Detsa podgotvitelna grupa (b.2005) - Futbol 9:
Republikansko parvenstvo 2016/17

                           Group A

13 June 2017, Tuesday, 09:00 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Liteks (Lovech)               4:1 
13 June 2017, Tuesday, 10:30 EEST:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Dunav 2010 (Ruse)             - 

13 June 2017, Tuesday, 16:00 EEST:
Liteks (Lovech) - Dunav 2010 (Ruse)                        - 
13 June 2017, Tuesday, 17:30 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Chernomorets 1919 (Burgas)    2:1 

14 June 2017, Wednesday, 09:00 EEST:
Dunav 2010 (Ruse) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)             0:6 
14 June 2017, Wednesday, 10:30 EEST:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Liteks (Lovech)               - 


                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Tsarsko selo 2015 (Sofia)           3    3   0   0   12:2     9
 2. Chernomorets 1919 (Burgas)          1    0   0   1    1:2     0
 3. Liteks (Lovech)                     1    0   0   1    1:4     0
 4. Dunav 2010 (Ruse)                   1    0   0   1    0:6     0

Notes
  - All matches are played in Razlog and Bansko.
  - Players born after 1 January 2005 have the right to participate.
  - Each team fields 9 players - 8 outfield players and 1 goalkeeper.
  - All matches are played in 2 halves of 30 minutes each, with a 10-minute break between them; on a 70x50 m or 68x45 m field.


                           Group B

12 June 2017, Monday, 19:30 EEST:
Natsional (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo)              1:3 
13 June 2017, Tuesday, 10:30 EEST:
Botev (Plovdiv) - FK Spartak (Varna)                       - 

13 June 2017, Tuesday, 16:00 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - FK Spartak (Varna)              - 
13 June 2017, Tuesday, 17:30 EEST:
Natsional (Sofia) - Botev (Plovdiv)                       2:2 

14 June 2017, Wednesday, 09:00 EEST:
FK Spartak (Varna) - Natsional (Sofia)                    0:5 
14 June 2017, Wednesday, 10:30 EEST:
Botev (Plovdiv) - Etar VT (Veliko Tarnovo)                 - 


                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Natsional (Sofia)                   3    1   1   1    8:5     4
 2. Etar VT (Veliko Tarnovo)            1    1   0   0    3:1     3
 3. Botev (Plovdiv)                     1    0   1   0    2:2     1
 4. FK Spartak (Varna)                  1    0   0   1    0:5     0

Notes
  - All matches are played in Razlog and Bansko.
  - Players born after 1 January 2005 have the right to participate.
  - Each team fields 9 players - 8 outfield players and 1 goalkeeper.
  - All matches are played in 2 halves of 30 minutes each, with a 10-minute break between them; on a 70x50 m or 68x45 m field.


                           Seventh place match

14 June 2017, Wednesday, 13:30 EEST:
Dunav 2010 (Ruse) - FK Spartak (Varna)                     - 


                           Fifth place match

14 June 2017, Wednesday, 13:30 EEST:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Natsional (Sofia)            0:1 


                           Third place match

14 June 2017, Wednesday, 15:00 EEST:
Liteks (Lovech) - Etar VT (Veliko Tarnovo)                0:2 


                           Final

14 June 2017, Wednesday, 15:00 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Botev (Plovdiv)               2:0 

top