Detsa (b.2002-03):
Vidin - Oblastna grupa 2016/17


Podgrupa "Dunav"

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
        | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Bdin 1923 (Vidin)                  12   11   1   0   77:7    34
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Vidin (Vidin)                      12    8   1   3   47:19   25
 3. Timok (Bregovo)                    12    2   1   9   17:54    7
 4. Slavia (Novo selo)                 12    1   1  10   11:72    4

Notes
  - The matches are played in 8 tournaments of three games each, with each team hosting 2 of the tournaments (in which it plays in 2 of the games).

                           Round 1

21 September 2016, Wednesday, 14:30 EEST:
in Bregovo:
Slavia (Novo selo) - Bdin 1923 (Vidin)                    2:8 
21 September 2016, Wednesday, 16:00 EEST:
in Bregovo:
Timok (Bregovo) - Vidin (Vidin)                           0:5 

                           Round 2

21 September 2016, Wednesday, 13:00 EEST:
in Bregovo:
Timok (Bregovo) - Slavia (Novo selo)                      4:1 
28 September 2016, Wednesday:
in Vidin:
Vidin (Vidin) - Bdin 1923 (Vidin)                         3:3 

                           Round 3

28 September 2016, Wednesday:
in Vidin:
Slavia (Novo selo) - Vidin (Vidin)                        0:3 
in Vidin:
Bdin 1923 (Vidin) - Timok (Bregovo)                       3:1 

                           Round 4

5 October 2016, Wednesday:
in Vidin:
Vidin (Vidin) - Timok (Bregovo)                           7:0 
in Vidin:
Bdin 1923 (Vidin) - Slavia (Novo selo)                    9:0 

                           Round 5

5 October 2016, Wednesday:
in Vidin:
Slavia (Novo selo) - Timok (Bregovo)                      3:1 
12 October 2016, Wednesday:
in Vidin:
Bdin 1923 (Vidin) - Vidin (Vidin)                         4:0 

                           Round 6

12 October 2016, Wednesday:
in Vidin:
Vidin (Vidin) - Slavia (Novo selo)                        5:1 
in Vidin:
Timok (Bregovo) - Bdin 1923 (Vidin)                       0:3 

                           Round 7

5 April 2017, Wednesday, 14:00 EEST:
in Bregovo:
Timok (Bregovo) - Vidin (Vidin)                           1:3 
5 April 2017, Wednesday, 15:30 EEST:
in Bregovo:
Slavia (Novo selo) - Bdin 1923 (Vidin)                    0:8 

                           Round 8

5 April 2017, Wednesday, 12:00 EEST:
in Bregovo:
Timok (Bregovo) - Slavia (Novo selo)                      8:1 
12 April 2017, Wednesday, 11:00 EEST:
in Vidin:
Vidin (Vidin) - Bdin 1923 (Vidin)                         0:3 

                           Round 9

12 April 2017, Wednesday, 13:30 EEST:
in Vidin:
Bdin 1923 (Vidin) - Timok (Bregovo)                       8:1 
12 April 2017, Wednesday, 15:00 EEST:
in Vidin:
Slavia (Novo selo) - Vidin (Vidin)                        2:7 

                           Round 10

26 April 2017, Wednesday, 14:30 EEST:
in Vidin:
Bdin 1923 (Vidin) - Slavia (Novo selo)                   10:0 
26 April 2017, Wednesday, 16:00 EEST:
in Vidin:
Vidin (Vidin) - Timok (Bregovo)                           6:0 

                           Round 11

26 April 2017, Wednesday, 12:30 EEST:
in Vidin:
Slavia (Novo selo) - Timok (Bregovo)                      1:1 
3 May 2017, Wednesday, 11:00 EEST:
in Vidin:
Bdin 1923 (Vidin) - Vidin (Vidin)                         5:0 

                           Round 12

3 May 2017, Wednesday, 13:30 EEST:
in Vidin:
Vidin (Vidin) - Slavia (Novo selo)                        8:0 
3 May 2017, Wednesday, 15:00 EEST:
in Vidin:
Timok (Bregovo) - Bdin 1923 (Vidin)                       0:13 

Results grid
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Bdin 1923 (Vidin) XXX 4:0 3:1 9:0 XXX 5:0 8:1 10:0 2. Vidin (Vidin) 3:3 XXX 7:0 5:1 0:3 XXX 6:0 8:0 3. Timok (Bregovo) 0:3 0:5 XXX 4:1 0:13 1:3 XXX 8:1 4. Slavia (Novo selo) 2:8 0:3 3:1 XXX 0:8 2:7 1:1 XXX ---------------------------------------------------------- top

Podgrupa "Balkan"

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |
        | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 |

                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Ruzhintsi (Ruzhintsi)              12    9   0   3   42:30   27
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Botev (Gramada)                    12    6   0   6   23:21   18
 3. Ratsiaria (Archar)                 12    5   1   6   35:26   16
 4. Balkan (Belogradchik)              12    3   1   8   21:44   10

Notes
  - The matches are played in 8 tournaments of three games each, with each team hosting 2 of the tournaments (in which it plays in 2 of the games).

                           Round 1

21 September 2016, Wednesday, 13:00 EEST:
in Gramada:
Balkan (Belogradchik) - Botev (Gramada)                   2:3 
21 September 2016, Wednesday, 14:30 EEST:
in Gramada:
Ratsiaria (Archar) - Ruzhintsi (Ruzhintsi)               11:1 

                           Round 2

21 September 2016, Wednesday, 16:00 EEST:
in Gramada:
Botev (Gramada) - Ruzhintsi (Ruzhintsi)                   2:0 
28 September 2016, Wednesday:
Balkan (Belogradchik) - Ratsiaria (Archar)                1:5 

                           Round 3

28 September 2016, Wednesday:
Ratsiaria (Archar) - Botev (Gramada)                      3:2 
Ruzhintsi (Ruzhintsi) - Balkan (Belogradchik)             5:3 

                           Round 4

5 October 2016, Wednesday:
Botev (Gramada) - Balkan (Belogradchik)                   3:0 
Ruzhintsi (Ruzhintsi) - Ratsiaria (Archar)                0:5 

                           Round 5

5 October 2016, Wednesday:
Ratsiaria (Archar) - Balkan (Belogradchik)                0:0 
12 October 2016, Wednesday:
in Ruzhintsi:
Ruzhintsi (Ruzhintsi) - Botev (Gramada)                   4:1 

                           Round 6

12 October 2016, Wednesday:
in Ruzhintsi:
Botev (Gramada) - Ratsiaria (Archar)                      3:1 
in Ruzhintsi:
Balkan (Belogradchik) - Ruzhintsi (Ruzhintsi)             1:7 

                           Round 7

6 April 2017, Thursday, 15:00 EEST:
in Gramada:
Ratsiaria (Archar) - Ruzhintsi (Ruzhintsi)                2:6 
6 April 2017, Thursday, 16:30 EEST:
in Gramada:
Balkan (Belogradchik) - Botev (Gramada)                   2:1 

                           Round 8

6 April 2017, Thursday, 13:00 EEST:
in Gramada:
Botev (Gramada) - Ruzhintsi (Ruzhintsi)                   1:3 
13 April 2017, Thursday, 13:00 EEST:
Balkan (Belogradchik) - Ratsiaria (Archar)                7:2 

                           Round 9

13 April 2017, Thursday, 15:00 EEST:
Ratsiaria (Archar) - Botev (Gramada)                      1:2 
13 April 2017, Thursday, 16:30 EEST:
Ruzhintsi (Ruzhintsi) - Balkan (Belogradchik)             5:0 

                           Round 10

20 April 2017, Thursday, 13:00 EEST:
Ruzhintsi (Ruzhintsi) - Ratsiaria (Archar)                2:1 
20 April 2017, Thursday, 16:40 EEST:
Botev (Gramada) - Balkan (Belogradchik)                   2:3 

                           Round 11

20 April 2017, Thursday, 14:50 EEST:
Ratsiaria (Archar) - Balkan (Belogradchik)                4:0 
27 April 2017, Thursday, 13:00 EEST:
in Ruzhintsi:
Ruzhintsi (Ruzhintsi) - Botev (Gramada)                   2:1 

                           Round 12

27 April 2017, Thursday, 15:00 EEST:
in Ruzhintsi:
Botev (Gramada) - Ratsiaria (Archar)                      2:0 
27 April 2017, Thursday, 16:30 EEST:
in Ruzhintsi:
Balkan (Belogradchik) - Ruzhintsi (Ruzhintsi)             2:7 

Results grid
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Ruzhintsi (Ruzhintsi) XXX 4:1 0:5 5:3 XXX 2:1 2:1 5:0 2. Botev (Gramada) 2:0 XXX 3:1 3:0 1:3 XXX 2:0 2:3 3. Ratsiaria (Archar) 11:1 3:2 XXX 0:0 2:6 1:2 XXX 4:0 4. Balkan (Belogradchik) 1:7 2:3 1:5 XXX 2:7 2:1 7:2 XXX ---------------------------------------------------------- top