«  Thursday, 7 November 2019 (37 games)  »

Parva profesionalna liga - First phase
15:30  Arda 1924 (Kardzhali) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)         0:2 (0:0)  /Nova Sport/ Video

A OG Sofia (stolitsa) - severna podgrupa
21:00  Iskar 1945 (Novi Iskar) - Mramor (Mramor)                 0:3 

UEFA Europa League - Group stage, Group H
22:00  Espanyol (Barcelona, Spain) - Ludogorets 1945 (Razgrad)   6:0 (3:0)  /BNT1/ 
22:00  Ferencváros (Budapest, HUN) - CSKA (Moskva, Russia)       0:0 

YuSV: Burgas - Mezhduoblastna grupa
14:30  Nesebar (Nesebar) - Pomorie (Pomorie)                     3:1 

Detsa: Veliko Tarnovo - Zonalna grupa
14:30  Akademia Botev (Vratsa) - Montana 1921 (Montana)          2:2 
14:30  Liteks (Lovech) - Bdin 1923 (Vidin)                       3:1 

DPG13: Veliko Tarnovo - Zonalna grupa (Futbol 11)
13:00  Akademia Botev (Vratsa) - Montana 1921 (Montana)          1:2 
13:00  Spartak 1919 (Pleven) - Etar VT (Veliko Tarnovo)          0:0 

YuSV: Plovdiv - Zonalna grupa
14:00  Maritsa (Milevo) - Maritsa 1921 (Plovdiv)                 2:3 
14:00  Sokol (Markovo) - AFK Haskovo (Haskovo)                   3:0 awd 

YuMV: Plovdiv - Zonalna grupa
15:00  Spartak 1947 (Plovdiv) - Chavdar (Plovdiv)                3:0 awd 

YuSV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa
14:00  Chavdar (Etropole) - FK CSKA 1948 (Sofia)                 2:1 
14:00  Septemvri (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)               1:2 
14:00  Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Barokko (Sofia)      8:0 
14:00  Belasitsa (Petrich) - Sportist 2009 (Svoge)               2:4 
14:00  Vihren 1925 (Sandanski) - Botev 57 SOU (Sofia)            3:1 
14:00  Minyor (Pernik) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)            2:4 
14:00  Strumska slava 1927 (Radomir) - Levski (Sofia)            3:0 awd 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa - parva podgrupa
11:30  Oborishte (Panagyurishte) - Slavia 1913 (Sofia)           postponed 
11:30  Levski Rakovski (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia)            3:1 
11:30  Olimpiets (Sofia) - Hebar 1918 (Pazardzhik)               2:4 
11:30  Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Barokko (Sofia)      0:2 
11:30  Natsional (Sofia) - Septemvri (Sofia)                     postponed 
11:30  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Botev 57 SOU (Sofia)          2:1 
11:30  Vitosha 13 (Sofia) - Levski (Sofia)                       postponed 
14:00  CSKA (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)               postponed 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa - vtora podgrupa
11:30  Septemvri (Simitli) - Bansko (Bansko)                     4:2 
11:30  Belasitsa (Petrich) - Pirin (Blagoevgrad)                 0:5 
11:30  Vihren 1925 (Sandanski) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)        0:0 
11:30  Minyor (Pernik) - Strumska slava 1927 (Radomir)           6:1 
14:00  Pirin 1912 (Gotse Delchev) - Perun 1978 (Kresna)          8:0 
14:00  Kyustendil (Kyustendil) - Marek 1915 (Dupnitsa)           2:0 

YuSV: Stara Zagora - Mezhduoblastna grupa
15:00  Rozova dolina (Kazanlak) - Minyor (Radnevo)               3:1 
15:00  Zagorets (Nova Zagora) - Botev (Galabovo)                 1:1 
15:00  Arsenal (Kazanlak) - PSSG Chirpan (Chirpan)               0:0 

Detsa: Хасково - Oblastna grupa
14:30  Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) - Aida (Karamantsi)      8:0