Detsa podgotvitelna grupa (b.2006) - Futbol 7:
Republikansko parvenstvo 2016/17

                           Group A

13 June 2017, Tuesday, 09:00 EEST:
Vitosha 13 (Sofia) - Fortuna (Pleven)                     2:2 
13 June 2017, Tuesday, 10:30 EEST:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Cherno more (Varna)           - 

13 June 2017, Tuesday, 16:00 EEST:
Fortuna (Pleven) - Cherno more (Varna)                     - 
13 June 2017, Tuesday, 17:30 EEST:
Vitosha 13 (Sofia) - Chernomorets 1919 (Burgas)           1:1 

14 June 2017, Wednesday, 09:00 EEST:
Cherno more (Varna) - Vitosha 13 (Sofia)                  2:3 
14 June 2017, Wednesday, 10:30 EEST:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Fortuna (Pleven)              - 


                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Vitosha 13 (Sofia)                  3    1   2   0    6:5     5
 2. Fortuna (Pleven)                    1    0   1   0    2:2     1
 3. Chernomorets 1919 (Burgas)          1    0   1   0    1:1     1
 4. Cherno more (Varna)                 1    0   0   1    2:3     0

Notes
  - All matches are played in Razlog and Bansko.
  - Players born after 1 January 2006 have the right to participate.
  - Each team fields 7 players - 6 outfield players and 1 goalkeeper.
  - All matches are played in 3 parts of 15 minutes each, with 5-minute breaks between them; on a 55х35 m field.


                           Group B

13 June 2017, Tuesday, 09:00 EEST:
Levski (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo)                 4:0 
13 June 2017, Tuesday, 10:30 EEST:
Arda 1924 (Kardzhali) - Dunav 2010 (Ruse)                  - 

13 June 2017, Tuesday, 16:00 EEST:
Etar VT (Veliko Tarnovo) - Dunav 2010 (Ruse)               - 
13 June 2017, Tuesday, 17:30 EEST:
Levski (Sofia) - Arda 1924 (Kardzhali)                    5:0 

14 June 2017, Wednesday, 09:00 EEST:
Dunav 2010 (Ruse) - Levski (Sofia)                        1:7 
14 June 2017, Wednesday, 10:30 EEST:
Arda 1924 (Kardzhali) - Etar VT (Veliko Tarnovo)           - 


                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Levski (Sofia)                      3    3   0   0   16:1     9
 2. Etar VT (Veliko Tarnovo)            1    0   0   1    0:4     0
 3. Arda 1924 (Kardzhali)               1    0   0   1    0:5     0
 4. Dunav 2010 (Ruse)                   1    0   0   1    1:7     0

Notes
  - All matches are played in Razlog and Bansko.
  - Players born after 1 January 2006 have the right to participate.
  - Each team fields 7 players - 6 outfield players and 1 goalkeeper.
  - All matches are played in 3 parts of 15 minutes each, with 5-minute breaks between them; on a 55х35 m field.


                           Seventh place match

14 June 2017, Wednesday, 14:00 EEST:
4tn place Group A - 4tn place Group B                      - 


                           Fifth place match

14 June 2017, Wednesday, 14:00 EEST:
3rd place Group A - 3rd place Group B                      - 


                           Third place match

14 June 2017, Wednesday, 15:30 EEST:
Vitosha 13 (Sofia) - Etar VT (Veliko Tarnovo)             1:0 


                           Final

14 June 2017, Wednesday, 15:30 EEST:
Cherno more (Varna) - Levski (Sofia)                      1:2 

top