«  Saturday, 19 October 2019 (340 games)  »

Parva profesionalna liga - First phase
17:30  Botev (Plovdiv) - Ludogorets 1945 (Razgrad)               0:1 (0:1)  /Diema Sport/ Video
20:00  Levski (Sofia) - Arda 1924 (Kardzhali)                    2:1 (0:0)  /Diema Sport/ Video

Vtora profesionalna liga
16:00  Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa) - Montana 1921 (Montana)    2:1 (1:0) 
16:00  Strumska slava 1927 (Radomir) - Spartak 1918 (Varna)      3:0 (1:0) 
16:00  Vereya (Stara Zagora) - Spartak (Pleven)                  annulled 
16:00  Kariana (Erden) - FK CSKA 1948 (Sofia)                    3:2 (2:0) 
17:30  Liteks (Lovech) - Botev (Galabovo)                        3:0 (1:0) 
17:30  Neftohimik 1962 (Burgas) - Hebar 1918 (Pazardzhik)        2:1 (1:0) 
18:00  Pirin (Blagoevgrad) - Pomorie (Pomorie)                   3:1 (1:1) 

Severoiztochna Treta liga
16:00  Hitrino (Hitrino) - Ustrem D (Donchevo)                   2:5 (1:3) 
16:00  Botev (Novi pazar) - Topoli 2010 (Topoli)                 0:2 (0:1) 
16:00  Shumen 2007 (Shumen) - Chernolomets 1919 (Popovo)         2:2 (0:1) 
16:00  Kaliakra 1923 (Kavarna) - Kubrat 2016 (Kubrat)            1:2 (0:0) 
16:00  Svetkavitsa Targovishte (Targ.) - Lokomotiv (Ruse)        annulled 
16:00  Septemvri 98 (Tervel) - Suvorovo 1 (Suvorovo)             postponed 

Yugozapadna Treta liga
16:00  Kyustendil (Kyustendil) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)    3:0 (2:0) Video
16:00  Oborishte (Panagyurishte) - Botev 1937 (Ihtiman)          2:0 (0:0) Video
16:00  Septemvri (Simitli) - Rilski sportist 2011 (Samokov)      2:0 (1:0) Video
16:00  Belasitsa (Petrich) - Marek 1915 (Dupnitsa)               2:0 (0:0) Video
16:00  Balkan 1929 (Botevgrad) - Bansko (Bansko)                 3:2 (1:2) Video
16:00  Nadezhda (Dobroslavtsi) - Vihren 1925 (Sandanski)         1:5 (0:3) Video
16:00  Sportist 2009 (Svoge) - Chavdar (Etropole)                2:1 (0:0) Video
16:00  Pirin 1941 (Razlog) - Perun 1978 (Kresna)                 3:0 (1:0) Video

Yugoiztochna Treta liga
16:00  Rozova dolina (Kazanlak) - Borislav 2009 (Parvomay)       5:1 (1:0) 
16:00  FK Yambol 1915 (Yambol) - Minyor (Radnevo)                2:2 (1:2) 
16:00  Zagorets (Nova Zagora) - Chernomorets 1919 (Burgas)       3:0 (0:0) Video
16:00  Atletik (Kuklen) - Sokol (Markovo)                        3:1 (1:0) 
16:00  Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) - Karnobat (Karnobat)    0:2 (0:1) 
16:00  Nesebar (Nesebar) - Svilengrad 1921 (Svilengrad)          1:2 (0:1) Video

B OG Blagoevgrad - podgrupa "Struma" 2
16:00  Strela (Petrich) - Kalabak (Samuilovo)                    2:1 
16:00  Lokomotiv (General Todorov) - Belasitsa 08 (Belasitsa)    8:1 
16:00  Uragan (Mihnevo) - Vihar (Kavrakirovo)                    3:3 
16:00  Ograzhden 1955 (Parvomay) - Podgorets (Kolarovo)          2:0 
16:00  Svetkavitsa (Mitino) - Struma (Marikostinovo)             1:0 

B OG Blagoevgrad - podgrupa "Mesta" iztok
16:00  Ognyanovo (Ognyanovo) - Kochan (Kochan)                   3:2 
16:00  Pletena (Pletena) - Kanina (Garmen)                       3:1 
16:00  Slashten 2007 (Slashten) - Granichar (Tuhovishta)         0:1 
16:00  Debren (Debren) - Rodopa (Ribnovo)                        5:1 

A OG Burgas
16:00  Vihar (Aytos) - Zvezdenburg (Burgas)                      postponed 

B OG Burgas - iztochna podgrupa
16:00  Ustrem (Tankovo) - Banevo (kv.Banevo, Burgas)             2:1 
16:00  Ravnets 2011 (Ravnets) - Chernomorets (Nesebar)           0:4 

A OG Varna
16:00  Devnya 2005 (Devnya) - Botev (Brestak)                    2:3 

B OG Varna
16:00  Provadia II (Provadia) - Babushki orli (Momchilovo)       2:1 

A OG Veliko Tarnovo
16:00  Lato (Alekovo) - Levski (Lyaskovets)                      1:1 

B OG Veliko Tarnovo - severna podgrupa
16:00  Probiv 2015 (Ovcha mogila) - Atletik (Svishtov)           2:1 
16:00  Sportist (Varbovka) - Morava (Morava)                     1:0 
16:00  Ustrem (Maslarevo) - Svetkavitsa (Mihaltsi)               1:0 
16:00  Vihar (Radanovo) - Strela (Oresh)                         5:1 
16:00  Badeshte 2010 (Butovo) - Benkovski (Balgarsko Slivovo)    3:0 

B OG Veliko Tarnovo - yuzhna podgrupa
16:00  Vladislav (Dzhulyunitsa) - Rudanovski 1922 (Konstantin)   0:1 
16:00  Sportist (Kozarevets) - Yantra (Draganovo)                3:0 
16:00  Olimpiakos 2018 (Nikyup) - Rositsa (Polikraishte)         3:0 
16:00  Pobeda (Kesarevo) - Parvomaytsi (Parvomaytsi)             1:5 

A OG Vidin
16:00  Balkan (Belogradchik) - Dulo (Vidin)                      1:0 
16:00  Ratsiaria (Archar) - Partizani (Makresh)                  4:2 
16:00  Dunav (Dunavtsi) - Ruzhintsi (Ruzhintsi)                  1:2 

A OG Vratsa - A-1 subgroup
16:00  Botev (Rogozen) - Boteva (Brusen)                         1:1 
16:00  Okolchitsa (Moravitsa) - Balkanski (Mihaylovo)            9:1 
16:00  Iskar 1923 (Roman) - Ogosta (Hayredin)                    1:3 

A OG Vratsa - А2 subgroup
16:00  Botev 2013 (Krivodol) - Akademia Botev (Vratsa)           1:2 
16:00  Botev 2013 (Popitsa) - Stroitel (Kunino)                  2:2 

A OG Gabrovo
10:30  Vihar 1962 (Ryahovtsite) - Yunak 2006 (Kormyansko)        2:0 
11:00  Angel Kanchev (Tryavna) - Strela 2006 (Shumata)           5:1 
14:30  Vidima (Dushevo) - Balkan (Plachkovtsi)                   1:2 

A OG Dobrich - iztochna podgrupa
16:00  Tsarichino (Tsarichino) - Inter (Dobrich)                 0:6 
16:00  Lozenets 2015 (Lozenets) - Riltsi (kv.Riltsi, Dobrich)   11:0 
16:00  Albena 97 (Obrochishte) - Sportist 2011 (Gen.Toshevo)     0:4 

A OG Dobrich - zapadna podgrupa
16:00  Vihar (Zheglartsi) - Strela 2004 (Orlyak)                 4:0 
16:00  Vihar 2013 (Branishte) - Spartak (Zarnevo)                0:5 
16:00  Zarya 2006 (Krushari) - Sokol 2012 (Sokolovo)             3:0 

A OG Kyustendil - podgrupa "Rila"
16:00  Germaneya (Sapareva banya) - Slavia 2000 (Yahinovo)       6:2 

A OG Lovech
15:30  Peshtera (Galata) - Botev (Lukovit)                       3:0 awd 
15:30  Balkan (Balgarski izvor) - Ozren (Golyam izvor)           postponed 
15:30  Chavdar (Troyan) - Vezhen (Teteven)                       2:0 

A OG Montana
11:00  Haydut 2014 (Erden) - Shurdanitsa (Georgi Damyanovo)      0:7 (0:5) 
16:00  Vihar 23 (Nikolovo) - Minyor Kiprovets (Chiprovtsi)       7:0 
16:00  Rasovo (Rasovo) - Sin strel (Krapchene)                   5:3 
16:00  Boychinovtsi (Boychinovtsi) - Pastrenets (D.Belotintsi)   5:0 (3:0) 
16:00  Selyak (Stubel) - Varshets 2012 (Varshets)                3:3 (0:1) 
16:00  Botev 1930 (Kobilyak) - Pastrina 2012 (Nikolovo)          postponed 

B OG Montana
16:00  Lipen (Lipen) - Sportist (Blagovo)                        1:4 

A OG Pazardzhik
16:00  Bratsigovo (Bratsigovo) - Vihar (Vetren)                  9:0 
16:00  Saraya (Saraya) - Trakia (Miryantsi)                      1:0 
16:00  Levski (Patalenitsa) - Velichkovo (Velichkovo)            0:0 
16:00  Lozen (Lozen) - Rodopi 1921 (Kozarsko)                    0:1 

B OG Pazardzhik - severna podgrupa
16:00  Lesichovo (Lesichovo) - Spartak (Shtarkovo)               3:1 
16:00  Karabunar (Karabunar) - Trakia 2017 (Zvanichevo)          3:0 

B OG Pazardzhik - yuzhna podgrupa
16:00  Svoboda 2011 (Peshtera) - Levski (Rakitovo)               1:2 
16:00  Botev (Momina klisura) - Botev 2018 (Simeonovets)         4:1 
16:00  Rodopi (Debrashtitsa) - Zenit (Vetren dol)                3:0 

A OG Pernik - zapadna podgrupa
16:00  Rudnichar (kv.Bela voda, Pernik) - Druzhba (Meshtitsa)    1:0 

A OG Pernik - iztochna podgrupa
16:00  Yatak Buchino (Golemo Buchino) - Verila (Dren)            4:2 
16:00  Botev (Drugan) - Metalurg 1957 (Pernik)                   postponed 

A OG Pleven
16:00  Botev (Komarevo) - Botev (Tranchovitsa)                   3:4 
16:00  Ventsi (Iskar) - Vihar (Gulyantsi)                        2:4 
16:00  Voyvoda (Dragash voyvoda) - Gigant (Belene)               3:2 
16:00  Levski 2007 (Levski) - Mizia 2005 (Knezha)                3:0 awd 
16:00  Trastenik 2009 (D.Mitrop.) - Palfinger 2018 (Ch.bryag)    7:3 
16:00  Sitomir (Nikopol) - Levski (Brest)                        1:2 

B OG Pleven - iztochna podgrupa
13:00  Botev (Valchitran) - Dinamo (Izgrev)                      2:2 (0:0) 

B OG Pleven - zapadna podgrupa
16:00  Lavrov (Gorni Dabnik) - Chavdar (Sadovets)                3:1 

A OG Plovdiv
16:00  Metalik 1938 (Sopot) - Dalgo pole (Dalgo pole)            4:1 
16:00  Sadovo (Sadovo) - Maritsa (Milevo)                        0:0 
16:00  Zhitnitsa (Zhitnitsa) - Maritsa (Tsalapitsa)              3:0 
16:00  Maritsa 1951 (kv.Lyubenovo, Parv.) - Krichim (Krichim)    6:4 
16:00  Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Vihar (Belozem)             3:1 

B OG Plovdiv - iztochna podgrupa
16:00  Maritsa 2006 (Gradina) - Spartak (Bolyartsi)              1:2 

B OG Plovdiv - severna podgrupa
16:00  Sokol (Padarsko) - Urozhay (Streltsi)                     2:0 
16:00  Domlyan (Domlyan) - Trud (Trud)                           0:8 

B OG Plovdiv - zapadna podgrupa
16:00  Radinovo 2006 (Radinovo) - Trakia 06 (Stamboliyski)       0:3 awd  /annulled/ 

A OG Razgrad - iztochna podgrupa
16:00  Strela (Todorovo) - Lokomotiv 2019 (Samuil)               2:4 
16:00  Chelsi (Brestovene) - Zlaten list (Tochilari)             2:1 
16:00  Valtsi (Vladimirovtsi) - Akademik (Veselets)              3:0 awd 
16:00  Pobeda (Bogdantsi) - Levski (Podayva)                     3:0 
16:00  Svetkavitsa (Medovene) - Barsa 2011 (Sushevo)             2:2 

A OG Razgrad - zapadna podgrupa
16:00  Stara sila (Staro selishte) - Vihar (Loznitsa)            8:1 
16:00  Beli Lom (Dryanovets) - Chudomir (Chudomir)               1:3 
16:00  Sportist (Poroishte) - Uragan (Getsovo)                   3:0 
16:00  Yasen (Yasenovets) - Minyor (Senovo)                      2:7 

A OG Ruse - iztochna podgrupa
15:00  Prista 2000 (Sredna kula) - Smirnenski (Smirnenski)       4:2 (1:1) 

A OG Ruse - zapadna podgrupa
15:00  Botev 2010 (Koprivets) - Dve mogili (Dve mogili)          5:0 
15:00  Yantra (Dolna Studena) - Borovo 2000 (Borovo)             0:2 (0:1) 

A OG Silistra - iztochna podgrupa
15:30  Yaldaram (Yarebitsa) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno)         4:0 
15:30  Galaktika (Chernik) - Chernolik (Chernolik)               1:4 

A OG Silistra - zapadna podgrupa
15:30  Rakovski 2005 (Kalipetrovo) - Dobrudzhanets 2005 (Alfat.) 1:1 
15:30  Botev 1936 (Profesor Ishirkovo) - Dobrudzha (Iskra)       0:2 
15:30  Dobrudzha (Sitovo) - Levski 96 (Glavinitsa)               4:0 

A OG Sliven
16:00  Balkan (Tvarditsa) - Korten 2012 (Korten)                 5:0 
16:00  Palankite (Byala palanka) - Tundzha 2009 (Mechkarevo)     3:6 

A OG Sofia (stolitsa) - yuzhna podgrupa
16:00  Urvich 1960 (Dolni Pasarel) - FK CSKA 1948 II (Sofia)     0:5 awd 

A OG Sofia - iztochna podgrupa
16:00  Rakitin (Trudovets) - Pirdop (Pirdop)                     3:0 awd 
16:00  Mativir (Ihtiman) - Sportist (Novi han)                   2:2 

A OG Sofia - zapadna podgrupa
16:00  Kozaro (Botevgrad) - Sportist 2006 (Dragovishtitsa)       3:1 (1:1) 
16:00  Iskar 2005 (gara Lakatnik) - Tornado 2019 (Bezden)        3:4 

A OG Stara Zagora
16:00  Gabrovnitsa 04 (Gorno Sahrane) - Tundzha (Pavel banya)    2:1 
16:00  Eltemir (Kran) - Mlada gvardia (Rozovo)                   3:0 

A OG Targovishte
16:00  Sokol (Treskavets) - Levski (Omurtag)                     3:4 

A OG Haskovo
16:00  Svilengrad 1921 II (Svil) - Hebros 1921 (Harmanli)        1:1 
16:00  Lyubimets 2000 (Lyubimets) - Rakovski (Ivaylovgrad)       3:0 
16:00  Gerganin izvor (Biser) - AFK Haskovo (Haskovo)            2:4 

A OG Shumen - severna podgrupa
16:00  Ludogorets 1948 (Harsovo) - Zenit (Chernoglavtsi)         1:3 (1:3) 
16:00  Malnia (Kliment) - Yasen 2007 (Yasenkovo)                 5:2 (2:2) 
16:00  Pobeda 2016 (Pristoe) - Vihar 1969 (Boyan)                2:2 (1:0) 
16:00  Bortsi (Bortsi) - Dabrava (Osenovets)                     0:4 awd 
16:00  Ludogorets 2017 (Kaolinovo) - Kapitana (Kapitan Petko)    3:4 (2:1) 

A OG Yambol
16:00  Chervena zvezda (Kamenets) - Elhovo (Elhovo)              2:1 
16:00  Botev (Bolyarovo) - Mezhda (Mezhda)                       1:2 

B OG Yambol
15:00  Benkovski (Zimnitsa) - Aprilets 2017 (Boyadzhik)          1:8 
16:00  Indzhe (Pobeda) - Bakadzhik (Chargan)                     3:3 
16:00  Bezmer (Bezmer) - Sportist (Roza)                         3:1 

Detsa: Blagoevgrad - Oblastna grupa
11:00  Perun 1978 (Kresna) - Mechetata (Petrich)                 0:6 
11:00  Nevrokop (Gotse Delchev) - Pirin 1912 (Gotse Delchev)     2:1 
11:00  Pirin (Blagoevgrad) - Mesta (Hadzhidimovo)               11:0 
11:00  Vihren 1925 (Sandanski) - Bansko (Bansko)                 4:1 
11:00  Pirin 1941 (Razlog) - Pirin 2001 (Blagoevgrad)            3:1 
11:00  Strela 2003 (Valkosel) - Septemvri (Simitli)              1:1 

YuMV: Burgas - Mezhduoblastna grupa
09:30  Pomorie (Pomorie) - Neftohimik 1962 (Burgas)              4:1 
10:00  Ropotamo (Primorsko) - Vihar (Aytos)                      0:9 
10:00  Chernomorski sportist (Obzor) - Sveti Nikola (Burgas)     annulled 
10:30  Chernomorets 1919 (Burgas) - FK Yambol 1915 (Yambol)     11:0 
10:30  Nesebar (Nesebar) - Straldzha (Straldzha)                 annulled 

Detsa: Burgas - Oblastna grupa - parva podgrupa
10:00  Nesebar (Nesebar) - Karnobat (Karnobat)                   1:0 
11:00  Pomorie (Pomorie) - Neftohimik 1962 (Burgas)              1:3 
12:00  Strandzhanets (Tsarevo) - Vihar (Aytos)                   annulled 

YuMV: Varna - Zonalna grupa
10:00  Dorostol Silistra (Silistra) - Spartak 1918 (Varna)       3:0 

YuMV: Varna - Mezhduoblastna grupa
10:00  Volov (Shumen) - Kaliakra 1923 (Kavarna)                  9:0 
10:00  Chernomorets (Balchik) - Atletik (Provadia)               1:2 
10:00  Suvorovo 1 (Suvorovo) - Veliki Preslav (Veliki Preslav)   7:0 
10:00  Ustrem D (Donchevo) - Chernomorets II (Balchik)           2:0 
10:00  Septemvri 98 (Tervel) - Botev (Novi pazar)                4:0 

Detsa: Varna - Zonalna grupa
11:30  Dorostol Silistra (Silistra) - Spartak 1918 (Varna)       1:1 

Detsa: Varna - Mezhduoblastna grupa
11:30  Hitrino (Hitrino) - Provadia (Provadia)                   1:1 
11:30  Chernomorets (Balchik) - Atletik (Provadia)               7:0 
11:30  Suvorovo 1 (Suvorovo) - Veliki Preslav (Veliki Preslav)   9:0 
11:30  Septemvri 98 (Tervel) - Botev (Novi pazar)                1:5 

DPG13: Varna - Zonalna grupa - parva podgrupa (Futbol 11)
11:00  Varna 2017 (Varna) - Dunav II (Ruse)                      0:12 
11:00  Spartak 1918 (Varna) - Cherno more II (Varna)             0:5 
11:00  Ariston (Ruse) - Ludogorets 1945 (Razgrad)                0:3 
11:00  Cherno more (Varna) - Shumen 2007 (Shumen)                8:0 
11:00  Dunav (Ruse) - MFK Ticha (Varna)                          2:1 
11:00  Dobrudzha 1919 (Dobrich) - Olimpik (Varna)                0:10 
13:00  FK Ticha (Varna) - Riltsi (kv.Riltsi, Dobrich)            0:3 

YuMV: Veliko Tarnovo - Zonalna grupa
09:45  Yantra 2019 (Gabrovo) - Spartak 1919 (Pleven)             0:4 
10:30  Levski 2007 (Levski) - Etar VT (Veliko Tarnovo)           1:6 

Detsa: Veliko Tarnovo - Mezhduoblastna grupa
10:30  Pavlikeni (Pavlikeni) - Tryavna (Tryavna)                 6:0 
10:30  Liteks (Lovech) - Sevlievo (Sevlievo)                     7:0 
10:30  Akademik (Svishtov) - Yantra (Polski Trambesh)            9:0 
11:30  Levski 2007 (Levski) - Etar VT (Veliko Tarnovo)           0:9 

Detsa: Vratsa - Mezhduoblastna grupa
10:30  Torpedo 2004 (Borovan) - OFK Lokomotiv (Mezdra)           1:1 
10:30  Montana 1921 (Montana) - Dunav 2016 (Selanovtsi)          2:1 

DPG13: Vratsa - Mezhduoblastna grupa (Futbol 11)
10:30  DFK Vidin (Vidin) - Parva atomna (Kozloduy)               5:2 

Detsa: Kardzhali - Mezhduoblastna grupa
11:00  Varbitsa 2006 (Benkovski) - Rodopi 1935 (Momchilgrad)     2:5 
11:00  Levski 2005 (Krumovgrad) - Granichar (Kirkovo)            2:3 

YuSV: Pazardzhik - Oblastna grupa
10:30  Oborishte (Panagyurishte) - Hebar 1918 (Pazardzhik)      11:0 
10:30  Levski (Rakitovo) - Bratsigovo (Bratsigovo)               5:0 

Detsa: Pazardzhik - Oblastna grupa
10:30  Vihar (Vetren) - Hebar 1918 (Pazardzhik)                  1:0 
10:30  Chepinets (Velingrad) - Oborishte (Panagyurishte)         1:3 

YuMV: Pleven - Mezhduoblastna grupa
11:00  Botev (Lukovit) - Ventsi (Iskar)                          annulled 
11:00  Trastenik 2009 (Dolna Mitropolia) - Chavdar (Troyan)      4:1 
11:00  Vihar (Gulyantsi) - Benkovski (Teteven)                   4:5 

Detsa: Pleven - Mezhduoblastna grupa
11:00  Peshtera (Galata) - Iskar (Chomakovtsi)                   1:0 
11:00  Botev (Lukovit) - Mizia 2005 (Knezha)                     0:0 
11:00  Yuventus 95 (Malchika) - Spartak (Koynare)                4:2 
11:00  Vihar (Slavyanovo) - Partizan (Cherven bryag)             2:0 

YuMV: Plovdiv - Zonalna grupa
10:30  Chavdar (Plovdiv) - Spartak 1947 II (Plovdiv)             1:2 
11:00  Maritsa 1921 (Plovdiv) - Chernomorets 1919 (Burgas)       postponed 
11:00  Paldin (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)                   0:1 
12:00  Arda 1924 (Kardzhali) - Sliven 2000 (Sliven)              2:1 

YuMV: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:00  Sokol (Markovo) - Atletik (Kuklen)                        5:1 
10:30  Levski (Karlovo) - Brestnik 1948 (Brestnik)               4:1 
10:30  Izvor (Gorski izvor) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)        1:4 
11:00  Arda 1924 (Kardzhali) - United (Plovdiv)                  3:0 awd 
12:00  Orleta (Pazardzhik) - AFK Haskovo (Haskovo)               postponed 

Detsa: Plovdiv - Zonalna grupa
09:00  Botev II (Plovdiv) - FA Plovdiv (Plovdiv)                 1:0 
11:00  Botev (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)                    0:1 
12:00  Maritsa 1921 (Plovdiv) - Chernomorets 1919 (Burgas)       1:0 

Detsa: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:30  Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Borislav 2009 (Parvomay)    0:3 
11:00  Rodopa Smolyan (Smolyan) - FK Haskovo 1924 (Haskovo)      3:1 

Detsa: Plovdiv - Oblastna grupa
10:30  Osanna (Plovdiv) - Gigant (Saedinenie)                    0:3 

DPG13: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa
10:00  Hebar 1918 II (Pazardzhik) - Metalik 1938 (Sopot)         3:0 awd 
12:00  Beroe (Stara Zagora) - Maritsa 1921 (Plovdiv)             8:0 

DPG12: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 9) - group A
15:15  Devin (Devin) - FK Haskovo 1957 (Haskovo)                 0:11 
16:30  Chavdar (Plovdiv) - Belomorets (Asenovgrad)               2:3 

DPG13: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 9) - group B
15:00  Palas (Rudozem) - FA Plovdiv (Plovdiv)                    1:4 
16:15  United (Plovdiv) - Lion (Plovdiv)                         postponed 
17:30  Paldin (Plovdiv) - UFK Vasil Levski (Plovdiv)            10:1 

DPG12: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 9) - group B
09:00  Brestnik 1948 (Brestnik) - Chiko Bunara (Byaga)           1:5 
10:15  FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Veld (Plovdiv)                postponed 
11:30  FK Haskovo 1957 (Haskovo) - Hebar 1918 (Pazardzhik)       0:2 
12:45  Rodopa Smolyan (Smolyan) - Levski (Karlovo)               4:2 
14:00  Rodopa 1927 (Smolyan) - Lion (Plovdiv)                    annulled 
14:00  Belomorets (Asenovgrad) - Lion (Plovdiv)                  1:3 

DPG12: Plovdiv - Mezhduoblastna grupa (Futbol 9) - group V
09:00  United (Plovdiv) - Ulpia (Plovdiv)                        1:0 
10:15  Feniks (Plovdiv) - Shipka stars 2015 (Asenovgrad)         3:0 
11:30  FA Plovdiv (Plovdiv) - Shipka 2015 (Asenovgrad)           1:0 
12:45  Akademik (Plovdiv) - Trakia 06 (Stamboliyski)             1:3 
14:00  Brestnik 1948 (Brestnik) - Maritsa (Tsalapitsa)           1:2 

YuMV: Ruse - Mezhduoblastna grupa
11:30  Dve mogili (Dve mogili) - Ludogorets 1945 (Razgrad)       1:2 
11:30  Vihar (Zavet) - Benkovski (Byala, obl.Ruse)               1:1 
11:30  Kubrat 2016 (Kubrat) - Dunav (Slivo pole)                20:0 
11:30  Lokomotiv (Ruse) - Chernolomets 1919 (Popovo)             3:1 

Detsa: Ruse - Mezhduoblastna grupa
10:00  Dve mogili (Dve mogili) - Ludogorets 1945 (Razgrad)       0:4 
10:00  Vihar (Zavet) - Benkovski (Byala, obl.Ruse)               0:3 
10:00  Kubrat 2016 (Kubrat) - Dunav (Slivo pole)                 8:2 
10:00  Lokomotiv (Ruse) - Chernolomets 1919 (Popovo)             1:3 

YuMV: Silistra - Oblastna grupa - iztochna podgrupa
14:00  Yaldaram (Yarebitsa) - Svetkavitsa 2020 (Poroyno)         3:0 
14:00  Galaktika (Chernik) - Chernolik (Chernolik)               3:0 

YuMV: Silistra - Oblastna grupa - zapadna podgrupa
14:00  Rakovski 2005 (Kalipetrovo) - Dobrudzhanets 2005 (Alfat.) 2:0 
14:00  Botev 1936 (Profesor Ishirkovo) - Dobrudzha (Iskra)       2:5 
14:00  Dobrudzha (Sitovo) - Levski 96 (Glavinitsa)               2:0 

YuSV: Sofia (stolitsa) - zona B
14:00  Pirin (Blagoevgrad) - Konkordia (Sofia)                  14:0 
16:00  OFK Elin Pelin (Elin Pelin) - Lokomotiv Sf 1929 (Sofia)   3:0 
16:00  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)          8:0 
16:00  Elit Sofia (Sofia) - Balkan 1929 (Botevgrad)              1:2 

YuMV: Sofia (stolitsa) - Mezhduoblastna grupa
09:00  Mramor (Mramor) - Nadezhda (Dobroslavtsi)                 1:1 
11:30  Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)  1:1 
11:30  Botev 57 SOU (Sofia) - Barokko (Sofia)                    6:0 

Detsa: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa
11:30  Kyustendil (Kyustendil) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)       2:3 
11:30  Hebar 1918 (Pazardzhik) - Botev 57 SOU (Sofia)            2:4 
11:30  Pirin (Blagoevgrad) - Vitosha (Bistritsa)                 4:0 
11:30  Marek 1915 (Dupnitsa) - Elit Sofia (Sofia)                1:5 
11:30  Levski Rakovski (Sofia) - RD Sport (Sofia)                2:1 
11:30  FK CSKA 1948 (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)                4:0 

Detsa "A": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa
09:30  Pobeda 2013 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                   1:4 

Detsa "B": Sofia (stolitsa) - Oblastna grupa - vtora podgrupa
09:30  Olimpia FK (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                  0:4 
09:30  Spartak 2015 (Sofia) - Sportist 13 (Sofia)                4:1 
09:30  Orlovets 2015 (Kokalyane) - Serdika (Sofia)               3:4 
15:30  Internatsional (Sofia) - RD Sport (Sofia)                 0:8 

DPG13: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 11) - First phase, Group A
09:00  Levski Rakovski (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)       0:6 
10:30  Olimpia FK (Sofia) - Natsional (Sofia)                    1:5 
12:00  Razvitie na mladi futbolisti (Sofia) - CSKA (Sofia)       0:9 
13:30  Velbazhd (Kyustendil) - Elit Sofia (Sofia)                3:1 

DPG13: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 11) - First phase, Group V
09:00  Lokomotiv Sf 1929 (Sofia) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)  4:1 
10:30  Pobeda 2013 (Sofia) - FK CSKA 1948 (Sofia)                0:3 
12:00  Olimpiets (Sofia) - Minyor (Pernik)                       0:3 
13:30  Sportist 13 (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod)    1:2 

DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - First phase, Group A
09:00  N sport (Sofia) - Kom 98 (Godech)                         1:2 
10:30  FA Plovdiv (Plovdiv) - Ares (Sofia)                       4:0 
12:00  Sofia sport (Sofia) - Levski (Sofia)                      0:11 
13:30  Levski Rakovski (Sofia) - Septemvri (Sofia)               2:1 
15:00  Slavia 1913 (Sofia) - Barokko (Sofia)                     6:0 

DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - First phase, Group B
09:00  Serdika (Sofia) - Lokomotiv Sofia 1929 (Sofia)            3:11 
10:30  Sportist 13 (Sofia) - Sportist 2006 (Dragovishtitsa)      3:0 
12:00  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa)           8:0 
13:30  Lavchetata (Sofia) - Spartak 2015 (Sofia)                 2:0 

DPG12: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 9) - First phase, Group D
09:00  OFK Sofia (Sofia) - DAF (Sofia)                           7:2 
10:30  Minyor (Pernik) - Mramor (Mramor)                         4:0 
12:00  Balkan 1929 (Botevgrad) - Sofia 2010 (Sofia)             11:0 
13:30  Bankya 2009 (Bankya) - Mladost 2015 (Sofia)               5:0 

DPG11: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - First phase, Group A
09:00  Kremikovtsi (kv.Botunets, Sofia) - Levski II (Sofia)      2:6 
10:10  N sport (Sofia) - Sportist 13 (Sofia)                    13:0 
11:20  CSKA (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                        2:1 
12:30  Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.) - Ferion (Sofia)       7:2 
13:40  Razvitie MF (Sofia) - Ultrasport akademia (Sofia)         5:2 
14:50  Metalurg 1957 (Pernik) - Septemvri (Sofia)                7:3 
16:00  DIT Sport (kv.Dragalevtsi, Sofia) - Barokko (Sofia)       6:1 

DPG10: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - First phase, Group A
09:00  Shturche (Sofia) - Ares (Sofia)                           1:5 
10:10  Barokko (Sofia) - Talant (Sofia)                          1:3 
11:20  Sofia sport (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)                 3:1 
12:30  Kom 98 (Godech) - Natsional (Sofia)                       3:8 
13:40  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)           1:8 

DPG10: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 7) - First phase, Group V
09:00  Mladost 2015 (Sofia) - Zheleznitsa (Zheleznitsa)          2:5 
10:10  Vitosha 13 (Sofia) - Vitosha (Bistritsa, obl.Sofia st.)   4:0 
11:20  Elit Sofia (Sofia) - Metalurg 1957 (Pernik)               1:2 
12:30  FK CSKA 1948 (Sofia) - Akademik 1947 (Sofia)              3:1 

DPG9: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 5) - First phase, Group A
09:00  Ares (Sofia) - Levski (Sofia)                             2:1 
10:00  Lavchetata (Sofia) - Sport za vsichki (Sofia)             3:5 
11:00  FK CSKA 1948 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                2:2 
12:00  Shampion (Sofia) - OFK Sofia (Sofia)                      1:6 

DPG9: Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa (Futbol 5) - First phase, Group B
09:00  Atletiko Arten (Sofia) - CSKA (Sofia)                     3:5 
10:00  Olimpia FK (Sofia) - Barokko (Sofia)                      4:2 
11:00  Vitosha 13 (Sofia) - Viva (Sofia)                         0:0 
12:00  Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Talant (Sofia)                2:4 

Detsa: Sofia - Oblastna grupa - parva podgrupa
11:00  Rilets (Govedartsi) - FK Rilski sportist (Samokov)        6:1 
11:00  Rilski sportist 2011 (Sam) - OFK Elin Pelin (Elin Pelin)  6:1 
11:00  Botev 1937 (Ihtiman) - Sportist 2009 (Svoge)             16:0 

Detsa: Sofia - Oblastna grupa - vtora podgrupa
11:00  Levski 2007 (Dolna banya) - Dragoman (Dragoman)           postponed 

Detsa: Stara Zagora - Mezhduoblastna grupa
12:00  Svilengrad 1921 (Svilengrad) - Nika (Sliven)              9:3 
12:00  Arena (Yambol) - Rozova dolina (Kazanlak)                 4:0 
12:00  Lokomotiv (Stara Zagora) - Zagorets (Nova Zagora)         1:0 
12:00  Minyor (Radnevo) - Respekt (Haskovo)                      0:8 
12:00  Botev (Galabovo) - Arsenal (Kazanlak)                     2:7 
12:00  Maglizh (Maglizh) - Sinite kamani 2013 (Sliven)           4:1 

DPG13: Stara Zagora - Mezhduoblastna grupa (Futbol 11)
10:00  Chirpan (Chirpan) - Nika (Sliven)                         8:0 
10:00  Arena (Yambol) - Rozova dolina (Kazanlak)                 0:2 
10:00  Minyor (Radnevo) - Respekt (Haskovo)                      0:9 
10:00  Botev (Galabovo) - Vereya (Stara Zagora)                  0:2 
10:00  Beroe (Stara Zagora) - Sinite kamani 2013 (Sliven)        1:2 

Detsa: Хасково - Oblastna grupa
11:00  Lyubimets 2000 (Lyubimets) - Rakovski (Ivaylovgrad)       3:2 
11:00  Hebros 1921 (Harmanli) - Aida (Karamantsi)                annulled 
11:00  Svilengrad 1921 (Svilengrad) - Izvor (Gorski izvor)       2:1 
11:00  Dimitrovgrad 1947 (Dimitrovgrad) - Asti AB (Haskovo)      4:0 

DPG13: Haskovo - Oblastna grupa (Futbol 11)
09:30  FK Haskovo 1957 (Haskovo) - AFK Haskovo (Haskovo)         2:1 
09:30  Hebros 1921 (Harmanli) - Evroroma (Svilengrad)           16:0 
09:30  Sakarski sportist 04 (Top) - Svilengrad (Svilengrad)      0:3 
09:30  FK Haskovo 1924 (Haskovo) - Svilengrad 1921 (Svil)        3:3 

Darzhavno parvenstvo - women
12:30  Enko (Plovdiv) - Sportika (Blagoevgrad)                   0:2 (0:1) 
14:00  Dunav (Ruse) - Sevlievo ladies (Sevlievo)                 annulled 
14:00  LP Super sport (Sofia) - Lokomotiv (Stara Zagora)         1:0 
14:00  NSA (Sofia) - Paldin (Plovdiv)                            3:0