OFG Haskovo 2015/16

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
        | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Hebros 1921 (Harmanli)             24   17   3   4   77:25   54        [1 1 0  3:2  4]
-------------------------------------------------------------------
 2. Haskovo 1957 (Haskovo)             24   17   3   4   60:18   54        [0 1 1  2:3  1]
 3. Svilengrad 1921 II (Svilengrad)    24   15   4   5   54:29   49       
 4. Lyubimets (Lyubimets)              24   13   7   4   58:32   46 [+]   
 5. Toplika (Mineralni bani)           24   14   1   9   50:40   43 [+]   
 6. Sakarski sportist 04 (Topolovgrad) 24   11   4   9   51:40   37       
 7. Toplika 77 (Mineralni bani)        24   10   2  12   40:53   32       
 8. Gerganin izvor (Biser)             24    8   4  12   34:49   28       
 9. Vazhod (Radievo)                   24    6   2  16   29:62   20        [1 0 1  2:2  3, 1 away goal]
10. Izvor AM (Gorski izvor)            24    5   5  14   23:44   20        [1 0 1  2:2  3, 0 away goals]
11. Stefan Karadzha (Srem)             24    2   1  21   25:96    7 [+]   
12. Aida (Karamantsi)                  24   13   2   9   59:44   41    [*]
13. Benkovski (Simeonovgrad)           24    5   2  17   24:52   17    [*]
--. Rakovski (Ivaylovgrad)              5    0   0   5    0:27    -    [*]

Notes
  - Lyubimets 2007 (Lyubimets), 5th last season; withdraws.
  - Lyubimets (Lyubimets), Stefan Karadzha (Srem) and Toplika (Mineralni bani) join the group.
  - Sakarski sportist 04 (Topolovgrad) plays its home games in Srem.
  - Vazhod (Radievo) plays its home games in Dobrich (rounds 1-13) and at the "Rakovski" stadium in Dimitrovgrad (rounds 14-26)..
  - Gerganin izvor (Biser) plays its home games in Harmanli.
  - Aida (Karamantsi) plays its home games in Mineralni bani.
  - On 6 October 2015 Rakovski (Ivaylovgrad) withdraws. Its results up to this point are annulled and its opponents until the end of the season bye.
  - On 1 April 2016 Benkovski (Simeonovgrad) withdraws for financial reasons. Its results still count and its opponents until the end of the season are awarded 3:0 wins.
  - Aida (Karamantsi) is relegated from the league for walking off the field in its round 22 match against Lyubimets. Its results still count and its opponents until the end of the season are awarded 3:0 wins.

                           Round 1

5 September 2015, Saturday, 17:30 EEST:
in Srem: *
Haskovo 1957 (Haskovo) - Stefan Karadzha (Srem)           2:1 
* - in Srem on mutual agreement.
Hebros 1921 (Harmanli) - Lyubimets (Lyubimets)            2:2 
Toplika 77 (Mineralni bani) - Izvor AM (Gorski izvor)     postponed 
in Dobrich:
Vazhod (Radievo) - Sakarski sportist 04 (Topolovgrad)     0:1 
6 September 2015, Sunday, 17:30 EEST:
Rakovski (Ivaylovgrad) - Toplika (Mineralni bani)         0:7  /annulled/ 
Benkovski (Simeonovgrad) - Aida (Karamantsi)              2:4 
Svilengrad 1921 II (Svil) - Gerganin izvor (Biser)        7:1 
22 September 2015, Tuesday, 17:00 EEST:
Toplika 77 (Mineralni bani) - Izvor AM (Gorski izvor)     2:0 

                           Round 2

12 September 2015, Saturday, 17:00 EEST:
Stefan Karadzha (Srem) - Sakarski sportist 04 (Top.)      0:6 
in Harmanli:
Gerganin izvor (Biser) - Vazhod (Radievo)                 2:3 
in Mineralni bani:
Aida (Karamantsi) - Svilengrad 1921 II (Svilengrad)       3:2 
in Dimitrovgrad, "Rakovski" st.:
Haskovo 1957 (Haskovo) - Hebros 1921 (Harmanli)           1:2 
13 September 2015, Sunday, 17:00 EEST:
Toplika (Mineralni bani) - Benkovski (Simeonovgrad)       2:1 
Izvor AM (Gorski izvor) - Rakovski (Ivaylovgrad)          3:0  /annulled/ 
Lyubimets (Lyubimets) - Toplika 77 (Mineralni bani)       1:0 

                           Round 3

19 September 2015, Saturday, 17:00 EEST:
Hebros 1921 (Harmanli) - Stefan Karadzha (Srem)           6:1 
Toplika 77 (Mineralni bani) - Haskovo 1957 (Haskovo)      1:2 
Rakovski (Ivaylovgrad) - Lyubimets (Lyubimets)            0:4  /annulled/ 
20 September 2015, Sunday, 17:00 EEST:
Benkovski (Simeonovgrad) - Izvor AM (Gorski izvor)        2:0 
Svilengrad 1921 II (Svil) - Toplika (Mineralni bani)      2:3 
in Dobrich:
Vazhod (Radievo) - Aida (Karamantsi)                      0:3 awd * 
* - the hosts don't have valid medical papers.
in Srem:
Sakarski sportist 04 (Top.) - Gerganin izvor (Biser)      3:0 

                           Round 1 - postponed match

22 September 2015, Tuesday, 17:00 EEST:
Toplika 77 (Mineralni bani) - Izvor AM (Gorski izvor)     2:0 

                           Round 4

26 September 2015, Saturday, 17:00 EEST:
in Mineralni bani:
Aida (Karamantsi) - Sakarski sportist 04 (Topolovgrad)    2:1 
Izvor AM (Gorski izvor) - Svilengrad 1921 II (Svil)       0:0 
Lyubimets (Lyubimets) - Benkovski (Simeonovgrad)          1:1 
27 September 2015, Sunday, 17:00 EEST:
Stefan Karadzha (Srem) - Gerganin izvor (Biser)           1:6 
Toplika (Mineralni bani) - Vazhod (Radievo)               8:2 
Haskovo 1957 (Haskovo) - Rakovski (Ivaylovgrad)           3:0 awd *  /annulled/ 
* - the visitors don't show up.
Hebros 1921 (Harmanli) - Toplika 77 (Mineralni bani)      6:1 

                           Round 5

3 October 2015, Saturday, 16:00 EEST:
Toplika 77 (Mineralni bani) - Stefan Karadzha (Srem)      3:0 awd * 
* - the visitors don't show up.
Rakovski (Ivaylovgrad) - Hebros 1921 (Harmanli)           0:10 awd *  /annulled/ 
* - abandoned during the second half at 1:7 when the home side leaves the
    pitch.
Benkovski (Simeonovgrad) - Haskovo 1957 (Haskovo)         1:0 
4 October 2015, Sunday, 16:00 EEST:
Svilengrad 1921 II (Svilengrad) - Lyubimets (Lyubimets)   1:2 
in Dobrich:
Vazhod (Radievo) - Izvor AM (Gorski izvor)                1:0 
in Srem:
Sakarski sportist 04 (Top.) - Toplika (Mineralni bani)    5:1 
in Harmanli:
Gerganin izvor (Biser) - Aida (Karamantsi)                0:2 

                           Round 6

10 October 2015, Saturday, 16:00 EEST:
Stefan Karadzha (Srem) - Aida (Karamantsi)                0:5 
Toplika (Mineralni bani) - Gerganin izvor (Biser)         2:0 
Izvor AM (Gorski izvor) - Sakarski sportist 04 (Top.)     4:2 
Lyubimets (Lyubimets) - Vazhod (Radievo)                  1:1 
Haskovo 1957 (Haskovo) - Svilengrad 1921 II (Svil)        3:1 
11 October 2015, Sunday, 16:00 EEST:
Hebros 1921 (Harmanli) - Benkovski (Simeonovgrad)         2:1 
Toplika 77 (Mineralni bani) - Rakovski (Ivaylovgrad)      annulled 

                           Round 7

17 October 2015, Saturday, 16:00 EEST:
Rakovski (Ivaylovgrad) - Stefan Karadzha (Srem)           annulled 
Benkovski (Simeonovgrad) - Toplika 77 (Mineralni bani)    5:0 
Svilengrad 1921 II (Svil) - Hebros 1921 (Harmanli)        3:2 
18 October 2015, Sunday, 16:00 EEST:
in Dobrich:
Vazhod (Radievo) - Haskovo 1957 (Haskovo)                 0:5 
in Srem:
Sakarski sportist 04 (Top.) - Lyubimets (Lyubimets)       4:1 
in Harmanli:
Gerganin izvor (Biser) - Izvor AM (Gorski izvor)          3:0 awd 
in Mineralni bani:
Aida (Karamantsi) - Toplika (Mineralni bani)              3:2 

                           Round 8

24 October 2015, Saturday, 10:30 EEST:
Izvor AM (Gorski izvor) - Aida (Karamantsi)               1:1 
Lyubimets (Lyubimets) - Gerganin izvor (Biser)            1:4 
Hebros 1921 (Harmanli) - Vazhod (Radievo)                 6:0 
24 October 2015, Saturday, 15:30 EEST:
Stefan Karadzha (Srem) - Toplika (Mineralni bani)         1:2 
Haskovo 1957 (Haskovo) - Sakarski sportist 04 (Top.)      3:0 
Toplika 77 (Mineralni bani) - Svilengrad 1921 II (Svil)   1:1 
Rakovski (Ivaylovgrad) - Benkovski (Simeonovgrad)         annulled 

                           Round 9

31 October 2015, Saturday, 14:00 EET:
in Haskovo:
Gerganin izvor (Biser) - Haskovo 1957 (Haskovo)           1:3 
31 October 2015, Saturday, 14:30 EET:
Benkovski (Simeonovgrad) - Stefan Karadzha (Srem)         5:2 
in Srem:
Sakarski sportist 04 (Top.) - Hebros 1921 (Harmanli)      0:0 
Toplika (Mineralni bani) - Izvor AM (Gorski izvor)        2:1 
1 November 2015, Sunday, 14:30 EET:
Svilengrad 1921 II (Svil) - Rakovski (Ivaylovgrad)        annulled 
in Dobrich:
Vazhod (Radievo) - Toplika 77 (Mineralni bani)            2:3 
in Mineralni bani:
Aida (Karamantsi) - Lyubimets (Lyubimets)                 3:1 

                           Round 10

7 November 2015, Saturday, 14:30 EET:
Stefan Karadzha (Srem) - Izvor AM (Gorski izvor)          0:3 awd * 
* - the home side looses its registration papers.
Lyubimets (Lyubimets) - Toplika (Mineralni bani)          2:0 
8 November 2015, Sunday, 14:30 EET:
Haskovo 1957 (Haskovo) - Aida (Karamantsi)                4:1 
Hebros 1921 (Harmanli) - Gerganin izvor (Biser)           5:0 
Toplika 77 (Min.bani) - Sakarski sportist 04 (Top.)       0:2 
Rakovski (Ivaylovgrad) - Vazhod (Radievo)                 annulled 
Benkovski (Simeonovgrad) - Svilengrad 1921 II (Svil)      0:0 

                           Round 11

14 November 2015, Saturday, 14:30 EET:
in Dobrich:
Vazhod (Radievo) - Benkovski (Simeonovgrad)               1:0 
in Srem:
Sakarski sportist 04 (Top.) - Rakovski (Ivaylovgrad)      annulled 
Toplika (Mineralni bani) - Haskovo 1957 (Haskovo)         1:4 
15 November 2015, Sunday, 14:30 EET:
Svilengrad 1921 II (Svil) - Stefan Karadzha (Srem)        5:1 
in Harmanli:
Gerganin izvor (Biser) - Toplika 77 (Mineralni bani)      3:0 
in Mineralni bani:
Aida (Karamantsi) - Hebros 1921 (Harmanli)                2:4 
Izvor AM (Gorski izvor) - Lyubimets (Lyubimets)           2:2 

                           Round 12

21 November 2015, Saturday, 14:30 EET:
Stefan Karadzha (Srem) - Lyubimets (Lyubimets)            2:4 
Hebros 1921 (Harmanli) - Toplika (Mineralni bani)         0:2 
Toplika 77 (Mineralni bani) - Aida (Karamantsi)           0:8 awd * 
* - abandoned at half time at 1:5, when the home team refuses to come out
    on the field for the second half.
Svilengrad 1921 II (Svilengrad) - Vazhod (Radievo)        3:1 
22 November 2015, Sunday, 14:30 EET:
Haskovo 1957 (Haskovo) - Izvor AM (Gorski izvor)          2:0 
Rakovski (Ivaylovgrad) - Gerganin izvor (Biser)           annulled 
Benkovski (Simeonovgrad) - Sakarski sportist 04 (Top.)    2:1 

                           Round 13

28 November 2015, Saturday, 14:30 EET:
in Dobrich:
Vazhod (Radievo) - Stefan Karadzha (Srem)                 3:0 
in Harmanli:
Gerganin izvor (Biser) - Benkovski (Simeonovgrad)         postponed * 
* - postponed due to flooded pitch.
in Mineralni bani:
Aida (Karamantsi) - Rakovski (Ivaylovgrad)                annulled 
29 November 2015, Sunday, 14:30 EET:
in Srem:
Sakarski sportist 04 (Top.) - Svilengrad 1921 II (Svil)   0:2 
Toplika (Mineralni bani) - Toplika 77 (Mineralni bani)    3:0 awd * 
* - the visitors don't show up.
Izvor AM (Gorski izvor) - Hebros 1921 (Harmanli)          2:4 
Lyubimets (Lyubimets) - Haskovo 1957 (Haskovo)            2:2 
6 December 2015, Sunday, 14:30 EET:
Gerganin izvor (Biser) - Benkovski (Simeonovgrad)         2:1 

                           Round 14

5 March 2016, Saturday, 15:00 EET:
Stefan Karadzha (Srem) - Haskovo 1957 (Haskovo)           1:9 
Izvor AM (Gorski izvor) - Toplika 77 (Mineralni bani)     1:3 
in Harmanli:
Gerganin izvor (Biser) - Svilengrad 1921 II (Svil)        0:2 
6 March 2016, Sunday, 15:00 EET:
Lyubimets (Lyubimets) - Hebros 1921 (Harmanli)            2:0 
in Mineralni bani:
Aida (Karamantsi) - Benkovski (Simeonovgrad)              3:0 
in Srem:
Sakarski sportist 04 (Topolovgrad) - Vazhod (Radievo)     4:2 
Toplika (Mineralni bani)                                  bye

                           Round 15

12 March 2016, Saturday, 15:00 EET:
in Srem:
Sakarski sportist 04 (Top.) - Stefan Karadzha (Srem)      7:3 
in Dimitrovgrad, "Rakovski" st.:
Vazhod (Radievo) - Gerganin izvor (Biser)                 0:0 
13 March 2016, Sunday, 15:00 EET:
Svilengrad 1921 II (Svilengrad) - Aida (Karamantsi)       2:1 
Benkovski (Simeonovgrad) - Toplika (Mineralni bani)       3:4 
Toplika 77 (Mineralni bani) - Lyubimets (Lyubimets)       1:1 
Hebros 1921 (Harmanli) - Haskovo 1957 (Haskovo)           1:1 
Izvor AM (Gorski izvor)                                   bye

                           Round 16

19 March 2016, Saturday, 15:30 EET:
Stefan Karadzha (Srem) - Hebros 1921 (Harmanli)           2:7 
Izvor AM (Gorski izvor) - Benkovski (Simeonovgrad)        1:0 
Toplika (Mineralni bani) - Svilengrad 1921 II (Svil)      0:1 
20 March 2016, Sunday, 15:30 EET:
Haskovo 1957 (Haskovo) - Toplika 77 (Mineralni bani)      3:0 
in Mineralni bani:
Aida (Karamantsi) - Vazhod (Radievo)                      5:1 
in Harmanli:
Gerganin izvor (Biser) - Sakarski sportist 04 (Top.)      0:0 
Lyubimets (Lyubimets)                                     bye

                           Round 17

26 March 2016, Saturday, 15:30 EET:
in Harmanli:
Gerganin izvor (Biser) - Stefan Karadzha (Srem)           1:1 
in Srem:
Sakarski sportist 04 (Topolovgrad) - Aida (Karamantsi)    6:5 
Svilengrad 1921 II (Svil) - Izvor AM (Gorski izvor)       3:0 
27 March 2016, Sunday, 15:30 EEST:
in Dobrich:
Vazhod (Radievo) - Toplika (Mineralni bani)               3:4 
Benkovski (Simeonovgrad) - Lyubimets (Lyubimets)          0:5 
Toplika 77 (Mineralni bani) - Hebros 1921 (Harmanli)      2:1 
Haskovo 1957 (Haskovo)                                    bye

                           Round 18

2 April 2016, Saturday, 17:00 EEST:
Haskovo 1957 (Haskovo) - Benkovski (Simeonovgrad)         3:0 awd 
Lyubimets (Lyubimets) - Svilengrad 1921 II (Svilengrad)   1:1 
Izvor AM (Gorski izvor) - Vazhod (Radievo)                2:1 
3 April 2016, Sunday, 17:00 EEST:
Stefan Karadzha (Srem) - Toplika 77 (Mineralni bani)      1:5 
Toplika (Mineralni bani) - Sakarski sportist 04 (Top.)    1:2 
in Harmanli:
Aida (Karamantsi) - Gerganin izvor (Biser)                0:2 
Hebros 1921 (Harmanli)                                    bye

                           Round 19

9 April 2016, Saturday, 17:00 EEST:
in Mineralni bani:
Aida (Karamantsi) - Stefan Karadzha (Srem)                3:0 awd 
in Srem:
Sakarski sportist 04 (Top.) - Izvor AM (Gorski izvor)     1:1 
Svilengrad 1921 II (Svil) - Haskovo 1957 (Haskovo)        2:0 
10 April 2016, Sunday, 17:00 EEST:
in Harmanli:
Gerganin izvor (Biser) - Toplika (Mineralni bani)         2:0 
in Dobrich:
Vazhod (Radievo) - Lyubimets (Lyubimets)                  1:2 
Benkovski (Simeonovgrad) - Hebros 1921 (Harmanli)         0:3 awd 
Toplika 77 (Mineralni bani)                               bye

                           Round 20

16 April 2016, Saturday, 15:00 EEST:
Izvor AM (Gorski izvor) - Gerganin izvor (Biser)          1:1 
16 April 2016, Saturday, 17:00 EEST:
Hebros 1921 (Harmanli) - Svilengrad 1921 II (Svil)        5:0 
Haskovo 1957 (Haskovo) - Vazhod (Radievo)                 3:0 awd 
Toplika (Mineralni bani) - Aida (Karamantsi)              2:2 
17 April 2016, Sunday, 17:00 EEST:
Toplika 77 (Mineralni bani) - Benkovski (Simeonovgrad)    3:0 awd 
Lyubimets (Lyubimets) - Sakarski sportist 04 (Top.)       4:1 
Stefan Karadzha (Srem)                                    bye

                           Round 21

23 April 2016, Saturday, 17:00 EEST:
Toplika (Mineralni bani) - Stefan Karadzha (Srem)         3:0 awd 
in Harmanli:
Gerganin izvor (Biser) - Lyubimets (Lyubimets)            0:6 awd * 
* - abandoned in 75' at 1:3.
in Srem:
Sakarski sportist 04 (Top.) - Haskovo 1957 (Haskovo)      0:0 
24 April 2016, Sunday, 17:00 EEST:
in Mineralni bani:
Aida (Karamantsi) - Izvor AM (Gorski izvor)               3:0 awd 
in Dobrich:
Vazhod (Radievo) - Hebros 1921 (Harmanli)                 0:3 
Svilengrad 1921 II (Svilengrad) - Toplika 77 (Min.bani)   5:4 
Benkovski (Simeonovgrad)                                  bye

                           Round 22

29 April 2016, Friday, 16:00 EEST:
Stefan Karadzha (Srem) - Benkovski (Simeonovgrad)         3:0 awd 
Toplika 77 (Mineralni bani) - Vazhod (Radievo)            2:3 
Hebros 1921 (Harmanli) - Sakarski sportist 04 (Top.)      3:0 
30 April 2016, Saturday, 16:00 EEST:
Haskovo 1957 (Haskovo) - Gerganin izvor (Biser)           2:0 
Lyubimets (Lyubimets) - Aida (Karamantsi)                 5:0 awd * 
* - abandoned in 73' at 2:0 when the visitors leave the field.
Izvor AM (Gorski izvor) - Toplika (Mineralni bani)        0:3 
Svilengrad 1921 II (Svilengrad)                           bye

                           Round 23

7 May 2016, Saturday, 16:00 EEST:
Izvor AM (Gorski izvor) - Stefan Karadzha (Srem)          3:0 awd 
Toplika (Mineralni bani) - Lyubimets (Lyubimets)          1:3 
Svilengrad 1921 II (Svil) - Benkovski (Simeonovgrad)      3:0 awd 
8 May 2016, Sunday, 16:00 EEST:
in Mineralni bani:
Aida (Karamantsi) - Haskovo 1957 (Haskovo)                0:3 awd 
in Harmanli:
Gerganin izvor (Biser) - Hebros 1921 (Harmanli)           3:6 
in Topolovgrad:
Sakarski sportist 04 (Top.) - Toplika 77 (Min.bani)       2:3 
Vazhod (Radievo)                                          bye

                           Round 24

14 May 2016, Saturday, 18:00 EEST:
Toplika 77 (Mineralni bani) - Gerganin izvor (Biser)      3:0 awd 
Lyubimets (Lyubimets) - Izvor AM (Gorski izvor)           3:0 awd 
15 May 2016, Sunday, 18:00 EEST:
in Svilengrad:
Stefan Karadzha (Srem) - Svilengrad 1921 II (Svil)        0:3 
Benkovski (Simeonovgrad) - Vazhod (Radievo)               0:3 awd 
Hebros 1921 (Harmanli) - Aida (Karamantsi)                3:0 awd 
Haskovo 1957 (Haskovo) - Toplika (Mineralni bani)         0:1 
Sakarski sportist 04 (Topolovgrad)                        bye

                           Round 25

21 May 2016, Saturday, 18:00 EEST:
in Mineralni bani:
Aida (Karamantsi) - Toplika 77 (Mineralni bani)           0:3 awd 
in Dobrich:
Vazhod (Radievo) - Svilengrad 1921 II (Svilengrad)        1:2 
22 May 2016, Sunday, 18:00 EEST:
Lyubimets (Lyubimets) - Stefan Karadzha (Srem)            5:2 
Izvor AM (Gorski izvor) - Haskovo 1957 (Haskovo)          1:2 
Toplika (Mineralni bani) - Hebros 1921 (Harmanli)         0:3 awd 
in Srem:
Sakarski sportist 04 (Top.) - Benkovski (Simeonovgrad)    3:0 awd 
Gerganin izvor (Biser)                                    bye

                           Round 26

28 May 2016, Saturday, 18:00 EEST:
Stefan Karadzha (Srem) - Vazhod (Radievo)                 3:0 awd 
Svilengrad 1921 II (Svil) - Sakarski sportist 04 (Top.)   3:0 awd 
29 May 2016, Sunday, 18:00 EEST:
Benkovski (Simeonovgrad) - Gerganin izvor (Biser)         0:3 awd 
Toplika 77 (Mineralni bani) - Toplika (Mineralni bani)    0:3 awd 
Hebros 1921 (Harmanli) - Izvor AM (Gorski izvor)          3:0 awd 
Haskovo 1957 (Haskovo) - Lyubimets (Lyubimets)            3:1 
Aida (Karamantsi)                                         bye

top


OFG Haskovo 2015/16 - Results grid

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14. 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hebros 1921 (Harmanli)             XXX  1:1  5:0  2:2  0:2  3:0  6:1  5:0  6:0  3:0* 6:1  3:0* 2:1  --- 
 2. Haskovo 1957 (Haskovo)             1:2  XXX  3:1  3:1  0:1  3:0  3:0  2:0  3:0* 2:0  2:1  4:1  3:0*(3:0)
 3. Svilengrad 1921 II (Svilengrad)    3:2  2:0  XXX  1:2  2:3  3:0* 5:4  7:1  3:1  3:0  5:1  2:1  3:0* --- 
 4. Lyubimets (Lyubimets)              2:0  2:2  1:1  XXX  2:0  4:1  1:0  1:4  1:1  3:0* 5:2  5:0* 1:1  --- 
 5. Toplika (Mineralni bani)           0:3* 1:4  0:1  1:3  XXX  1:2  3:0* 2:0  8:2  2:1  3:0* 2:2  2:1  --- 
 6. Sakarski sportist 04 (Topolovgrad) 0:0  0:0  0:2  4:1  5:1  XXX  2:3  3:0  4:2  1:1  7:3  6:5  3:0* --- 
 7. Toplika 77 (Mineralni bani)        2:1  1:2  1:1  1:1  0:3* 0:2  XXX  3:0* 2:3  2:0  3:0* 0:8* 3:0* --- 
 8. Gerganin izvor (Biser)             3:6  1:3  0:2  0:6* 2:0  0:0  3:0  XXX  2:3  3:0* 1:1  0:2  2:1  --- 
 9. Vazhod (Radievo)                   0:3  0:5  1:2  1:2  3:4  0:1  2:3  0:0  XXX  1:0  3:0  0:3* 1:0  --- 
10. Izvor AM (Gorski izvor)            2:4  1:2  0:0  2:2  0:3  4:2  1:3  1:1  2:1  XXX  3:0* 1:1  1:0 (3:0)
11. Stefan Karadzha (Srem)             2:7  1:9  0:3  2:4  1:2  0:6  1:5  1:6  3:0* 0:3* XXX  0:5  3:0* --- 
12. Aida (Karamantsi)                  2:4  0:3* 3:2  3:1  3:2  2:1  0:3* 0:2  5:1  3:0* 3:0* XXX  3:0  --- 
13. Benkovski (Simeonovgrad)           0:3* 1:0  0:0  0:5  3:4  2:1  5:0  0:3* 0:3* 2:0  5:2  2:4  XXX  --- 
14. Rakovski (Ivaylovgrad)            (0:10) ---  --- (0:4)(0:7) ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  XXX 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

top