Detsa podgotvitelna grupa (b.2007) - Futbol 7:
Sofia (stolitsa) - Zonalna grupa 2016/17


First phase, Group A

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |


                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Slavia 1913 (Sofia)                 8    7   0   1   19:7    21  First group  [1 0 0  1:0  3]
 2. Tsarsko selo 2015 (Sofia)           8    7   0   1   39:3    21  First group  [0 0 1  0:1  0]
 3. Metal 2002 (Pernik)                 8    5   2   1   17:5    17  First group 
 4. NSA (Sofia)                         8    5   1   2   33:9    16  First group 
 5. Levski-Rakovski (Sofia)             8    4   0   4   15:20   12  First group 
 6. Olimpia FK (Sofia)                  8    3   1   4    7:11   10  First group 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Vitosha 13 (Sofia)                  8    2   0   6    7:22    6  Second group
 8. Septemvri (Sofia)                   8    1   0   7    6:33    3  Second group
 9. Lokomotiv 1929 (Sofia)              8    0   0   8    2:35    0  Second group
--. DIT Sport (Sofia)                   0    0   0   0    0:0     -              

                           Round 1

1 October 2016, Saturday, 09:30 EEST:
Vitosha 13 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                    1:0 
1 October 2016, Saturday, 10:40 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)            4:0 
1 October 2016, Saturday, 11:50 EEST:
Slavia 1913 (Sofia) - NSA (Sofia)                         2:0 
1 October 2016, Saturday, 13:00 EEST:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)              0:2 
Levski-Rakovski (Sofia) - DIT Sport (Sofia)               annulled 

                           Round 2

6 October 2016, Thursday, 09:30 EEST:
DIT Sport (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                    annulled 
6 October 2016, Thursday, 11:50 EEST:
Metal 2002 (Pernik) - Levski-Rakovski (Sofia)             4:0 
6 October 2016, Thursday, 13:00 EEST:
NSA (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                     10:0 
6 October 2016, Thursday, 14:10 EEST:
Olimpia FK (Sofia) - Septemvri (Sofia)                    3:0 
6 October 2016, Thursday, 16:30 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)           0:1 

                           Round 3

15 October 2016, Saturday, 09:30 EEST:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)        0:9 
15 October 2016, Saturday, 10:40 EEST:
Slavia 1913 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)                  2:0 
15 October 2016, Saturday, 11:50 EEST:
Levski-Rakovski (Sofia) - NSA (Sofia)                     0:4 
15 October 2016, Saturday, 13:00 EEST:
Vitosha 13 (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)                  0:2 
15 October 2016, Saturday, 14:10 EEST:
Septemvri (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                     annulled 

                           Round 4

22 October 2016, Saturday, 09:30 EEST:
Olimpia FK (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                    annulled 
22 October 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Metal 2002 (Pernik) - Septemvri (Sofia)                   2:0 
22 October 2016, Saturday, 11:50 EEST:
NSA (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                          5:1 
22 October 2016, Saturday, 13:00 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Levski-Rakovski (Sofia)       7:0 
22 October 2016, Saturday, 14:10 EEST:
Slavia 1913 (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)              3:0 

                           Round 5

29 October 2016, Saturday, 09:30 EEST:
Levski-Rakovski (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)             1:2 
29 October 2016, Saturday, 10:40 EEST:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)               0:1 
29 October 2016, Saturday, 11:50 EEST:
Vitosha 13 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)            0:6 
29 October 2016, Saturday, 13:00 EEST:
Septemvri (Sofia) - NSA (Sofia)                           0:8 
29 October 2016, Saturday, 14:10 EEST:
DIT Sport (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)                   annulled 

                           Round 6

5 November 2016, Saturday, 09:30 EET:
NSA (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                           annulled 
5 November 2016, Saturday, 10:40 EET:
Olimpia FK (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)                  1:1 
5 November 2016, Saturday, 11:50 EET:
Slavia 1913 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                  3:2 
5 November 2016, Saturday, 13:00 EET:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Septemvri (Sofia)             8:0 
5 November 2016, Saturday, 14:10 EET:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Levski-Rakovski (Sofia)          0:5 

                           Round 7

12 November 2016, Saturday, 09:30 EET:
Septemvri (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                   1:6 
DIT Sport (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)             annulled 
12 November 2016, Saturday, 10:40 EET:
Levski-Rakovski (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)              1:0 
12 November 2016, Saturday, 11:50 EET:
Vitosha 13 (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)               2:1 
12 November 2016, Saturday, 14:10 EET:
Metal 2002 (Pernik) - NSA (Sofia)                         2:2 

                           Round 8

19 November 2016, Saturday, 09:30 EET:
Olimpia FK (Sofia) - NSA (Sofia)                          1:3 
19 November 2016, Saturday, 10:40 EET:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)           2:1 
19 November 2016, Saturday, 11:50 EET:
Slavia 1913 (Sofia) - DIT Sport (Sofia)                   annulled 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                1:3 
19 November 2016, Saturday, 13:00 EET:
Levski-Rakovski (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)              4:1 

                           Round 9

26 November 2016, Saturday, 09:30 EET:
NSA (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)                   1:3 
26 November 2016, Saturday, 10:40 EET:
Vitosha 13 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)                   0:1 
26 November 2016, Saturday, 11:50 EET:
Septemvri (Sofia) - Levski-Rakovski (Sofia)               2:4 
DIT Sport (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                annulled 
26 November 2016, Saturday, 13:00 EET:
Metal 2002 (Pernik) - Slavia 1913 (Sofia)                 3:0 

Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Slavia 1913 (Sofia) XXX --- --- 2:0 --- 2:0 3:2 --- 3:0 --- 2. Tsarsko selo 2015 (Sofia) 0:1 XXX 2:1 --- 7:0 4:0 --- 8:0 --- --- 3. Metal 2002 (Pernik) 3:0 --- XXX 2:2 4:0 --- --- 2:0 --- --- 4. NSA (Sofia) --- 1:3 --- XXX --- --- 5:1 --- 10:0 --- 5. Levski-Rakovski (Sofia) 1:2 --- --- 0:4 XXX 1:0 4:1 --- --- --- 6. Olimpia FK (Sofia) --- --- 1:1 1:3 --- XXX --- 3:0 --- --- 7. Vitosha 13 (Sofia) --- 0:6 0:2 --- --- 0:1 XXX 1:0 2:1 --- 8. Septemvri (Sofia) 1:6 --- --- 0:8 2:4 --- --- XXX --- --- 9. Lokomotiv 1929 (Sofia) --- 0:9 0:2 --- 0:5 0:1 --- 1:3 XXX --- 10. DIT Sport (Sofia) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top

First phase, Group B

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |


                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Natsional (Sofia)                   9    8   1   0   52:2    25  First group 
 2. Levski (Sofia)                      9    8   0   1   32:3    24  First group 
 3. Lavchetata (Sofia)                  9    6   2   1   26:8    20  First group 
 4. Marek 1915 (Dupnitsa)               9    5   1   3   37:20   16  First group 
 5. Slivnishki geroy (Slivnitsa)        9    4   1   4   18:17   13  First group  [1 0 0  2:1  3]
 6. RD Sport (Sofia)                    9    4   1   4   20:18   13  First group  [0 0 1  1:2  0]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Pobeda 2013 (Sofia)                 9    2   3   4   17:25    9  Second group
 8. Sofia sport (Sofia)                 9    2   0   7    5:45    6  Second group
 9. Urvich (Pancharevo)                 9    0   2   7    6:40    2  Second group
10. Shturche (Sofia)                    9    0   1   8    4:39    1  Second group

                           Round 1

2 October 2016, Sunday, 09:30 EEST:
Levski (Sofia) - Shturche (Sofia)                         6:0 
2 October 2016, Sunday, 10:40 EEST:
Pobeda 2013 (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                 5:0 
2 October 2016, Sunday, 11:50 EEST:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Lavchetata (Sofia)                3:5 
2 October 2016, Sunday, 13:00 EEST:
Natsional (Sofia) - RD Sport (Sofia)                      5:0 
2 October 2016, Sunday, 14:10 EEST:
Urvich (Pancharevo) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)        0:2 

                           Round 2

7 October 2016, Friday, 09:30 EEST:
Levski (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia)                      5:1 
7 October 2016, Friday, 10:40 EEST:
Shturche (Sofia) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)           0:6 
7 October 2016, Friday, 11:50 EEST:
Lavchetata (Sofia) - Natsional (Sofia)                    1:1 
7 October 2016, Friday, 13:00 EEST:
Sofia sport (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)               1:10 
7 October 2016, Friday, 14:10 EEST:
RD Sport (Sofia) - Urvich (Pancharevo)                    5:1 

                           Round 3

16 October 2016, Sunday, 09:30 EEST:
Pobeda 2013 (Sofia) - Shturche (Sofia)                    3:1 
16 October 2016, Sunday, 10:40 EEST:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Levski (Sofia)                    0:5 
16 October 2016, Sunday, 11:50 EEST:
Natsional (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                  10:0 
16 October 2016, Sunday, 13:00 EEST:
Urvich (Pancharevo) - Lavchetata (Sofia)                  0:5 
16 October 2016, Sunday, 14:10 EEST:
Slivnishki geroy (Slivnitsa) - RD Sport (Sofia)           2:1 

                           Round 4

23 October 2016, Sunday, 09:30 EEST:
Lavchetata (Sofia) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)         1:0 
23 October 2016, Sunday, 10:40 EEST:
Shturche (Sofia) - RD Sport (Sofia)                       0:3 
23 October 2016, Sunday, 11:50 EEST:
Sofia sport (Sofia) - Urvich (Pancharevo)                 3:1 
23 October 2016, Sunday, 13:00 EEST:
Levski (Sofia) - Natsional (Sofia)                        0:2 
23 October 2016, Sunday, 14:10 EEST:
Pobeda 2013 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)               0:5 

                           Round 5

30 October 2016, Sunday, 09:30 EET:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Shturche (Sofia)                  6:2 
30 October 2016, Sunday, 10:40 EET:
Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Sofia sport (Sofia)        5:0 
30 October 2016, Sunday, 11:50 EET:
RD Sport (Sofia) - Lavchetata (Sofia)                     1:3 
30 October 2016, Sunday, 13:00 EET:
Urvich (Pancharevo) - Levski (Sofia)                      0:3 
30 October 2016, Sunday, 14:10 EET:
Natsional (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia)                   5:0 

                           Round 6

7 November 2016, Monday, 09:30 EET:
Levski (Sofia) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)             5:0 
7 November 2016, Monday, 10:40 EET:
Shturche (Sofia) - Lavchetata (Sofia)                     0:4 
7 November 2016, Monday, 11:50 EET:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Natsional (Sofia)                 0:4 
7 November 2016, Monday, 13:00 EET:
Sofia sport (Sofia) - RD Sport (Sofia)                    0:5 
7 November 2016, Monday, 14:10 EET:
Pobeda 2013 (Sofia) - Urvich (Pancharevo)                 3:3 

                           Round 7

14 November 2016, Monday, 09:30 EET:
Urvich (Pancharevo) - Marek 1915 (Dupnitsa)               0:6 
14 November 2016, Monday, 10:40 EET:
Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Pobeda 2013 (Sofia)        1:1 
14 November 2016, Monday, 11:50 EET:
Lavchetata (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                  5:0 
14 November 2016, Monday, 13:00 EET:
RD Sport (Sofia) - Levski (Sofia)                         0:3 
14 November 2016, Monday, 14:10 EET:
Natsional (Sofia) - Shturche (Sofia)                      9:0 

                           Round 8

20 November 2016, Sunday, 09:30 EET:
Levski (Sofia) - Lavchetata (Sofia)                       1:0 
20 November 2016, Sunday, 10:40 EET:
Shturche (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                    0:1 
20 November 2016, Sunday, 11:50 EET:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)      5:1 
20 November 2016, Sunday, 13:00 EET:
Natsional (Sofia) - Urvich (Pancharevo)                  12:0 
20 November 2016, Sunday, 14:10 EET:
Pobeda 2013 (Sofia) - RD Sport (Sofia)                    2:3 

                           Round 9

27 November 2016, Sunday, 09:30 EET:
Urvich (Pancharevo) - Shturche (Sofia)                    1:1 
27 November 2016, Sunday, 10:40 EET:
Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Natsional (Sofia)          1:4 
27 November 2016, Sunday, 11:50 EET:
Lavchetata (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia)                  2:2 
27 November 2016, Sunday, 13:00 EET:
Sofia sport (Sofia) - Levski (Sofia)                      0:4 
27 November 2016, Sunday, 14:10 EET:
RD Sport (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                  2:2 

Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Natsional (Sofia) XXX --- --- --- --- 5:0 5:0 10:0 12:0 9:0 2. Levski (Sofia) 0:2 XXX 1:0 --- 5:0 --- 5:1 --- --- 6:0 3. Lavchetata (Sofia) 1:1 --- XXX --- 1:0 --- 2:2 5:0 --- --- 4. Marek 1915 (Dupnitsa) 0:4 0:5 3:5 XXX 5:1 --- --- --- --- 6:2 5. Slivnishki geroy (Slivnitsa) 1:4 --- --- --- XXX 2:1 1:1 5:0 --- --- 6. RD Sport (Sofia) --- 0:3 1:3 2:2 --- XXX --- --- 5:1 --- 7. Pobeda 2013 (Sofia) --- --- --- 0:5 --- 2:3 XXX 5:0 3:3 3:1 8. Sofia sport (Sofia) --- 0:4 --- 1:10 --- 0:5 --- XXX 3:1 --- 9. Urvich (Pancharevo) --- 0:3 0:5 0:6 0:2 --- --- --- XXX 1:1 10. Shturche (Sofia) --- --- 0:4 --- 0:6 0:3 --- 0:1 --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top

First phase, Group V

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |


                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Kom 98 (Godech)                     6    5   0   1   33:2    15  First group 
 2. Ferion (Sofia)                      6    4   1   1   16:12   13  First group 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Mladost 2015 (Sofia)                6    3   2   1   15:5    11  Second group
 4. DAF (Sofia)                         6    3   0   3    7:9     9  Second group
 5. Serdika (Sofia)                     6    1   3   2   12:11    6  Second group
 6. Shampioni (Sofia)                   6    1   2   3    4:11    5  Second group
 7. Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf)    6    0   0   6    2:39    0  Second group
 -. OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod)    0    0   0   0    0:0     -              

                           Round 1

2 October 2016, Sunday, 15:20 EEST:
Kom 98 (Godech) - Serdika (Sofia)                         5:0 
2 October 2016, Sunday, 16:30 EEST:
Mladost 2015 (Sofia) - DAF (Sofia)                        3:0 
2 October 2016, Sunday, 17:30 EEST:
Ferion (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia)      7:1 
Shampioni (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod)      annulled 

                           Round 2

6 October 2016, Thursday, 15:20 EEST:
DAF (Sofia) - Serdika (Sofia)                             2:0 
6 October 2016, Thursday, 16:30 EEST:
OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Kom 98 (Godech)        annulled 
7 October 2016, Friday, 15:20 EEST:
Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) - Shampioni (Sofia)   0:1 
7 October 2016, Friday, 16:30 EEST:
Mladost 2015 (Sofia) - Ferion (Sofia)                     1:2 

                           Round 3

15 October 2016, Saturday, 14:10 EEST:
Shampioni (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)                  1:1 
15 October 2016, Saturday, 15:20 EEST:
Kom 98 (Godech) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia)    12:0 
16 October 2016, Sunday, 15:20 EEST:
Ferion (Sofia) - DAF (Sofia)                              1:0 
16 October 2016, Sunday, 16:30 EEST:
Serdika (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod)        annulled 

                           Round 4

22 October 2016, Saturday, 15:20 EEST:
Mladost 2015 (Sofia) - Kom 98 (Godech)                    2:1 
22 October 2016, Saturday, 16:30 EEST:
Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) - Serdika (Sofia)     0:8 
23 October 2016, Sunday, 15:20 EEST:
DAF (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod)            annulled 
Ferion (Sofia) - Shampioni (Sofia)                        4:1 

                           Round 5

29 October 2016, Saturday, 14:10 EEST:
Kom 98 (Godech) - Ferion (Sofia)                          7:0 
29 October 2016, Saturday, 15:20 EEST:
Shampioni (Sofia) - DAF (Sofia)                           0:1 
30 October 2016, Sunday, 15:20 EET:
Serdika (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)                    1:1 
30 October 2016, Sunday, 16:30 EET:
OFK Kostinbrod 2012 (Kost.) - Kremikovtsi (Kremikovtsi)   annulled 

                           Round 6

5 November 2016, Saturday, 15:20 EET:
DAF (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia)         4:1 
5 November 2016, Saturday, 16:30 EET:
Mladost 2015 (Sofia) - OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod)   annulled 
7 November 2016, Monday, 15:20 EET:
Ferion (Sofia) - Serdika (Sofia)                          2:2 
7 November 2016, Monday, 16:30 EET:
Shampioni (Sofia) - Kom 98 (Godech)                       0:4 

                           Round 7

12 November 2016, Saturday, 13:00 EET:
Serdika (Sofia) - Shampioni (Sofia)                       1:1 
12 November 2016, Saturday, 15:20 EET:
Kom 98 (Godech) - DAF (Sofia)                             4:0 
14 November 2016, Monday, 15:20 EET:
OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) - Ferion (Sofia)         annulled 
Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf) - Mladost 2015 (Sofia)   0:7 

Results grid
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Kom 98 (Godech) XXX 7:0 --- 4:0 5:0 --- 12:0 --- 2. Ferion (Sofia) --- XXX --- 1:0 2:2 4:1 7:1 --- 3. Mladost 2015 (Sofia) 2:1 1:2 XXX 3:0 --- --- --- --- 4. DAF (Sofia) --- --- --- XXX 2:0 --- 4:1 --- 5. Serdika (Sofia) --- --- 1:1 --- XXX 1:1 --- --- 6. Shampioni (Sofia) 0:4 --- 1:1 0:1 --- XXX --- --- 7. Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf) --- --- 0:7 --- 0:8 0:1 XXX --- 8. OFK Kostinbrod 2012 (Kostinbrod) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ top

Second phase, First group

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |

                           Current matches:

25 March 2017, Saturday, 09:00 EET / Round 4:
Kom 98 (Godech) - Levski-Rakovski (Sofia)                 1:3 
25 March 2017, Saturday, 10:10 EET / Round 4:
RD Sport (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)                     0:1 
25 March 2017, Saturday, 11:20 EET / Round 4:
Ferion (Sofia) - Lavchetata (Sofia)                       2:7 
25 March 2017, Saturday, 12:30 EET / Round 4:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Levski (Sofia)                    1:4 
25 March 2017, Saturday, 13:40 EET / Round 4:
Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Natsional (Sofia)          2:4 
25 March 2017, Saturday, 14:50 EET / Round 4:
Slavia 1913 (Sofia) - NSA (Sofia)                         1:1 
25 March 2017, Saturday, 16:00 EET / Round 4:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)           4:1 

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Levski (Sofia)                      4    4   0   0   15:3    12
-------------------------------------------------------------------
 2. Olimpia FK (Sofia)                  4    4   0   0    7:1    12
 3. Tsarsko selo 2015 (Sofia)           4    3   1   0   22:5    10
 4. NSA (Sofia)                         4    3   1   0   17:2    10
 5. Natsional (Sofia)                   4    2   0   2    6:6     6
 6. Slavia 1913 (Sofia)                 4    1   2   1   16:5     5 [0 1 0  0:0  1, +11 overall GD]
 7. Metal 2002 (Pernik)                 4    1   2   1    2:4     5 [0 1 0  0:0  1, -2 overall GD]
 8. Levski-Rakovski (Sofia)             4    1   2   1    6:6     5 [0 0 0  0:0  0]
 9. Marek 1915 (Dupnitsa)               4    1   1   2    3:8     4
10. Lavchetata (Sofia)                  4    1   0   3   10:8     3
11. Slivnishki geroy (Slivnitsa)        4    1   0   3    5:10    3
12. RD Sport (Sofia)                    4    0   2   2    1:8     2
13. Kom 98 (Godech)                     4    0   1   3    3:11    1
14. Ferion (Sofia)                      4    0   0   4    3:39    0

                           Round 1

4 March 2017, Saturday, 09:00 EET:
Slavia 1913 (Sofia) - Ferion (Sofia)                     12:0 
4 March 2017, Saturday, 10:10 EET:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Kom 98 (Godech)               1:1 
4 March 2017, Saturday, 11:20 EET:
NSA (Sofia) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)                4:0 
4 March 2017, Saturday, 12:30 EET:
Levski-Rakovski (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)           1:1 
4 March 2017, Saturday, 13:40 EET:
Olimpia FK (Sofia) - Lavchetata (Sofia)                   2:1 
4 March 2017, Saturday, 14:50 EET:
Natsional (Sofia) - Levski (Sofia)                        0:2 
12 March 2017, Sunday, 16:30 EET:
Metal 2002 (Pernik) - RD Sport (Sofia)                    0:0 

                           Round 2

11 March 2017, Saturday, 09:00 EET:
RD Sport (Sofia) - NSA (Sofia)                            0:6 
11 March 2017, Saturday, 10:10 EET:
Kom 98 (Godech) - Metal 2002 (Pernik)                     0:1 
11 March 2017, Saturday, 11:20 EET:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Olimpia FK (Sofia)                0:3 
11 March 2017, Saturday, 12:30 EET:
Lavchetata (Sofia) - Natsional (Sofia)                    1:2 
11 March 2017, Saturday, 13:40 EET:
Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Levski-Rakovski (Sofia)    3:1 
11 March 2017, Saturday, 14:50 EET:
Ferion (Sofia) - Levski (Sofia)                           1:7 
11 March 2017, Saturday, 16:00 EET:
Slavia 1913 (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)           3:4 

                           Round 3

18 March 2017, Saturday, 09:00 EET:
Metal 2002 (Pernik) - Slavia 1913 (Sofia)                 0:0 
18 March 2017, Saturday, 10:10 EET:
NSA (Sofia) - Kom 98 (Godech)                             6:1 
18 March 2017, Saturday, 11:20 EET:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Ferion (Sofia)               13:0 
18 March 2017, Saturday, 12:30 EET:
Olimpia FK (Sofia) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)         1:0 
18 March 2017, Saturday, 13:40 EET:
Levski-Rakovski (Sofia) - RD Sport (Sofia)                1:1 
18 March 2017, Saturday, 14:50 EET:
Natsional (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                 0:1 
18 March 2017, Saturday, 16:00 EET:
Levski (Sofia) - Lavchetata (Sofia)                       2:1 

                           Round 4

25 March 2017, Saturday, 09:00 EET:
Kom 98 (Godech) - Levski-Rakovski (Sofia)                 1:3 
25 March 2017, Saturday, 10:10 EET:
RD Sport (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)                     0:1 
25 March 2017, Saturday, 11:20 EET:
Ferion (Sofia) - Lavchetata (Sofia)                       2:7 
25 March 2017, Saturday, 12:30 EET:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Levski (Sofia)                    1:4 
25 March 2017, Saturday, 13:40 EET:
Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Natsional (Sofia)          2:4 
25 March 2017, Saturday, 14:50 EET:
Slavia 1913 (Sofia) - NSA (Sofia)                         1:1 
25 March 2017, Saturday, 16:00 EET:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)           4:1 

                           Round 5

1 April 2017, Saturday, 09:00 EEST:
Olimpia FK (Sofia) - Kom 98 (Godech)                       - 
1 April 2017, Saturday, 10:10 EEST:
Natsional (Sofia) - RD Sport (Sofia)                       - 
1 April 2017, Saturday, 11:20 EEST:
Metal 2002 (Pernik) - Ferion (Sofia)                       - 
1 April 2017, Saturday, 12:30 EEST:
NSA (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)                    - 
1 April 2017, Saturday, 13:40 EEST:
Levski-Rakovski (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)              - 
1 April 2017, Saturday, 14:50 EEST:
Levski (Sofia) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)              - 
1 April 2017, Saturday, 16:00 EEST:
Lavchetata (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                 - 

                           Round 6

8 April 2017, Saturday, 09:00 EEST:
Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Lavchetata (Sofia)          - 
8 April 2017, Saturday, 10:10 EEST:
Kom 98 (Godech) - Natsional (Sofia)                        - 
8 April 2017, Saturday, 11:20 EEST:
Ferion (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                     - 
8 April 2017, Saturday, 12:30 EEST:
Slavia 1913 (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)                   - 
8 April 2017, Saturday, 13:40 EEST:
RD Sport (Sofia) - Levski (Sofia)                          - 
8 April 2017, Saturday, 14:50 EEST:
Metal 2002 (Pernik) - NSA (Sofia)                          - 
8 April 2017, Saturday, 16:00 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Levski-Rakovski (Sofia)        - 

                           Round 7

22 April 2017, Saturday, 09:00 EEST:
Levski (Sofia) - Kom 98 (Godech)                           - 
22 April 2017, Saturday, 10:10 EEST:
Levski-Rakovski (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)              - 
22 April 2017, Saturday, 11:20 EEST:
Lavchetata (Sofia) - RD Sport (Sofia)                      - 
22 April 2017, Saturday, 12:30 EEST:
Natsional (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                    - 
22 April 2017, Saturday, 13:40 EEST:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)       - 
22 April 2017, Saturday, 14:50 EEST:
NSA (Sofia) - Ferion (Sofia)                               - 
22 April 2017, Saturday, 16:00 EEST:
Olimpia FK (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)             - 

                           Round 8

29 April 2017, Saturday, 09:00 EEST:
Kom 98 (Godech) - Lavchetata (Sofia)                       - 
29 April 2017, Saturday, 10:10 EEST:
RD Sport (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                   - 
29 April 2017, Saturday, 11:20 EEST:
Slavia 1913 (Sofia) - Levski (Sofia)                       - 
29 April 2017, Saturday, 12:30 EEST:
Metal 2002 (Pernik) - Olimpia FK (Sofia)                   - 
29 April 2017, Saturday, 13:40 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Natsional (Sofia)              - 
29 April 2017, Saturday, 14:50 EEST:
NSA (Sofia) - Levski-Rakovski (Sofia)                      - 
29 April 2017, Saturday, 16:00 EEST:
Ferion (Sofia) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)              - 

                           Round 9

6 May 2017, Saturday, 09:00 EEST:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Kom 98 (Godech)                    - 
6 May 2017, Saturday, 10:10 EEST:
Natsional (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)                    - 
6 May 2017, Saturday, 11:20 EEST:
Slivnishki geroy (Slivnitsa) - RD Sport (Sofia)            - 
6 May 2017, Saturday, 12:30 EEST:
Levski (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)                 - 
6 May 2017, Saturday, 13:40 EEST:
Levski-Rakovski (Sofia) - Ferion (Sofia)                   - 
6 May 2017, Saturday, 14:50 EEST:
Olimpia FK (Sofia) - NSA (Sofia)                           - 
6 May 2017, Saturday, 16:00 EEST:
Lavchetata (Sofia) - Slavia 1913 (Sofia)                   - 

                           Round 10

13 May 2017, Saturday, 09:00 EEST:
Kom 98 (Godech) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)             - 
13 May 2017, Saturday, 10:10 EEST:
Ferion (Sofia) - RD Sport (Sofia)                          - 
13 May 2017, Saturday, 11:20 EEST:
Levski-Rakovski (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)               - 
13 May 2017, Saturday, 12:30 EEST:
Metal 2002 (Pernik) - Levski (Sofia)                       - 
13 May 2017, Saturday, 13:40 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Lavchetata (Sofia)             - 
13 May 2017, Saturday, 14:50 EEST:
NSA (Sofia) - Natsional (Sofia)                            - 
13 May 2017, Saturday, 16:00 EEST:
Slavia 1913 (Sofia) - Marek 1915 (Dupnitsa)                - 

                           Round 11

20 May 2017, Saturday, 09:00 EEST:
RD Sport (Sofia) - Kom 98 (Godech)                         - 
20 May 2017, Saturday, 10:10 EEST:
Natsional (Sofia) - Levski-Rakovski (Sofia)                - 
20 May 2017, Saturday, 11:20 EEST:
Levski (Sofia) - NSA (Sofia)                               - 
20 May 2017, Saturday, 12:30 EEST:
Marek 1915 (Dupnitsa) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)          - 
20 May 2017, Saturday, 13:40 EEST:
Olimpia FK (Sofia) - Ferion (Sofia)                        - 
20 May 2017, Saturday, 14:50 EEST:
Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Slavia 1913 (Sofia)         - 
20 May 2017, Saturday, 16:00 EEST:
Lavchetata (Sofia) - Metal 2002 (Pernik)                   - 

                           Round 12

27 May 2017, Saturday, 09:00 EEST:
Ferion (Sofia) - Kom 98 (Godech)                           - 
27 May 2017, Saturday, 10:10 EEST:
Slavia 1913 (Sofia) - RD Sport (Sofia)                     - 
27 May 2017, Saturday, 11:20 EEST:
Levski-Rakovski (Sofia) - Levski (Sofia)                   - 
27 May 2017, Saturday, 12:30 EEST:
Metal 2002 (Pernik) - Marek 1915 (Dupnitsa)                - 
27 May 2017, Saturday, 13:40 EEST:
Tsarsko selo 2015 (Sofia) - Slivnishki geroy (Slivnitsa)   - 
27 May 2017, Saturday, 14:50 EEST:
NSA (Sofia) - Lavchetata (Sofia)                           - 
27 May 2017, Saturday, 16:00 EEST:
Olimpia FK (Sofia) - Natsional (Sofia)                     - 

                           Round 13

3 June 2017, Saturday, 09:00 EEST:
Kom 98 (Godech) - Slavia 1913 (Sofia)                      - 
3 June 2017, Saturday, 10:10 EEST:
RD Sport (Sofia) - Tsarsko selo 2015 (Sofia)               - 
3 June 2017, Saturday, 11:20 EEST:
Lavchetata (Sofia) - Levski-Rakovski (Sofia)               - 
3 June 2017, Saturday, 12:30 EEST:
Marek 1915 (Dupnitsa) - NSA (Sofia)                        - 
3 June 2017, Saturday, 13:40 EEST:
Natsional (Sofia) - Ferion (Sofia)                         - 
3 June 2017, Saturday, 14:50 EEST:
Slivnishki geroy (Slivnitsa) - Metal 2002 (Pernik)         - 
3 June 2017, Saturday, 16:00 EEST:
Levski (Sofia) - Olimpia FK (Sofia)                        - 

Results grid
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Levski (Sofia) XXX -:- -:- -:- --- --- --- --- --- 2:1 -:- --- -:- --- 2. Olimpia FK (Sofia) --- XXX -:- -:- -:- --- --- --- --- 2:1 1:0 --- -:- -:- 3. Tsarsko selo 2015 (Sofia) --- --- XXX --- -:- --- 4:1 -:- --- -:- -:- --- 1:1 13:0 4. NSA (Sofia) --- --- -:- XXX -:- --- --- -:- --- -:- 4:0 --- 6:1 -:- 5. Natsional (Sofia) 0:2 --- --- --- XXX -:- -:- -:- 0:1 --- --- -:- --- -:- 6. Slavia 1913 (Sofia) -:- -:- 3:4 1:1 --- XXX --- --- -:- --- --- -:- --- 12:0 7. Metal 2002 (Pernik) -:- -:- --- -:- --- 0:0 XXX --- -:- --- --- 0:0 --- -:- 8. Levski-Rakovski (Sofia) -:- -:- --- --- --- -:- -:- XXX 1:1 --- --- 1:1 --- -:- 9. Marek 1915 (Dupnitsa) 1:4 0:3 -:- -:- --- --- --- --- XXX --- -:- --- -:- --- 10. Lavchetata (Sofia) --- --- --- --- 1:2 -:- -:- -:- -:- XXX --- -:- --- --- 11. Slivnishki geroy (Slivnitsa) --- --- --- --- 2:4 -:- -:- 3:1 --- -:- XXX -:- --- --- 12. RD Sport (Sofia) -:- 0:1 -:- 0:6 --- --- --- --- -:- --- --- XXX -:- --- 13. Kom 98 (Godech) --- --- --- --- -:- -:- 0:1 1:3 --- -:- -:- --- XXX --- 14. Ferion (Sofia) 1:7 --- --- --- --- --- --- --- -:- 2:7 -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ top

Second phase, Second group

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |

                           Current matches:

25 March 2017, Saturday, 17:10 EET / Round 3:
Pobeda 2013 (Sofia) - Shampioni (Sofia)                   1:2 
27 March 2017, Monday, 10:40 EEST / Round 3:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)               1:2 
27 March 2017, Monday, 11:50 EEST / Round 3:
Septemvri (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia)   6:2 
27 March 2017, Monday, 13:00 EEST / Round 3:
Sofia sport (Sofia) - Serdika (Sofia)                     0:1 
27 March 2017, Monday, 14:10 EEST / Round 3:
Urvich (Pancharevo) - DAF (Sofia)                         1:1 
27 March 2017, Monday, 15:20 EEST / Round 3:
Shturche (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)                   1:9 

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

15. Mladost 2015 (Sofia)                3    2   1   0   14:2     7
16. Vitosha 13 (Sofia)                  3    2   1   0   10:4     7
17. Shampioni (Sofia)                   3    2   1   0    4:2     7
18. Pobeda 2013 (Sofia)                 3    2   0   1    5:4     6
19. Urvich (Pancharevo)                 3    1   2   0    8:4     5
20. Septemvri (Sofia)                   3    1   1   1    8:5     4
21. DAF (Sofia)                         3    1   1   1    4:4     4
  . Serdika (Sofia)                     3    1   1   1    4:4     4
23. Shturche (Sofia)                    3    1   0   2    6:15    3
24. Lokomotiv 1929 (Sofia)              3    0   2   1    4:5     2
25. Sofia sport (Sofia)                 3    0   0   3    1:7     0
26. Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf)    3    0   0   3    3:15    0

                           Round 1

12 March 2017, Sunday, 09:30 EET:
Vitosha 13 (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf)     6:1 
12 March 2017, Sunday, 10:40 EET:
Septemvri (Sofia) - Shampioni (Sofia)                     0:1 
12 March 2017, Sunday, 11:50 EET:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Serdika (Sofia)                  2:2 
12 March 2017, Sunday, 13:00 EET:
Pobeda 2013 (Sofia) - DAF (Sofia)                         2:1 
12 March 2017, Sunday, 14:10 EET:
Sofia sport (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)                0:4 
12 March 2017, Sunday, 15:20 EET:
Urvich (Pancharevo) - Shturche (Sofia)                    6:2 

                           Round 2

19 March 2017, Sunday, 09:30 EET:
Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) - Shturche (Sofia)    0:3 
19 March 2017, Sunday, 10:40 EET:
Vitosha 13 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                    2:2 
19 March 2017, Sunday, 11:50 EET:
Mladost 2015 (Sofia) - Urvich (Pancharevo)                1:1 
19 March 2017, Sunday, 13:00 EET:
Serdika (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia)                     1:2 
19 March 2017, Sunday, 14:10 EET:
Shampioni (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                1:1 
19 March 2017, Sunday, 15:20 EET:
DAF (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                         2:1 

                           Round 3

25 March 2017, Saturday, 17:10 EET:
Pobeda 2013 (Sofia) - Shampioni (Sofia)                   1:2 
27 March 2017, Monday, 10:40 EEST:
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)               1:2 
27 March 2017, Monday, 11:50 EEST:
Septemvri (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia)   6:2 
27 March 2017, Monday, 13:00 EEST:
Sofia sport (Sofia) - Serdika (Sofia)                     0:1 
27 March 2017, Monday, 14:10 EEST:
Urvich (Pancharevo) - DAF (Sofia)                         1:1 
27 March 2017, Monday, 15:20 EEST:
Shturche (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)                   1:9 

                           Round 4

Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf) - Mladost 2015 (Sofia)    - 
DAF (Sofia) - Shturche (Sofia)                             - 
Serdika (Sofia) - Urvich (Pancharevo)                      - 
Shampioni (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                    - 
Vitosha 13 (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia)                   - 
Septemvri (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                 - 

                           Round 5

Lokomotiv 1929 (Sofia) - Kremikovtsi (Kremikovtsi)         - 
Pobeda 2013 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                    - 
Sofia sport (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                   - 
Urvich (Pancharevo) - Shampioni (Sofia)                    - 
Shturche (Sofia) - Serdika (Sofia)                         - 
Mladost 2015 (Sofia) - DAF (Sofia)                         - 

                           Round 6

Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) - DAF (Sofia)          - 
Serdika (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)                     - 
Shampioni (Sofia) - Shturche (Sofia)                       - 
Vitosha 13 (Sofia) - Urvich (Pancharevo)                   - 
Septemvri (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                    - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia)               - 

                           Round 7

Pobeda 2013 (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf)     - 
Sofia sport (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)               - 
Urvich (Pancharevo) - Septemvri (Sofia)                    - 
Shturche (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                      - 
Mladost 2015 (Sofia) - Shampioni (Sofia)                   - 
DAF (Sofia) - Serdika (Sofia)                              - 

                           Round 8

Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) - Serdika (Sofia)      - 
Shampioni (Sofia) - DAF (Sofia)                            - 
Vitosha 13 (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)                  - 
Septemvri (Sofia) - Shturche (Sofia)                       - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Urvich (Pancharevo)               - 
Pobeda 2013 (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                  - 

                           Round 9

Sofia sport (Sofia) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf)     - 
Urvich (Pancharevo) - Pobeda 2013 (Sofia)                  - 
Shturche (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                  - 
Mladost 2015 (Sofia) - Septemvri (Sofia)                   - 
DAF (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                           - 
Serdika (Sofia) - Shampioni (Sofia)                        - 

                           Round 10

Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sofia) - Shampioni (Sofia)    - 
Vitosha 13 (Sofia) - Serdika (Sofia)                       - 
Septemvri (Sofia) - DAF (Sofia)                            - 
Lokomotiv 1929 (Sofia) - Mladost 2015 (Sofia)              - 
Pobeda 2013 (Sofia) - Shturche (Sofia)                     - 
Sofia sport (Sofia) - Urvich (Pancharevo)                  - 

                           Round 11

Urvich (Pancharevo) - Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf)     - 
Shturche (Sofia) - Sofia sport (Sofia)                     - 
Mladost 2015 (Sofia) - Pobeda 2013 (Sofia)                 - 
DAF (Sofia) - Lokomotiv 1929 (Sofia)                       - 
Serdika (Sofia) - Septemvri (Sofia)                        - 
Shampioni (Sofia) - Vitosha 13 (Sofia)                     - 

Results grid
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Mladost 2015 (Sofia) XXX --- -:- -:- 1:1 -:- -:- --- --- --- --- --- 2. Vitosha 13 (Sofia) -:- XXX --- -:- -:- 2:2 --- -:- --- --- --- 6:1 3. Shampioni (Sofia) --- -:- XXX --- --- --- -:- --- -:- 1:1 -:- --- 4. Pobeda 2013 (Sofia) --- --- 1:2 XXX --- -:- 2:1 --- -:- --- -:- -:- 5. Urvich (Pancharevo) --- --- -:- -:- XXX -:- 1:1 --- 6:2 --- --- -:- 6. Septemvri (Sofia) --- --- 0:1 --- --- XXX -:- --- -:- -:- -:- 6:2 7. DAF (Sofia) --- -:- --- --- --- --- XXX -:- -:- -:- 2:1 --- 8. Serdika (Sofia) -:- --- -:- 1:2 -:- -:- --- XXX --- --- --- --- 9. Shturche (Sofia) 1:9 -:- --- --- --- --- --- -:- XXX -:- -:- --- 10. Lokomotiv 1929 (Sofia) -:- 1:2 --- -:- -:- --- --- 2:2 --- XXX --- -:- 11. Sofia sport (Sofia) 0:4 -:- --- --- -:- --- --- 0:1 --- -:- XXX -:- 12. Kremikovtsi (kv.Kremikovtsi, Sf) -:- --- -:- --- --- --- -:- -:- 0:3 --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- top