanski) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)      4:2 
11:00  Pirin 1941 (Razlog) - Mesta (Hadzhidimovo)                3:0 
11:00  Belasitsa (Petrich) - Bansko (Bansko)                     1:0 
11:00  Strela 2003 (Valkosel) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)         6:1 

YuMV: Burgas - Mezhduoblastna grupa
09:30  Neftohimik 1962 (Burgas) - Sveti Nikola (Burgas)          annulled 
09:30  Nesebar (Nesebar) - Pomorie (Pomorie)                     annulled 
10:00  FK Yambol 1915 (Yambol) - Vihar (Aytos)                   1:10 
10:00  Chernomorets 1919 (Burgas) - Ropotamo (Primorsko)         3:0 

Detsa: Burgas - Oblastna grupa - parva podgrupa
10:00  Zvezdichka (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo)             2:3 
11:00  Neftohimik 1962 (Burgas) - Zvezdenburg (Burgas)           5:0 
11:00  Nesebar (Nesebar) - Pomorie (Pomorie)                     1:3 

YuMV: Varna - Zonalna grupa
10:00  Dorostol Silistra (Silistra) - Dunav (Ruse)               3:0 
10:00  Ludogorets 1945 (Razgrad) - Spartak 1918 (Varna)          3:0 

YuMV: Varna - Mezhduoblastna grupa
09:30  Kaliakra 1923 (Kavarna) - Suvorovo 1 (Suvorovo)           2:5 
09:30  Hitrino (Hitrino) - Chernomorets (Balchik)                1:11 
10:00  Chernomorets II (Balchik) - Volov (Shumen)                2:2 
10:00  Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Botev (Novi pazar)      4:3 
10:00  Atletik (Provadia) - Septemvri 98 (Tervel)                1:2 

Detsa: Varna - Zonalna grupa
11:30  Dorostol Silistra (Silistra) - Dunav (Ruse)               1:3 
11:30  Ludogorets 1945 (Razgrad) - Spartak 1918 (Varna)          4:2 

Detsa: Varna - Mezhduoblastna grupa
11:00  Hitrino (Hitrino) - Chernomorets (Balchik)                1:6 
11:30  Veliki Preslav (Veliki Preslav) - Botev (Novi pazar)      2:0 
11:30  Atletik (Provadia) - Septemvri 98 (Tervel)                6:1 
14:30  Provadia (Provadia) - Ustrem D (Donchevo)                 1:2 

DPG13: Varna - Zonalna grupa - parva podgrupa (Futbol 11)
10:00  MFK Ticha (Varna) - Shumen 2007 (Shumen)                  1:0 
11:00  Ariston (Ruse) - Varna 2017 (Varna)                       3:0 
11:00  Cherno more (Varna) - Riltsi (kv.Riltsi, Dobrich)         9:0 
11:00  Dunav (Ruse) - Dunav II (Ruse)                            2:0 
11:00  Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Cherno more II (Varna)         0:3 
11:00  Olimpik (Varna) - Ludogorets 1945 (Razgrad)               1:2 
13:00  FK Ticha (Varna) - Spartak 1918 (Varna)                   0:3 

YuMV: Veliko Tarnovo - Zonalna grupa
09:45  Spartak (Pleven) - Etar VT (Veliko Tarnovo)               1:2 
09:45  Belitsa 2017 (Kilifarevo) - Spartak 1919 (Pleven)         0:3 
10:30  Akademik (Svishtov) - Pavlikeni (Pavlikeni)               7:2 
10:30  Levski 2007 (Levski) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)      3:4 

Detsa: Veliko Tarnovo - Mezhduoblastna grupa
10:30  Yantra 2019 (Gabrovo) - Tryavna (Tryavna)                 7:0 
10:30  Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Sevlievo (Sevlievo)           2:11 
10:30  Izgrev 93 (Tsarevets) - Yantra (Polski Trambesh)          1:2 
11:30  Akademik (Svishtov) - Pavlikeni (Pavlikeni)               4:2 
11:30  Levski 2007 (Levski) - Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)      0:9 

Detsa: Vratsa - Mezhduoblastna grupa
10:30  Parva atomna (Kozloduy) - Dunav 2016 (Selanovtsi)         4:1 
10:30  OFK Lokomotiv (Mezdra) - Montana 1921 (Montana)           0:3 
10:30  Kom (Berkovitsa) - Torpedo 2004 (Borovan)                 1:2 

DPG13: Vratsa - Mezhduoblastna grupa (Futbol 11)
10:30  Parva atomna (Kozloduy) - Dunav 2016 (Selanovtsi)         3:0 
10:30  Iskar 1923 (Roman) - Chavdar 1957 (Byala Slatina)         annulled 

Detsa: Kardzhali - Mezhduoblastna grupa
11:00  Rodopi 1935 (Momchilgrad) - Granichar (Kirkovo)           2:0 
11:00  Zlatograd (Zlatograd) - Levski 2005 (Krumovgrad)          0:8 
11:00  Varbitsa 2006 (Benkovski) - Madan (Madan)                 6:1 

YuSV: Pazardzhik - Oblastna grupa
10:30  Lokomotiv (Septemvri) - Trakiets 2005 (Glavinitsa)        1:0 
10:30  Oborishte (Panagyurishte) - Levski (Rakitovo)            11:0 

Detsa: Pazardzhik - Oblastna grupa
10:30  Hebar 1918 (Pazardzhik) - Oborishte (Panagyurishte)       2:1 

Detsa: Pleven - Mezhduoblastna grupa
11:00  Mizia 2005 (Knezha) - Partizan (Cherven bryag)            1:3 
11:00  Iskar (Chomakovtsi) - Vihar (Slavyanovo)                  postponed 
11:00  Peshtera (Galata) - Botev (Lukovit)                       postponed 

YuMV: Plovdiv - Zonalna grupa
10:00  Spartak 1947 II (Plovdiv) - Paldin (Plovdiv)              1:0 
11:00  Lider Plovdiv (Yagodovo) - Beroe (Stara Zagora)           3:2 
11:00  Vereya (Stara Zagora) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)          2:2 
11:00  Chernomorets 1919 (Burgas) - Arena (Yambol)               6:1 
11:00  Sliven 2000 (Sliven) - Sokol (Markovo)                    1:1 

YuMV: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:00  Arda 1924 (Kardzhali) - Sokol (Markovo)                   4:0 
10:30  Atletik (Kuklen) - Borislav 2009 (Parvomay)               9:2 
10:30  Levski (Karlovo) - Metalik 1938 (Sopot)                   5:0 
11:00  Asenovets 2005 (Asenovgrad) - AFK Haskovo (Haskovo)       3:0 
12:00  Brestnik 1948 (Brestnik) - Rodopa Smolyan (Smolyan)       0:4 

Detsa: Plovdiv - Zonalna grupa
10:00  Botev II (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                      0:1 
11:00  Botev 2002 (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)               3:1 
13:00  Vereya (Stara Zagora) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)          1:5 
13:00  Chernomorets 1919 (Burgas) - Olimpia sport (St.Zagora)    1:1 
13:00  Sliven 2000 (Sliven) - Lider Plovdiv (Yagodovo)           3:3 

Detsa: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
12:00  Izvor (Gorski izvor) - Rodopa Smolyan (Smolyan)           4:0 

Detsa: Plovdiv - Oblastna grupa
10:00  Osanna (Plovdiv) - Trakia 06 (Stamboliyski)               3:5 

DPG12: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 9) - group A
15:15  Devin (Devin) - Chavdar (Plovdiv)                         1:4 
16:30  Shipka 2018 (Asenovgrad) - FK Haskovo 1957 (Haskovo)      3:1 

DPG13: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 9) - group B
15:00  UFK Vasil Levski (Plovdiv) - Palas (Rudozem)              0:4 
16:15  FA Plovdiv II (Plovdiv) - Paldin (Plovdiv)                3:0 
17:30  FA Plovdiv (Plovdiv) - United (Plovdiv)                   3:1 

DPG12: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 9) - group B
09:00  Veld (Plovdiv) - Brestnik 1948 (Brestnik)                 4:0 
10:15  FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Belomorets (Asenovgrad)       2:1 
11:30  Levski (Karlovo) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                0:6 
12:45  Lion (Plovdiv) - Rodopa Smolyan (Smolyan)                 0:4 
14:00  Chiko Bunara (Byaga) - Rodopa 1927 (Smolyan)              annulled 
14:00  FK Haskovo 1957 (Haskovo) - Levski (Karlovo)              6:2 

DPG12: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 9) - group V
09:00  FA Plovdiv (Plovdiv) - Akademik (Plovdiv)                 8:2 
10:15  Shipka 2015 (Asenovgrad) - Feniks (Plovdiv)               1:4 
11:30  Svoboda 2011 (Peshtera) - Brestnik 1948 (Brestnik)        1:0 
12:45  Trakia 06 (Stamboliyski) - United (Plovdiv)               5:3 
14:00  Maritsa (Tsalapitsa) - Ulpia (Plovdiv)                    7:0 

YuMV: Silistra - Oblastna grupa - iztochna podgrupa
13:00  Yaldaram (Yarebitsa) - Vihar (Lyuben)                     5:1 
13:00  Galaktika (Chernik) - Ludogorets 2011 (Paisievo)          7:0 

YuMV: Silistra - Oblastna grupa - zapadna podgrupa
13:00  Dobrudzha (Iskra) - Aydemir (Aydemir)                     5:1 
13:00  Zarya 2006 (Tsar Samuil) - Botev 1936 (Prof.Ishirkovo)    0:3 
13:00  Dobrudzhanets 2005 (Alfatar) - Transmariska 2013 (Tutr)   3:0 

YuSV: Sofia (stolitsa) - zona B
10:00  Sportist 2009 (Svoge) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)      0:3 
14:00  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Konkordia (Sofia)            11:3 
14:00  Elit Sofia (Sofia) - Chavdar (Etropole)                   4:2 
15:00  Pirin (Blagoevgrad) - OFK Elin Pelin (Elin Pelin)         6:0 awd 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa - parva podgrupa
10:30  Natsional (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)               1:1 
14:00  CSKA (Sofia) - Septemvri (Sofia)                          1:1 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Mezhduoblastna grupa
11:30  Levski (Chepintsi) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)            2:10 
16:00  Mramor (Mramor) - Barokko (Sofia)                         4:2 

Detsa: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa
09:30  Vitosha (Bistritsa) - FK CSKA 1948 (Sofia)                2:2 
09:30  Botev 57 SOU (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)            5:2 
11:30  Elit Sofia (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)                  2:0 
11:30  Olimpiets (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                 2:0 
11:30  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Pirin (Blagoevgrad)           1:1 
11:30  Kyustendil (Kyustendil) - Minyor (Pernik)                 0:0 
15:30  Septemvri (Sofia) - RD Sport (Sofia)                      2:1 

Detsa "A": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa
14:00  Botev 57 SOU (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                2:4 

Detsa "B": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa - parva podgrupa
12:00  CSKA (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)               4:0 

Detsa "B": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa - vtora podgrupa
09:30  Serdika (Sofia) - Sportist 13 (Sofia)                     5:1 
09:30  Orlovets 2015 (Kokalyane) - Sofia sport (Sofia)           3:1 
11:30  Spartak 2015 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)                 1:1 
15:00  Internatsional (Sofia) - Nadezhda (Dobroslavtsi)          1:4 

DPG13: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 11) - First phase, Group A
09:00  Olimpia FK (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)            1:5 
10:30  Razvitie MF (Sofia) - Levski Rakovski (Sofia)             1:2 
12:00  Vitosha 13 (Sofia) - Natsional (Sofia)                    1:7 
13:30  Velbazhd (Kyustendil) - CSKA (Sofia)                      0:7 

DPG13: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 11) - First phase, Group V
09:00  Pobeda 2013 (Sofia) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)        1:4 
10:30  Olimpiets (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)          0:6 
12:00  OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Minyor (Pernik)        0:5 
13:30  Sportist 13 (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia)                0:6 

DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - First phase, Group A
09:00  Levski Rakovski (Sofia) - Ares (Sofia)                    2:1 
10:30  FA Plovdiv (Plovdiv) - Kom 98 (Godech)                    1:4 
12:00  Barokko (Sofia) - Septemvri (Sofia)                       2:5 
13:30  Slavia 1913 (Sofia) - Levski (Sofia)                      1:6 
15:00  Sofia sport (Sofia) - N sport (Sofia)                     1:2 

DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - First phase, Group B
09:00  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Sportist 13 (Sofia)          19:0 
10:30  Serdika (Sofia) - Sportist 2006 (Dragovishtitsa)         13:0 
12:00  Lavchetata (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)         1:2 
13:30  Spartak 2015 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                3:0 

DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - First phase, Group D
09:00  Bankya 2009 (Bankya) - Mramor (Mramor)                    6:0 
10:30  Balkan 1929 (Botevgrad) - Minyor (Pernik)                 0:1 
12:00  OFK Sofia (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)                  4:2 
13:30  DAF (Sofia) - Sofia 2010 (Sofia)                          2:0 

DPG11: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - First phase, Group A
09:00  Septemvri (Sofia) - Ferion (Sofia)                        5:0 
10:10  Metalurg 1957 (Pernik) - Barokko (Sofia)                  8:1 
11:20  Kremikovtsi (kv.Botunets, Sofia) - Sportist 13 (Sofia)    6:1 
12:30  CSKA (Sofia) - N sport (Sofia)                            2:1 
13:40  Vitosha (Bistritsa) - Ultrasport akademia (Sofia)        12:0 
14:50  Razvitie MF (Sofia) - Levski II (Sofia)                   0:7 
16:00  DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)   2:1 

DPG10: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - First phase, Group A
09:00  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Ares (Sofia)                  3:0 
10:10  Metal 2002 (Pernik) - Talant (Sofia)                      0:6 
11:20  Barokko (Sofia) - Natsional (Sofia)                       1:0 
12:30  Kom 98 (Godech) - Shturche (Sofia)                        0:1 
13:40  Olimpia FK (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                  4:2 

DPG10: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - First phase, Group V
09:00  Vitosha 13 (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa)            1:1 
10:10  Elit Sofia (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)                 6:1 
11:20  FK CSKA 1948 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)                3:0 
12:30  Akademik 1947 (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik)            7:2 

DPG9: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 5) - First phase, Group A
09:00  FK CSKA 1948 (Sofia) - OFK Sofia (Sofia)                  2:2 
10:00  Ares (Sofia) - Shampion (Sofia)                           4:1 
11:00  Sofia sport (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia)            2:1 
12:00  Lavchetata (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                  1:0 

DPG9: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 5) - First phase, Group B
09:00  CSKA (Sofia) - Barokko (Sofia)                            2:0 
10:00  Olimpia FK (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)            3:3 
11:00  Atletiko Arten (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)               4:0 

Detsa: Sofia - Oblastna grupa - parva podgrupa
11:00  Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Rilets (Govedartsi)        postponed 
11:00  Sportist 2009 (Svoge) - Balkan 1929 (Botevgrad)           postponed 
11:00  OFK Elin Pelin (Elin Pelin) - Botev 1937 (Ihtiman)        postponed 
11:00  FK Rilski sportist (Sam) - Rilski sportist 2011 (Sam)     postponed 

Detsa: Sofia - Oblastna grupa - vtora podgrupa
11:00  Dragoman (Dragoman) - Pirdop (Pirdop)                     2:6 
11:00  Srednogorets 2016 (Zlatitsa) - Rakitin (Trudovets)        8:0 

Detsa: Stara Zagora - Mezhduoblastna grupa
12:00  Nika (Sliven) - Arsenal (Kazanlak)                        2:3 
12:00  Respekt (Haskovo) - Sinite kamani 2013 (Sliven)           postponed 
12:00  Zagorets (Nova Zagora) - Maglizh (Maglizh)                5:0 
12:00  Rozova dolina (Kazanlak) - Botev (Galabovo)               6:1 
12:00  Svilengrad 1921 (Svilengrad) - Minyor (Radnevo)           6:0 
12:00  Arena (Yambol) - Lokomotiv (Stara Zagora)                 postponed 

DPG13: Stara Zagora - Mezhduoblastna grupa (Futbol 11)
10:00  Nika (Sliven) - Vereya (Stara Zagora)                     1:4 
10:00  Respekt (Haskovo) - Sinite kamani 2013 (Sliven)           0:5 
10:00  Rozova dolina (Kazanlak) - Botev (Galabovo)               7:0 
10:00  Chirpan (Chirpan) - Minyor (Radnevo)                      7:1 
10:00  Arena (Yambol) - Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad)         2:3 

Darzhavno parvenstvo - women
13:00  Lokomotiv (Stara Zagora) - Paldin (Plovdiv)               0:2 (0:1) 
13:00  Etar VT (Veliko Tarnovo) - NSA (Sofia)                    1:3 (1:1) 
13:00  Dunav (Ruse) - Rial (Kovachevtsi)                         annulled 
14:30  Levski (Chepintsi) - LP Super sport (Sofia)               0:0