Detsa (b.2002-03):
Burgas - Oblastna grupa 2016/17


Parva podgrupa

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
        | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Karnobat (Karnobat)                 9    8   0   1   38:6    24 [1 0 0  2:1  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Chernomorets 1919 (Burgas)          9    8   0   1   43:4    24 [0 0 1  1:2  0]
 3. Nesebar (Nesebar)                   9    7   0   2   29:10   21
 4. Yambol 2004 (Yambol)                9    6   1   2   30:11   19
 5. Pomorie (Pomorie)                   9    3   2   4   11:19   11
 6. Neftohimik 1962 (Burgas)            9    3   1   5   16:16   10
 7. Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)   9    2   2   5   18:19    8 [0 1 0  2:2  1, 2 away goals]
 8. Lokomotiv (Burgas)                  9    2   2   5   18:24    8 [0 1 0  2:2  1, 0 away goals]
 9. Sveti Nikola (Burgas)               9    1   1   7    7:45    4
10. Sozopol (Sozopol)                   9    0   1   8    8:64    1

                           Round 1

17 September 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Karnobat (Karnobat)   0:4 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Sozopol (Sozopol)           10:0 
17 September 2016, Saturday, 11:30 EEST:
Nesebar (Nesebar) - Lokomotiv (Burgas)                    5:2 
Neftohimik 1962 (Burgas) - Yambol 2004 (Yambol)           1:4 
Pomorie (Pomorie)                                         bye
Sveti Nikola (Burgas)                                     bye

                           Round 2

22 September 2016, Thursday, 11:00 EEST:
Pomorie (Pomorie) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)     3:2 
24 September 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Lokomotiv (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas)             3:0 
24 September 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Sozopol (Sozopol) - Sveti Nikola (Burgas)                 2:3 
24 September 2016, Saturday, 16:00 EEST:
Karnobat (Karnobat) - Chernomorets 1919 (Burgas)          2:1 
Yambol 2004 (Yambol)                                      bye
Nesebar (Nesebar)                                         bye

                           Round 3

1 October 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Pomorie (Pomorie)            6:0 
Sveti Nikola (Burgas) - Karnobat (Karnobat)               0:10 
Nesebar (Nesebar) - Sozopol (Sozopol)                     7:1 
1 October 2016, Saturday, 11:30 EEST:
Yambol 2004 (Yambol) - Lokomotiv (Burgas)                 3:1 
Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)                         bye
Neftohimik 1962 (Burgas)                                  bye

                           Round 4

8 October 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Sozopol (Sozopol) - Neftohimik 1962 (Burgas)              1:10 
Karnobat (Karnobat) - Nesebar (Nesebar)                   1:2 
Strandzha 2014 (Sredets) - Chernomorets 1919 (Burgas)     0:5 
9 October 2016, Sunday, 09:30 EEST:
Pomorie (Pomorie) - Sveti Nikola (Burgas)                 5:1 
Lokomotiv (Burgas)                                        bye
Yambol 2004 (Yambol)                                      bye

                           Round 5

15 October 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Sveti Nikola (Burgas) - Strandzha 2014 (Sredets)          0:3 
Nesebar (Nesebar) - Pomorie (Pomorie)                     1:0 
Neftohimik 1962 (Burgas) - Karnobat (Karnobat)            1:2 
15 October 2016, Saturday, 11:30 EEST:
Yambol 2004 (Yambol) - Sozopol (Sozopol)                 12:0 
Chernomorets 1919 (Burgas)                                bye
Lokomotiv (Burgas)                                        bye

                           Round 6

22 October 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Karnobat (Karnobat) - Yambol 2004 (Yambol)                3:0 
Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Nesebar (Nesebar)     0:1 
in Vetren:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Sveti Nikola (Burgas)       10:0 
23 October 2016, Sunday, 11:00 EEST:
Pomorie (Pomorie) - Neftohimik 1962 (Burgas)              0:0 
23 October 2016, Sunday, 11:30 EEST:
in Tsarevo:
Sozopol (Sozopol) - Lokomotiv (Burgas)                    postponed 
1 November 2016, Tuesday, 14:00 EET:
in Burgas, "Lazur" st. - auxiliary field:
Sozopol (Sozopol) - Lokomotiv (Burgas)                    2:5 

                           Round 7

29 October 2016, Saturday, 11:30 EEST:
Yambol 2004 (Yambol) - Pomorie (Pomorie)                  2:0 
Lokomotiv (Burgas) - Karnobat (Karnobat)                  1:4 
1 November 2016, Tuesday, 10:00 EET:
Nesebar (Nesebar) - Chernomorets 1919 (Burgas)            1:2 
1 November 2016, Tuesday, 11:00 EET:
in kv.Dolno Ezerovo, Burgas:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Strandzha 2014 (Sredets)       2:0 
Sveti Nikola (Burgas)                                     bye
Sozopol (Sozopol)                                         bye

                           Round 6 - postponed match

1 November 2016, Tuesday, 14:00 EET:
in Burgas, "Lazur" st. - auxiliary field:
Sozopol (Sozopol) - Lokomotiv (Burgas)                    2:5 

                           Round 8

5 November 2016, Saturday, 10:00 EET:
Pomorie (Pomorie) - Lokomotiv (Burgas)                    2:1 
5 November 2016, Saturday, 11:00 EET:
Sveti Nikola (Burgas) - Nesebar (Nesebar)                 1:7 
5 November 2016, Saturday, 11:30 EET:
Strandzha 2014 (Sredets) - Yambol 2004 (Yambol)           2:2 
7 November 2016, Monday, 11:30 EET:
in Kameno:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas)     3:0 
Sozopol (Sozopol)                                         bye
Karnobat (Karnobat)                                       bye

                           Round 9

5 November 2016, Saturday, 11:00 EET:
in Tsarevo:
Sozopol (Sozopol) - Karnobat (Karnobat)                   1:7 
12 November 2016, Saturday, 10:00 EET:
Lokomotiv (Burgas) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)    2:2 
12 November 2016, Saturday, 11:00 EET:
Neftohimik 1962 (Burgas) - Sveti Nikola (Burgas)          2:0 
12 November 2016, Saturday, 11:30 EET:
Yambol 2004 (Yambol) - Chernomorets 1919 (Burgas)         0:2 
Nesebar (Nesebar)                                         bye
Pomorie (Pomorie)                                         bye

                           Round 11 - match brought forward

14 November 2016, Monday, 11:00 EET:
Karnobat (Karnobat) - Pomorie (Pomorie)                   5:0 

                           Round 10

17 November 2016, Thursday, 10:00 EET:
in Burgas, "Lazur" st.:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Lokomotiv (Burgas)           4:1 
19 November 2016, Saturday, 10:30 EET:
Nesebar (Nesebar) - Neftohimik 1962 (Burgas)              3:0 
19 November 2016, Saturday, 11:30 EET:
in Rudnik:
Sveti Nikola (Burgas) - Yambol 2004 (Yambol)              0:4 
20 November 2016, Sunday, 11:00 EET:
Pomorie (Pomorie) - Sozopol (Sozopol)                     1:1 
Karnobat (Karnobat)                                       bye
Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)                         bye

                           Round 11

14 November 2016, Monday, 11:00 EET:
Karnobat (Karnobat) - Pomorie (Pomorie)                   5:0 
26 November 2016, Saturday, 10:00 EET:
Lokomotiv (Burgas) - Sveti Nikola (Burgas)                2:2 
26 November 2016, Saturday, 11:00 EET:
Sozopol (Sozopol) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)     0:9 
Karnobat (Karnobat) - Pomorie (Pomorie)                   brought forward 
26 November 2016, Saturday, 11:30 EET:
Yambol 2004 (Yambol) - Nesebar (Nesebar)                  3:2 
Neftohimik 1962 (Burgas)                                  bye
Chernomorets 1919 (Burgas)                                bye

                           Round 12

spring 2017:
Karnobat (Karnobat) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)    - 
Sozopol (Sozopol) - Chernomorets 1919 (Burgas)             - 
Lokomotiv (Burgas) - Nesebar (Nesebar)                     - 
Yambol 2004 (Yambol) - Neftohimik 1962 (Burgas)            - 
Pomorie (Pomorie)                                         bye
Sveti Nikola (Burgas)                                     bye

                           Round 13

Neftohimik 1962 (Burgas) - Lokomotiv (Burgas)              - 
Sveti Nikola (Burgas) - Sozopol (Sozopol)                  - 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Karnobat (Karnobat)           - 
Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Pomorie (Pomorie)      - 
Yambol 2004 (Yambol)                                      bye
Nesebar (Nesebar)                                         bye

                           Round 14

Pomorie (Pomorie) - Chernomorets 1919 (Burgas)             - 
Karnobat (Karnobat) - Sveti Nikola (Burgas)                - 
Sozopol (Sozopol) - Nesebar (Nesebar)                      - 
Lokomotiv (Burgas) - Yambol 2004 (Yambol)                  - 
Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)                         bye
Neftohimik 1962 (Burgas)                                  bye

                           Round 15

Neftohimik 1962 (Burgas) - Sozopol (Sozopol)               - 
Nesebar (Nesebar) - Karnobat (Karnobat)                    - 
Sveti Nikola (Burgas) - Pomorie (Pomorie)                  - 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Strandzha 2014 (Sredets)      - 
Lokomotiv (Burgas)                                        bye
Yambol 2004 (Yambol)                                      bye

                           Round 16

Strandzha 2014 (Sredets) - Sveti Nikola (Burgas)           - 
Pomorie (Pomorie) - Nesebar (Nesebar)                      - 
Karnobat (Karnobat) - Neftohimik 1962 (Burgas)             - 
Sozopol (Sozopol) - Yambol 2004 (Yambol)                   - 
Chernomorets 1919 (Burgas)                                bye
Lokomotiv (Burgas)                                        bye

                           Round 17

Lokomotiv (Burgas) - Sozopol (Sozopol)                     - 
Yambol 2004 (Yambol) - Karnobat (Karnobat)                 - 
Neftohimik 1962 (Burgas) - Pomorie (Pomorie)               - 
Nesebar (Nesebar) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)      - 
Sveti Nikola (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas)         - 

                           Round 18

Chernomorets 1919 (Burgas) - Nesebar (Nesebar)             - 
Strandzha 2014 (Sredets) - Neftohimik 1962 (Burgas)        - 
Pomorie (Pomorie) - Yambol 2004 (Yambol)                   - 
Karnobat (Karnobat) - Lokomotiv (Burgas)                   - 
Sveti Nikola (Burgas)                                     bye
Sozopol (Sozopol)                                         bye

                           Round 19

Lokomotiv (Burgas) - Pomorie (Pomorie)                     - 
Yambol 2004 (Yambol) - Strandzha 2014 (Sredets)            - 
Neftohimik 1962 (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas)      - 
Nesebar (Nesebar) - Sveti Nikola (Burgas)                  - 
Sozopol (Sozopol)                                         bye
Karnobat (Karnobat)                                       bye

                           Round 20

Sveti Nikola (Burgas) - Neftohimik 1962 (Burgas)           - 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Yambol 2004 (Yambol)          - 
Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Lokomotiv (Burgas)     - 
Karnobat (Karnobat) - Sozopol (Sozopol)                    - 
Nesebar (Nesebar)                                         bye
Pomorie (Pomorie)                                         bye

                           Round 21

Sozopol (Sozopol) - Pomorie (Pomorie)                      - 
Lokomotiv (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas)            - 
Yambol 2004 (Yambol) - Sveti Nikola (Burgas)               - 
Neftohimik 1962 (Burgas) - Nesebar (Nesebar)               - 
Karnobat (Karnobat)                                       bye
Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)                         bye

                           Round 22

Nesebar (Nesebar) - Yambol 2004 (Yambol)                   - 
Sveti Nikola (Burgas) - Lokomotiv (Burgas)                 - 
Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Sozopol (Sozopol)      - 
Pomorie (Pomorie) - Karnobat (Karnobat)                    - 
Neftohimik 1962 (Burgas)                                  bye
Chernomorets 1919 (Burgas)                                bye

Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Karnobat (Karnobat) XXX 2:1 1:2 3:0 5:0 -:- -:- -:- -:- -:- 2. Chernomorets 1919 (Burgas) -:- XXX -:- -:- 6:0 3:0 -:- 4:1 10:0 10:0 3. Nesebar (Nesebar) -:- 1:2 XXX -:- 1:0 3:0 -:- 5:2 -:- 7:1 4. Yambol 2004 (Yambol) -:- 0:2 3:2 XXX 2:0 -:- -:- 3:1 -:- 12:0 5. Pomorie (Pomorie) -:- -:- -:- -:- XXX 0:0 3:2 2:1 5:1 1:1 6. Neftohimik 1962 (Burgas) 1:2 -:- -:- 1:4 -:- XXX 2:0 -:- 2:0 -:- 7. Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) 0:4 0:5 0:1 2:2 -:- -:- XXX -:- -:- -:- 8. Lokomotiv (Burgas) 1:4 -:- -:- -:- -:- 3:0 2:2 XXX 2:2 -:- 9. Sveti Nikola (Burgas) 0:10 -:- 1:7 0:4 -:- -:- 0:3 -:- XXX -:- 10. Sozopol (Sozopol) 1:7 -:- -:- -:- -:- 1:10 0:9 2:5 2:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top

Vtora podgrupa

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
        | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Zvezdichka (Burgas)                 9    7   0   2   21:7    21 [1 0 0  2:0  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Burgas sport (Burgas)               9    7   0   2   33:14   21 [0 0 1  0:2  0]
 3. Vihar (Aytos)                       9    6   0   3   50:16   18 [1 0 0 13:0  3]
 4. Nesebar (Nesebar)                   9    6   0   3   21:24   18 [0 0 1  0:13 0]
 5. Lokomotiv (Karnobat)                9    5   0   4   21:27   15 [1 0 0  2:1  3]
 6. Chernomorets 1919 (Burgas)          9    5   0   4   34:9    15 [0 0 1  1:2  0]
 7. Ropotamo (Primorsko)                9    3   1   5   22:29   10
 8. Strandzhanets (Tsarevo)             9    2   2   5    9:20    8
 9. Karnobat (Karnobat)                 9    2   0   7   21:37    6
10. Chernomorski sportist (Obzor)       9    0   1   8    9:58    1

                           Round 1

25 September 2016, Sunday, 09:30 EEST:
Ropotamo (Primorsko) - Chernomorets 1919 (Burgas)         1:7 
25 September 2016, Sunday, 10:00 EEST:
Vihar (Aytos) - Nesebar (Nesebar)                        13:0 
Burgas sport (Burgas) - Lokomotiv (Karnobat)              5:4 
Karnobat (Karnobat) - Zvezdichka (Burgas)                 postponed 
25 September 2016, Sunday, 11:00 EEST:
Strandzhanets (Tsarevo) - Chernomorski sportist (Obzor)   1:1 
27 November 2016, Sunday, 10:00 EET:
Karnobat (Karnobat) - Zvezdichka (Burgas)                 0:1 

                           Round 2

1 October 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Lokomotiv (Karnobat) - Ropotamo (Primorsko)               5:2 
2 October 2016, Sunday, 10:00 EEST:
Nesebar (Nesebar) - Chernomorski sportist (Obzor)         7:1 
Zvezdichka (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo)             postponed 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Karnobat (Karnobat)          7:0 
Vihar (Aytos) - Burgas sport (Burgas)                     3:6 
30 November 2016, Wednesday, 10:00 EET:
Zvezdichka (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo)             2:0 

                           Round 3

9 October 2016, Sunday, 09:30 EEST:
Ropotamo (Primorsko) - Vihar (Aytos)                      2:3 
9 October 2016, Sunday, 10:00 EEST:
Burgas sport (Burgas) - Nesebar (Nesebar)                 1:2 
Karnobat (Karnobat) - Lokomotiv (Karnobat)               11:0 
Strandzhanets (Tsarevo) - Chernomorets 1919 (Burgas)      0:2 
Chernomorski sportist (Obzor) - Zvezdichka (Burgas)       1:6 

                           Round 4

16 October 2016, Sunday, 09:30 EEST:
Burgas sport (Burgas) - Ropotamo (Primorsko)              4:2 
16 October 2016, Sunday, 10:00 EEST:
Nesebar (Nesebar) - Zvezdichka (Burgas)                   3:2 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Chernom. sportist (Obzor)   13:1 
Lokomotiv (Karnobat) - Strandzhanets (Tsarevo)            1:2 
Vihar (Aytos) - Karnobat (Karnobat)                      11:1 

                           Round 5

22 October 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Ropotamo (Primorsko) - Nesebar (Nesebar)                  3:1 
23 October 2016, Sunday, 10:00 EEST:
Karnobat (Karnobat) - Burgas sport (Burgas)               0:5 
Strandzhanets (Tsarevo) - Vihar (Aytos)                   0:4 
Chernomorski sportist (Obzor) - Lokomotiv (Karnobat)      1:3 
Zvezdichka (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas)          0:2 

                           Round 6

29 October 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Ropotamo (Primorsko) - Karnobat (Karnobat)                5:3 
30 October 2016, Sunday, 10:00 EET:
Nesebar (Nesebar) - Chernomorets 1919 (Burgas)            1:0 
Lokomotiv (Karnobat) - Zvezdichka (Burgas)                1:2 
Vihar (Aytos) - Chernomorski sportist (Obzor)            13:1 
Burgas sport (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo)           6:0 

                           Round 7

4 November 2016, Friday, 10:30 EET:
Karnobat (Karnobat) - Nesebar (Nesebar)                   0:3 
5 November 2016, Saturday, 09:30 EET:
Strandzhanets (Tsarevo) - Ropotamo (Primorsko)            1:1 
in Kameno:
Zvezdichka (Burgas) - Vihar (Aytos)                       3:0 
7 November 2016, Monday, 10:00 EET:
Chernomorski sportist (Obzor) - Burgas sport (Burgas)     0:4 
in kv.Vetren, Burgas:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Lokomotiv (Karnobat)         1:2 

                           Round 8

12 November 2016, Saturday, 10:00 EET:
Nesebar (Nesebar) - Lokomotiv (Karnobat)                  2:3 
Vihar (Aytos) - Chernomorets 1919 (Burgas)                2:1 
Karnobat (Karnobat) - Strandzhanets (Tsarevo)             1:4 
14 November 2016, Monday, 10:00 EET:
in Kameno:
Burgas sport (Burgas) - Zvezdichka (Burgas)               0:2 
14 November 2016, Monday, 10:30 EET:
Ropotamo (Primorsko) - Chernomorski sportist (Obzor)      6:2 

                           Round 9

19 November 2016, Saturday, 12:30 EET:
in Kameno:
Zvezdichka (Burgas) - Ropotamo (Primorsko)                3:0 
20 November 2016, Sunday, 10:00 EET:
Strandzhanets (Tsarevo) - Nesebar (Nesebar)               1:2 
in kv.Vetren, Burgas:
Chernomorets 1919 (Burgas) - Burgas sport (Burgas)        1:2 
Lokomotiv (Karnobat) - Vihar (Aytos)                      2:1 
20 November 2016, Sunday, 11:00 EET:
Chernomorski sportist (Obzor) - Karnobat (Karnobat)       1:5 

                           Round 1 - postponed match

27 November 2016, Sunday, 10:00 EET:
Karnobat (Karnobat) - Zvezdichka (Burgas)                 0:1 

                           Round 2 - postponed match

30 November 2016, Wednesday, 10:00 EET:
Zvezdichka (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo)             2:0 

                           Round 10

spring 2017:
Nesebar (Nesebar) - Vihar (Aytos)                          - 
Lokomotiv (Karnobat) - Burgas sport (Burgas)               - 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Ropotamo (Primorsko)          - 
Zvezdichka (Burgas) - Karnobat (Karnobat)                  - 
Chernomorski sportist (Obzor) - Strandzhanets (Tsarevo)    - 

                           Round 11

Chernomorski sportist (Obzor) - Nesebar (Nesebar)          - 
Strandzhanets (Tsarevo) - Zvezdichka (Burgas)              - 
Karnobat (Karnobat) - Chernomorets 1919 (Burgas)           - 
Ropotamo (Primorsko) - Lokomotiv (Karnobat)                - 
Burgas sport (Burgas) - Vihar (Aytos)                      - 

                           Round 12

Nesebar (Nesebar) - Burgas sport (Burgas)                  - 
Vihar (Aytos) - Ropotamo (Primorsko)                       - 
Lokomotiv (Karnobat) - Karnobat (Karnobat)                 - 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Strandzhanets (Tsarevo)       - 
Zvezdichka (Burgas) - Chernomorski sportist (Obzor)        - 

                           Round 13

Zvezdichka (Burgas) - Nesebar (Nesebar)                    - 
Chernom. sportist (Obzor) - Chernomorets 1919 (Burgas)     - 
Strandzhanets (Tsarevo) - Lokomotiv (Karnobat)             - 
Karnobat (Karnobat) - Vihar (Aytos)                        - 
Ropotamo (Primorsko) - Burgas sport (Burgas)               - 

                           Round 14

Nesebar (Nesebar) - Ropotamo (Primorsko)                   - 
Burgas sport (Burgas) - Karnobat (Karnobat)                - 
Vihar (Aytos) - Strandzhanets (Tsarevo)                    - 
Lokomotiv (Karnobat) - Chernomorski sportist (Obzor)       - 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Zvezdichka (Burgas)           - 

                           Round 15

Chernomorets 1919 (Burgas) - Nesebar (Nesebar)             - 
Zvezdichka (Burgas) - Lokomotiv (Karnobat)                 - 
Chernomorski sportist (Obzor) - Vihar (Aytos)              - 
Strandzhanets (Tsarevo) - Burgas sport (Burgas)            - 
Karnobat (Karnobat) - Ropotamo (Primorsko)                 - 

                           Round 16

Nesebar (Nesebar) - Karnobat (Karnobat)                    - 
Ropotamo (Primorsko) - Strandzhanets (Tsarevo)             - 
Burgas sport (Burgas) - Chernomorski sportist (Obzor)      - 
Vihar (Aytos) - Zvezdichka (Burgas)                        - 
Lokomotiv (Karnobat) - Chernomorets 1919 (Burgas)          - 

                           Round 17

Lokomotiv (Karnobat) - Nesebar (Nesebar)                   - 
Chernomorets 1919 (Burgas) - Vihar (Aytos)                 - 
Zvezdichka (Burgas) - Burgas sport (Burgas)                - 
Chernomorski sportist (Obzor) - Ropotamo (Primorsko)       - 
Strandzhanets (Tsarevo) - Karnobat (Karnobat)              - 

                           Round 18

Nesebar (Nesebar) - Strandzhanets (Tsarevo)                - 
Karnobat (Karnobat) - Chernomorski sportist (Obzor)        - 
Ropotamo (Primorsko) - Zvezdichka (Burgas)                 - 
Burgas sport (Burgas) - Chernomorets 1919 (Burgas)         - 
Vihar (Aytos) - Lokomotiv (Karnobat)                       - 

Results grid
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Zvezdichka (Burgas) XXX -:- 3:0 -:- -:- 0:2 3:0 2:0 -:- -:- 2. Burgas sport (Burgas) 0:2 XXX -:- 1:2 5:4 -:- 4:2 6:0 -:- -:- 3. Vihar (Aytos) -:- 3:6 XXX 13:0 -:- 2:1 -:- -:- 11:1 13:1 4. Nesebar (Nesebar) 3:2 -:- -:- XXX 2:3 1:0 -:- -:- -:- 7:1 5. Lokomotiv (Karnobat) 1:2 -:- 2:1 -:- XXX -:- 5:2 1:2 -:- -:- 6. Chernomorets 1919 (Burgas) -:- 1:2 -:- -:- 1:2 XXX -:- -:- 7:0 13:1 7. Ropotamo (Primorsko) -:- -:- 2:3 3:1 -:- 1:7 XXX -:- 5:3 6:2 8. Strandzhanets (Tsarevo) -:- -:- 0:4 1:2 -:- 0:2 1:1 XXX -:- 1:1 9. Karnobat (Karnobat) 0:1 0:5 -:- 0:3 11:0 -:- -:- 1:4 XXX -:- 10. Chernomorski sportist (Obzor) 1:6 0:4 -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- 1:5 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- top