Vtora profesionalna liga

Сезон Зона Първо място Второ място Трето място
Vtora profesionalna liga
2019/2020
2018/2019 Tsarsko selo 2015 (Sofia) Montana 1921 (Montana) Arda 1924 (Kardzhali)
2017/2018 Botev (Vratsa) Lokomotiv 1929 (Sofia) Tsarsko selo 2015 (Sofia)
2016/2017 Etar VT (Veliko Tarnovo) Septemvri (Sofia) Vitosha (Bistritsa)
B Futbolna grupa
2015/2016 Dunav 2010 (Ruse) Pomorie (Pomorie) Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)
2014/2015 Montana 1921 (Montana) Pirin (Blagoevgrad) Lokomotiv (Gorna Oryahovitsa)
2013/2014
2012/2013
2011/2012 Iztochna
Zapadna
2010/2011 Iztochna
Zapadna
2009/2010 Iztochna
Zapadna
2008/2009 Iztochna
Zapadna
2007/2008 Iztochna
Zapadna
2006/2007 Iztochna
Zapadna
2005/2006 Iztochna
Zapadna
2004/2005
B Profesionalna futbolna grupa
2003/2004
Parva profesionalna futbolna liga
2002/2003
2001/2002
Vtora profesionalna futbolna grupa
2000/2001
B Profesionalna futbolna grupa
1999/2000
1998/1999
1997/1998
1996/1997
1995/1996
1994/1995 Severna
Yuzhna
1993/1994 Severna
Yuzhna
B Republikanska futbolna grupa
1992/1993
1991/1992
1990/1991
1989/1990
1988/1989
1987/1988
1986/1987
1985/1986
1984/1985
1983/1984 Severna
Yuzhna
1982/1983 Severna
Yuzhna
1981/1982 Severna
Yuzhna
1980/1981 Severna
Yuzhna
1979/1980 Severna
Yuzhna
1978/1979 Severna
Yuzhna
1977/1978 Severna
Yuzhna
1976/1977 Severna
Yuzhna
1975/1976 Severna
Yuzhna
1974/1975 Severna
Yuzhna
1973/1974 Severna
Yuzhna
1972/1973 Severna
Yuzhna
1971/1972 Severna
Yuzhna
1970/1971 Severna
Yuzhna
1969/1970 Severna
Yuzhna
1968/1969 Severna
Yuzhna
1967/1968 Severna
Yuzhna
1966/1967 Severna
Yuzhna
1965/1966 Severna
Yuzhna
1964/1965 Severna
Yuzhna
1963/1964 Severna
Yuzhna
1962/1963 Severna
Yuzhna
1961/1962 Spartak (Sofia) Rakovski (Dimitrovgrad) Septemvri (Sofia)
1960/1961
1959/1960
1958/1959 Severna
Yuzhna
1958 Severna
Yuzhna
1957 Severna
Yuzhna
1952
1951
1950 Severna
Yuzhna
B Republikanska futbolna divizia
1949/1950
Mezhduzonova futbolna divizia
1948/1949 Septemvri (Pleven) Botev pri DNV (Plovdiv) Septemvri (Sofia)

Отбор Първо място Второ място Трето място