Yunoshi starsha vazrast (b.1997-98): Lovech - Mezhduoblastna grupa 2015/16

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
        | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |


                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Lokomotiv 1927 (Dryanovo)          16   11   2   3   57:19   35
-------------------------------------------------------------------
 2. Yuventus (Malchika)                16   11   0   5   47:40   33
 3. Pavlikeni (Pavlikeni)              16   10   0   6   38:26   30 [1 0 1  3:3  3, 3 away goals]
 4. Chavdar 2006 (Troyan)              16    9   3   4   48:27   30 [1 0 1  3:3  3, 1 away goal]
 5. Tryavna (Tryavna)                  16    8   2   6   34:25   26
 6. Chumerna (Elena)                   16    8   0   8   39:40   24
 7. Akademik (Svishtov)                16    5   1  10   39:34   16
 8. Mizia 2005 (Knezha)                16    3   3  10   33:44   12
 9. Gigant (Belene)                    16    1   1  14   19:99    4

                           Round 1

11 September 2015, Friday, 17:00 EEST:
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Tryavna (Tryavna)             3:1 
Chumerna (Elena) - Yuventus (Malchika)                    1:3 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Mizia 2005 (Knezha)               4:3 
Chavdar 2006 (Troyan) - Akademik (Svishtov)               4:0 
Gigant (Belene)                                           bye

                           Round 2

18 September 2015, Friday, 17:00 EEST:
Mizia 2005 (Knezha) - Chavdar 2006 (Troyan)               1:6 
Yuventus (Malchika) - Pavlikeni (Pavlikeni)               4:0 
Tryavna (Tryavna) - Chumerna (Elena)                      1:2 
Gigant (Belene) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)               2:11 
Akademik (Svishtov)                                       bye

                           Round 3

25 September 2015, Friday, 17:00 EEST:
Chumerna (Elena) - Gigant (Belene)                        6:0 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Tryavna (Tryavna)                 0:4 
Chavdar 2006 (Troyan) - Yuventus (Malchika)               3:2 
Akademik (Svishtov) - Mizia 2005 (Knezha)                 3:0 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo)                                 bye

                           Round 4

2 October 2015, Friday, 16:00 EEST:
Yuventus (Malchika) - Akademik (Svishtov)                 4:1 
Tryavna (Tryavna) - Chavdar 2006 (Troyan)                 1:1 
Gigant (Belene) - Pavlikeni (Pavlikeni)                   0:4 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Chumerna (Elena)              6:1 
Mizia 2005 (Knezha)                                       bye

                           Round 5

9 October 2015, Friday, 16:00 EEST:
Pavlikeni (Pavlikeni) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)         0:4 
Chavdar 2006 (Troyan) - Gigant (Belene)                  10:1 
Akademik (Svishtov) - Tryavna (Tryavna)                   1:2 
Mizia 2005 (Knezha) - Yuventus (Malchika)                 2:6 
Chumerna (Elena)                                          bye

                           Round 6

16 October 2015, Friday, 16:00 EEST:
Tryavna (Tryavna) - Mizia 2005 (Knezha)                   1:1 
Gigant (Belene) - Akademik (Svishtov)                     0:7 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Chavdar 2006 (Troyan)         2:4 
Chumerna (Elena) - Pavlikeni (Pavlikeni)                  0:4 
Yuventus (Malchika)                                       bye

                           Round 7

22 October 2015, Thursday, 16:00 EEST:
Chavdar 2006 (Troyan) - Chumerna (Elena)                  6:0 
23 October 2015, Friday, 16:00 EEST:
Akademik (Svishtov) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)           0:1 
Mizia 2005 (Knezha) - Gigant (Belene)                     8:0 
Yuventus (Malchika) - Tryavna (Tryavna)                   2:1 
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye

                           Round 8

29 October 2015, Thursday, 16:00 EET:
Pavlikeni (Pavlikeni) - Chavdar 2006 (Troyan)             0:1 
30 October 2015, Friday, 16:00 EET:
Gigant (Belene) - Yuventus (Malchika)                     0:4 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Mizia 2005 (Knezha)           3:2 
Chumerna (Elena) - Akademik (Svishtov)                    3:1 
Tryavna (Tryavna)                                         bye

                           Round 9

6 November 2015, Friday, 16:00 EET:
Akademik (Svishtov) - Pavlikeni (Pavlikeni)               1:2 
Mizia 2005 (Knezha) - Chumerna (Elena)                    5:3 
Yuventus (Malchika) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)           0:6 
Tryavna (Tryavna) - Gigant (Belene)                       9:0 
Chavdar 2006 (Troyan)                                     bye

                           Round 10

17 March 2016, Thursday:
Tryavna (Tryavna) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)             1:0 
Yuventus (Malchika) - Chumerna (Elena)                    3:2 
Mizia 2005 (Knezha) - Pavlikeni (Pavlikeni)               1:2 
Akademik (Svishtov) - Chavdar 2006 (Troyan)               4:3 
Gigant (Belene)                                           bye

                           Round 11

24 March 2016, Thursday:
Chavdar 2006 (Troyan) - Mizia 2005 (Knezha)               1:0 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Yuventus (Malchika)               6:1 
Chumerna (Elena) - Tryavna (Tryavna)                      5:0 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Gigant (Belene)               3:1 
Akademik (Svishtov)                                       bye

                           Round 12

31 March 2016, Thursday:
Gigant (Belene) - Chumerna (Elena)                        1:4 
Tryavna (Tryavna) - Pavlikeni (Pavlikeni)                 2:1 
Yuventus (Malchika) - Chavdar 2006 (Troyan)               2:0 
Mizia 2005 (Knezha) - Akademik (Svishtov)                 3:3 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo)                                 bye

                           Round 13

6 April 2016, Wednesday:
Chavdar 2006 (Troyan) - Tryavna (Tryavna)                 1:0 
7 April 2016, Thursday:
Akademik (Svishtov) - Yuventus (Malchika)                 2:3 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Gigant (Belene)                   8:0 
Chumerna (Elena) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)              2:5 
Mizia 2005 (Knezha)                                       bye

                           Round 14

14 April 2016, Thursday:
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Pavlikeni (Pavlikeni)         1:2 
Gigant (Belene) - Chavdar 2006 (Troyan)                   5:5 
Tryavna (Tryavna) - Akademik (Svishtov)                   3:1 
Yuventus (Malchika) - Mizia 2005 (Knezha)                 3:2 
Chumerna (Elena)                                          bye

                           Round 15

21 April 2016, Thursday:
Mizia 2005 (Knezha) - Tryavna (Tryavna)                   3:0 
Akademik (Svishtov) - Gigant (Belene)                     9:0 
Chavdar 2006 (Troyan) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)         1:1 
Pavlikeni (Pavlikeni) - Chumerna (Elena)                  0:1 
Yuventus (Malchika)                                       bye

                           Round 16

28 April 2016, Thursday:
Chumerna (Elena) - Chavdar 2006 (Troyan)                  5:0 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Akademik (Svishtov)           3:0 
Gigant (Belene) - Mizia 2005 (Knezha)                     4:0 
Tryavna (Tryavna) - Yuventus (Malchika)                   5:2 
Pavlikeni (Pavlikeni)                                     bye

                           Round 17

5 May 2016, Thursday:
Yuventus (Malchika) - Gigant (Belene)                     8:3 
Mizia 2005 (Knezha) - Lokomotiv 1927 (Dryanovo)           2:2 
Akademik (Svishtov) - Chumerna (Elena)                    5:1 
Chavdar 2006 (Troyan) - Pavlikeni (Pavlikeni)             2:3 
Tryavna (Tryavna)                                         bye

                           Round 18

12 May 2016, Thursday:
Pavlikeni (Pavlikeni) - Akademik (Svishtov)               2:1 
Chumerna (Elena) - Mizia 2005 (Knezha)                    3:0 
Lokomotiv 1927 (Dryanovo) - Yuventus (Malchika)           6:0 
Gigant (Belene) - Tryavna (Tryavna)                       2:3 
Chavdar 2006 (Troyan)                                     bye

top


Yunoshi starsha vazrast (b.1997-98): Lovech - Mezhduoblastna grupa 2015/16 - Results grid

-----------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9. 
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Lokomotiv 1927 (Dryanovo)          XXX  6:0  1:2  2:4  3:1  6:1  3:0  3:2  3:1 
 2. Yuventus (Malchika)                0:6  XXX  4:0  2:0  2:1  3:2  4:1  3:2  8:3 
 3. Pavlikeni (Pavlikeni)              0:4  6:1  XXX  0:1  0:4  0:1  2:1  4:3  8:0 
 4. Chavdar 2006 (Troyan)              1:1  3:2  2:3  XXX  1:0  6:0  4:0  1:0 10:1 
 5. Tryavna (Tryavna)                  1:0  5:2  2:1  1:1  XXX  1:2  3:1  1:1  9:0 
 6. Chumerna (Elena)                   2:5  1:3  0:4  5:0  5:0  XXX  3:1  3:0  6:0 
 7. Akademik (Svishtov)                0:1  2:3  1:2  4:3  1:2  5:1  XXX  3:0  9:0 
 8. Mizia 2005 (Knezha)                2:2  2:6  1:2  1:6  3:0  5:3  3:3  XXX  8:0 
 9. Gigant (Belene)                    2:11 0:4  0:4  5:5  2:3  1:4  0:7  4:0  XXX 
-----------------------------------------------------------------------------------

top