Yunoshi mladsha vazrast (b.1999-00): Burgas - Mezhduoblastna grupa 2015/16

| Results grid |

Rounds: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
        | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Final Standings:

                                        M    W   D   L    GD      P

 1. Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)    22   21   0   1  103:10   63
-------------------------------------------------------------------
 2. Straldzha (Straldzha)              22   16   1   5   58:29   49
 3. Nesebar (Nesebar)                  22   15   3   4   90:25   48
 4. Pomorie (Pomorie)                  22   13   5   4   55:20   44
 5. Karnobat (Karnobat)                22   12   4   6   54:28   40
 6. Uragan (Boyadzhik)                 22   12   0  10   47:39   36
 7. Sozopol (Sozopol)                  22   10   1  11   39:50   31
 8. Vihar (Aytos)                      22    8   2  12   44:61   26
 9. Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)  22    5   2  15   34:56   17
10. Elhovo (Elhovo)                    22    4   1  17   13:64   13
11. Tundzha 1915 (Yambol)              22    3   3  16   25:72   12
12. Sveti Nikola (Burgas)              22    2   0  20   29:137   6

                           Round 1

12 September 2015, Saturday, 10:00 EEST:
Sveti Nikola (Burgas) - Strandzha 2014 (Sredets)          2:7 
12 September 2015, Saturday, 10:30 EEST:
Nesebar (Nesebar) - Straldzha (Straldzha)                 1:1 
Karnobat (Karnobat) - Vihar (Aytos)                       2:1 
Elhovo (Elhovo) - Sozopol (Sozopol)                       postponed 
Tundzha 1915 (Yambol) - Pomorie (Pomorie)                 2:2 
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas) - Uragan (Boyadzhik)      3:0 
22 September 2015, Tuesday, 10:30 EEST:
Elhovo (Elhovo) - Sozopol (Sozopol)                       0:2 

                           Round 2

19 September 2015, Saturday, 10:00 EEST:
Straldzha (Straldzha) - Uragan (Boyadzhik)                1:0 
Strandzha 2014 (Sredets) - Neftohimik Bs 1962 (Burgas)    0:4 
Pomorie (Pomorie) - Sveti Nikola (Burgas)                 9:0 
Nesebar (Nesebar) - Karnobat (Karnobat)                   5:4 
19 September 2015, Saturday, 10:30 EEST:
Sozopol (Sozopol) - Tundzha 1915 (Yambol)                 1:2 
Vihar (Aytos) - Elhovo (Elhovo)                           2:1 

                           Round 1 - postponed match

22 September 2015, Tuesday, 10:30 EEST:
Elhovo (Elhovo) - Sozopol (Sozopol)                       0:2 

                           Round 3

26 September 2015, Saturday, 09:30 EEST:
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas) - Pomorie (Pomorie)       2:0 
26 September 2015, Saturday, 10:00 EEST:
Karnobat (Karnobat) - Straldzha (Straldzha)               4:0 
Tundzha 1915 (Yambol) - Vihar (Aytos)                     3:1 
Sveti Nikola (Burgas) - Sozopol (Sozopol)                 postponed 
Uragan (Boyadzhik) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)    2:1 
26 September 2015, Saturday, 10:30 EEST:
Elhovo (Elhovo) - Nesebar (Nesebar)                       0:4 
28 November 2015, Saturday, 10:30 EET:
Sveti Nikola (Burgas) - Sozopol (Sozopol)                 1:4 

                           Round 4

3 October 2015, Saturday, 09:30 EEST:
Sozopol (Sozopol) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)       0:4 
Vihar (Aytos) - Sveti Nikola (Burgas)                     8:1 
3 October 2015, Saturday, 10:00 EEST:
Pomorie (Pomorie) - Uragan (Boyadzhik)                    4:1 
3 October 2015, Saturday, 10:30 EEST:
Straldzha (Straldzha) - Strandzha 2014 (Sredets)          5:0 
Karnobat (Karnobat) - Elhovo (Elhovo)                     9:0 
3 October 2015, Saturday, 11:00 EEST:
Nesebar (Nesebar) - Tundzha 1915 (Yambol)                 9:0 

                           Round 5

10 October 2015, Saturday, 09:30 EEST:
Tundzha 1915 (Yambol) - Karnobat (Karnobat)               1:1 
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas) - Vihar (Aytos)           9:0 
10 October 2015, Saturday, 10:00 EEST:
Elhovo (Elhovo) - Straldzha (Straldzha)                   1:4 
Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Pomorie (Pomorie)     0:2 
10 October 2015, Saturday, 11:00 EEST:
Sveti Nikola (Burgas) - Nesebar (Nesebar)                 0:14 
Uragan (Boyadzhik) - Sozopol (Sozopol)                    4:3 

                           Round 6

17 October 2015, Saturday, 09:30 EEST:
Sozopol (Sozopol) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)     3:0 
Nesebar (Nesebar) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)       postponed 
17 October 2015, Saturday, 10:00 EEST:
Straldzha (Straldzha) - Pomorie (Pomorie)                 3:0 
Karnobat (Karnobat) - Sveti Nikola (Burgas)               3:0 
Elhovo (Elhovo) - Tundzha 1915 (Yambol)                   2:1 
17 October 2015, Saturday, 11:30 EEST:
Vihar (Aytos) - Uragan (Boyadzhik)                        6:3 
28 November 2015, Saturday, 10:30 EET:
Nesebar (Nesebar) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)       2:0 

                           Round 7

24 October 2015, Saturday, 09:30 EEST:
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas) - Karnobat (Karnobat)     4:0 
Pomorie (Pomorie) - Sozopol (Sozopol)                     6:0 
24 October 2015, Saturday, 10:30 EEST:
Uragan (Boyadzhik) - Nesebar (Nesebar)                    2:1 
24 October 2015, Saturday, 11:00 EEST:
Tundzha 1915 (Yambol) - Straldzha (Straldzha)             1:3 
Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Vihar (Aytos)         1:5 
28 October 2015, Wednesday, 15:00 EET:
Sveti Nikola (Burgas) - Elhovo (Elhovo)                   3:0 

                           Round 8

31 October 2015, Saturday, 09:30 EET:
Vihar (Aytos) - Pomorie (Pomorie)                         1:1 
Nesebar (Nesebar) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)     5:0 
31 October 2015, Saturday, 10:30 EET:
Karnobat (Karnobat) - Uragan (Boyadzhik)                  3:1 
Elhovo (Elhovo) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)         0:1 
31 October 2015, Saturday, 11:00 EET:
Straldzha (Straldzha) - Sozopol (Sozopol)                 5:0 
1 November 2015, Sunday, 10:30 EET:
Tundzha 1915 (Yambol) - Sveti Nikola (Burgas)             3:0 

                           Round 9

7 November 2015, Saturday, 09:30 EET:
Pomorie (Pomorie) - Nesebar (Nesebar)                     1:0 
7 November 2015, Saturday, 10:00 EET:
Uragan (Boyadzhik) - Elhovo (Elhovo)                      4:0 
Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Karnobat (Karnobat)   0:3 
7 November 2015, Saturday, 10:30 EET:
Sveti Nikola (Burgas) - Straldzha (Straldzha)             1:8 
7 November 2015, Saturday, 11:00 EET:
Sozopol (Sozopol) - Vihar (Aytos)                         2:1 
8 November 2015, Sunday, 10:30 EET:
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas) - Tundzha 1915 (Yambol)   6:1 

                           Round 10

14 November 2015, Saturday, 10:00 EET:
Straldzha (Straldzha) - Vihar (Aytos)                     3:0 
Nesebar (Nesebar) - Sozopol (Sozopol)                     7:1 
Karnobat (Karnobat) - Pomorie (Pomorie)                   0:0 
Elhovo (Elhovo) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)       0:0 
Sveti Nikola (Burgas) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)   0:8 
15 November 2015, Sunday, 10:00 EET:
Tundzha 1915 (Yambol) - Uragan (Boyadzhik)                1:4 

                           Round 11

21 November 2015, Saturday, 10:00 EET:
Vihar (Aytos) - Nesebar (Nesebar)                         2:6 
21 November 2015, Saturday, 10:30 EET:
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas) - Straldzha (Straldzha)   3:1 
Uragan (Boyadzhik) - Sveti Nikola (Burgas)                3:0 
Pomorie (Pomorie) - Elhovo (Elhovo)                       6:0 
Sozopol (Sozopol) - Karnobat (Karnobat)                   0:3 
22 November 2015, Sunday, 10:30 EET:
Strandzha 2014 (Sredets) - Tundzha 1915 (Yambol)          3:0 

                           Round 3 - postponed match

28 November 2015, Saturday, 10:30 EET:
Sveti Nikola (Burgas) - Sozopol (Sozopol)                 1:4 

                           Round 6 - postponed match

28 November 2015, Saturday, 10:30 EET:
Nesebar (Nesebar) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)       2:0 

                           Round 12

12 March 2016, Saturday, 10:00 EET:
Vihar (Aytos) - Karnobat (Karnobat)                       4:2 
Strandzha 2014 (Sredets) - Sveti Nikola (Burgas)          6:1 
12 March 2016, Saturday, 10:30 EET:
Straldzha (Straldzha) - Nesebar (Nesebar)                 2:1 
12 March 2016, Saturday, 13:00 EET:
Sozopol (Sozopol) - Elhovo (Elhovo)                       1:0 
12 March 2016, Saturday, 16:00 EET:
Uragan (Boyadzhik) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)      1:2 
13 March 2016, Sunday, 10:30 EET:
Pomorie (Pomorie) - Tundzha 1915 (Yambol)                 2:0 

                           Round 13

19 March 2016, Saturday, 10:00 EET:
Uragan (Boyadzhik) - Straldzha (Straldzha)                1:2 
Neftohimik Bs 1962 (Burgas) - Strandzha 2014 (Sredets)    6:0 
Sveti Nikola (Burgas) - Pomorie (Pomorie)                 0:4 
Karnobat (Karnobat) - Nesebar (Nesebar)                   1:1 
19 March 2016, Saturday, 10:30 EET:
Tundzha 1915 (Yambol) - Sozopol (Sozopol)                 0:0 
Elhovo (Elhovo) - Vihar (Aytos)                           1:0 

                           Round 14

26 March 2016, Saturday, 10:00 EET:
Straldzha (Straldzha) - Karnobat (Karnobat)               1:0 
Sozopol (Sozopol) - Sveti Nikola (Burgas)                10:3 
Pomorie (Pomorie) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)       1:4 
26 March 2016, Saturday, 10:30 EET:
Nesebar (Nesebar) - Elhovo (Elhovo)                       postponed 
Vihar (Aytos) - Tundzha 1915 (Yambol)                     3:2 
Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Uragan (Boyadzhik)    1:3 
6 April 2016, Wednesday, 11:00 EEST:
Nesebar (Nesebar) - Elhovo (Elhovo)                       5:0 

                           Round 15

2 April 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas) - Sozopol (Sozopol)       6:0 
Sveti Nikola (Burgas) - Vihar (Aytos)                     3:6 
2 April 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Strandzha 2014 (Sredets) - Straldzha (Straldzha)          0:1 
Uragan (Boyadzhik) - Pomorie (Pomorie)                    0:2 
Tundzha 1915 (Yambol) - Nesebar (Nesebar)                 1:2 
Elhovo (Elhovo) - Karnobat (Karnobat)                     0:1 

                           Round 14 - postponed match

6 April 2016, Wednesday, 11:00 EEST:
Nesebar (Nesebar) - Elhovo (Elhovo)                       5:0 

                           Round 16

9 April 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Straldzha (Straldzha) - Elhovo (Elhovo)                   3:1 
Karnobat (Karnobat) - Tundzha 1915 (Yambol)               5:2 
Nesebar (Nesebar) - Sveti Nikola (Burgas)                11:3 
Vihar (Aytos) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)           0:4 
Pomorie (Pomorie) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)     2:0 
9 April 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Sozopol (Sozopol) - Uragan (Boyadzhik)                    3:1 

                           Round 17

16 April 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Pomorie (Pomorie) - Straldzha (Straldzha)                 2:0 
Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Sozopol (Sozopol)     0:2 
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas) - Nesebar (Nesebar)       2:0 
Sveti Nikola (Burgas) - Karnobat (Karnobat)               2:6 
Tundzha 1915 (Yambol) - Elhovo (Elhovo)                   0:1 
16 April 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Uragan (Boyadzhik) - Vihar (Aytos)                        3:0 

                           Round 18

23 April 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Straldzha (Straldzha) - Tundzha 1915 (Yambol)             7:1 
Karnobat (Karnobat) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)     0:2 
Vihar (Aytos) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)         1:1 
Sozopol (Sozopol) - Pomorie (Pomorie)                     2:0 
23 April 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Elhovo (Elhovo) - Sveti Nikola (Burgas)                   3:1 
Nesebar (Nesebar) - Uragan (Boyadzhik)                    4:1 

                           Round 19

29 April 2016, Friday, 10:00 EEST:
Sozopol (Sozopol) - Straldzha (Straldzha)                 2:0 
Pomorie (Pomorie) - Vihar (Aytos)                         5:0 
Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Nesebar (Nesebar)     0:1 
29 April 2016, Friday, 10:30 EEST:
Uragan (Boyadzhik) - Karnobat (Karnobat)                  3:0 
Neftohimik Burgas 1962 (Burgas) - Elhovo (Elhovo)         6:0 
Sveti Nikola (Burgas) - Tundzha 1915 (Yambol)             3:0 awd * 
* - initially postponed, then awarded after the end of the season.

                           Round 20

7 May 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Elhovo (Elhovo) - Uragan (Boyadzhik)                      0:1 
Karnobat (Karnobat) - Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)   5:0 
Nesebar (Nesebar) - Pomorie (Pomorie)                     1:1 
Vihar (Aytos) - Sozopol (Sozopol)                         2:1 
7 May 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Straldzha (Straldzha) - Sveti Nikola (Burgas)             6:1 
7 May 2016, Saturday, 11:30 EEST:
Tundzha 1915 (Yambol) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)   1:6 

                           Round 21

14 May 2016, Saturday, 10:00 EEST:
Pomorie (Pomorie) - Karnobat (Karnobat)                   1:1 
Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets) - Elhovo (Elhovo)       6:0 
Uragan (Boyadzhik) - Tundzha 1915 (Yambol)                3:0 
14 May 2016, Saturday, 11:00 EEST:
Vihar (Aytos) - Straldzha (Straldzha)                     0:1 
Sozopol (Sozopol) - Nesebar (Nesebar)                     2:4 
Neftohimik Bs 1962 (Burgas) - Sveti Nikola (Burgas)      12:2 

                           Round 22

21 May 2016, Saturday, 10:30 EEST:
Straldzha (Straldzha) - Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)   1:9 
Sveti Nikola (Burgas) - Uragan (Boyadzhik)                2:6 
Tundzha 1915 (Yambol) - Strandzha 2014 (Sredets)          3:8 
Elhovo (Elhovo) - Pomorie (Pomorie)                       3:4 
Karnobat (Karnobat) - Sozopol (Sozopol)                   1:0 
Nesebar (Nesebar) - Vihar (Aytos)                         6:1 

top


Yunoshi mladsha vazrast (b.1999-00): Burgas - Mezhduoblastna grupa 2015/16 - Results grid

--------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Neftohimik Burgas 1962 (Burgas)    XXX  3:1  2:0  2:0  4:0  3:0  6:0  9:0  6:0  6:0  6:1 12:2 
 2. Straldzha (Straldzha)              1:9  XXX  2:1  3:0  1:0  1:0  5:0  3:0  5:0  3:1  7:1  6:1 
 3. Nesebar (Nesebar)                  2:0  1:1  XXX  1:1  5:4  4:1  7:1  6:1  5:0  5:0  9:0 11:3 
 4. Pomorie (Pomorie)                  1:4  2:0  1:0  XXX  1:1  4:1  6:0  5:0  2:0  6:0  2:0  9:0 
 5. Karnobat (Karnobat)                0:2  4:0  1:1  0:0  XXX  3:1  1:0  2:1  5:0  9:0  5:2  3:0 
 6. Uragan (Boyadzhik)                 1:2  1:2  2:1  0:2  3:0  XXX  4:3  3:0  2:1  4:0  3:0  3:0 
 7. Sozopol (Sozopol)                  0:4  2:0  2:4  2:0  0:3  3:1  XXX  2:1  3:0  1:0  1:2 10:3 
 8. Vihar (Aytos)                      0:4  0:1  2:6  1:1  4:2  6:3  2:1  XXX  1:1  2:1  3:2  8:1 
 9. Strandzha Agrokorn 2014 (Sredets)  0:4  0:1  0:1  0:2  0:3  1:3  0:2  1:5  XXX  6:0  3:0  6:1 
10. Elhovo (Elhovo)                    0:1  1:4  0:4  3:4  0:1  0:1  0:2  1:0  0:0  XXX  2:1  3:1 
11. Tundzha 1915 (Yambol)              1:6  1:3  1:2  2:2  1:1  1:4  0:0  3:1  3:8  0:1  XXX  3:0 
12. Sveti Nikola (Burgas)              0:8  1:8  0:14 0:4  2:6  2:6  1:4  3:6  2:7  3:0  3:0* XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------

top