Detsa (b.2002-03):
Elitna grupa (U-15): Yugoiztochna zona 2016/17

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
        | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Current matches:

24 May 2017, Wednesday, 13:00 EEST / Round 17:
Pomorie (Pomorie) - Vereya (Stara Zagora)                 0:0 
24 May 2017, Wednesday, 16:30 EEST / Round 12:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Beroe (Stara Zagora)        0:2 
27 May 2017, Saturday, 10:30 EEST / Round 22:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Burgas sport (Burgas)         - 
27 May 2017, Saturday, 11:00 EEST / Round 22:
Beroe (Stara Zagora) - Levski (Karlovo)                    - 
Vereya (Stara Zagora) - Maritsa (Plovdiv)                  - 
27 May 2017, Saturday, 13:00 EEST / Round 22:
Pomorie (Pomorie) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)            - 
Botev (Plovdiv) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)          - 

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Botev (Plovdiv)                    19   17   1   1   90:7    52  Republikansko
 2. Lokomotiv 1926 (Plovdiv)           20   14   3   3   55:8    45  Republikansko
 3. Beroe (Stara Zagora)               19   14   1   4   60:21   43  Republikansko
 4. Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)    19   11   4   4   30:16   37  Republikansko
 5. Chernomorets 1919 (Burgas)         19    8   3   8   32:23   27               
-------------------------------------------------------------------
 6. Burgas sport (Burgas)              19    7   5   7   21:35   26               
 7. Maritsa (Plovdiv)                  19    6   4   9   25:46   22               
 8. Levski (Karlovo)                   19    5   4  10   29:35   19               
 9. Asenovets 2005 (Asenovgrad)        19    5   2  12   17:52   17               
10. Vereya (Stara Zagora)              19    2   2  15    6:62    8               
11. Pomorie (Pomorie)                  19    0   3  16    4:64    3               

                           Round 1

10 September 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Vereya (Stara Zagora) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)   0:1 
Beroe (Stara Zagora) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)        5:1 
10 September 2016, Saturday, 13:00 EEST:
in kv.Vetren, Burgas:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)     0:1 
Botev (Plovdiv) - Burgas sport (Burgas)                   7:1 
Pomorie (Pomorie) - Maritsa (Plovdiv)                     1:5 
Levski (Karlovo)                                          bye

                           Round 2

17 September 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Levski (Karlovo)               5:0 
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas) - Pomorie (Pomorie)       2:0 
17 September 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Burgas sport (Burgas) - Vereya (Stara Zagora)             1:0 
17 September 2016, Saturday, 13:00 EEST:
in kv.Vetren, Burgas:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Botev (Plovdiv)              1:1 
18 September 2016, Sunday, 11:00 EEST:
Maritsa (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)                  3:1 
Asenovets 2005 (Asenovgrad)                               bye

                           Round 3

23 September 2016, Friday, 10:30 EEST:
Pomorie (Pomorie) - Burgas sport (Burgas)                 0:1 
24 September 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Botev (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                2:0 
Levski (Karlovo) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)            4:2 
24 September 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Vereya (Stara Zagora) - Chernomorets 1919 (Burgas)        0:5 
Beroe (Stara Zagora) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)    2:0 
Maritsa (Plovdiv)                                         bye

                           Round 4

1 October 2016, Saturday, 10:00 EEST:
in Pomorie:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Pomorie (Pomorie)            6:0 
1 October 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)    5:0 
1 October 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Burgas sport (Burgas) - Beroe (Stara Zagora)              0:3 
Botev (Plovdiv) - Vereya (Stara Zagora)                   7:0 
2 October 2016, Sunday, 10:30 EEST:
Maritsa (Plovdiv) - Levski (Karlovo)                      1:1 
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)                           bye

                           Round 5

7 October 2016, Friday, 16:00 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Maritsa (Plovdiv)           2:1 
8 October 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Vereya (Stara Zagora) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)          0:4 
Beroe (Stara Zagora) - Chernomorets 1919 (Burgas)         2:1 
8 October 2016, Saturday, 13:00 EEST:
Pomorie (Pomorie) - Botev (Plovdiv)                       0:4 
Levski (Karlovo) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)        0:2 
Burgas sport (Burgas)                                     bye

                           Round 6

15 October 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Maritsa (Plovdiv)              8:0 
15 October 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Botev (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)                    3:0 
Vereya (Stara Zagora) - Pomorie (Pomorie)                 1:1 
15 October 2016, Saturday, 13:00 EEST:
Burgas sport (Burgas) - Levski (Karlovo)                  2:1 
16 October 2016, Sunday, 12:00 EEST:
Neftohimik Burgas 1962 (Bs) - Asenovets 2005 (Asenovgrad) 3:1 
Chernomorets 1919 (Burgas)                                bye

                           Round 7

21 October 2016, Friday, 16:00 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Burgas sport (Burgas)       1:1 
22 October 2016, Saturday, 13:00 EEST:
Pomorie (Pomorie) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)              0:2 
Levski (Karlovo) - Chernomorets 1919 (Burgas)             1:2 
23 October 2016, Sunday, 13:00 EEST:
Maritsa (Plovdiv) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)       1:1 
25 October 2016, Tuesday, 11:30 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Vereya (Stara Zagora)              5:0 
Botev (Plovdiv)                                           bye

                           Round 8

29 October 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Botev (Plovdiv) - Levski (Karlovo)                        5:0 
Pomorie (Pomorie) - Beroe (Stara Zagora)                  0:5 
29 October 2016, Saturday, 13:00 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Neftohimik Burgas 1962 (Bs)    2:0 
Burgas sport (Burgas) - Maritsa (Plovdiv)                 2:1 
1 November 2016, Tuesday, 13:00 EET:
in Aytos:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)  1:2 
Vereya (Stara Zagora)                                     bye

                           Round 9

4 November 2016, Friday, 11:00 EET:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Botev (Plovdiv)             0:5 
5 November 2016, Saturday, 10:30 EET:
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas) - Burgas sport (Burgas)   0:0 
5 November 2016, Saturday, 11:00 EET:
in Stara Zagora, "Lokomotiv" st. (baza "Beroe"):
Beroe (Stara Zagora) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)           2:0 
in Dabene:
Levski (Karlovo) - Vereya (Stara Zagora)                  4:0 
5 November 2016, Saturday, 13:00 EET:
Maritsa (Plovdiv) - Chernomorets 1919 (Burgas)            1:0 
Pomorie (Pomorie)                                         bye

                           Round 10

12 November 2016, Saturday, 10:30 EET:
Botev (Plovdiv) - Maritsa (Plovdiv)                       6:1 
12 November 2016, Saturday, 11:00 EET:
Vereya (Stara Zagora) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)       1:2 
12 November 2016, Saturday, 13:00 EET:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Burgas sport (Burgas)          5:0 
Pomorie (Pomorie) - Levski (Karlovo)                      0:3 
14 November 2016, Monday, 14:00 EET:
in Kameno:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Neftohimik Burgas 1962 (Bs)  3:2 
Beroe (Stara Zagora)                                      bye

                           Round 11

19 November 2016, Saturday, 10:30 EET:
Burgas sport (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas)        1:2 
19 November 2016, Saturday, 11:00 EET:
Levski (Karlovo) - Beroe (Stara Zagora)                   0:3 
20 November 2016, Sunday, 11:00 EET:
Maritsa (Plovdiv) - Vereya (Stara Zagora)                 postponed 
20 November 2016, Sunday, 13:00 EET:
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas) - Botev (Plovdiv)         0:3 
21 November 2016, Monday, 13:00 EET:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Pomorie (Pomorie)           1:0 
24 November 2016, Thursday, 11:30 EET:
Maritsa (Plovdiv) - Vereya (Stara Zagora)                 2:0 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                                  bye

                           Round 12

17 March 2017, Friday, 15:00 EET:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Beroe (Stara Zagora)        postponed 
18 March 2017, Saturday, 11:00 EET:
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas) - Vereya (Stara Zagora)   5:0 
18 March 2017, Saturday, 12:00 EET:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Chernomorets 1919 (Burgas)     1:0 
18 March 2017, Saturday, 13:00 EET:
Burgas sport (Burgas) - Botev (Plovdiv)                   1:4 
19 March 2017, Sunday, 13:00 EET:
Maritsa (Plovdiv) - Pomorie (Pomorie)                     1:0 
24 May 2017, Wednesday, 16:30 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Beroe (Stara Zagora)        0:2 
Levski (Karlovo)                                          bye

                           Round 13

25 March 2017, Saturday, 10:30 EET:
Levski (Karlovo) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)               1:1 
Pomorie (Pomorie) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)       1:4 
25 March 2017, Saturday, 11:00 EET:
Beroe (Stara Zagora) - Maritsa (Plovdiv)                  8:2 
Vereya (Stara Zagora) - Burgas sport (Burgas)             2:1 
25 March 2017, Saturday, 13:00 EET:
Botev (Plovdiv) - Chernomorets 1919 (Burgas)              4:1 
Asenovets 2005 (Asenovgrad)                               bye

                           Round 14

31 March 2017, Friday, 11:00 EEST:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Vereya (Stara Zagora)        3:1 
31 March 2017, Friday, 15:00 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Levski (Karlovo)            2:2 
1 April 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                1:0 
Burgas sport (Burgas) - Pomorie (Pomorie)                 1:0 
1 April 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas) - Beroe (Stara Zagora)    3:1 
Maritsa (Plovdiv)                                         bye

                           Round 15

8 April 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Levski (Karlovo) - Maritsa (Plovdiv)                      3:0 
Pomorie (Pomorie) - Chernomorets 1919 (Burgas)            postponed 
8 April 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Burgas sport (Burgas)              4:1 
Vereya (Stara Zagora) - Botev (Plovdiv)                   postponed 
11 April 2017, Tuesday, 17:00 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)    0:6 
26 April 2017, Wednesday, 12:00 EEST:
Vereya (Stara Zagora) - Botev (Plovdiv)                   0:9 
8 May 2017, Monday, 13:00 EEST:
Pomorie (Pomorie) - Chernomorets 1919 (Burgas)            0:0 
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)                           bye

                           Round 16

13 April 2017, Thursday, 11:00 EEST:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Beroe (Stara Zagora)         1:2 
13 April 2017, Thursday, 13:00 EEST:
Botev (Plovdiv) - Pomorie (Pomorie)                      10:0 
14 April 2017, Friday, 12:30 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Vereya (Stara Zagora)          4:0 
15 April 2017, Saturday, 13:00 EEST:
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas) - Levski (Karlovo)        2:0 
18 April 2017, Tuesday, 14:00 EEST:
Maritsa (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)           2:0 
Burgas sport (Burgas)                                     bye

                           Round 17

21 April 2017, Friday, 15:00 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Neftohimik Burgas 1962 (Bs) 0:1 
22 April 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Botev (Plovdiv)                    1:4 
Pomorie (Pomorie) - Vereya (Stara Zagora)                 postponed 
22 April 2017, Saturday, 13:00 EEST:
Levski (Karlovo) - Burgas sport (Burgas)                  3:3 
23 April 2017, Sunday, 10:30 EEST:
Maritsa (Plovdiv) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)              0:4 
24 May 2017, Wednesday, 13:00 EEST:
Pomorie (Pomorie) - Vereya (Stara Zagora)                 0:0 
Chernomorets 1919 (Burgas)                                bye

                           Round 15 - postponed match

26 April 2017, Wednesday, 12:00 EEST:
Vereya (Stara Zagora) - Botev (Plovdiv)                   0:9 

                           Round 18

28 April 2017, Friday, 13:00 EEST:
Burgas sport (Burgas) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)       2:0 
29 April 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Vereya (Stara Zagora) - Beroe (Stara Zagora)              0:5 
29 April 2017, Saturday, 13:00 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Pomorie (Pomorie)              4:0 
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas) - Maritsa (Plovdiv)       1:1 
30 April 2017, Sunday, 13:00 EEST:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Levski (Karlovo)             2:0 
Botev (Plovdiv)                                           bye

                           Round 19

5 May 2017, Friday, 15:00 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Chernomorets 1919 (Burgas)  0:1 
Beroe (Stara Zagora) - Pomorie (Pomorie)                  8:1 
6 May 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Levski (Karlovo) - Botev (Plovdiv)                        0:2 
6 May 2017, Saturday, 13:00 EEST:
Neftohimik Burgas 1962 (Bs) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)    1:0 
7 May 2017, Sunday, 13:00 EEST:
Maritsa (Plovdiv) - Burgas sport (Burgas)                 1:2 
Vereya (Stara Zagora)                                     bye

                           Round 15 - postponed match

8 May 2017, Monday, 13:00 EEST:
Pomorie (Pomorie) - Chernomorets 1919 (Burgas)            0:0 

                           Round 20

13 May 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Botev (Plovdiv) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)            10:0 
Burgas sport (Burgas) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)   0:0 
13 May 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Lokomotiv 1926 (Plovdiv) - Beroe (Stara Zagora)           1:1 
Vereya (Stara Zagora) - Levski (Karlovo)                  1:0 
13 May 2017, Saturday, 13:00 EEST:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Maritsa (Plovdiv)            2:2 
Pomorie (Pomorie)                                         bye

                           Round 21

20 May 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Neftohimik Burgas 1962 (Bs) - Chernomorets 1919 (Burgas)  2:1 
20 May 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Vereya (Stara Zagora)       3:0 
20 May 2017, Saturday, 13:00 EEST:
Burgas sport (Burgas) - Lokomotiv 1926 (Plovdiv)          1:1 
Levski (Karlovo) - Pomorie (Pomorie)                      6:0 
21 May 2017, Sunday, 10:30 EEST:
Maritsa (Plovdiv) - Botev (Plovdiv)                       0:4 
Beroe (Stara Zagora)                                      bye

                           Round 17 - postponed match

24 May 2017, Wednesday, 13:00 EEST:
Pomorie (Pomorie) - Vereya (Stara Zagora)                 0:0 

                           Round 12 - postponed match

24 May 2017, Wednesday, 16:30 EEST:
Asenovets 2005 (Asenovgrad) - Beroe (Stara Zagora)        0:2 

                           Round 22

27 May 2017, Saturday, 10:30 EEST:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Burgas sport (Burgas)         - 
27 May 2017, Saturday, 11:00 EEST:
Beroe (Stara Zagora) - Levski (Karlovo)                    - 
Vereya (Stara Zagora) - Maritsa (Plovdiv)                  - 
27 May 2017, Saturday, 13:00 EEST:
Pomorie (Pomorie) - Asenovets 2005 (Asenovgrad)            - 
Botev (Plovdiv) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)          - 
Lokomotiv 1926 (Plovdiv)                                  bye

Results grid
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Botev (Plovdiv) XXX 2:0 3:0 -:- 4:1 7:1 6:1 5:0 10:0 7:0 10:0 2. Lokomotiv 1926 (Plovdiv) 1:0 XXX 1:1 2:0 1:0 5:0 8:0 5:0 5:0 4:0 4:0 3. Beroe (Stara Zagora) 1:4 2:0 XXX 2:0 2:1 4:1 8:2 -:- 5:1 5:0 8:1 4. Neftohimik Burgas 1962 (Burgas) 0:3 1:0 3:1 XXX 2:1 0:0 1:1 2:0 3:1 5:0 2:0 5. Chernomorets 1919 (Burgas) 1:1 0:1 1:2 3:2 XXX -:- 2:2 2:0 1:2 3:1 6:0 6. Burgas sport (Burgas) 1:4 1:1 0:3 0:0 1:2 XXX 2:1 2:1 2:0 1:0 1:0 7. Maritsa (Plovdiv) 0:4 0:4 3:1 1:1 1:0 1:2 XXX 1:1 2:0 2:0 1:0 8. Levski (Karlovo) 0:2 1:1 0:3 0:2 1:2 3:3 3:0 XXX 4:2 4:0 6:0 9. Asenovets 2005 (Asenovgrad) 0:5 0:6 0:2 0:1 0:1 1:1 2:1 2:2 XXX 3:0 1:0 10. Vereya (Stara Zagora) 0:9 0:4 0:5 0:1 0:5 2:1 -:- 1:0 1:2 XXX 1:1 11. Pomorie (Pomorie) 0:4 0:2 0:5 1:4 0:0 0:1 1:5 0:3 -:- 0:0 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- top